Автор Тема: ФСБ готує депортацію кримських татар, а "казакі" чекають на їх квартири  (Прочитано 503 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline SVD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 334
У ФСБ вже думають про депортацію кримських татар. Про це, посилаючись на власні джерела в російських спецслужбах, заявив один з лідерів кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, повідомляє Hromadske TV. "Як нам повідомили, прибічників депортації, або створення умов, які призведуть до того, що кримські татари підуть з Криму, - більшість", - зазначив політик. Шовіністичні прояви значно посилилися і на побутовому рівні в Криму. "Наприклад, ці т.з. "казакі" питаються: 'Коли ви поїдете? Адже вас все одно будуть виселяти. Я хотів заселитися у вашу квартиру". Це говорять гарні сусіди, які ходили одне до одного в гості",  - розповів Джемілєв. Така сама ситуація й у  школах — діти починають нападати на кримських татар, особливо якщо вони говорять своєю мовою.


Expres

Offline Loge

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1228
Мені ще важко у це повірити, але я також чув від компетентних людей, що росіяни мають плани "видавити" з Криму якомога більше "неслухняних" татар і створити там ілюзію "ісламського розквіту" в кількох дуже територіально обмежених резерваціях.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Я думаю, что после освбождения Крыма всех счастливых обладателей паспорта с чернобыльской курицей на обложке - точно нужно депортировать на историческую родину. А кто обладатель - кацап или татарин- похуй  :upa
Mocsia delenda est