Автор Тема: ДБР скерувало до ГПУ проект повідомлення про підозру п’ятому президенту України.  (Прочитано 10508 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Є Адмінфорум. Пишіть туди. Там видалять Ваш акаунт разом з ніком, милом, ПІНом банківської картки і навіть витруть сліди пальців на клавіатурі. Є такі спеціяльні агенти.
Та ні друже, ніхуя. Ти забанив, то забанив. Уперед!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
те, що називається "За-є-бісь" :smilie2:
Гео, бань будь ласка назавжди!  :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa


Не МОЖУУУУУУ!

Я викликаю АВІАЦІЮ! Може вони зможуть! Називай "квадрат" по "уліткє"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Треба підірвати комп. Бо там залишиться фізична адреса мережевої картки.

Виходу з  СУПу немає, окрім суїциду  :smilie7:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Та ні друже, ніхуя. Ти забанив, то забанив. Уперед!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Я вже розбанив!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Що робити???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Напиши якусь сєпарську хуйню на твій смак, я забаню!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Наприклад про розумні російські Міги-29, про які ти писав на упячкє!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Виходу з  СУПу немає, окрім суїциду  :smilie7:


ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe:

Знайти цікаву роботу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe:  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114

Не МОЖУУУУУУ!

Я викликаю АВІАЦІЮ! Може вони зможуть! Називай "квадрат" по "уліткє"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :upa :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe: :Vedy_sebe:
Гео, я не хочу виглядати тут як кіт. Ображати тебе, засрати форум гілками-спамом.................., ну нахуя ця пісочниця в дитсадку?
Ти сказав А що до мене (мого ніка на цьому форумі), я все пояснив, просто заверши ситуацію, дуже прошу!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Ти на котів лапи не піднімай. Коти нікого не ображають.
Якщо вирішив уйобувати, уйобуй.
Інеїбилюдяммозги!  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Дмитро "Калинчук" Вовнянко
1 hr ·

ДБР об'явила про направлення проекту підозри для п'ятого презиеднта Петра Порошенка в той час коли Порох був за кордоном. Натяк прозорий - не повертайся. Порошенко повернувся - саме через підозру. Аби захищатися. Кошенята, ви не на того нарвалися.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Петро занадто інтелігентний на цих шакалів. І це проблема.
If you are going through hell, keep going.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Поки що Рябошапка не давав підстав для будь-яких висновків взагалі.
Ну ось і подивимось.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
А шо від взагалі за іден, той Рябошапка?
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Ти на котів лапи не піднімай. Коти нікого не ображають.
Якщо вирішив уйобувати, уйобуй.
Інеїбилюдяммозги!  :smilie5:

Котяра є котяра...Любить дім, що пожерти і себе. Фиркнув, розпушив хвіст і пішов.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Петро занадто інтелігентний на цих шакалів. І це проблема.

+

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Гео, я не хочу виглядати тут як кіт. Ображати тебе, засрати форум гілками-спамом.................., ну нахуя ця пісочниця в дитсадку?
Ти сказав А що до мене (мого ніка на цьому форумі), я все пояснив, просто заверши ситуацію, дуже прошу!

Ніхєра. Забанив. Розбанив. Мучайся.

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Дмитро "Калинчук" Вовнянко
1 hr ·

ДБР об'явила про направлення проекту підозри для п'ятого презиеднта Петра Порошенка в той час коли Порох був за кордоном. Натяк прозорий - не повертайся. Порошенко повернувся - саме через підозру. Аби захищатися. Кошенята, ви не на того нарвалися.
arrow, поки я тут, бачу багато хто "за деревами лісу не бачать" вони будуть робити по наростаючій таку хуйню від якої волосся буде ставати дибки. Поки люди не вийдуть на вулицю (читай майдан) там їх будуть вбивати. Їм потрібна війна в Києві, справжня громадянська. якщо не будуть виходити, вони приймуть закон про обов"язок носити намордники і посміхатись. А бувших АТОшників будуть відстрілювати де знайдуть. Завдання в них от-таке просте. від хуйла. і вони його виконують. 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Котяра є котяра...Любить дім, що пожерти і себе. Фиркнув, розпушив хвіст і пішов.

If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
arrow, поки я тут, бачу багато хто "за деревами лісу не бачать" вони будуть робити по наростаючій таку хуйню від якої волосся буде ставати дибки. Поки люди не вийдуть на вулицю (читай майдан) там їх будуть вбивати. Їм потрібна війна в Києві, справжня громадянська. якщо не будуть виходити, вони приймуть закон про обов"язок носити намордники і посміхатись. А бувших АТОшників будуть відстрілювати де знайдуть. Завдання в них от-таке просте. від хуйла. і вони його виконують.

100% СТОПУДОВО.

(Я - мудра людина, що тебе розбанив.... :kg2:)

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Ніхєра. Забанив. Розбанив. Мучайся.
Гео, я попросив ввічливо.
І моя мета - направду стерти еккаунт. І походу, на сайті дійсно в юзера такої можливості немає.  :smilie11:
Гео, забань назавжди.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Гео, я попросив ввічливо.
І моя мета - направду стерти еккаунт. І походу, на сайті дійсно в юзера такої можливості немає.  :smilie11:
Гео, забань назавжди.

Не можу. Я вже назло не можу. Та й Камасутра....ой...Брахмапут...блін...Заратустра не дозволяє! Назло не забаню. Можеш писати, що "Моторола"  - герой, а Зеленський  - бусєчка...Не забаню. Я - душегуб.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Гео, я попросив ввічливо.
І моя мета - направду стерти еккаунт. І походу, на сайті дійсно в юзера такої можливості немає.  :smilie11:
Гео, забань назавжди.

Ну от подумай - нахуякомувсравсятвійеккаунт?  :smiley14: :smiley14:


If you are going through hell, keep going.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
arrow, поки я тут, бачу багато хто "за деревами лісу не бачать" вони будуть робити по наростаючій таку хуйню від якої волосся буде ставати дибки. Поки люди не вийдуть на вулицю (читай майдан) там їх будуть вбивати. Їм потрібна війна в Києві, справжня громадянська. якщо не будуть виходити, вони приймуть закон про обов"язок носити намордники і посміхатись. А бувших АТОшників будуть відстрілювати де знайдуть. Завдання в них от-таке просте. від хуйла. і вони його виконують.


За ними немає реальної сили, тому вони нарізають по штматочках.
Про яку громадянську війну ти мелеш? Хто з зебільної біомаси зможе вийти на вулуцю бодай помахати кулаками. Про зброю я взагалі мовчу.
Найбільша їхня сила - це інформаційна площина та перелякані патріоти-параноїки, що вже всоте поховали Україну.
Процеси йдуть вкрай неоднорідні, не варто ліпити з себе диванного оракула.

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Ну от подумай - нахуякомувсравсятвійеккаунт?  :smiley14: :smiley14:
Нахуй іди!
Не з тобою говорили.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Ну і навіщо було так волати щоб розбудити злого адміна? Хто тут що хотів?
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Не можу. Я вже назло не можу. Та й Камасутра....ой...Брахмапут...блін...Заратустра не дозволяє! Назло не забаню. Можеш писати, що "Моторола"  - герой, а Зеленський  - бусєчка...Не забаню. Я - душегуб.
Ставка - пляшка коньяку "Карпати".
За скільки часу ти мене забаниш. Я ставлю 20 хвилин!

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Saaber

Ти не переймайся....

RG улетів в бан за постійні матюки НА МІСЯЦЬ! А це реально дофіга.

Ти старайся. Може і до тебе черга колись дійде...Забаню на місяц, на три...як схочеш...А зараз ні. Не можу. Я потім спати спокійно не буду. А мені сьогодні і так два рази так мозок винесли і нерви попсували...ледь до бійки не дійшло на роботі...У мене повинен бути спокійний, тихий сон.

Offline Saaber

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 114
Ну і навіщо було так волати щоб розбудити злого адміна? Хто тут що хотів?
О !!!!!!!!!!!!!!!!
Мене!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Назавжди!!!!!!!!!!!!!!!
Або зітри обліковий запис!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
Ставка - пляшка коньяку "Карпати".
За скільки часу ти мене забаниш. Я ставлю 20 хвилин!

Коньяком “Карпати“ хіба шо тарганів прискати...

 :at :at
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Ставка - пляшка коньяку "Карпати".
За скільки часу ти мене забаниш. Я ставлю 20 хвилин!

НІТ!

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46278
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.