Автор Тема: ДБР скерувало до ГПУ проект повідомлення про підозру п’ятому президенту України.  (Прочитано 10518 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114

За ними немає реальної сили, тому вони нарізають по штматочках.
Про яку громадянську війну ти мелеш? Хто з зебільної біомаси зможе вийти на вулуцю бодай помахати кулаками. Про зброю я взагалі мовчу.
Найбільша їхня сила - це інформаційна площина та перелякані патріоти-параноїки, що вже всоте поховали Україну.
Процеси йдуть вкрай неоднорідні, не варто ліпити з себе диванного оракула.
Бляяяяяяяя, ти маєш на увазі - хто буде стріляти з другого боку!? А нацжінки нахуя були створені і годуються!?!?! та там ще крім них.... це наперші дні, а потім будуть іхтамнєти в формі нацгвардії + справжня нацгвардія одеси\херсона\дніпра.......
іда, я нікого не ліплю, немає аргументів --------------- ну не спілкуйся.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
О !!!!!!!!!!!!!!!!
Мене!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Назавжди!!!!!!!!!!!!!!!
Або зітри обліковий запис!

От навіщо лізти на форум не читаючи його правил? Йди правила почитай.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Садисти зібрались. Що модер, що адмін...

Такої "жесті" не було на жодному форумі.... :laugh:

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
:lol:
Гео, ти дурак? Зараз пездец прийде 1-й сторінці, ти заїбешся чистити. Забань назавжди, ти вже це зробив, будь мужиком. По-людськи прошу.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Бляяяяяяяя, ти маєш на увазі - хто буде стріляти з другого боку!? А нацжінки нахуя були створені і годуються!?!?! та там ще крім них.... це наперші дні, а потім будуть іхтамнєти в формі нацгвардії + справжня нацгвардія одеси\херсона\дніпра.......
іда, я нікого не ліплю, немає аргументів --------------- ну не спілкуйся.

Це не "громадянська війна" тоді.
Ти хоч значення терміну розумієш?

Більше того, ніхто не піде воювати за хупцових жидочків. Бо з іншого боку будуть стріляти не за 30 шекелів, а за ідею.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Гео, ти дурак? Зараз пездец прийде 1-й сторінці, ти заїбешся чистити. Забань назавжди, ти вже це зробив, будь мужиком. По-людськи прошу.

Нема питань. Влаштовуй пездець першій сторінці....Тобі можна.

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
От навіщо лізти на форум не читаючи його правил? Йди правила почитай.
Дрейк, видаліть обл запис, або якщо не можливо - забаньте назавжди. Будь ласка.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Дрейк, видаліть обл запис, або якщо не можливо - забаньте назавжди. Будь ласка.

А шо ти так розпереживався?  :lol:
Я тут 40 000 постів наліпив і нічо....
А у тебе 90.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Дрейк, видаліть обл запис, або якщо не можливо - забаньте назавжди. Будь ласка.

Кажу тобі. Йди правила почитай. У нас видалення аккаунти коштовне. 100 баксів по курсу НБУ. Номер картки  дать?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Ти хоч значення терміну розумієш?
та куди мені. "Черен я!"(рос)
Дякую за спілкування.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Дрейк, не видаляй.

Я на Favbet і ПаріМатч 800 тисяч баксів поставив. Все, що було у мами-пенсіонерки...Не вбивай економіку сім'ї!

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Кажу тобі. Йди правила почитай. У нас видалення аккаунти коштовне. 100 баксів по курсу НБУ. Номер картки  дать?
ну і нахуя воно вам? я ж як людей попросив.
100 баксів, кажеш? дивись, 200 коштує покласти цей форум на пів року...... нутотаке, нахуй вономені треба.
дрейк, ще раз, як людей, знесіть обліковий запис.
 

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944

За ними немає реальної сили, тому вони нарізають по штматочках.
Про яку громадянську війну ти мелеш? Хто з зебільної біомаси зможе вийти на вулуцю бодай помахати кулаками. Про зброю я взагалі мовчу.
Найбільша їхня сила - це інформаційна площина та перелякані патріоти-параноїки, що вже всоте поховали Україну.
Процеси йдуть вкрай неоднорідні, не варто ліпити з себе диванного оракула.

Так, але...
нажаль в них надзвичайно багато досвіду маніпуляцій в багатьох сферах.
Якщо бєняжид вже назвав війну з кацапами на донбасі громадянською то що йому завадить ще раз це зробити вже в Дніпрі чи Харкові?
«Апалчєнцьі» з Тамбова Пскова і Чєчні стануть восставшімі укрАИнцамі, а ета ужє гражданская вайна, ну і впевнений що бєня вже давно під хуйлом.

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Дрейк, не видаляй.

Я на Favbet і ПаріМатч 800 тисяч баксів поставив. Все, що було у мами-пенсіонерки...Не вбивай економіку сім'ї!
доросла ж людина

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
ну і нахуя воно вам? я ж як людей попросив.
100 баксів, кажеш? дивись, 200 коштує покласти цей форум на пів року...... нутотаке, нахуй вономені треба.
дрейк, ще раз, як людей, знесіть обліковий запис.

У Зелених Жаб спитай. Ми, порохоботи - то не люди.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
доросла ж людина

Саме так. Ти наїхав на Пороха. Я "довбанув" тебе в довічне. Потім думаю, дай почитаю, що ти там на упячкє понаписав, коли про тебе згадали, з упячки ти чи не з упячки...Почитав. Нічо так...Мені стало дико соромно. Розбанив. Мгновєнно...почті.

Якщо будеш свинячити, як вата свинячить на упячкє...ясєн пєнь забаню. Але не зараз. Бо не повірю.

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
У Зелених Жаб спитай. Ми, порохоботи - то не люди.
Ок. Як знаєш.
Гео, а відколи ти таким українцем став? Українською почав писати..... Твої пости почитати на упячці, так років тому - ну вата ж ватою була! З профілактіком в одному хорі.
Шо ся стало?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Ок. Як знаєш.
Гео, а відколи ти таким українцем став? Українською почав писати..... Твої пости почитати на упячці, так років тому - ну вата ж ватою була! З профілактіком в одному хорі.
Шо ся стало?

Я на УПЯчкє завжди був антиукраїнською сволотою. Ти ж там з якого року? З 2008-го? А я з 2005 року. Ти повинен знати, що я вата-ватна. Так і тут, на СУПі. Чистий сєпар і залишився. А українською пишу, щоб тебе за*бати. Ти ж з Росії родом? Правильно?

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Саме так. Ти наїхав на Пороха. Я "довбанув" тебе в довічне. Потім думаю, дай почитаю, що ти там на упячкє понаписав, коли про тебе згадали, з упячки ти чи не з упячки...Почитав. Нічо так...Мені стало дико соромно. Розбанив. Мгновєнно...почті.

Якщо будеш свинячити, як вата свинячить на упячкє...ясєн пєнь забаню. Але не зараз. Бо не повірю.
А для тебе Порох святий? А я от не створюю собі кумирів. І якщо взяти "чистий закон в вакуумі" він років на 20 має сісти. Ми тільки порівнюєм його з хряком і тим піздєцом що зараз. І да, я голосував за нього, бо знав що буде. А так я тобі можу оооооойй скільки нарахувати тут.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
А для тебе Порох святий? А я от не створюю собі кумирів. І якщо взяти "чистий закон в вакуумі" він років на 20 має сісти.

От жеж пиздобол ватний.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
А для тебе Порох святий? А я от не створюю собі кумирів. І якщо взяти "чистий закон в вакуумі" він років на 20 має сісти. Ми тільки порівнюєм його з хряком і тим піздєцом що зараз. І да, я голосував за нього, бо знав що буде. А так я тобі можу оооооойй скільки нарахувати тут.

Святєє Папи Римського! Він у мене "в образах" в спальнє висить. З рушником. 20 років? Херня. Довічне! Саме те! Хоч і люблю його, як рідного!

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Я на УПЯчкє завжди був антиукраїнською сволотою. Ти ж там з якого року? З 2008-го? А я з 2005 року. Ти повинен знати, що я вата-ватна. Так і тут, на СУПі. Чистий сєпар і залишився. А українською пишу, щоб тебе за*бати. Ти ж з Росії родом? Правильно?
Ні, Георгій, не правильно, я народився і живу у Львові.
Перехід з твоєї ватяності на моє походження - зараховано.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
От жеж пиздобол ватний.

Адам Жоржович. Нє матюкайтєсь! Почєму Вас можно чітать, как на заборє? Ви єщьо за прошлоє не отсідєлі! Хоть Ви і знаєтє ноти....(с) почті по Жванєцкому.

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Святєє Папи Римського! Він у мене "в образах" в спальнє висить. З рушником. 20 років? Херня. Довічне! Саме те! Хоч і люблю його, як рідного!
слабенько, слабенько.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Ні, Георгій, не правильно, я народився і живу у Львові.
Перехід з твоєї ватяності на моє походження - зараховано.

Вчи мат. частину. Я ватним ніколи не був.  :lol: Ти мене сплутав з кимось...Буває.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
слабенько, слабенько.

А я і не стараюсь. Ти хочеш самовипилятись? Так не пиши...Тю...Нафіга мене тролити так по-тупому?  :smilie7:

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
А я і не стараюсь. Ти хочеш самовипилятись? Так не пиши...Тю...Нафіга мене тролити так по-тупому?  :smilie7:
я тільки почав. Далі підуть цитати тебе з упячки ))))))) як буду мати час, та натхнення.




Гео, ще раз прошу, забань. назавжди.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
О!

Нарахуй, "ооооой стіііільки тут" на 20 років посадки Поорху....

Я завтра почитаю і забаню нахєр.  :smiley24:

Точно кажу.  :smiley24:

Почниай писати. Згадай все, за що Пороха ооооой посадииити можна на 20 років. Я зафігачу тебе в довічне. Якщо щось забудеш - тільки на місяць. І знову будеш мучатись.  :lol:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
я тільки почав. Далі підуть цитати тебе з упячки ))))))) як буду мати час, та натхнення.




Гео, ще раз прошу, забань. назавжди.

Ой, давай! Починай хоч зараз мої ватні цитати з УПячки!

Прісовокупі матєріальчік к "Пороху".... :lol:

А Жоржович таки прав. Ти ватний пиздобол.... :laugh: