Автор Тема: А чай то, на Майдане был непростой...  (Прочитано 1010 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
А чай то, на Майдане был непростой...
« : Квітня 19, 2014, 03:49:10 15:49 »
Я в шоке, уже не знаешь чему верить. Бондаренку, как и всей нынешней кАманде особой веры нет, но зачем ему про это врать? Или не врать.

В будівлі КМДА було стільки добра, у мене аж вуха заверталися. Нам вдалося зберегти десь 5 мішків державних нагород: орденів і медалей. Це державні нагороди, це не значки, там є і цінні метали.
Там був архів. Частина вивезена, а частина ще залишається. Це архіви земельних справ і інші архіви, це дуже важлива інформація.
Там були і матеріально-технічні цінності, в тому числі якась кількість телевізорів, кондиціонерів, камер, системних блоків, повноцінних обчислювальних комплексів, дуже серйозна техніка для тиражування матеріалів, вартість десь 500 тисяч гривень за одні машину.
Їх системно грабували певний період люди, які себе називали комендантами тих приміщень. Зараз по цьому порушені кримінальні справи, будемо шукати те, що викрадалося. Але те, що там робилося, робилося під прикриттям абсолютно кримінальних елементів, не майданівців, які воювали, а тих, хто під Майдан підлаштувався. Якийсь період там в підвалі працював цех по виробництву наркотичних засобів, там були великі запаси коктейлю Молотова.
http://obozrevatel.com/interview/61259-golova-kmda-volodimir-bondarenko-v-mene-yak-i-v-kozhnoi-lyudini-e-grihi-ale-ne-trolte-mene-tam-de-ne-treba.htm
Батя, мы стараемся ...

Offline Помадка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 597
Re: А чай то, на Майдане был непростой...
« Reply #1 : Квітня 19, 2014, 04:06:19 16:06 »
Спочатку в КМДА були і БЮТ, і Удар, і Спільна Справа, і Свобода. Потім Свобода витиснула Сп. Справу. І комендантом був свободівець Р.Андрійко. От цікаво, нащо Бондаренко валить соратників? Щось дивно все це. Я в підвалі не була, а друзі були - але нічого підозрілого не бачили. І Макеєнко щось мовчав про підвали, чи не так?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: А чай то, на Майдане был непростой...
« Reply #2 : Квітня 19, 2014, 04:08:19 16:08 »
"чай на майданє" == "львівське метро"
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: А чай то, на Майдане был непростой...
« Reply #3 : Квітня 19, 2014, 04:16:43 16:16 »
От мне и интересно, нахрена? Наркотики можно и в глухом селе делать (если это, то о чем я думаю)и безопаснее и комфортнее, чем подвал КМДА так привлекателен был? А если фейк., зачем Бондаренко его озвучивает?
Батя, мы стараемся ...

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Re: А чай то, на Майдане был непростой...
« Reply #4 : Квітня 19, 2014, 04:21:10 16:21 »
тю. подивіться в ці чесні очі представника чесної політсили. хіба ці очі можуть брехати? :love:

Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline romulus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 932
Re: А чай то, на Майдане был непростой...
« Reply #5 : Квітня 19, 2014, 04:25:15 16:25 »
чи знає хто який стосунок має/мав бондаренко до житнього ринку

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
Re: А чай то, на Майдане был непростой...
« Reply #6 : Квітня 19, 2014, 10:03:37 22:03 »
Тюю, бютошобла занялась привычным делом, обсерать соратников. :smiley23: