Автор Тема: ДБР скерувало до ГПУ проект повідомлення про підозру п’ятому президенту України.  (Прочитано 10515 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Ну, починай, я спати пішов. Завтра почитаю, що ти там на мене ватного нарив.... :laugh:

Еслі хєрово, як ви всі "2008 року притулиного випуску" спрацюєш - тільки місяць. А то взагалі тиждень.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
я тільки почав. Далі підуть цитати тебе з упячки ))))))) як буду мати час, та натхнення.




Гео, ще раз прошу, забань. назавжди.

Tи напевно за Свободу імені товаріща Тягнібока (уньогопапабувглавнимаврачомсовєтскойолімпіскойсборной)?  :weep: :weep:
If you are going through hell, keep going.

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
О!

Нарахуй, "ооооой стіііільки тут" на 20 років посадки Поорху....

Я завтра почитаю і забаню нахєр.  :smiley24:

Точно кажу.  :smiley24:

Почниай писати. Згадай все, за що Пороха ооооой посадииити можна на 20 років. Я зафігачу тебе в довічне. Якщо щось забудеш - тільки на місяць. І знову будеш мучатись.  :lol:
Їбааааааааать ти тут накази малювати надумав!?  :fuck:
"Я зафігачу тебе в довічне." Вперед, воїн.

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Ну, починай, я спати пішов. Завтра почитаю, що ти там на мене ватного нарив.... :laugh:

Еслі хєрово, як ви всі "2008 року притулиного випуску" спрацюєш - тільки місяць. А то взагалі тиждень.
;D нє, ну хазяин пляжа, че!? :hot:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
А шо це за кацапський сленг у тебе тут проскакує?  :Sho_za:
If you are going through hell, keep going.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15762
Не погоджуся.
Тут демократією як раз не тхне.
Сама політична основа влади Петра - БПП - була повністю антидемократичною, типовий ручний політпроект під лідера.
Це таке після Майдану?

Ще один приклад - це вето Петром вже ухваленого закону про можливість фіксації злочину медіа-носіями будь-якого громадянина. Зроблено в інтересах гнилих "правоохоронців", що не хотіли такої демократії.

Наскільки Петро був ефективним на зовнішньому фронті, настільки й бездарним на внутрішньому.
За отой медіа-носій громадянин не чиновника посаде, а себе. Повноцінної заміни правоохоронцям саме тут нема.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
За отой медіа-носій громадянин не чиновника посаде, а себе. Повноцінної заміни правоохоронцям саме тут нема.

= Петро завжди правий  :smiley24:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
А для тебе Порох святий? А я от не створюю собі кумирів. І якщо взяти "чистий закон в вакуумі" він років на 20 має сісти. Ми тільки порівнюєм його з хряком і тим піздєцом що зараз. І да, я голосував за нього, бо знав що буде. А так я тобі можу оооооойй скільки нарахувати тут.
Саабер, ти звичайно не сепар, але людасоподібне гівно. Просто не бачу, про що з тобою можна говорити, твої ж бо брати по розуму Людас, Аеліт, Білий Гнидот та Гонта в мене в ігнорі.. Так що твій бан чи самобан на СУПі ніякою трагедією не буде.

З.І. Між іншим, пан Саабер - наочна ілюстрація факту, що зебілів в Україні більше, ніж 73%. Придурок ж бо за Пороха голосував  :weep:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
= Петро завжди правий  :smiley24:
Ну не Абандон же завжди правий, який 5 років підряд зрадойопив, а зараз знову за старе взявся  :smilie8:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Ну не Абандон же завжди правий, який 5 років підряд зрадойопив, а зараз знову за старе взявся  :smilie8:

Ти можеш обсмоктувати абандона скільки завгодно, але це не від просрав гібридну війну всередені країни попри успіхи на класичному фронті - дипломатії та війську.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ти можеш обсмоктувати абандона скільки завгодно, але це не від просрав гібридну війну всередені країни попри успіхи на класичному фронті - дипломатії та війську.
Абандон був учасником гібридної війни, 5 років поспіль зрадойоплячи без перерви.
Тобто він не тільки не просрав гібридну війну, він її виграв, разом з Ху№лом звичайно, але може так і хотів.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Абандон був учасником гібридної війни, 5 років поспіль зрадойоплячи без перерви.
Тобто він не тільки не просрав гібридну війну, він її виграв, разом з Ху№лом звичайно, але може так і хотів.

А, звісно. Ось вона сермяжна сектантська правда.
Петрові слід було власні агнієві стайні чистити від кумів а-ля Стець чи Луценко, які як раз і були на гібридній передовій та все злили.

Мене просто вражають прихожани св. Петра, які не розуміють, що слід визнавати власні помилки, принаймні пост-фактум, а не ліпити з Петра божество, яке ніде не схибило.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Корниенко заявил, что по голосованию о снятии депутатской неприкосновенности с пятого президента будет отдельное решение фракции
Фракция Слуга народа поддержит снятие неприкосновенности с депутата и пятого президента Петра Порошенко, если в парламент поступит представление от Генпрокуратуры. Об этом заявил первый замглавы фракции Александр Корниенко в интервью НВ.

Он объяснил это тем, что "все мотивированы" голосовать за снятие неприкосновенности, поскольку парламент отказался от нее и с 1 января 2020 года такие голосования будут не нужны.

По его словам, по голосованию о согласии на привлечение Порошенко к уголовной ответственности будет вынесено отдельное решение фракции, при этом депутаты определятся самостоятельно, в соответствии "с качеством представления" и "по другим политическим мотивам".

https://news.liga.net/politics/news/v-sluge-naroda-gotovy-snyat-neprikosnovennost-s-poroshenko?fbclid=IwAR1Wrmj1p35odrVz1IPEOeKV9yb0gVz4qUStFOQ7-cj3LZoc6Pu0Ixc3FHI

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Гібридну війну всередині України просрав Кравчук і комуняцький парламент в 1991 році з АВТОНОМІЄЮ Криму всупереч конституції і Мєшковським бєспрєдєлом там. І з ЧФ РФ всупереч Конституції. І з Будапештським туалетним папіром.

Всі наступні президенти, хто більше, а хто менше...ВСІ загравали з шаріковським соціалістично-комуністичним червоним бидлом УРСР. Ніхто не наважився на ЖОРСТКУ люстрацію, бо всі боялись громадянської війни. Так ми отримали справжню.

І Порох тут не перший винний...і не останній. Бо всі такі були "толерантні" до шарікових...І БУДУТЬ. Це - Україна. Ми не Польща. У нас народ інший.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
партнова нужна садиь накуй

окуел волобще,  :smilie9:
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Весело у вас тут в темі. Почалося з підозри Пороху, закінчилося тим, що Гео- кращий друг Профілактика.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Весело у вас тут в темі. Почалося з підозри Пороху, закінчилося тим, що Гео- кращий друг Профілактика.

 :lol:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15762
= Петро завжди правий  :smiley24:
Не завжди але за оті "медіа-носії" громадян регулярно СБУшники ловлять.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Гібридну війну всередині України просрав Кравчук і комуняцький парламент в 1991 році з АВТОНОМІЄЮ Криму всупереч конституції і Мєшковським бєспрєдєлом там. І з ЧФ РФ всупереч Конституції. І з Будапештським туалетним папіром.

Всі наступні президенти, хто більше, а хто менше...ВСІ загравали з шаріковським соціалістично-комуністичним червоним бидлом УРСР. Ніхто не наважився на ЖОРСТКУ люстрацію, бо всі боялись громадянської війни. Так ми отримали справжню.

І Порох тут не перший винний...і не останній. Бо всі такі були "толерантні" до шарікових...І БУДУТЬ. Це - Україна. Ми не Польща. У нас народ інший.

Саме так. Петро діяв типово по-українськи, з самовбивчою толерантністю та консерватизмом.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15762
А, звісно. Ось вона сермяжна сектантська правда.
Петрові слід було власні агнієві стайні чистити від кумів а-ля Стець чи Луценко, які як раз і були на гібридній передовій та все злили.

Мене просто вражають прихожани св. Петра, які не розуміють, що слід визнавати власні помилки, принаймні пост-фактум, а не ліпити з Петра божество, яке ніде не схибило.
Замість Стеців та Луценок через конкурс знайшли Труб і Ситників, проблема не в персоналіях.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Саме так. Петро діяв типово по-українськи, з самовбивчою толерантністю та консерватизмом.

Бо кожен хохол мріє сидіти однією сракою на двох стільцях. І рибку с'єсть і на*уй сєсть. Це називається БАГАТОВЕКТОРНІСТЬ. Українське національне надбання!

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15762
Саме так. Петро діяв типово по-українськи, з самовбивчою толерантністю та консерватизмом.
Він не цар, як дозволяли обставини і їх розуміння

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Не завжди але за оті "медіа-носії" громадян регулярно СБУшники ловлять.

Ти взагалі розумієш шо пишеш?
Ти можеш зафіксувати злочин, але його не буде взято до розгляду, бо лише каста "правоохоронців" з гебешною родослівною має право на фіксацію.
Мало здобути власну державність, слід викорінити звідси середньовічну московщину, саме яка й тримає нас в орбіті Кремля.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Він не цар, як дозволяли обставини і їх розуміння

Зхибив значить схибив.
Скілшьки можна ходити колами? Чекаємо на нового проукраїнсьокого президента, який знову плодитиме кумів та гратиметься в договірняки з про-московськими "елітними" виродками?

Сектантство, адабрямство ніколи не спрацюють в кризовій ситуації.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15762
Ти взагалі розумієш шо пишеш?
Ти можеш зафіксувати злочин, але його не буде взято до розгляду, бо лише каста "правоохоронців" з гебешною родослівною має право на фіксацію.
Мало здобути власну державність, слід викорінити звідси середньовічну московщину, саме яка й тримає нас в орбіті Кремля.
Не буде взято, бо такі засоби фіксації мають право застосовувати виключно спец служби. По друге, з нашим судом і слідством корупціонера хоч на десятки камер знімайте і він всеодно може виявитися невинуватим або отримає наймінімальніше покарання.
 Як останнє речення стосується теми?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Не буде взято, бо такі засоби фіксації мають право застосовувати виключно спец служби. По друге, з нашим судом і слідством корупціонера хоч на десятки камер знімайте і він всеодно може виявитися невинуватим або отримає наймінімальніше покарання.
 Як останнє речення стосується теми?

Набір безкінечних вивдань...
Які нах спецлсужби, якщо в кожного зараз смартфорн з аудио-відео записом. Шо ти верзеш, чоловіче?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Порох наробив херні багато + тотальне забидлення населення. Тому таке голосування, але це ніяк не говорить про те що "народ України вимагає садити Пороха а не ........, тому такий народ тре слати нахуй".

    "Всих опыталы" цитуйте або дослівно, або коректно на своєм  радном рускащелепнам. Дякую.
Порошенко - не ангел, естественно, он -  " акула капитализма", с бульдожьими челюстями.
Вот эти его, Петины,  качества и пригодились украинскому народу для выживания с пустой казной после Януковича, поэтому мы и живы, как нация.
Порошенко с укр народом остановили москальскую Орду , нам удалось !  ....и это главное.
Порошенко - первый украиноцентричный олигарх.
У нас все олигархи ориентированы на Москву, кроме порошенко.
ОН ориентирован на Украину, поэтому его эпоха - это эпоха украинских побед,  поэтому
он жертвовал свои денежки для Украины.
ТОЛЬКО ОН из якобы украинских  олигархов
А про ошибки...они есть у всех, даже у Саабера. Только Петя - крупная фигура,
 Манюпасы даже соринки в петиных глазах высматривают, а у себя и дубину в глазах не видят.
Ничего удивительного.

« Останнє редагування: Листопада 19, 2019, 02:12:26 14:12 від злата »

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Порошенко - не ангел, естественно, он -  " акула капитализма", с бульдожьими челюстями.
Вот эти его, Петины,  качества и пригодились украинскому народу, поэтому мы и живы, как нация.
Порошенко с укр народом остановили Орду , нам удалось !  ....и это главное.
Порошенко - первый украиноцентричный олигарх.
У нас все олигархи ориентированы на Млскву, кроме порошенко.
ОН ориентирован на Украину, поэтому его эпоха - это эпоха украинских побед,  поэтому
он жертвовал свои денежки для Украины.
ТОЛЬКО ОН.
А про ошибки...они есть у всех, даже у Саабера. Только Петя - крупная фигура,
там манюпасы даже соринки в глазах высматривают, а у себя и дубину в глазах не видят.
Ничего удивительного.

Та все так.
Тільки от олігархія, читай феодалізм, навіть про-українська, не залишає можливості країні для розвитку та накопичення ресурсів для відсічі Москві. Мало бути про-українським, слід вигрібати з феодальних манівців. А Петро до цього не доклався, отже маємо...

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Та все так.
Тільки от олігархія, читай феодалізм, навіть про-українська, не залишає можливості країні для розвитку та накопичення ресурсів для відсічі Москві. Мало бути про-українським, слід вигрібати з феодальних манівців. А Петро до цього не доклався, отже маємо...
Он что , волшебник ?
" сделай все и сразу " - так не бывает.
Шаг за шагом будем двигаться к достатку и благополучию, а как же иначе ?
Не надо только требовать " сделай все и сразу " , а надо делать несколько шагов вперед, и не только Президенту, а и всем украинцам. Всем месте, каждому  на своем посту.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Он что , волшебник ?
" сделай все и сразу " - так не бывает.
Шаг за шагом будем двигаться к достатку и благополучию, а как же иначе ?
Не надо только требовать " сделай все и сразу " , а надо делать несколько шагов вперед, и не только Президенту, а и всем украинцам. Всем месте, каждому  на своем посту.

Дивіться, якщо в питаннях зовнішньої політики та оборони Петро залишив такий спадок, що зебіли просто вимушені йти в його фарватері попри намагання його демонтувати, то у внутрішніх справах про спадок Петра вже взагалі не йдеться, все перехоплено на 100%. Тому мало зробити крок вперед. Якщо він не захищений від реваншу, він взагалі не має жодної цінності.