Автор Тема: ОРТ - На центральной пл. Харькова одновременно проходят три массовых митинга!!!  (Прочитано 2011 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Как хотелось бы, чтобы клиенты зомбоящика увидели реальную картину!
Все правильно - митингов три

Митинг номер 1



Митинг номер два (самый массовый)




Митинг номер три



Общий вид площади


Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline focus

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2821
здається,що рашиди все ж таки вигадали якусь технологію зобування.
Приклад. Один знайомий пойхав до рідних в Крим, сам мешкає в континентальній Україні, адекватний - підтримував майдан. Приїхав в те кримське село, через тиждень дзвоне і каже, що зомбоящчик реально "працює" - каже вже якась така хуйня відбувається зі мною, що починаю вірить .. каже що підсвідомло типа затягує дивиться ті новини. Спочатку начебто відраза була, а потім попускає ... !!
 :gigi: На свідомому рівні, звісно, він жартує. Але якщо каже, тілівізор буде ввімкнутий постійно, то шанси для місцевих роззомбуватись рівні нулю.

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
слава роиссе! :smiley16:



 :smiley24:

И чего я удивился - такого видел полно, а колорадского и российского - ни разу :)






Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
И чего я удивился - такого видел полно, а колорадского и российского - ни разу :)
у нас в харькове колорадское не в тренде  :smiley16:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Раз ГебельсТБ нагнітає, навіть те, чого не існує, з прив*язкою до конкретного місця, то це дуже погано. Це йде спочатку ідеологічний артобстріл,готується грунт для виконання своїх гнідливих планів. :smilie2:

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Тут спецслужби повиннi бути максимально готовi до нових захоплень i моментально давати жорстоку вiдсiч

Якщо майдан був за краще життя, то колоради реально рвуть краiну на шматки

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Тут спецслужби повиннi бути максимально готовi до нових захоплень i моментально давати жорстоку вiдсiч

Якщо майдан був за краще життя, то колоради реально рвуть краiну на шматки

Не знаю я за місцеві спецслужби. Єдине млгу сказати, що людину, яку нещодавно поставили керувати харківським СБУ  - порядна, чесна та патріотична. Це знаю з перших вуст людини, яка боліє за Україну і знає добре цю людину.

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Раз ГебельсТБ нагнітає, навіть те, чого не існує, з прив*язкою до конкретного місця, то це дуже погано. Це йде спочатку ідеологічний артобстріл,готується грунт для виконання своїх гнідливих планів. :smilie2:

Сумно

Offline Sailor

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1320
  • Стать: Чоловіча
  • Dum spiro, spero.
Тут спецслужби повиннi бути максимально готовi до нових захоплень i моментально давати жорстоку вiдсiч

Якщо майдан був за краще життя, то колоради реально рвуть краiну на шматки

Не знаю я за місцеві спецслужби. Єдине млгу сказати, що людину, яку нещодавно поставили керувати харківським СБУ  - порядна, чесна та патріотична. Це знаю з перших вуст людини, яка боліє за Україну і знає добре цю людину.


 :smilie7: :smilie7: :smiley24:

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 662
Значить так:
В Санкт-Путинбурге состоялся многотисячный митинг с требованием митингующих перенести столицу РФ из Москвы в Санкт-Путинбург, выступавшие вооруженные АК и РПГ жестко потребовали, все нефтедоларовые потоки пустить через Ленингадкий областной банк, иначе грозят выходом из состава РФ и создании своего правительства, ГАЗпрёма, армии и флота, если их требования будут проигорированы обесчают перенаправить на маскву и привести в полную боевую готовность ядерное оружие находящиеся в Ленингадской оббласти и на кораблях Балтийского флота перешедшим под юрисдикцию правительства Санкт-Путинбургской свободной республики!   
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 662
Как только что стало известно: на митинге который продолжается уже шесть часов и только набирает обороты по нашим данным собралось уже свыше 250 тисяч граждан Санкт-Путинбургской свободной республики, было принято решение:
о принятии Конституции Санкт-Путинбургской свободной республики, назначить на ближайшее воскресенье выборы президента Санкт-Путинбургской свободной республики, и выборы в народное собрание СКПБСВРЕС, первыми законами решено принять декрет о ГАЗЕ, декрет о НЕФТИ, и закон о гос границе СКПБСВРЕС восточной границой которой признаётся западная граница МКАДА....
Борцы за справедливость очень серьёзно настроены и отступать от своих законных требований отступаться не собираються, их уже поддержали большинсвто членов ООН...
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline Ser

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 662
Додати пару кадрыв масоового заходу з пафосним текстом + пару постановочних роликів і так тричі на день по 10 державних каналах і АГА
за два тиждні повірять перші 20% і 10% не зрозумівших чи то жарт чи ні + 5% протестного лекторату,
потім провести опитування і до цих відсотків домалювати по 20% і справа піде, уявіть шо можна зробити за пару років..

Чим більше БРЕХНЯ тим скоріше в неї повірять (Гебельс-ТВ)
У кожного своє розуміння зрозумілого!

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Тут спецслужби повиннi бути максимально готовi до нових захоплень i моментально давати жорстоку вiдсiч

Якщо майдан був за краще життя, то колоради реально рвуть краiну на шматки

Не знаю я за місцеві спецслужби. Єдине млгу сказати, що людину, яку нещодавно поставили керувати харківським СБУ  - порядна, чесна та патріотична. Це знаю з перших вуст людини, яка боліє за Україну і знає добре цю людину.

То дуже добра новина!  :Prapor2:
Не знаю що то було - саботаж, невмiння працювати в умовах масових заворушень.
Але стид та ганьба що в такому культурному та працьовитому мiстi мiлiцiя дала гопникам безкарно лупцювати мiтингувальникiв. Велика роль у цьому вважаю фактор гепи та допи. Але розраховую на те що усiм гравцям дадуть гiдну оцiнку

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Тут спецслужби повиннi бути максимально готовi до нових захоплень i моментально давати жорстоку вiдсiч

Якщо майдан був за краще життя, то колоради реально рвуть краiну на шматки

Не знаю я за місцеві спецслужби. Єдине млгу сказати, що людину, яку нещодавно поставили керувати харківським СБУ  - порядна, чесна та патріотична. Це знаю з перших вуст людини, яка боліє за Україну і знає добре цю людину.

То дуже добра новина!  :Prapor2:
Не знаю що то було - саботаж, невмiння працювати в умовах масових заворушень.
Але стид та ганьба що в такому культурному та працьовитому мiстi мiлiцiя дала гопникам безкарно лупцювати мiтингувальникiв. Велика роль у цьому вважаю фактор гепи та допи. Але розраховую на те що усiм гравцям дадуть гiдну оцiнку

Щось мені здається, що над гепою та Допою є хтось більш дієвий та могутній.
Фінансування можу припустити у Харків дає Курченко. А хто дирегує, от не знаю.

Offline Куркуль

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2090
Раз ГебельсТБ нагнітає, навіть те, чого не існує, з прив*язкою до конкретного місця, то це дуже погано. Це йде спочатку ідеологічний артобстріл,готується грунт для виконання своїх гнідливих планів. :smilie2:
Может, пока не получили новые темники и по инерции гонят пургу

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Не пам*ятаю, хто це казав, що  Харків стане українським Сталінградом.
Якщо Путлєр не покинув ще своєї маячні з розколом України, то Харків та Дніпропетровськ для нього основні, найголовніші міста. Там знаходиться "голка життя" Путлєра.

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
Тут спецслужби повиннi бути максимально готовi до нових захоплень i моментально давати жорстоку вiдсiч

Якщо майдан був за краще життя, то колоради реально рвуть краiну на шматки

Не знаю я за місцеві спецслужби. Єдине млгу сказати, що людину, яку нещодавно поставили керувати харківським СБУ  - порядна, чесна та патріотична. Це знаю з перших вуст людини, яка боліє за Україну і знає добре цю людину.

Чего нельзя сказать о ментовке...просто жах :smilie2:
ігнор Квант

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Тут спецслужби повиннi бути максимально готовi до нових захоплень i моментально давати жорстоку вiдсiч

Якщо майдан був за краще життя, то колоради реально рвуть краiну на шматки

Не знаю я за місцеві спецслужби. Єдине млгу сказати, що людину, яку нещодавно поставили керувати харківським СБУ  - порядна, чесна та патріотична. Це знаю з перших вуст людини, яка боліє за Україну і знає добре цю людину.

Чего нельзя сказать о ментовке...просто жах :smilie2:

Так. Ментовка харківська на всі 80%  скоріше, колоради.

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
Так. Ментовка харківська на всі 80%  скоріше, колоради.
процент занижаешь, уважаемый. сильно занижаешь  :laugh:
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Тут спецслужби повиннi бути максимально готовi до нових захоплень i моментально давати жорстоку вiдсiч

Якщо майдан був за краще життя, то колоради реально рвуть краiну на шматки

Не знаю я за місцеві спецслужби. Єдине млгу сказати, що людину, яку нещодавно поставили керувати харківським СБУ  - порядна, чесна та патріотична. Це знаю з перших вуст людини, яка боліє за Україну і знає добре цю людину.

Чего нельзя сказать о ментовке...просто жах :smilie2:


Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -