Автор Тема: з днем Мови !  (Прочитано 2177 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: з днем Мови !
« Reply #30 : Листопада 10, 2019, 06:44:12 06:44 »
Тот закон про мовы была мина под Порошенко , но сработала она позже расчетного времени . Она должна была взорваться до первого тура , что-бы Порошенко была вилка , какую часть электората ему терять. Сработай она в рассчитанное врагами время , то второй тур был бы между Зебилом и бабкой.
Южаніне, ну, як він міг бути міною, коли виборці, що проти цього закону - це виборці ригів і частково Зелені? А якщо б його ухвалили пару років назад, то до нього б звикли і проти були б зовсім упороті. Як на мене, проблеми Пороха полягали в системній, вільній, без протидії дискредитації як власними корисними і корисливими ідіотами так і Кремлем, не розумінні її впливу на маси. Чогось же у Зелі цей закон не в пріоритеті на зміни: попиз@ів і зайнявся іншим.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: з днем Мови !
« Reply #31 : Листопада 10, 2019, 01:03:43 13:03 »
А ты вот скажи , с какого будуна в 2018 году возник вопрос мовы? Что такого случилось , что вы пришли в такое возбуждение на радость кремлю?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: з днем Мови !
« Reply #32 : Листопада 10, 2019, 02:53:22 14:53 »
А ты вот скажи , с какого будуна в 2018 году возник вопрос мовы? Что такого случилось , что вы пришли в такое возбуждение на радость кремлю?
У 2018 у мене загострення збудження не діагностувалось, а так десь з 2005-20006 хронічне. А щодо 2018, так початок виборчої кампанії, зазвичай Кремль і ініціює загострення.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: з днем Мови !
« Reply #33 : Листопада 10, 2019, 04:32:35 16:32 »
У 2018 у мене загострення збудження не діагностувалось, а так десь з 2005-20006 хронічне. А щодо 2018, так початок виборчої кампанії, зазвичай Кремль і ініціює загострення.

Согласен , что кремль? А с какой целью , это кремль заварил и кто в этой кремлевской пьесе эти мовоозабоченные , которые своей озабоченностью  рушат систему противодействия одному из факторов гибридной войны?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: з днем Мови !
« Reply #34 : Листопада 10, 2019, 04:54:03 16:54 »
Согласен , что кремль? А с какой целью , это кремль заварил и кто в этой кремлевской пьесе эти мовоозабоченные , которые своей озабоченностью  рушат систему противодействия одному из факторов гибридной войны?
А яке місце, на вашу думку, мова і язик займає в руйнуванні одного з факторів в системі протидії гібридній війні? Чи правильно я розумію, що у зв'язку з толерантністю до геїв, я ,на вашу думку, задля дотримання толерантності повинен в жопу долбиться?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: з днем Мови !
« Reply #35 : Листопада 10, 2019, 06:11:07 18:11 »
А яке місце, на вашу думку, мова і язик займає в руйнуванні одного з факторів в системі протидії гібридній війні? Чи правильно я розумію, що у зв'язку з толерантністю до геїв, я ,на вашу думку, задля дотримання толерантності повинен в жопу долбиться?
У тебя такие же выводы как делает это москальня , на своем языке , своей оторванной логикой .  Ты там с кем-то обсуждаешь очень важный для тебя тему о долбиться? Нно я не в курсе и не улавливаю ход твоих мыслей . А как мовоозабоченные своей запредельной озабоченностью разрушают систему противодействия вражеской пропаганде я уже писал выше.
« Останнє редагування: Листопада 10, 2019, 06:18:20 18:18 від Южанин »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: з днем Мови !
« Reply #36 : Листопада 10, 2019, 07:02:02 19:02 »
У тебя такие же выводы как делает это москальня , на своем языке , своей оторванной логикой .  Ты там с кем-то обсуждаешь очень важный для тебя тему о долбиться? Нно я не в курсе и не улавливаю ход твоих мыслей . А как мовоозабоченные своей запредельной озабоченностью разрушают систему противодействия вражеской пропаганде я уже писал выше.
Бажання в Україні вільно розмовляти українською мовою, розвивати її, націю - мовоозабоченность? А може ви під вплив кацапопропаганди підпали? Це у них такий термін - " мовоозабоченний",  перейняли?
 Ви можете прямо відповісти як моя мовоозабоченность руйнує захист від кацапопропаганди?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: з днем Мови !
« Reply #37 : Листопада 10, 2019, 07:21:13 19:21 »
Деяких від мови корячить, як упирів від часнику.  :smilie8:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: з днем Мови !
« Reply #38 : Листопада 10, 2019, 07:39:27 19:39 »
Деяких від мови корячить, як упирів від часнику.  :smilie8:
Я думаю, що на СУПі більшість таки є патріотами української мови, а якщо й корячить декого, то не так від мови, як від підкацапників, які на темі мови бабло та політичні дивіденти заробляють (маю на увазі Ніцой та ніцойчиків, а також Фаріон та Сволоту в повному складі)
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: з днем Мови !
« Reply #39 : Листопада 10, 2019, 07:59:50 19:59 »


ПрАвакатарЬІ ! (??)

(Київ, День захисника України)

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: з днем Мови !
« Reply #40 : Листопада 10, 2019, 08:54:04 20:54 »
Сволота - точно провокатори. Вони 5 років боролись проти Порошенка, допомагаючи Ху%лу нищити Україну. Навіть на СУПі верещали, що Порошенко нищить патріотів в котлах :(
Але найбільше їх корячило від гасла: "Армія! Віра! МОВА!"
Тому я слабо вірю в щирість сволотівців, які сьогодні вийшли з гаслами на захист української мови. Начхати їм на мову, коли мова йде про бабло від Ху%ла або КалоМойші.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: з днем Мови !
« Reply #41 : Листопада 10, 2019, 09:15:36 21:15 »
Для мене всі, хто гнали проти Порошенка, вороги. Тягнибакс відкрито відлизував зе анус на ефірах. Може, в Свободі і є патріотичні українці, що не поділяють позиції верхівки, але це так само як для німців написати, що у вермахті були порядні офіцери, що не поділяли поглядів Гітлера  :laugh:.

Кожен член партії, у якій перебуває, несе колективну відповідальність за позицію та погляди верхівки, адже вони платять членські внески і таким чином підтримують політику цієї партії.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: з днем Мови !
« Reply #42 : Листопада 10, 2019, 10:16:22 22:16 »
Согласен , что кремль? А с какой целью , это кремль заварил и кто в этой кремлевской пьесе эти мовоозабоченные , которые своей озабоченностью  рушат систему противодействия одному из факторов гибридной войны?

а хто такі все-таки "мовноозабоченьіе" в Вашому розумінні ?