Автор Тема: Іван Сімочкін про Зе  (Прочитано 825 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Сторонній

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 640
Іван Сімочкін про Зе
« : Листопада 26, 2019, 09:25:17 09:25 »
То, что Зе вовсе не «дебил» видно на контрасте с Вакарчуком.

Вот Славик — яркий пример дурака, который полез не в свое дело. Получил жалкие %% и сидит обосраный — все на него плевали, нигде его не слыхать. А теперь глянем на Зе?

Зе под мощную канонаду скупленных Лубянкой СМИ нагло и агрессивно вел лживую оболванивающую кампанию. В миг слепил из говна и палок тупую орду Слуг, выстроил этот сброд, вышколил и тотально захватил Раду. Вылез за рубеж — в миг обосрал и настроил против Украины всех союзников

Поставил крест на движении Украины в НАТО и ЕС. Катастрофически — в двое — обрубил финансирование армии, отменил льготы ветеранам, и агрессивно занялся сдачей ДЕСЯТКОВ городов Украины врагу, уводя войска с надежных позиций в поле под удар.

Нанес серию демонстративных ударов по иностранным инвесторам, чтоб неповадно было. Иностранцы потянулись выводить свои деньги и закрывать предприятия, нанося гигантский ущерб бюджету. Промпроизводство рухнуло.

МВФ выставил ультиматум — заставить Беню вернуть украденные миллиарды. Вместо этого Бене таки возвращают Приват — грабь дальше. Кредитам МВФ — конец. Обслуживать свои долги будет нечем. Дальше дефолт и обрушение экономики. Волнует это Зе? Хех, его это РАДУЕТ!

Зеленский приведен к власти Лубянкой и выполняет задание Кремля — разрушает Украину для ее оккупации. Он не «дурачок», он враг, который действует КРАЙНЕ эффективно — за полгода нанесен катастрофический ущерб во всех сферах. И никто до сих пор НИЧЕГО не смог ему противопоставить.
Иван Симочкин

дуже тверезий аналіз, короткий, проте все ставить на свої місця. Володимир Олександрович знає куди вести Україну, до прірви.


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #1 : Листопада 26, 2019, 09:36:12 09:36 »
 Влізти в справу, в якій нічого не тямиш, де на кону може опинитися твоє життя, кар'єра, статки, твоя родина - верх дибілізму.

Offline Сторонній

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 640
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #2 : Листопада 26, 2019, 09:42:55 09:42 »
зрозуміло, що дебілізм, проте на це і розраховано. дивились нове відео,  ні? раджу до перегляду.
https://m.youtube.com/watch?v=OXADaCMfpso

тільки складається враження, що саме він сприймає нас за дебілів.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #3 : Листопада 26, 2019, 09:46:33 09:46 »
Влізти в справу, в якій нічого не тямиш, де на кону може опинитися твоє життя, кар'єра, статки, твоя родина - верх дибілізму.
Верх дебілізму - це продовжувати долдонити про Бубочку дебіла навіть після того як тобі на пальцях пояснили, що розвал України здійснюється планомірно, щвидко і вкрай ефективно.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #4 : Листопада 26, 2019, 09:47:32 09:47 »
зрозуміло, що дебілізм, проте на це і розраховано. дивились нове відео,  ні? раджу до перегляду.
https://m.youtube.com/watch?v=OXADaCMfpso

тільки складається враження, що саме він сприймає нас за дебілів.
А українці є тупими дебілами, чому він має нас сприймати інакше?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Сторонній

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 640
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #5 : Листопада 26, 2019, 09:52:39 09:52 »
тупе стадо вирішило віддати булаву людині, яка на клітинному рівні ненавидить це стадо.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #6 : Листопада 26, 2019, 10:09:20 10:09 »
тупе стадо вирішило віддати булаву людині, яка на клітинному рівні ненавидить це стадо.
Ага, ненавидить та відчуває презирство.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #7 : Листопада 26, 2019, 10:59:23 10:59 »
Верх дебілізму - це продовжувати долдонити про Бубочку дебіла навіть після того як тобі на пальцях пояснили, що розвал України здійснюється планомірно, щвидко і вкрай ефективно.
Верх дебілізму вважати, що дебіл чимось здатен керувати. Він керується виключно власною глупотою.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #8 : Листопада 26, 2019, 11:08:39 11:08 »
Иван Симочкин :smiley24:


Тягну у фейсбук.
« Останнє редагування: Листопада 26, 2019, 11:12:12 11:12 від Geo »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #9 : Листопада 26, 2019, 11:54:40 11:54 »
Влізти в справу, в якій нічого не тямиш, де на кону може опинитися твоє життя, кар'єра, статки, твоя родина - верх дибілізму.
Адреналiн...
 :an

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #10 : Листопада 26, 2019, 02:27:44 14:27 »
Верх дебілізму вважати, що дебіл чимось здатен керувати. Він керується виключно власною глупотою.
Повторюю ще раз, на цей раз читайте повільно.
Знищення Української державності здійснюється дуже швидко, планомірно і ефективно.
Хто там керує насправді - НЕ СУТТЄВО.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #11 : Листопада 26, 2019, 02:55:38 14:55 »
Повторюю ще раз, на цей раз читайте повільно.
Знищення Української державності здійснюється дуже швидко, планомірно і ефективно.
Хто там керує насправді - НЕ СУТТЄВО.
Тоді проти кого ви збираєтеся боротися, якщо визначити ворога для вас не суттєво?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #12 : Листопада 26, 2019, 04:04:07 16:04 »
А хулі тут визначати? Тобі повилазило?
If you are going through hell, keep going.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #13 : Листопада 26, 2019, 04:14:26 16:14 »
його спалять, це точно, з вогнем не шутять..
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #14 : Листопада 26, 2019, 05:38:38 17:38 »
То, что Зе вовсе не «дебил» видно на контрасте с Вакарчуком.

Вот Славик — яркий пример дурака, который полез не в свое дело. Получил жалкие %% и сидит обосраный — все на него плевали, нигде его не слыхать. А теперь глянем на Зе?

Зе под мощную канонаду скупленных Лубянкой СМИ нагло и агрессивно вел лживую оболванивающую кампанию. В миг слепил из говна и палок тупую орду Слуг, выстроил этот сброд, вышколил и тотально захватил Раду. Вылез за рубеж — в миг обосрал и настроил против Украины всех союзников

Поставил крест на движении Украины в НАТО и ЕС. Катастрофически — в двое — обрубил финансирование армии, отменил льготы ветеранам, и агрессивно занялся сдачей ДЕСЯТКОВ городов Украины врагу, уводя войска с надежных позиций в поле под удар.

Нанес серию демонстративных ударов по иностранным инвесторам, чтоб неповадно было. Иностранцы потянулись выводить свои деньги и закрывать предприятия, нанося гигантский ущерб бюджету. Промпроизводство рухнуло.

МВФ выставил ультиматум — заставить Беню вернуть украденные миллиарды. Вместо этого Бене таки возвращают Приват — грабь дальше. Кредитам МВФ — конец. Обслуживать свои долги будет нечем. Дальше дефолт и обрушение экономики. Волнует это Зе? Хех, его это РАДУЕТ!

Зеленский приведен к власти Лубянкой и выполняет задание Кремля — разрушает Украину для ее оккупации. Он не «дурачок», он враг, который действует КРАЙНЕ эффективно — за полгода нанесен катастрофический ущерб во всех сферах. И никто до сих пор НИЧЕГО не смог ему противопоставить.
Иван Симочкин

дуже тверезий аналіз, короткий, проте все ставить на свої місця. Володимир Олександрович знає куди вести Україну, до прірви.

Владимир Александрович не имеет ко всему перечисленому никакого отношения, он просто говорящая голова и скачущие ноги

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #15 : Листопада 26, 2019, 05:43:44 17:43 »
Владимир Александрович не имеет ко всему перечисленому никакого отношения, он просто говорящая голова и скачущие ноги
Я не згоден. Бубочка усе перераховане легітимізує, без нього воно просто було б не можливим. Він може й не найвижливіша ланка процесу знищення України, але одна з ключових.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #16 : Листопада 26, 2019, 06:25:09 18:25 »
Я не згоден. Бубочка усе перераховане легітимізує, без нього воно просто було б не можливим. Він може й не найвижливіша ланка процесу знищення України, але одна з ключових.

Мысленно устрани его из цепочки и проанализируй что изменится.
Подскажу - ничего

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #17 : Листопада 26, 2019, 06:56:52 18:56 »
Мысленно устрани его из цепочки и проанализируй что изменится.
Подскажу - ничего
Ну так Бубочка вже свою головну роль відіграв - допоміг Кремлю сковирнути Пороха. Зараз режим Каломойш може його легко замінити на того ж Разумкова - і згоден, від цього нічого не зміниться.
Проте якщо так аналізувати, то будь-яку фігуру в цьому режимі можна замінити. Навіть Бєню, не кажучи про Гончарука чи Богдана з Єрмаком. Але це не відміняє того факту, що режим швидко, ефективно та цілеспрямовано руйнує Україну. А значить теза, що колективного Зеленського не варто вважати дебілом - правильна. Недоцінка ворога може дорого коштувати.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Сторонній

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 640
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #18 : Листопада 26, 2019, 08:30:19 20:30 »
 згоден з боделендом. на хвилі масового одурманення манюпаса, до влади прийшла сила підступна і хитра. людині далекій від політики, та що говорити, навіть тому, хто більш-менш пробує аналізувати, інколи досить важко збагнути, що за голосом з хрипотою, ховається відвертий ворог всього українського.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #19 : Листопада 26, 2019, 08:43:52 20:43 »
То, что Зе вовсе не «дебил» видно на контрасте с Вакарчуком.
...
Рідкісна йухня.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26901
Re: Іван Сімочкін про Зе
« Reply #20 : Листопада 26, 2019, 08:48:45 20:48 »
Ну так Бубочка вже свою головну роль відіграв - допоміг Кремлю сковирнути Пороха. Зараз режим Каломойш може його легко замінити на того ж Разумкова - і згоден, від цього нічого не зміниться.
Проте якщо так аналізувати, то будь-яку фігуру в цьому режимі можна замінити. Навіть Бєню, не кажучи про Гончарука чи Богдана з Єрмаком. Але це не відміняє того факту, що режим швидко, ефективно та цілеспрямовано руйнує Україну. А значить теза, що колективного Зеленського не варто вважати дебілом - правильна. Недоцінка ворога може дорого коштувати.

Я его не недооцениваю, просто Зеленский, конкретно как человек, не является особо ценным. Там есть люди более незаменимые, как раз такие как Богдан или Ермак, да тот же Разумков. Гончарук то же посмешище ничего не решающее. Это вопрос влияния, связей, навыков. Зеленский этим ничем не обладает, а вот означенные персонажи очень даже. Поэтому акцентировать внимание именно на нем ошибка, есть и более важные цели. А колективного Зеленского я никогда идиотами не считал, проголосовавших за него да, но не кукловодов.