Автор Тема: Паска, опитування  (Прочитано 5914 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: Паска, опитування
« Reply #60 : Квітня 21, 2014, 05:24:15 05:24 »
Ти, певно, і його дістав своїми псевдо-атеїстичними нападками!  :laugh:

Що то є псевдо-атеїстичні нападки? Поясни  :Vedy_sebe:
Пояснити важко. Якщо коротко - то ти не є повним атеїстом, бо інакше ти б не провокував подібних полемік, а перебував у самодостатньому переконанні у своїй правоті. А ти цього не робиш. Ти хочеш або сам переконати в чомусь інших, або щоб інші тебе в чомусь переконали. Так чинять, коли є певні сумніви.
А сумніви в тебе є. Їх не може не бути в живої людини, яка не пройшла етап смерті на власному досвіді.
Це - якщо коротко.

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Паска, опитування
« Reply #61 : Квітня 21, 2014, 05:48:39 05:48 »
Гізмо, не фантазуй :) Хочу тебе розчарувати, нема в мені "сумнівів", ніколи не було. Просто є інтерес в тому, що інші думають. Звідси й це опитування.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: Паска, опитування
« Reply #62 : Квітня 21, 2014, 05:53:57 05:53 »
Хочу тебе розчарувати, нема в мені "сумнівів", ніколи не було.

Так може говорити людина, або недостатньо ознайомлена з предметом, або самовпенена до степені, коли рівень обізнаності з предметом не суттєвий.
:)

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Паска, опитування
« Reply #63 : Квітня 21, 2014, 05:59:38 05:59 »
Гізмо, не проектуй все на себе. Це проблема всіх віруючих. Змирися з тим, що є люди, які думають по-інакшому. І що є наука.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: Паска, опитування
« Reply #64 : Квітня 21, 2014, 06:04:39 06:04 »
Гізмо, не проектуй все на себе. Це проблема всіх віруючих. Змирися з тим, що є люди, які думають по-інакшому. І що є наука.
Я якраз і думаю інакше від атеїстів. Причому в межах концепцій науки.
А Тобі б радив переглянути продовження тих відео, що відсилав тобі раніше (лекції Саcскінда зі Стендфорду), там є цікавий вступ про закон збереження інформації у серії лекцій про квантове спряження.
« Останнє редагування: Квітня 21, 2014, 06:16:02 06:16 від GizmoGremlin »

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Паска, опитування
« Reply #65 : Квітня 21, 2014, 06:19:49 06:19 »
Я якраз і думаю інакше від атеїстів. Причому в межах концепцій науки.

Це неможливо. Ти шукаєш бога в науці, я давно зауважив. Ти його там не знайдеш. Сходи краще до церкви, уникнеш посередника у вигляді науки (чи того, що вона являє собою в твоєму розумінні) і мені голову не морочитимеш. Бажаю спокою душі і терпимості до інших.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: Паска, опитування
« Reply #66 : Квітня 21, 2014, 06:24:54 06:24 »
Я якраз і думаю інакше від атеїстів. Причому в межах концепцій науки.
Це неможливо. Ти шукаєш бога в науці
А це - недобре, бо....?
Цитувати
Ти його там не знайдеш.
... тобто, наука вже знайшла, ВСЕ, що можна знайти?
Цитувати
Бажаю спокою душі і терпимості до інших.
Та дякую, очевидно. Хоча трохи дивно, звідки думки про "нетерпимість". Я, здається, ніяких дискримінуючих ремарок щодо Твого погляду не робив....

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Паска, опитування
« Reply #67 : Квітня 21, 2014, 06:35:20 06:35 »
Цитувати
Ти його там не знайдеш.
... тобто, наука вже знайшла, ВСЕ, що можна знайти?
Для науки питання існування бога не стоїть в принципі. Лише опанування законами, що керують Всесвітом. Хіба так важко це зрозуміти?

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: Паска, опитування
« Reply #68 : Квітня 21, 2014, 06:45:11 06:45 »
Для науки питання існування бога не стоїть в принципі.
Помиляєшся. Стоїть. Просто Ти вкладуєш своє розуміння в поняття "Бог" - розуміння, яке науку (indeed) не цікавить.

Цитувати
Лише опанування законами, що керують Всесвітом.
"Опанувати законами" значить, зокрема, "зрозуміти їх джерело". Тобто, чому закон саме такий. Тобто, вміння його вивести. А також вміння дати ЧІТКУ відповідь на основі моделі, створеної законом.
Наразі "опанування" відсутнє. Тобто, "Всесвітом керує Бог" і "Всесвітом керує теорія струн" перебувають на одному рівні прийнятності,  - коли останнє твердження дає відповідь лише у відсотках.
Тобто, "10%, що Всесвіт завтра сколапсненться, 90 - що ні". Це - не відповідь, що імплікує "панування".

Offline burlington

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 253
Re: Паска, опитування
« Reply #69 : Квітня 21, 2014, 06:53:58 06:53 »
Гізмо, ти в'їхав в креаціонізм. Це трапляється від нестатку освіти і надлишку релігійності. Йди на сайти однодумців типу цього http://www.creationism.org/ і не мороч мені голову. Bye.

Offline GizmoGremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 837
Re: Паска, опитування
« Reply #70 : Квітня 21, 2014, 06:56:45 06:56 »
Гізмо, ти в'їхав в креаціонізм.
Не питатиму, на основі чого ти зробив такий висновок, - бо продовження розмови, як бачимо, не має змісту.
Сподіваюсь, опитування про Паску розставило для тебе всі крапки над "і" остаточно...

Offline dreamer

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1733
Re: Паска, опитування
« Reply #71 : Квітня 21, 2014, 11:40:02 11:40 »

А знаєте мені приємніше думати, що є Божа ласка, а не просто "павезло".

Ну, тогда РАДУЙСЯ, что Божа ласка обласкала таких подонков как януковичи, пшонки, арбузовы... и им подобных, и, ВЕРЬ, что  ты еще не достоин такой ласки... и, молись, равняйся на достойных...
В здоровом теле - здоровый дух: http://runnersclub.com.ua/

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Паска, опитування
« Reply #72 : Квітня 21, 2014, 11:49:40 11:49 »
Вірю в Вищу Силу, Вищий Розум, можна називати його й Богом.
Але думаю, що релігія - питання субєктивне. Ту ж Біблію багато разів переписували живі люди. Тому ще не звісно, що насправді було написано в першій Біблії, перших Завітах.
Не можу з повагою відноситись до багатьох священників, так як бачу, що вони менше за інших дотримуються Божих заповідей.
Але, паску, яйця освячую. По-перше - наша традиція. А, по-друге, щось воно є в тому, сонце сходить на Великдень особливо, настрій піднесений. :smilie1:

Offline lab

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 184
Re: Паска, опитування
« Reply #73 : Квітня 21, 2014, 11:57:07 11:57 »
Ти ж, коли молишся, увійди у свою кімнату, зачини за собою двері й молись Отцеві твоєму, що перебуває в тайні, а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі.