Автор Тема: Триєдиний розділений народ - українці, білоруси, поляки  (Прочитано 1954 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Тролимо узкій мірок  :eyes:

Offline Shvonderskis

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 122
  • Стать: Чоловіча
Но это же правда.  :Razom:
http://www.stopfake.org/
Борьба с неправдивой информацией о событиях в Украине

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Но это же правда.  :Razom:

А как же литовцы?
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline Лірник

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Но это же правда.  :Razom:

А как же литовцы?

Литвини.
Так білорусів називали

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
Но это же правда.  :Razom:

ні, ми три різних народи
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
генетичні відмінності є навіть серед самих українців, не мені розповідати про відмінність західняків від східняків, сірі проти карих очі, різний колір волосся і т.н. Деревляни, угличі, поляни та з іншого боку печенеги, половці, якщо відкинути домішки більш пізніх періодів.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
генетичні відмінності є навіть серед самих українців, не мені розповідати про відмінність західняків від східняків, сірі проти карих очі, різний колір волосся і т.н. Деревляни, угличі, поляни та з іншого боку печенеги, половці, якщо відкинути домішки більш пізніх періодів.

не гени створюють нації
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Улюблені граблі українців - потрапляти у якісь "єдині народи" на правах молодшого партнера, тобто лоха. Колись, тікаючи з однієї "братньої сім'ї" - Rzeczypospolitej Polskiej, втрапили у іншу - Кацапстан. Пора подорослішати.

Хоча, звичайно, у порівнянні з Москвою, Rzeczpospolita була ще пристойною, і дала нам плюси до нац. характеру - звідти наша придатність і непридатність москалів до цивілізованого життя.

Offline щек

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Про генетику українців раджу прочитати прациі Тищенка. Є в Інтернеті.
 Там все розкладено по поличках.
Науковий рівень, а не Україна/Росія - батьківщина слонів.

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =


Наиболее генетически близки к украинцам белорусы, юго-западные русские и восточные поляки (темно-синяя область карты). Т.н. "юго-западные русские" - это кубанцы, а Кубань - исторически украинская территория. В начале ХХ века, до второго голодомора, на Кубани жило почти 80% украинцев! Официально, по переписи!
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Стесняюсь спросить, а триединый это как?
Батя, мы стараемся ...

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
три частини єдиного?
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Всегда казалось что  единый предполагает от отсутствие деления на части, или я что- то пропустил.
Батя, мы стараемся ...

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Білоруський народ, який відмовився від своєї мови  :smilie2:

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Всегда казалось что  единый предполагает от отсутствие деления на части, или я что- то пропустил.

Нажаль "бідні родичі" реально будуть напрягати кого завгодно, будуть всі процвітаючими заможними країнами, з шаленим бабліщем на замилювання деяких історичних атасів, буде недєлімий і єдиний генетично одноманітний східно європейський тип народності що входить до ЄС.

А от такі обосрані та обкрадені з телепнями на кожному кроці особливо серед влади, з людом який від ватніків відрізняється хіба що трохи меншою ненавистю...ніхто навіть за гроші не захоче признавати кровного родства, так що впірьод і з піснею будувати заможну державу розвивати світогляд  внутрішню культуру та доброзичливість!
Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Ще комусь "жечпосполита" насниться?
мо досить, награлися вже.....
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк

Offline Гонсалес

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 387
Ще комусь "жечпосполита" насниться?
мо досить, награлися вже.....


хто і з  чим награвся?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Це щось типу яйцекрилий семихуй.  :laugh:

Offline Moloc

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 415
  • Стать: Чоловіча
Оця шалена пам'єть про якісь минулі історичні події, особливо у широкого загалу, серед яких реальних істориків що копирсалися в тонах знищених архівних паперів взагалі немає трохи бентежить, бо такі люде дуже схожі на отих ватніків яким сказали хохли бєндеровці радіоактівная пиль, і всьо ..ізда дружбі народів.

В Європі там всі народи один з одним стільки разів перевоювали, перерубали та перерізали, і нічого живуть собі зараз славненько хоча і не без "пошаліть" тому наші реальні слов'янські сусіди ті ж поляки, білоруси, прибалтика як захоче, словаки так нічого нормальний люд... от нам би з ними і будувати шматок Європи, бо як не крути а сорта гімна в Європі ніхто не відміняв, і німці чи англійці то є одне, а всякі болгари з литовцями зовсім інше.

А які там в українців з отими поляками чи татарами реальні відносини були то вже тільки дебіли можуть впевнено сказати, бо розумна людина завжди сумнівається і тільки ідіоти завжди рішучі та впевнені... а історію відносин з різними народами ми в широкому загалі знаємо із підручників російського царського апарату, гебні чи совєсткой комуністіческой історії, і звісно там Річ Посполита з Магдебурським правом то гівно тільки Раісся з "німими що на панщину ідуть та діточок своїх ведуть" то красота, Росія прийшла - порядок навела...

Можете там не шепотіть, я улавлюваю ультразвуки, бачу в цілковитій темряві, читаю мислі на відстані, стрибаю вверх на 20 метрів, а в довжину - на 50. можу перегризти любе залізо і поцарапати любу каменюку. За один раз можу **** двадцять киць!

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Це щось типу яйцекрилий семихуй.  :laugh:
:smiley24: :smiley24:
Батя, мы стараемся ...

Offline Françoise

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2627
  • No coffee - no life
Ничто так не бодрит по утрам, как не замеченный вовремя дверной косяк