Автор Тема: Телефон для втомлених від Інтернету  (Прочитано 2810 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Телефон для втомлених від Інтернету
« : Вересня 26, 2019, 03:25:16 15:25 »
Співзасновник CD Projekt Міхал Кичиньский (Michal Kicinski), відомої як творець серії ігор “Відьмак” і Cyberpunk 2077, запустив новий проект під назвою Mudita.

Польська компанія Mudita, яку заснував Кичиньский, збирається створити мінімалістичний телефон Mudita Pure. Для нього вже відкрита кампанія зі збору коштів на платформі спільного фінансування Kickstarter. Незважаючи на те, що кампанія тільки-тільки стартувала, мета по збору вже помітно перевиконана. На момент написання новини на телефон Mudita Pure пожертвувано 166 тисяч доларів із зайвим, тоді як розробники ставили собі за мету в 100 тисяч.



Mudita Pure забезпечує мінімум функцій, але забезпечує їх добре. Слоганом продукту став вислів “насолоджуйтеся життям. Офлайн. Назва походить від буддійського поняття “мудита”, що означає благодушність і радість, долають при вигляді щастя і благополуччя інших людей.



Телефон дозволяє дзвонити та обмінюватися текстовими повідомленнями, отримав чорно-білий екран E Ink, таймер для медитації, будильник, музичний плеєр, календар, замітки, підтримку Bluetooth. Розробники обіцяють “тривалий” час автономної роботи, глобальне покриття GSM і мінімальне випромінювання.

Заряду акумулятора повинно вистачати на 5 днів “звичайного” використання і близько 14 днів в режимі очікування. Передбачено два слоти для SIM-карт. Телефон працює на фірмовій програмній платформі MuditaOS. Вона характеризується розробниками як надійна, швидка і легка.

Планований термін початку поставок телефону першим спонсорам — квітень 2020 року. Рано спонсорам Mudita Pure пропонується за 258 доларів (6 300 грн.), тоді як очікувана роздрібна ціна складає 369 доларів (9 000 грн.).


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Телефон для втомлених від Інтернету
« Reply #1 : Вересня 26, 2019, 03:41:46 15:41 »
Можу засмучити вас - свого часу компанiя Motorola випустила саме такий телефон - екран E-link, тонкий, простий та примiтивний дiзайн.
Товщiна Motorolи - 3 мм. - наче iграшка - простий та легкий.
Одне непорозумiння - дисплей - вiн темного сiрого кольору, тому шрифт дуже погано читався.
Е деяких смартфонах FLY - та ж сама халепа - великi кнопки та кнопка SOS, дiсплей 320 х 240 пкс, 0,3 Мпкс. камера та лiхтарик.


Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Телефон для втомлених від Інтернету
« Reply #2 : Вересня 27, 2019, 09:21:53 09:21 »
А був в мене такий телефон, і щас десь валяється, не знаю працює чи ні.
Невдобний він був, екран маленький.
А цей нібито непоганий, але ціна...  :smilie10:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Телефон для втомлених від Інтернету
« Reply #3 : Вересня 27, 2019, 12:01:04 12:01 »
А був в мене такий телефон, і щас десь валяється, не знаю працює чи ні.
Невдобний він був, екран маленький.
А цей нібито непоганий, але ціна...  :smilie10:
Середня вартiсть такого гаджета може почiнатися вiд 50 евро.
Нище... то вже iграшки...
Я б такий не брав - E- чорнила, судячi з якостi E-буку -  :smiley23: надто капризне... та не факт, що на морозi працювати буде.
У кого е зайвi грошi - хай ризикуе...
 :)