Автор Тема: з днем Мови !  (Прочитано 2160 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
з днем Мови !
« : Листопада 08, 2019, 02:31:40 14:31 »
Мова робить нас ближчими, рідними !

Дякую всім, хто тут пише українською, знаю, що в більшості випадків тут це свідоме рішення , "крок назустріч"

 :Prapor2:


Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: з днем Мови !
« Reply #1 : Листопада 09, 2019, 12:34:14 00:34 »


Разом нас багато!

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: з днем Мови !
« Reply #2 : Листопада 09, 2019, 12:34:52 00:34 »
 :smiley24:

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: з днем Мови !
« Reply #3 : Листопада 09, 2019, 08:34:04 08:34 »
 :Razom: :Prapor2: :upa

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: з днем Мови !
« Reply #4 : Листопада 09, 2019, 09:09:13 09:09 »
Мова робить нас ближчими, рідними !


На столько близкими и родными , что Львов в гордом одиночестве посреди зеленого болота , к чему мовострадальцы тоже приложили руку.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: з днем Мови !
« Reply #5 : Листопада 09, 2019, 09:22:41 09:22 »
На столько близкими и родными , что Львов в гордом одиночестве посреди зеленого болота , к чему мовострадальцы тоже приложили руку.
За вашою логіку, лох винен в тому, що він лох, а не шахрай, який його обув.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: з днем Мови !
« Reply #6 : Листопада 09, 2019, 09:39:03 09:39 »
Зявились дуже якісні переклади фільмів і серіалів,наприклад moviestape.net.Дивимось на українських сайтах!

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: з днем Мови !
« Reply #7 : Листопада 09, 2019, 09:45:17 09:45 »
Зявились дуже якісні переклади фільмів і серіалів,наприклад moviestape.net.Дивимось на українських сайтах!

З якої на який? Мовострадальцы дострадались до того , что противодействие секелеву у нас сведено на нет. Им наверное секелёв и доплачивает , что-бы они устраняли ему помехи. В результате мы имеем , с одной стороны "Ленин создал Украину" с другой стороны кремлевскую пропаганду которую вливал г+г украинской мовой , а мовострадальцы в это время приучали быдло, что если украинской мовой , то мозги можно не включать.  Если не мы сами о себе расскажем, то это сделает секелёв по своему. А мовострадальцы всю украинскую контр. пропаганду загнали в самоизоляцию.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: з днем Мови !
« Reply #8 : Листопада 09, 2019, 09:49:19 09:49 »
Зявились дуже якісні переклади фільмів і серіалів,наприклад moviestape.net.
Дивимось на українських сайтах!
Забугорье, почiнаючi вiд Коломбо та Альфа... справдi - чудовий переклад.
Але рос. серiлаи нащо перекладати, лишаючi фоном рос. мову?..
 :gb:

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: з днем Мови !
« Reply #9 : Листопада 09, 2019, 09:57:28 09:57 »
Забугорье, почiнаючi вiд Коломбо та Альфа... справдi - чудовий переклад.
Але рос. серiлаи нащо перекладати, лишаючi фоном рос. мову?..
 :gb:

А это один из способов вызвать негативное отношение к украинской мове , поскольку в таком исполнении мова просто мешает.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: з днем Мови !
« Reply #10 : Листопада 09, 2019, 02:09:13 14:09 »
На столько близкими и родными , что Львов в гордом одиночестве посреди зеленого болота , к чему мовострадальцы тоже приложили руку.

не розумію кореляції

і поважаю Вашу позицію та кроки назустріч

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: з днем Мови !
« Reply #11 : Листопада 09, 2019, 02:10:06 14:10 »
Зявились дуже якісні переклади фільмів і серіалів,наприклад moviestape.net.Дивимось на українських сайтах!

так, український переклад таки кращий, "осмисленіший"

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: з днем Мови !
« Reply #12 : Листопада 09, 2019, 02:12:26 14:12 »
З якої на який? Мовострадальцы дострадались до того , что противодействие секелеву у нас сведено на нет. Им наверное секелёв и доплачивает , что-бы они устраняли ему помехи. В результате мы имеем , с одной стороны "Ленин создал Украину" с другой стороны кремлевскую пропаганду которую вливал г+г украинской мовой , а мовострадальцы в это время приучали быдло, что если украинской мовой , то мозги можно не включать.  Если не мы сами о себе расскажем, то это сделает секелёв по своему. А мовострадальцы всю украинскую контр. пропаганду загнали в самоизоляцию.

як на мене, Ви плутаєте поведінку кацапських провокаторів типу фаріон, і поведінку "звичайних" україномовних людей типу мене

нас зтравлюють, постійно провокують- дуже важко не піддатись на професійні вкиди служб, які витрачають мільярди

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: з днем Мови !
« Reply #13 : Листопада 09, 2019, 03:59:51 15:59 »
як на мене, Ви плутаєте поведінку кацапських провокаторів типу фаріон, і поведінку "звичайних" україномовних людей типу мене

нас зтравлюють, постійно провокують- дуже важко не піддатись на професійні вкиди служб, які витрачають мільярди

Как раз Порошенко  и попытался перехватить єту составляющую включив мову  в свои  предвыборные  лозунги. Но  кремль тут же перестроился . приучая к тому , что мова что-то значит больше чем средство общения и тут же г+г начал транслировать кремлевский пропагандон украинской мовой.  И от то зеленое быдло накачано кремлевским пропагандом украинской мовой. У гнас мовострадальцы аво время войны , где одним из элементом является информационная составляющая пошли по пути самоизоляции . Дожили , что системно только Пинчук со своим ICTV противодействует кремлевскому пропагандону. Его "Антизомби" и "Гражданскую оборону" смотрит весь совок и только от туда они получают информацию об Украине из другого источника , а не от секельова, бо за пределами Украины украинская мова является иностранной и не понятной. Если Пинчук скурвится , то вообще в информационном пространстве украинского конекта в доступной фориме не останется.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: з днем Мови !
« Reply #14 : Листопада 09, 2019, 04:17:16 16:17 »
як на мене, Ви плутаєте поведінку кацапських провокаторів типу фаріон, і поведінку "звичайних" україномовних людей типу мене

нас зтравлюють, постійно провокують- дуже важко не піддатись на професійні вкиди служб, які витрачають мільярди
На Ютубі натрапив на серію розповідей Фаріон про видатних українців і видатні події в історії України. Мені будо дуже цікаво!
Майбуть я, говорячі по-парашинські, -  "мовострадалец", "свидомит", "кастрюлеголовьій" тощо. А всякі типа "Южаніни" - борці язьіком проти нашої мови - просто ухуївающіє патріоти

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: з днем Мови !
« Reply #15 : Листопада 09, 2019, 04:39:12 16:39 »
На Ютубі натрапив на серію розповідей Фаріон про видатних українців і видатні події в історії України. Мені будо дуже цікаво!
Майбуть я, говорячі по-парашинські, -  "мовострадалец", "свидомит", "кастрюлеголовьій" тощо. А всякі типа "Южаніни" - борці язьіком проти нашої мови - просто ухуївающіє патріоти

Вот я и говорю , что кремль на таких дебилов как ты очень рассчитывал подбрасывая для вас идиотов тему мовы вканун выборов. Где ты  видело , что я  против мовы? Если тебе родители говорили не совать пальцы в розетку , то это не обозначало , что они против электричества.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: з днем Мови !
« Reply #16 : Листопада 09, 2019, 05:20:34 17:20 »
А это один из способов вызвать негативное отношение к украинской мове , поскольку в таком исполнении мова просто мешает.
Можливо...
Зараз передивляюсь деякi рос. серiали та бачу, що купувати для Украiни там нема чого...
Раша ментально залишилася в 1991 роцi, коли совок розпався а КГБ... лишилося.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: з днем Мови !
« Reply #17 : Листопада 09, 2019, 05:28:18 17:28 »
Как раз Порошенко  и попытался перехватить єту составляющую включив мову  в свои  предвыборные  лозунги. Но  кремль тут же перестроился . приучая к тому , что мова что-то значит больше чем средство общения и тут же г+г начал транслировать кремлевский пропагандон украинской мовой.  И от то зеленое быдло накачано кремлевским пропагандом украинской мовой. У гнас мовострадальцы аво время войны , где одним из элементом является информационная составляющая пошли по пути самоизоляции . Дожили , что системно только Пинчук со своим ICTV противодействует кремлевскому пропагандону. Его "Антизомби" и "Гражданскую оборону" смотрит весь совок и только от туда они получают информацию об Украине из другого источника , а не от секельова, бо за пределами Украины украинская мова является иностранной и не понятной. Если Пинчук скурвится , то вообще в информационном пространстве украинского конекта в доступной фориме не останется.
Прийнявши мовний закон перед самими виборами? Якось недолуго. Його політтехнологи думали так само як і ви, а подібні думки родом з кацапських пропаганди: "Вайна на Дамбасе началась из-за ущемлення русскаго язика." Якби цей закон прийняли пару років назад, почали його активно пропагувати, то тоді можна щось про "перехватил" розмовляти, а так виглядало дешево і неоковирно, ще один доказ для якогось зелібоби, що треба голосувати проти Пороха.

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: з днем Мови !
« Reply #18 : Листопада 09, 2019, 06:03:20 18:03 »
Порошенко також міг би залишитися «южаніном».
Але...
Ось що він написав в ФБ про його шлях еволюції  від
зрусифікованого українця до лідера нації.

Цитувати
Сьогодні День української писемності та мови.
Важливий день для кожного українця.

До 1997 я майже не говорив українською. На Одещині, де народився, в селі у бабусі спілкувалися суржиком.
У Києві, у Києві! в університеті викладали лише російською.

Моя українська – мій свідомий вибір. Вибір на користь рідної мови, зроблений у доволі зрілому віці.
Повернутися до джерел ніколи не пізно.
Опановуйте українську, хто ще цього ще не зробив.
Пропоную кілька порад які допоможуть вам перейти на українську:

1. Встановіть українську основною в операційній системі свого комп’ютера, на смартфоні.
2. У соцмережах підпишіться на україномовні сторінки та блогерів.
3. Не слухайте міністрів, які не читають книжок. Читайте багато і читайте українською.
4. Спілкуйтеся українською. Не бійтеся та не соромтеся помилок. Це - принцип вивчення будь-якої мови.
5. Дивіться україномовні фільми, серіали.
6. Слухайте більше української музики.
7. Почніть писати українською.
8. Діліться своїми успіхами з рідними та друзями.
9. Вивчайте мову через нові захоплення.
10. Купуйте дітям україномовні книжки. Передайте мову дітям - і вона житиме вічно.

Ми прийняли багато законів на підтримку української мови. Але сила мови не в законах, а в її носіях.
Дедалі більше українців вчать мову і свідомо на неї переходить.
У нашої мови, у нашої країни - велике майбутнє.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: з днем Мови !
« Reply #19 : Листопада 09, 2019, 06:04:11 18:04 »
Вот я и говорю , что кремль на таких дебилов как ты очень рассчитывал подбрасывая для вас идиотов тему мовы вканун выборов. Где ты  видело , что я  против мовы? Если тебе родители говорили не совать пальцы в розетку , то это не обозначало , что они против электричества.
Після оцього "дебил", "мовострадальцьі", "где тьі видело", "мова" замість "язьік" (ви ж пишете по-парашинські, де чомусь не називають англійську "спікою" але зневажливо дозволяють собі "мова"), я чомусь почав думати, що ви - проста ряжена гнида

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: з днем Мови !
« Reply #20 : Листопада 09, 2019, 06:18:54 18:18 »
Прийнявши мовний закон перед самими виборами? Якось недолуго. Його політтехнологи думали так само як і ви, а подібні думки родом з кацапських пропаганди: "Вайна на Дамбасе началась из-за ущемлення русскаго язика." Якби цей закон прийняли пару років назад, почали його активно пропагувати, то тоді можна щось про "перехватил" розмовляти, а так виглядало дешево і неоковирно, ще один доказ для якогось зелібоби, що треба голосувати проти Пороха.
Блін, ще одному "патріоту" Порох не догодив  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: з днем Мови !
« Reply #21 : Листопада 09, 2019, 06:22:06 18:22 »
Как раз Порошенко  и попытался перехватить єту составляющую включив мову  в свои  предвыборные  лозунги. Но  кремль тут же перестроился . приучая к тому , что мова что-то значит больше чем средство общения и тут же г+г начал транслировать кремлевский пропагандон украинской мовой.  И от то зеленое быдло накачано кремлевским пропагандом украинской мовой. У гнас мовострадальцы аво время войны , где одним из элементом является информационная составляющая пошли по пути самоизоляции . Дожили , что системно только Пинчук со своим ICTV противодействует кремлевскому пропагандону. Его "Антизомби" и "Гражданскую оборону" смотрит весь совок и только от туда они получают информацию об Украине из другого источника , а не от секельова, бо за пределами Украины украинская мова является иностранной и не понятной. Если Пинчук скурвится , то вообще в информационном пространстве украинского конекта в доступной фориме не останется.

ніхто і не говорив , що буде легко

і ніхто з тверезих людей, як на мене, не заперечує, що агресія не допоможе в просуванні української мови

агресія - це інструмент провокаторів

але ми б мали розуміти, що незалежної України без власної мови, церкви і армії не буде, вибачайте, що зтибрив капірайт Пороха, але це правда

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: з днем Мови !
« Reply #22 : Листопада 09, 2019, 06:23:41 18:23 »
На Ютубі натрапив на серію розповідей Фаріон про видатних українців і видатні події в історії України. Мені будо дуже цікаво!
Майбуть я, говорячі по-парашинські, -  "мовострадалец", "свидомит", "кастрюлеголовьій" тощо. А всякі типа "Южаніни" - борці язьіком проти нашої мови - просто ухуївающіє патріоти

видатною подією був вступ фаріон до кпрс в 1988 році

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: з днем Мови !
« Reply #23 : Листопада 09, 2019, 06:46:31 18:46 »
Блін, ще одному "патріоту" Порох не догодив  :weep:
А по суті є що сказати?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: з днем Мови !
« Reply #24 : Листопада 09, 2019, 06:55:22 18:55 »
А по суті є що сказати?
"Патріоту", якому Порох не догодив?
Абсолютно нічого.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: з днем Мови !
« Reply #25 : Листопада 09, 2019, 06:59:12 18:59 »
я не планував починати срач

просто привітав із святом і подякував всім, хто спілкується тут українською мовою, розуміючи, що в багатьох випадках це усвідомлений крок назустріч

тому буду вдячний, якщо в цій темі патріоти не стануть жертвами кацапських провокацій

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: з днем Мови !
« Reply #26 : Листопада 09, 2019, 07:13:19 19:13 »
"Патріоту", якому Порох не догодив?
Абсолютно нічого.
Тобто, контраргументів нема?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: з днем Мови !
« Reply #27 : Листопада 09, 2019, 07:29:27 19:29 »
Тобто, контраргументів нема?
На твої маніпуляції про дешеві та неоковирні дії Порошенка аргументів бути не може. Твоє ставлення до нього чисто кацапське, а кацапам нічого пояснити не можна.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: з днем Мови !
« Reply #28 : Листопада 09, 2019, 07:36:35 19:36 »
На твої маніпуляції про дешеві та неоковирні дії Порошенка аргументів бути не може. Твоє ставлення до нього чисто кацапське, а кацапам нічого пояснити не можна.
Прийняття закону про мову 25.04.2019 це не є неоковирно і дешева маніпуляція? А що раніше заважало прийняти? Думка деяких  політтехнологів, що питання мови негативно вплине на його рейтинг:
https://zik.ua/amp/news/2018/08/24/politolog_poyasnyv_nebezpeku_cherez_uhvalennya_movnogo_zakonu_do_vyboriv_1393285

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: з днем Мови !
« Reply #29 : Листопада 09, 2019, 10:38:29 22:38 »
Прийняття закону про мову 25.04.2019 це не є неоковирно і дешева маніпуляція? А що раніше заважало прийняти? Думка деяких  політтехнологів, що питання мови негативно вплине на його рейтинг:


Тот закон про мовы была мина под Порошенко , но сработала она позже расчетного времени . Она должна была взорваться до первого тура , что-бы Порошенко была вилка , какую часть электората ему терять. Сработай она в рассчитанное врагами время , то второй тур был бы между Зебилом и бабкой.