Автор Тема: Трамп - кацапський агент ?  (Прочитано 4592 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

• Ветеран форума
  • Never give in!
Re: Трамп - кацапський агент ?
« Reply #300 : Грудня 04, 2019, 11:15:50 23:15 »
І ain't givin' it no shit, Mr. Expert!
My grammar is perfectly fine!

My advice to you: don't watch CNN.  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

• Ветеран форума
  • Стать: Чоловіча
« Reply #301 : Грудня 04, 2019, 11:29:57 23:29 »
Іудушка, ольгінський акцент ховай  :moskali: :weep:
Зєлепукінці рвуться посмоктати в Хуйла !

Offline Feral Cat

• Ветеран форума
  • Never give in!
« Reply #302 : Грудня 04, 2019, 11:43:47 23:43 »

Нахуй іди, гебешна наволоч. Косовороточку поверх вишиванки вже одяг? Ти ж дебіл по життю, який лише кацапам підгавкував весь час.  :lol:

Offline elgie

• Newbie
  • *
« Reply #303 : Грудня 05, 2019, 12:41:00 00:41 »
І ain't givin' it no shit, Mr. Expert!
My grammar is perfectly fine!
My advice to you: don't watch CNN.  :lol:

1. Ну якщо ти don't give a shit, то чого ж запитував тоді?
2. Ну, для негрів - само воно, так (суджу з №1).
3. Не дивлюся взагалі ТБ.

Сумарно: до чого взагалі був твій висєр? (Нє, я чесно не розумію).

Offline Feral Cat

• Ветеран форума
  • Never give in!
« Reply #304 : Грудня 05, 2019, 04:55:40 04:55 »
Мене зіпали ваші висери на Трампа. Ви, блядь, або комуняки або ж імбецили.
Трамп не ідеал, але ж сука покажіть мені нормального Демократа.
Ви блядь кацапи чи як?

Online Бувалий

• Ветеран форума
« Reply #305 : Грудня 05, 2019, 08:14:44 08:14 »
Мене зіпали ваші висери на Трампа.
Ви, блядь, або комуняки або ж імбецили.
Ви блядь кацапи чи як?
:Vedy_sebe:

Offline RG

• Ветеран форума
« Reply #306 : Грудня 05, 2019, 08:38:38 08:38 »
Іудушка, нас і республіканець нормальний влаштує  :smilie7:

Online Бувалий

• Ветеран форума
« Reply #307 : Грудня 05, 2019, 08:44:03 08:44 »
Іудушка, нас і республіканець нормальний влаштує  :smilie7:
Щось у Кота с головою проблеми - не iнакше ФСБ в Ольгiно затримуе гонорари...
 :an

Online Yuras Yuras

• Ветеран форума
« Reply #308 : Грудня 05, 2019, 09:38:18 09:38 »
КОБОЛЕВ ДАЛ ПОКАЗАНИЯ ПО ДЕЛУ КЛИЕНТОВ ДЖУЛИАНИ
Четверг, 5 Декабря 2019, 07:55
Глава НАК "Нафтогаз Украины" Андрей Коболев дал показания федеральным прокурорам в Нью-Йорке по делу Льва Парнаса и Игоря Фрумана, клиентов адвоката президента США Рудольфа Джулиани

По мнению американских прокуроров, Парнас и Фруман могли пытаться заменить Коболева на более лояльного человека, которой был бы полезным для их собственных бизнес-интересов, передает "ДС" со ссылкой на CNN.

Адвокат главы НАК Ланни Бройер заявил, что его клиент добровольно общался с представителями Минюста США, отметив при этом, что "пока нет целесообразности комментировать это дело".

Интерес прокуроров к деятельности "Нафтогаза" указывает на возможное расширение обвинений против клиентов Джулиани. Сейчас их обвиняют только в незаконном финансировании избирательной кампании Трампа, отмечает CNN.

Ранее прокуроры имели разговор с Андреем Фаворовым, руководителем интегрированного газового бизнеса в "Нафтогазе". По их мнению, именно Фаворова Парнас и Фруман хотели видеть на посту главы газовой компании.

Offline elgie

• Newbie
  • *
« Reply #309 : Грудня 05, 2019, 01:57:14 13:57 »
Мене зіпали ваші висери на Трампа. Ви, блядь, або комуняки або ж імбецили.
Ви блядь кацапи чи як?

Він не просто "не ідеал". Він - повна антитеза "ідеалу", і саме тому його правління буде гикатися Америці ще довгий час (не виключаю, що його і на другий термін оберуть, до речі: популізм уражає мізки не тільки недорозвинених накшталт "мудрого українського народу" - це всесвітній феномен). Він підриває основи президентства як інституції. Неосвітчений хам, що не може двох слів зв'язати; брехло, що сцить в очі брандсбойтом, сильнішим від Бусєчки (ну, той же ж сказав, хто в нього ідеал, вірно?), навіть коли йому прям цитатами і відеорядом доводять, що він п.здить; абсолютно нелояльний покидьок, який зраджує своїх друзів і соратників, як тільки йому це стає вигідно або зручно; старий блядун, якого напоказ вже скільки разів виставляли... Список довжелезний.

Всі його прихильники кажуть те ж саме, що і ти. І я цього не можу збагнути, тому що у респів були кандидати кращі від нього. Тобто, він - не "на бєзриб'є і сам раком станєш", а просто популіст, що "попав у жилу".

Offline Утренняя палка

• Sr. Member
  • poisoned dwarf must be burned!
« Reply #310 : Грудня 05, 2019, 02:47:01 14:47 »

упыр лютуе скаче!!!

Offline bоrderlander

• Ветеран форума
« Reply #311 : Грудня 05, 2019, 03:13:19 15:13 »
Він не просто "не ідеал". Він - повна антитеза "ідеалу", і саме тому його правління буде гикатися Америці ще довгий час (не виключаю, що його і на другий термін оберуть, до речі: популізм уражає мізки не тільки недорозвинених накшталт "мудрого українського народу" - це всесвітній феномен). Він підриває основи президентства як інституції. Неосвітчений хам, що не може двох слів зв'язати; брехло, що сцить в очі брандсбойтом, сильнішим від Бусєчки (ну, той же ж сказав, хто в нього ідеал, вірно?), навіть коли йому прям цитатами і відеорядом доводять, що він п.здить; абсолютно нелояльний покидьок, який зраджує своїх друзів і соратників, як тільки йому це стає вигідно або зручно; старий блядун, якого напоказ вже скільки разів виставляли... Список довжелезний.

Всі його прихильники кажуть те ж саме, що і ти. І я цього не можу збагнути, тому що у респів були кандидати кращі від нього. Тобто, він - не "на бєзриб'є і сам раком станєш", а просто популіст, що "попав у жилу".
Все так, але є величезне АЛЕ.
Вибір йде не між паршивим Трампом і хорошим республіканцем, кимось на кшталт Маккейна. Вибір йде між республіканським кандидатом Трампом і якимось демократичним утирком, кимось на кшталт послиці Йобановічь. І я в натурі не можу зрозуміти, чому більшість супчиків собі дупу деруть, підтримуючи демократів, які фактично руками посла та послиці знищили Українську державність  :weep:.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю!

Offline arrow

• Ветеран форума
« Reply #312 : Грудня 05, 2019, 03:54:48 15:54 »
Все так, але є величезне АЛЕ.
Вибір йде не між паршивим Трампом і хорошим республіканцем, кимось на кшталт Маккейна. Вибір йде між республіканським кандидатом Трампом і якимось демократичним утирком, кимось на кшталт послиці Йобановічь. І я в натурі не можу зрозуміти, чому більшість супчиків собі дупу деруть, підтримуючи демократів, які фактично руками посла та послиці знищили Українську державність  :weep:.

Вгамуйся вже з послицею та подивись на поточні рейтинги дем. кандидатів.
Байден - явний фаворит зараз, політик, що знається на Україні та принаймні обіцяє приділяти увагу нам, якщо його оберуть.

Offline elgie

• Newbie
  • *
« Reply #313 : Грудня 05, 2019, 04:42:54 16:42 »
я в натурі не можу зрозуміти, чому більшість супчиків собі дупу деруть, підтримуючи демократів, які фактично руками посла та послиці знищили Українську державність  :weep:.

Це з чого такі висновки? Тобто, не підтримуєш Папугу Какату - автоматом за демів? Цікаааво...
Я просто не можу навіть дивитися на трампона без огиди, але деми зараз - то фронт світового лівацтва, і вони мені навіть огідніші.

Offline arrow

• Ветеран форума
« Reply #314 : Грудня 05, 2019, 04:58:53 16:58 »
Це з чого такі висновки? Тобто, не підтримуєш Папугу Какату - автоматом за демів? Цікаааво...
Я просто не можу навіть дивитися на трампона без огиди, але деми зараз - то фронт світового лівацтва, і вони мені навіть огідніші.

Байден хіба лівак? Як на мене, притомний центрист.

Він же й фаворит стаи кандидатом від демів.

Offline elgie

• Newbie
  • *
« Reply #315 : Грудня 05, 2019, 05:22:47 17:22 »
Байден хіба лівак? Як на мене, притомний центрист.
Він же й фаворит стаи кандидатом від демів.
Згоден. Але він один з 19(?), всі інші - ліваки від поміркованих до екстремальних.

Ну, і окрім того, мені огидно, що Байден заляпався із синком. (А він заляпався - скільки б він там не стверджував, що то все - "проіскі врагов", бо та історія з примусом Пороха до зміни Шокіна мала місце).

Offline arrow

• Ветеран форума
« Reply #316 : Грудня 05, 2019, 05:43:51 17:43 »
Згоден. Але він один з 19(?), всі інші - ліваки від поміркованих до екстремальних.

Ну, і окрім того, мені огидно, що Байден заляпався із синком. (А він заляпався - скільки б він там не стверджував, що то все - "проіскі врагов", бо та історія з примусом Пороха до зміни Шокіна мала місце).

Незаплямованих не існує. Не лише політиків, а взагалі дорослих людей.
Тиск відставки покидька Шокіна - це я взагалі не сприймаю як негатив.

І якщо Байден відвертий фаворит, шо це за трюк такий - ігнорувати його та фокусуватися виключно на непрохідних социках?

Offline vs

• Sr. Member
« Reply #317 : Грудня 05, 2019, 06:20:58 18:20 »
всі інші - ліваки від поміркованих до екстремальних.

Як на мене, ані Баттіджидж, ані, наприклад, Емі Клобучар не ліваки, в принципі обидва вони десь на рівні Байдена по поглядам. Баттіджидж на дебатах по трамповій міжнародній політиці проходився дуже виразно й погляди на роль Америки у світі висловлював адекватні - з позиції того, хто воював (він в Афганістані був). Взагалі, якщо б не його орієнтація, він міг би на рівень Обами 2008 розігнатись зараз. І навіть такий як є, він на рівні Воррен-Сандерса по опитуванням, але виграти, звичайно, не зможе.

Offline elgie

• Newbie
  • *
« Reply #318 : Грудня 05, 2019, 06:43:36 18:43 »
Незаплямованих не існує. Не лише політиків, а взагалі дорослих людей.
Тиск відставки покидька Шокіна - це я взагалі не сприймаю як негатив.

І якщо Байден відвертий фаворит, шо це за трюк такий - ігнорувати його та фокусуватися виключно на непрохідних социках?

"Відвертий фаворит"? Історія нічому не вчить? Клінтоніха он теж була "відвертою фавориткою", і що..?

"Непрохідні социки" складають АБСОЛЮТНУ більшість кандидатів від демів зараз (по кількості рил) - а це ТРЕНД, і такий, що дуже мене непокоїть, бо соці-коммі-політкоректна отрута захоплює, перш за все, молодь, яка є найбільш активною зараз у виборчих кампаніях. В мене малий приходить з хайскул додому кожного вечора і розповідає історії: щонайменще три чверті підлітків вже заражені комуняцкими мисле-вирусами.

Offline arrow

• Ветеран форума
« Reply #319 : Грудня 05, 2019, 06:58:02 18:58 »
"Відвертий фаворит"? Історія нічому не вчить? Клінтоніха он теж була "відвертою фавориткою", і що..?

"Непрохідні социки" складають АБСОЛЮТНУ більшість кандидатів від демів зараз (по кількості рил) - а це ТРЕНД, і такий, що дуже мене непокоїть, бо соці-коммі-політкоректна отрута захоплює, перш за все, молодь, яка є найбільш активною зараз у виборчих кампаніях. В мене малий приходить з хайскул додому кожного вечора і розповідає історії: щонайменще три чверті підлітків вже заражені комуняцкими мисле-вирусами.

Деми тут взагалі ні до чого... а до чого - інтернет та масова медіа та споживацька культура, які нав'язують потребу в безкінечному social proof.
Трумп - теж социк, але з ухилом в авторитаризм. Дуже нагадує пізній брежнєвський совок, до речі.

Offline elgie

• Newbie
  • *
« Reply #320 : Грудня 07, 2019, 05:35:43 17:35 »
Трамп - не социк. Він - популіст. Це різні речі. Абсолютна більшість ліваків - популісти, але це не означає, що будь-який популіст - лівак.

Offline bоrderlander

• Ветеран форума
« Reply #321 : Грудня 07, 2019, 05:58:08 17:58 »
Трамп - не социк. Він - популіст. Це різні речі. Абсолютна більшість ліваків - популісти, але це не означає, що будь-який популіст - лівак.
Та на СУПі зараз так прийнято - писати абсолютну ахінею з неймовірним же апломбом, причому без найменшого натяку на докази та аргументацію. Сказано социк - значить социк  :weep:
Ну або заявляють, що "Трумп набагато гірший, ніж Обама, Меркель і Шрьодер" - значить гірший. Я лише в умі намагаюсь реконструювати супівську логіку. Здається Трумп гірший за Меркель тому, що не заблокував Північний Потік, який Меркельша дозволила будувати. А за Обамку гірший тому, що не врятував нас від того кошмару, який нам Обамкині кадри влаштували. Десь так.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю!

Offline arrow

• Ветеран форума
« Reply #322 : Грудня 07, 2019, 06:28:10 18:28 »

Трумп - більший социк ніж Обама.
Втручання в діяльність ФРС взагалі ніхто з президентів собі не дозволяв.
Трумп же погрозами вимагає зниження відсоткових ставок а-ля Юля, і якщо політик визначає вартість грошей, це одна з основийх рис соціалізму.

Offline мабуть

• Hero Member
  • Empire City
« Reply #323 : Грудня 07, 2019, 06:50:09 18:50 »

Який жах! (sm)
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline Адам Жоржович

• Ветеран форума
« Reply #324 : Грудня 07, 2019, 07:51:13 19:51 »
якщо політик визначає вартість грошей, це одна з основийх рис соціалізму.

Хуйня.

Offline RG

• Ветеран форума
« Reply #325 : Грудня 07, 2019, 11:15:27 23:15 »
Трамп - просто підкацапний підарас  :smilie7:

Offline elgie

• Newbie
  • *
« Reply #326 : Грудня 07, 2019, 11:30:42 23:30 »
Трумп - більший социк ніж Обама.
Втручання в діяльність ФРС взагалі ніхто з президентів собі не дозволяв.
Трумп же погрозами вимагає зниження відсоткових ставок а-ля Юля, і якщо політик визначає вартість грошей, це одна з основийх рис соціалізму.

Та нєєє... Це - саме ознака популізму: намагатися (чи декларувати) вирішення дуже складних проблем дуже простими методами з моментальним ефектом.

Offline arrow

• Ветеран форума
« Reply #327 : Сьогодні в 12:06:00 am »
Та нєєє... Це - саме ознака популізму: намагатися (чи декларувати) вирішення дуже складних проблем дуже простими методами з моментальним ефектом.

Популізм - це трумпівське MAGA.

А коли відбувається пряме втручання президента в діяльність функціонально незалежного Центробанку, це саме соціалізм.
Це дуже чіткий марекер, який на 100% покаже вам, яка система панує в конкретно взятій державі - ліберальна чи соціалістична.
Соціалізм передбачає одержавлення пропозиції грошей, лібералізм покладається на ринкові механізми, а центробанк виступає в якості надбудови над приватною банківською системою.

Offline RG

• Ветеран форума
« Reply #328 : Сьогодні в 02:12:09 am »
Каломойша натуралістично-расово виглядає   :smilie1:

Offline esk

• Sr. Member
« Reply #329 : Сьогодні в 09:02:52 am »
Каломойша натуралістично-расово виглядає   :smilie1:

Та і Зеленський теж схоже  :gigi:
Russia delenda est.