Автор Тема: Армія RIP  (Прочитано 2520 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Армія RIP
« Reply #30 : Листопада 26, 2019, 08:56:20 20:56 »
Много военных реально за это голосовало. Если они не понимали чем их "по приколу" обернется для них самих же , то кто кому доктор? Не доходило через голову , дойдет другим путем. Они получают обратку своей же дурости.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Армія RIP
« Reply #31 : Листопада 26, 2019, 09:10:56 21:10 »
Шо саме органи слуху та зору тобі доповіли про Армію?
Нижче он Медвед відписався що

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Армія RIP
« Reply #32 : Листопада 26, 2019, 09:12:40 21:12 »
Дякую за статистику  :smilie7:
Взагалі-то, це називається результатом підрахунку голосів на виборчій дільниці

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Армія RIP
« Reply #33 : Листопада 26, 2019, 09:20:06 21:20 »
Взагалі-то, це називається результатом підрахунку голосів на виборчій дільниці
Посчитали все как есть. У меня данные не из зоны боевых действий , а с полу закрытых участков , где голосовали в основном военные . Участки были расположены в воинских частях. Так там в процентах такие же данные. Они сами голосовали за это. При том , что именно при Порохе наступил их звездный час. Ркшили совая пальцы в розетку поэксперементировать? Жизь ти показалась монотонной и скучной. Теперь имеют разнообразие в своей жизни , да такое , что начали стонать. А чего стонете ? Вы сами это сделали. Теперь не стонать нужно , а исправлять свою же дурную ошибку.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Армія RIP
« Reply #34 : Листопада 26, 2019, 09:33:47 21:33 »
Посчитали все как есть. У меня данные не из зоны боевых действий , а с полу закрытых участков , где голосовали в основном военные . Участки были расположены в воинских частях. Так там в процентах такие же данные. Они сами голосовали за это. При том , что именно при Порохе наступил их звездный час. Ркшили совая пальцы в розетку поэксперементировать? Жизь ти показалась монотонной и скучной. Теперь имеют разнообразие в своей жизни , да такое , что начали стонать. А чего стонете ? Вы сами это сделали. Теперь не стонать нужно , а исправлять свою же дурную ошибку.
І проголосують за нову реінкарнацію Зелі

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46421
  • Never give in!
Re: Армія RIP
« Reply #35 : Листопада 26, 2019, 09:37:20 21:37 »
Посчитали все как есть. У меня данные не из зоны боевых действий , а с полу закрытых участков , где голосовали в основном военные . Участки были расположены в воинских частях. Так там в процентах такие же данные. Они сами голосовали за это. При том , что именно при Порохе наступил их звездный час. Ркшили совая пальцы в розетку поэксперементировать? Жизь ти показалась монотонной и скучной. Теперь имеют разнообразие в своей жизни , да такое , что начали стонать. А чего стонете ? Вы сами это сделали. Теперь не стонать нужно , а исправлять свою же дурную ошибку.

Сумніваюся, що вони на це здатні.
Особа, яка “помилково“ голосує за зеленського, просто не має мізків.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Армія RIP
« Reply #36 : Листопада 26, 2019, 09:42:06 21:42 »
Сумніваюся, що вони на це здатні.
Особа, яка “помилково“ голосує за зеленського, просто не має мізків.
В Армii мiзки не треба - там е командир...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Армія RIP
« Reply #37 : Листопада 26, 2019, 10:30:20 22:30 »
 Оптимістам:
ДБР затримала Євтушенка, власника компанії "Темп-3000", що випускала бронежилети, через які заарештували чиновників Міноборони, - Бутусов
26 листопада Державне бюро розслідувань затримало власника компанії, що виробляла бронежилети, за фактом закупівлі яких пройшли арешти чиновників Міноборони.
Про це написав у Фейсбуці головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

Він зазначив: "Сьогодні Державне бюро розслідувань затримало власника компанії "Темп-3000" - виробника бронежилетів "Корсар" Юрія Євтушенка. Йому пред'явлено підозру за пунктом 4 статті 190 - шахрайство в особливо великих розмірах або у складі організованої групи.

Затримання відбулося в рамках розслідування справи про закупівлі бронежилетів у Міноборони, за якою раніше затримали групу співробітників МО і начальника головного управління генерал-майора Марченка.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8630
  • Стать: Чоловіча
Re: Армія RIP
« Reply #38 : Листопада 26, 2019, 11:37:13 23:37 »
У бойовій винищувальній бригаді Збройних сил України на Полтавщині, яка повинна прикривати повітряний простір на сході і півночі країни, вирішили скоротити 170 посад.

Про це український військовий, учасник ООС Олександр (Гром) Грамарчук повідомив на своїй сторінці в Facebook. "Готуємо плацдарм для вторгнення російського окупанта?" – обурився він.

У коментарях повідомили, що під скорочення також потрапили медики бригади. Зокрема з трьох лікарів військовим залишать лише одного. Користувачі поскаржилися, що аналогічна ситуація і в інших військових частинах – наприклад, у Краматорську особовий склад скоротили вп'ятеро.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: Армія RIP
« Reply #39 : Листопада 27, 2019, 09:26:05 21:26 »
 Є в когось більше про таке:

К примеру, те сухпаи, что сделали наподобие НАТОвских (плюс-минус приличные, по отзывам людей, которых знаю), уже приказано не закупать и не выдавать.

Offline богдан одеський

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 326
Re: Армія RIP
« Reply #40 : Листопада 27, 2019, 09:27:24 21:27 »
Мені тут кажуть я сцуко паніку розвожу? Це не паніка, це відчуття повного піздеца.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Армія RIP
« Reply #41 : Листопада 27, 2019, 09:39:07 21:39 »
Мені тут кажуть я сцуко паніку розвожу? Це не паніка, це відчуття повного піздеца.
Ти не один такий.

Я до речі теж не розумію "оптимістів", які катять бочку на "панікерів".
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Армія RIP
« Reply #42 : Листопада 27, 2019, 10:42:41 22:42 »
Мені тут кажуть я сцуко паніку розвожу? Це не паніка, це відчуття повного піздеца.
Я намагаюся фільмами, книгами відволікатися, бо такі ж самі відчуття.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5416
  • Стать: Чоловіча
Re: Армія RIP
« Reply #43 : Липня 04, 2020, 09:08:12 09:08 »
Третя після Росії та США. Як виглядав ядерний потенціал України


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17153
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Армія RIP
« Reply #44 : Липня 04, 2020, 01:33:02 13:33 »
Я би цю гілку зніс на смітник і навіть далі. :smiley23:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Армія RIP
« Reply #45 : Липня 06, 2020, 10:11:07 10:11 »
На Рівненщині пройшли планові тактичні навчання Збройних Сил з керівним складом армії, що включали відпрацювання тактики застосування «Javelin» та знищення цілі безпілотниками «Bayraktar TB2».

&feature=youtu.be

« Останнє редагування: Липня 06, 2020, 10:53:53 10:53 від optimist »

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
Re: Армія RIP
« Reply #46 : Липня 06, 2020, 10:12:20 10:12 »
Я би цю гілку зніс на смітник і навіть далі. :smiley23:

це показова гілка більшость зрадойпних дописів