Автор Тема: ДБР скерувало до ГПУ проект повідомлення про підозру п’ятому президенту України.  (Прочитано 10503 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Я теж виступаю за тимчасову еміграцію Пороха.Майдан треба підготувати ретельно,щоб у зебілів не залишилось жодного шансу.Ці тварі готували реванш 5 років.За Пороха вийдуть,і вийдуть тисячі,але краще б цього не було,а Майдан ретельно готувався б Порохом зза кордону.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Я теж виступаю за тимчасову еміграцію Пороха.Майдан треба підготувати ретельно,щоб у зебілів не залишилось жодного шансу.Ці тварі готували реванш 5 років.За Пороха вийдуть,і вийдуть тисячі,але краще б цього не було,а Майдан ретельно готувався б Порохом зза кордону.
Поважають сильних

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Ситуація більш ніж зрозуміла - український народ хоче бачити президента Порошенка за гратами.
Зверніть увагу - не Зєлєнского, Коломойского, Портнова, Авакова, Бойко, а саме Порошенка.
Хіба можна боротися проти бажань такого мудрого і чесного народу?

Порошенко дав цьому українському народу те, за що інший народ йому б пам“ятники за життя ставив. А цей народ висрався Порошенкові на голову і тепер хоче бачити його за гратами.

Тому було б логічно послати цей народ нахуй і хай його жиди з кацапами їбуть, бо тоді він буде почуватися краще.
Мене завжди насторожують декларування дописувачами тез, про те "що хоче народ".
Захід хоче.....
Європа хоче....
Америка хоче.....

Афтар опитав всіх? чи він Господь Бог? Ні?
 Ну а якщо він ще й не живе в Украйні - тоді було б логічно послати цього афтара нахуй, хай висерає на цузі, там він буде почуватися серед однодумців.


Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Я теж виступаю за тимчасову еміграцію Пороха.Майдан треба підготувати ретельно,щоб у зебілів не залишилось жодного шансу.Ці тварі готували реванш 5 років.За Пороха вийдуть,і вийдуть тисячі,але краще б цього не було,а Майдан ретельно готувався б Порохом зза кордону.
:gigi: А потім приїхав би в опломбованому вагоні.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Мене завжди насторожують декларування дописувачами тез, про те "що хоче народ".
Захід хоче.....
Європа хоче....
Америка хоче.....

Афтар опитав всіх? чи він Господь Бог? Ні?
 Ну а якщо він ще й не живе в Украйні - тоді було б логічно послати цього афтара нахуй, хай висерає на цузі, там він буде почуватися серед однодумців.

Всих опыталы на последних и предпоследних выборах, результат, как по мне, очевидный
В отдельных областях лозунг "абы не Порошенко" собрал почти 90% голосов. В среднем по стране 73% - конституционное большинство. Но можно и дальше жить с шорами на глазах, кому как нравится

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46277
  • Never give in!
Мене завжди насторожують декларування дописувачами тез, про те "що хоче народ".
Захід хоче.....
Європа хоче....
Америка хоче.....

Афтар опитав всіх? чи він Господь Бог? Ні?
 Ну а якщо він ще й не живе в Украйні - тоді було б логічно послати цього афтара нахуй, хай висерає на цузі, там він буде почуватися серед однодумців.

Народ в Україні загалом є дурним. Просто дурним, не здатним думати та відповідати за власні вчинки.
Мова не йде про здатність народу будувати хати, мости, комп“ютери та програми до них.
Мова йде про патологічну неспроможність ДУМАТИ і ВСТАНОВЛЮВАТИ ПРИЧИННО-НАСЛІДКОВІ ЗВ“ЗКИ МІЖ ЯВИЩАМИ, ПОДІЯМИ, ТА ВЛАСНИМИ РІШЕННЯМИ!  :smilie9: :smilie9: :smilie9:



If you are going through hell, keep going.

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Всих опыталы на последних и предпоследних выборах, результат, как по мне, очевидный
В отдельных областях лозунг "абы не Порошенко" собрал почти 90% голосов. В среднем по стране 73% - конституционное большинство. Но можно и дальше жить с шорами на глазах, кому как нравится
Порох наробив херні багато + тотальне забидлення населення. Тому таке голосування, але це ніяк не говорить про те що "народ України вимагає садити Пороха а не ........, тому такий народ тре слати нахуй".

    "Всих опыталы" цитуйте або дослівно, або коректно на своєм  радном рускащелепнам. Дякую.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Всих опыталы на последних и предпоследних выборах, результат, как по мне, очевидный
В отдельных областях лозунг "абы не Порошенко" собрал почти 90% голосов. В среднем по стране 73% - конституционное большинство. Но можно и дальше жить с шорами на глазах, кому как нравится
Насправді довбойопів значно більше. Бо наприклад в ті 73% не потрапив Мілованов, який голосував за Пороха на президентських.
Тому більш наглядний приклад - це парламентські вибори, де за єдину притомну політсилу проголовувало 8%. А всі інші виборці - це зебіли різних сортів райдуги. В які би маскхалати вони при цьому не маскувались (чи то від Галаска, чи то від Сволоти, чи від Бютьківщини)
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Порох наробив херні багато
Пля, ще один "Порах канєчна плахой"  :weep: на Суп приліз  :weep:...
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Народ в Україні загалом є дурним. Просто дурним, не здатним думати та відповідати за власні вчинки.
Мова не йде про здатність народу будувати хати, мости, комп“ютери та програми до них.
Мова йде про патологічну неспроможність ДУМАТИ і ВСТАНОВЛЮВАТИ ПРИЧИННО-НАСЛІДКОВІ ЗВ“ЗКИ МІЖ ЯВИЩАМИ, ПОДІЯМИ, ТА ВЛАСНИМИ РІШЕННЯМИ!  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

В якій країні ви зараз живете?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
:gigi: А потім приїхав би в опломбованому вагоні.
ШТО?...
 >:(

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Ці звинувачення щодо Пороха - це афера чистої води. Срава, висмоктана із пальця. Які в них є дійсні докази, щодо тиску Пороха? Аж ніяких. Для цього потрібні принаймі відеоматеріали. Бо навіть плівки, які були у справі Гонгадзе не спрацювали. А так виходить, що звинувачення базується на доказах ОБС(одна бабка сказала). 
Коротко кажучи - вся ця влада - це вороги України та її народу. А з ворогами потрібно поводитися однозначно, інакше біда, що вже трапилася з Україною.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Порох наробив херні багато

Пішов нахуй, єбанько.  :smiley14:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
В якій країні ви зараз живете?
Да пиши уже на русском, чего стесняться...
 :gb:

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Да пиши уже на русском, чего стесняться...
 :gb:
Чому?
І чому ви відповідаєте на питання задане не вам?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Порох наробив херні багато + тотальне забидлення населення. Тому таке голосування, але це ніяк не говорить про те що "народ України вимагає садити Пороха а не ........, тому такий народ тре слати нахуй".

    "Всих опыталы" цитуйте або дослівно, або коректно на своєм  радном рускащелепнам. Дякую.

Ну от теперь пришел през который наделает херни гораздо меньше  :weep:
И не повторяйте мантру про тотально обнищание. Оно существует исключительно в головах зрадоебов. Мне в будни некуда машину поставить в городе - все стоянки "зубожилыми" забиты. Да и базары с суперами отнюдь не пустуют

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Ну от теперь пришел през который наделает херни гораздо меньше  :weep:
И не повторяйте мантру про тотально обнищание. Оно существует исключительно в головах зрадоебов. Мне в будни некуда машину поставить в городе - все стоянки "зубожилыми" забиты. Да и базары с суперами отнюдь не пустуют

Не відповідайте. Його вже нема.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Ще
Раз
Кажу

СЄПАРИ і ВАТНИКИ....

НА*УЙ НА УПЯЧКУ! Тут вас не буде. І не думайте, що я форум не читаю.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ще
Раз
Кажу

СЄПАРИ і ВАТНИКИ....

НА*УЙ НА УПЯЧКУ! Тут вас не буде. І не думайте, що я форум не читаю.
Я Саабера не дуже добре пам'ятаю по Казльоноправді, але здається він не сепар і не ватнік. Швидше виборець Сволоти чи Голоска. Думаю, що на президентських він навіть міг за Пороха в другому турі проголосувати.

Хоча звичайно можу помилятись, я упячку зараз мало читаю.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ще
Раз
Кажу
СЄПАРИ і ВАТНИКИ....
НА*УЙ НА УПЯЧКУ!
Тут вас не буде.
І не думайте, що я форум не читаю.
Дякую, Geo...
 :az

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ага, дещо згадав. Здається я його колись помилково вважав запасним ніком Гонти (вони обоє дуже мафинки Сааб полюбляють).
Тобто він западенець, вже тому не сепар.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Я Саабера не дуже добре пам'ятаю по Казльоноправді, але здається він не сепар і не ватнік. Швидше виборець Сволоти чи Голоска. Думаю, що на президентських він навіть міг за Пороха в другому турі проголосувати.

Хоча звичайно можу помилятись, я упячку зараз мало читаю.

Я не казав, що він з УПЯЧКИ. Я чітко написав...Для сєпарів і вати є сєпарсько-ватно-кремлівський форум - УПЯЧКА.

Все. Часу нема. Годинник тікає. Розбиратись, за "Свободу" він, за "Оппоблок", за "Мамківщину", за "Антіфашистов всєя України", за "Партію збереження амурських тигрів"....я не-бу-ду.

Часу обмаль. Сказав на біле - чорне....на УПЯЧКУ. Там вас прімут в ФСБ. Тут нема чого робити малоросам.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Дякую, Geo...
 :az

За що? Я залєз на форум почитати і почитав.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Там фішка в тому, шо рили-рили і врешті накопали якусь дрібницю, аби лише задовільнити вимогу хуйла для зустрічі зі скоморохом.

Впевнений, Петро має всю інфу і резервні ходи.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
За що?
Я залєз на форум почитати і почитав.
За те, що оберiгаете нашу громаду вiд па-рашних тарганiв...
 :)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
За те, що оберiгаете нашу громаду вiд па-рашних тарганiв...
 :)

БАГАТО кому це дуже не подобається. Дуже хочуть "двіжЪ і срачЪ". Что би вєсєлєє било на скучной біндьоравской "кастрюлькє".

*УЯ.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Стоп. Я його почитав на УПЯЧКЄ...Не все так просто. Це не вата і не сєпар. ВИЗНАЮ.

Я йго ще почитаю, що він хоче. ...Розбан.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Стоп. Я його почитав на УПЯЧКЄ...Не все так просто. Це не вата і не сєпар. ВИЗНАЮ.

Я йго ще почитаю, що він хоче. ...Розбан.


+1

Не можна банити за критику дій Петра під час каденції.
Дурощів він наробив чимало, провалів було купа, реванш визрівав в усіх на очах, лише його фінальна форма була нечіткою.
Вибачте, це не лише доля самого Петра, тут йдеться про всю Україну.
І робити розбори польотів вкрай необхідно саме для майбутньго, а не просто Петра попинати.
Якщо ми не визнаємо помилок, то ними знову скористаються вороги.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
+1

Не можна банити за критику дій Петра під час каденції.
Дурощів він наробив чимало, провалів було купа, реванш визрівав в усіх на очах, лише його фінальна форма була нечіткою.
Вибачте, це не лише доля самого Петра, тут йдеться про всю Україну.
І робити розбори польотів вкрай необхідно саме для майбутньго, а не просто Петра попинати.
Якщо ми не визнаємо помилок, то ними знову скористаються вороги.

Але формулювати треба чітко. Бо зараз життя - ублюдське і кацапське, а я дуже психований з цією сраною владою. Не треба кидатися словами, а якщо кидатися - аргументуй. Ми побачимо тоді "хто ти".

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Бо Порошенко - казьол!

Бан

Я мав на увазі, що він просрав інформаційну політику проти вати!

Блін. Розбан.

подробнЄЄ пишіть, з аргументами і уточненнями....тоді забаню "за дєло" 100%.