Автор Тема: Америка потребує нові молоді політичні обличчя ;)) (може взяти приклад з нас;))  (Прочитано 1713 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Основні кандидати на посаду Президента США на виборах 2020:

1. Дональд Трамп (діючий Президент, 73 роки)
2. Джозеф Байден (екс-Віце-Президент США, 76 років)
3. Майкл Блумберґ (двічі мер Нью-Йорка, власник медіакорпорації, 77 років)
4. Берні Сандерс (екс-кандидат у Президенти США, Сенатор від штату Вермонт, 78 років)
5.Джон Кейсік (екс-кандидат в Президенти США, екс-Губернатор Огайо, 67 років)
6. Елізабет Уоррен (Сенатор від Массачусетса, 70 років, єдина жинка, яка має шанси поборотися на праймеріз від демократів).

Середній вік цих шістьох основних кандидатів - 72,5 роки. Дехто з них у владі не один рік, а дехто - не одне десятиліття. Але там, в найпотужнішій Державі світу ніхто не волає про "ААААА! Набридли ці рила! Де нові обличчя!!!! ААААААА!"

Чому? Тому що Державою, а особливо ТАКОЮ Державою, має керувати людина з управлінським і політичним досвідом.

............................................

Нехай тепер дурунувата Україна цілує Зелень до "Другого Пришестя".
..........................
Пам"ятаєте, як років десять тому назад, нам почали нав"язувати ДержДепівську тезу про"нові молоді політичні оличчя"

Отоді то й з"явився "Ляшко з вилами". І тоді з"явилось дурнувате гасло "Геть усіх" ( і ще й поруч малювали мітлу).
Пам"ятаєте?

Я ще тоді сказав: дурнуваті й забудькуваті українці скоро вже "наїбуться, як коні".
Хоча це "скоро" почалося з 2014 року.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Це почалося з 1991 року.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Основні кандидати на посаду Президента США на виборах 2020:

1. Дональд Трамп (діючий Президент, 73 роки)
2. Джозеф Байден (екс-Віце-Президент США, 76 років)
3. Майкл Блумберґ (двічі мер Нью-Йорка, власник медіакорпорації, 77 років)
4. Берні Сандерс (екс-кандидат у Президенти США, Сенатор від штату Вермонт, 78 років)
5.Джон Кейсік (екс-кандидат в Президенти США, екс-Губернатор Огайо, 67 років)
6. Елізабет Уоррен (Сенатор від Массачусетса, 70 років, єдина жинка, яка має шанси поборотися на праймеріз від демократів).

Середній вік цих шістьох основних кандидатів - 72,5 роки. Дехто з них у владі не один рік, а дехто - не одне десятиліття. Але там, в найпотужнішій Державі світу ніхто не волає про "ААААА! Набридли ці рила! Де нові обличчя!!!! ААААААА!"

Чому? Тому що Державою, а особливо ТАКОЮ Державою, має керувати людина з управлінським і політичним досвідом.

............................................

Нехай тепер дурунувата Україна цілує Зелень до "Другого Пришестя".
..........................
Пам"ятаєте, як років десять тому назад, нам почали нав"язувати ДержДепівську тезу про"нові молоді політичні оличчя"

Отоді то й з"явився "Ляшко з вилами". І тоді з"явилось дурнувате гасло "Геть усіх" ( і ще й поруч малювали мітлу).
Пам"ятаєте?

Я ще тоді сказав: дурнуваті й забудькуваті українці скоро вже "наїбуться, як коні".
Хоча це "скоро" почалося з 2014 року.

Я думаю, справа не стільки у віці, скільки у ділових якостях, мужності, баченні (візії) та вмінні повести за собою (лідерстві).  Блумберг мені особисто подобається. Але він не подобається виборцям та прихильникам Демпартії. Занадто багатий, занадто помірний, занадто недокомуніст.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Обама був "свєжєє літсо". :at

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Обама був "свєжєє літсо". :at

Так. Подумати тільки, що тоді я Клінтониху підтримувала, а вибрали Обаму. Тепер розумію, наскільки вона корумпована.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я думаю, справа не стільки у віці, скільки у ділових якостях, мужності, баченні (візії) та вмінні повести за собою (лідерстві).  Блумберг мені особисто подобається.
Але він не подобається виборцям та прихильникам Демпартії.
Занадто багатий, занадто помірний, занадто недокомуніст.
А все тому, що в ваших теле-ящiках не було серiалу "Слуга народу" та Шоу Веч. Квартал з третесортним кловуном та його спонсорами.
Не тим шляхом йде Америка - треба таки "новi обличчя" - ну що тi старi можуть - досвiд - чудово, а вот вам питання - хто з ним може х... на роялi грати?..
 :ap

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
А все тому, що в ваших теле-ящiках не було серiалу "Слуга народу" та Шоу Веч. Квартал з третесортним кловуном та його спонсорами.
Не тим шляхом йде Америка - треба таки "новi обличчя" - ну що тi старi можуть - досвiд - чудово, а вот вам питання - хто з ним може х... на роялi грати?..
 :ap

В Америці ще гірше. Подивіться на лідерів Демпартії та їх виборців незалежно від віку. Тут не шоу мізки людям промило, а реально Карл Маркс і комуністи.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
В Америці ще гірше.
Подивіться на лідерів Демпартії та їх виборців незалежно від віку.
Тут не шоу мізки людям промило, а реально Карл Маркс і комуністи.
Я привiв приклад з гумором, а ви нам... про К. Маркса...
 :)

Offline pirat

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 439
Це почалося з 1991 року.

Копайте глибше, це почалося 1985 року.

Першим "новим молодим обличчям" і "реформатором" став Михайло Сергійович Горбачов.

На той час середній вік членів Політбюро був 70 років, і виник запит суспільства на "оновлення влади".




Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Я ніколи не був в Америці, але від бувавших там людей чув, що Президентом США має шанс стати тільки той кандидат, який узгоджений в двох національних громадах: в ірландській і в єврейських громадах.

Не узгоджений там (в тих двох громадах) кандидат, ніколи не матиме жодних шансів. І будь-які життєві успіхи абсолютно не допоможуть.
Це я згадую, як в 1992 році в виборах брав участь Росс Перо. Закінчилось це тим, що він лише трохи відтягнув голоси за Джоржа Буша-старшого. В результаті переміг Білл Клінтон.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Ти явно не був в Америці...
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Я привiв приклад з гумором, а ви нам... про К. Маркса...
 :)

А нам тут в Канаді не до сміху. Уявляєте, як це жити поряд із Савєцкім Союзом?  :smilie10: :smilie10: :smilie10:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А нам тут в Канаді не до сміху. Уявляєте, як це жити поряд із Савєцкім Союзом?..
Ну ви ж якось тримаетесь - в Украiну не збираетесь?..
 :ap

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Ну ви ж якось тримаетесь - в Украiну не збираетесь?..
 :ap

Якби Петю вибрали і Україна стала членом НАТО, то могли і переїхати з часом. Моєму чоловіку в Україні сподобалось.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Якби Петю вибрали і Україна стала членом НАТО, то могли і переїхати з часом.
Моєму чоловіку в Україні сподобалось.
Петро був 5 рокiв - що заважало?..
НАТО... - далека перспектива...

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Петро був 5 рокiв - що заважало?..
НАТО... - далека переспектива...

Петя почав, але ж це не робиться за 5 секунд. Якби його вибрали, думаю, дотиснув би процес. При зе це нереально.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Петя почав, але ж це не робиться за 5 секунд.
Якби його вибрали, думаю, дотиснув би процес.
При зе це нереально.
Не дотиснув би - може ви не бачiли, але ми вiдчували, що кадрова полiтика... давно була приречена...
Зовнiшня - справдi, робилася гарно - тут Пороху велика подяка - Свiт вiдкрив очi на Украiну, хоча б спiлкуватися почав...
А внутр. полiтика була в срацi - регiональнi князьки лише чекали, коли прийде iншiй цар - тому останнiй мiсяц був повний спротив Пороху.
Не факт, що й Зелений довго втримуеться при владi - казки про 73% пiдтримки вже нi кого не лякають - фракцiя СН трещит по швам - вже 11 служок уходять, а що буде пiсля 9.12. 2019 року, коли Сцикун таки стане на колiна смоктати па-рашний банан?..
Не все так просто але... й не все так погано - Порох розумiв та бачiв, навiть вiдчував, що боротьба за Приват буде не простою...

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Петро був 5 рокiв - що заважало?..

Курва, ще один кацапотроль на Супі вскрився  :smilie9:
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Курва, ще один кацапотроль на Супі вскрився  :smilie9:
Ти не витягуй з контексту...
 :an

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
ну хорошо, я например за Трампа, а вы за кого?

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
відомо, що в історії людства, що старійшини всім правляь..а не дебіли..
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
ну хорошо, я например за Трампа, а вы за кого?
Ну ти й попав! Зараз набіжать Трампостурбовані й почнуть тебе обзивати по всякому  :smilie7:

З.І. Якщо по суті твого питання, то навіть важко сказати. Мені Трамп не надто подобається, його важко назвати великим другом України. Проте є кілька моментів:
- демократи встигли себе зарекомендувати відвертими ворогами України, а Трамп зараз ресубліканський президент,
- трохи напрягають трампостурбовані, які день і ніч далдонять в хомській манері, перетворюючи СУП на смердючий відстійник. Не кажучи вже про те, що така дивна наполегливість дуже сильно схожа на виконання кацапського замовлення (Трамп не є нашим найбільшим ворогом, а таке обсирання на патріотичному форумі може його ще більше налаштувати проти України. Звичайно, якщо хтось з американців моніторить СУП, що малоймовірно, проте не виключено) .
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Шизуха косить, ми явно втрачаємо деяких дописувачів  :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Шизуха косить, ми явно втрачаємо деяких дописувачів  :smilie7:
Я б уточнив, що вже скосила і вже втратили

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
Я вже неодноразово казав, що наразі Трамп є для Америки найменшим злом у порівнянні із паноптикумом божевільних комуністів від Демпартії. Дійшло вже до того, що навіть Обама застерігає кандидатів від Демпартії від надмірного лівацтва і радикалізму.
На жаль, медія в Україні та більшість медія в США не висвітлюють серйозні фундаментальні проблеми американського суспільства особливо стосовно сфери освіти та загальних тенденції в галузі культури, комунікації, та правової свідомості населення, зокрема молоді. 
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Я вже неодноразово казав, що наразі Трамп є для Америки найменшим злом у порівнянні із паноптикумом божевільних комуністів від Демпартії. Дійшло вже до того, що навіть Обама застерігає кандидатів від Демпартії від надмірного лівацтва і радикалізму.
На жаль, медія в Україні та більшість медія в США не висвітлюють серйозні фундаментальні проблеми американського суспільства особливо стосовно сфери освіти та загальних тенденції в галузі культури, комунікації, та правової свідомості населення, зокрема молоді.

Хаха, сьогодні прочитала, що Обама закликав би не голосувати за Берні, якби він став номінантом, а про свого колишнього колегу Байдена сказав, що у нього відсутній "зв"язок з виборцями".

The Politico piece said Obama recalled to one candidate who came to him for advice how he himself had a bond with the voters that has since faded. He reportedly added, “And you know who really doesn’t have it? Joe Biden.”

https://www.foxnews.com/politics/obama-warned-he-would-intervene-to-stop-bernie-from-winning-nomination-report

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Цю тему я відкривав рівно 365 діб тому назад ( 1 рік).

Пройшов рік. І що? 

ПАМ"ЯТАЄТЕ ПОДІЇ ВЛІТКУ ЦЬОГО РОКУ  В СІЕТЛІ?
НОВІ МОЛОДІ ПОЛІТИЧНІ ОБЛИЧЧЯ ВСЕОДНО СКОРО ПІДГРЕБУТЬ ПІД СЕБЕ СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ.
І ЯКОГО КОЛЬОРУ БУДУТЬ ТІ МОЛОДІ ОБЛИЧЧЯ - ЗОВСІМ НЕ ВАЖЛИВО.


"Республіка Сіетл" тоді ще, на жаль, не встигла дорости до рівня нашого Майдану.
Однак, перші кроки в правильному напрямку вже були зроблені.


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Бабцефіл, ти що, теж в трампоїди подався  :weep:

Я розумію, Жулья колись Трампона охмуряла по туалетах, але все-таки  :smilie5:


Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)