Автор Тема: Трамп не кацапский агент  (Прочитано 7967 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Трамп не кацапский агент
« : Листопада 27, 2019, 04:07:44 16:07 »
Он американский патриот. Пожалуйста выходите из российского информационного пространства

Offline мабуть

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 813
  • Стать: Чоловіча
  • Empire City
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #1 : Листопада 27, 2019, 05:07:13 17:07 »
Он американский патриот. Пожалуйста выходите из российского информационного пространства

No shit (sm).
They're assholes. We're not. But we're only not assholes if we won't do shit like that.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #2 : Листопада 27, 2019, 05:30:52 17:30 »
 :fp2  :lol:  :weep:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #3 : Листопада 27, 2019, 05:32:55 17:32 »
Алі, не сперечатися. Їм у Жашкові чи Недригайлові видніше.
If you are going through hell, keep going.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #4 : Листопада 27, 2019, 05:37:01 17:37 »
Погоджуюсь.

Трамп найкращий през США для України  :upa
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #5 : Листопада 27, 2019, 07:12:55 19:12 »
Сьогодні Трамп себе опублікував у ФБ  :gigi:

"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #6 : Листопада 27, 2019, 07:46:35 19:46 »
Political Polls @Politics_Polls


2020 National GE:
Biden 52% (+13)
Trump 39%
.
Sanders 52% (+12)
Trump 40%
.
Warren 49% (+7)
Trump 42%
.
Buttigieg 48% (+7)
Trump 41%
.
Bloomberg 46% (+6)
Trump 40%
.
Harris 47% (+5)
Trump 42%

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #7 : Листопада 27, 2019, 08:52:34 20:52 »
Якусь неаргументовану фігню ТС написав  :smilie11:

Але добре, будемо вважати це темою позитиву. Тому хочеться почути перелік дій, які підтверджують його 'непідкацапність'.

Окремо особливо хотілось би почути такий перелік дій/заяв щодо України   :smilie7:

Бажано коротко і по суті (одне-два речення, можна з посиланням для підтвердження). Малозмістовні простирадла з глибоко зашифрованим змістом - нафіг. Агітпроп, типу Трамп дав Україні зброю - теж нафіг (відомо вже добре, як він її 'давав'  :smilie1:)

Можу навіть сам почати:

п. 1. Позиція по Півн. Потоку-2 і можливе введення санкцій. Незрозуміло, правда, від кого по факту в Штатах вона виходить і чим все закінчиться, але скоро побачимо   :smilie7:

Прошу продовжувати ...

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #8 : Листопада 27, 2019, 09:08:02 21:08 »
Political Polls @Politics_Polls


2020 National GE:
Biden 52% (+13)
Trump 39%
.
Sanders 52% (+12)
Trump 40%
.
Warren 49% (+7)
Trump 42%
.
Buttigieg 48% (+7)
Trump 41%
.
Bloomberg 46% (+6)
Trump 40%
.
Harris 47% (+5)
Trump 42%

Запхай ці цифри своїй бабушкє в сраку.   :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #9 : Листопада 27, 2019, 09:15:37 21:15 »
Запхай ці цифри своїй бабушкє в сраку.   :lol:

Пєрвий пошол  :weep:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #10 : Листопада 27, 2019, 09:32:00 21:32 »
Ким би Трамп не був, він не ні нашою проблемою, ні нашим ворогом.
Нашими ворогами є Кремль та  кремлівські агенти в Україні.

Ну а хамські істерики трампостурбованих на СУПі нажаль дуже сильно нагадують діяльність кацапських тролів. Найгірше те, що замість суперечок з аргументами йде постійне використання методів Асмердея: обзивання, поради присісти на бутилочку та тому подібні шедеври. Може це тому, що ніяких аргументів в трампостурбованих і нема. Бо як не крути, а серед "плеяди" сучасних західних лідерів (Обама, Байден та Клінтониха, Меркель та попередній німецький канцлер, Макрон та лідери Італії) Трамп чи не найменше на гебнявого шпигуна скидається.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #11 : Листопада 27, 2019, 09:37:37 21:37 »
Пляць, хворі полізли  :fp2

Тема про позитив від Трампона явно буде цікавою  :weep:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #12 : Листопада 27, 2019, 09:50:07 21:50 »
Весь позитив по Трампонію якби й вичерпався  :smilie5:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #13 : Листопада 27, 2019, 09:55:46 21:55 »
Пляць, хворі полізли  :fp2

Ну я ж мувілем!

Замість аргументів - флейм і срач (спасіба Гео, який є великим захисником такого способу ведення дискусії на СУПі)
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #14 : Листопада 27, 2019, 09:59:59 21:59 »
Ким би Трамп не був, він не ні нашою проблемою, ні нашим ворогом.
Нашими ворогами є Кремль та  кремлівські агенти в Україні.
Трамп є хуйлівською шісткою, нашою проблемою і нашим ворогом. Жоден Обама, жоден Макрон, Байден, Меркель чи Клінтониха не принесли і сотої частини тієї шкоди що приніс Трамп. Жоден з них не керується з Кремля. Вони можуть бути тупими, чи гнидотними по життю. Але лише Додік цілком керується з Кремля. Я не знаю куди треба подіти очі щоб цього не бачити і стверджувати протилежне.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #15 : Листопада 27, 2019, 10:00:24 22:00 »
Хворий, маєте щось сказати на користь Трампа  :smilie7:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #16 : Листопада 27, 2019, 10:06:33 22:06 »
Ну і до речі, bоrderlander, тобі реально не муляє перебувати в компанії людей які тут активно форсять ольгінську позицію про втручання України (а не Росії) у вибори в США? Я терпів тут Астру і Кота рівно до цього часу. Поки вони не показали своє справжнє обличчя і не почали тут в кожну гілку просувати цю хуйлівську пропаганду.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #17 : Листопада 27, 2019, 10:18:14 22:18 »
Ну і до речі, bоrderlander, тобі реально не муляє перебувати в компанії людей які тут активно форсять ольгінську позицію про втручання України (а не Росії) у вибори в США? Я терпів тут Астру і Кота рівно до цього часу. Поки вони не показали своє справжнє обличчя і не почали тут в кожну гілку просувати цю хуйлівську пропаганду.
Мгм а не муляло як ферал тут роками як на роботу ходить. І абсолютно синхронно з російськими ботами форсив теми.

Чого варта істеріка про згвалтовану німкеню арабами.
Раніше не так обережно. Зараз обережніше.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #18 : Листопада 27, 2019, 10:25:21 22:25 »
Іудушка тут постійний смотрящій від кацапні. Живе на форумі, можна сказати, бо постійна робота завжди в ціні  :smilie7:

Зараз в нього ще дєвушка Валюша є на побігеньках. Правда, вона тупа, як дерево, але й сам Іудушкя теж не Арістотель  :weep:

 
« Останнє редагування: Листопада 27, 2019, 10:47:16 22:47 від RG »

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #19 : Листопада 27, 2019, 10:27:03 22:27 »
Ну і до речі, bоrderlander, тобі реально не муляє перебувати в компанії людей які тут активно форсять ольгінську позицію про втручання України (а не Росії) у вибори в США? Я терпів тут Астру і Кота рівно до цього часу. Поки вони не показали своє справжнє обличчя і не почали тут в кожну гілку просувати цю хуйлівську пропаганду.
Знаєш, для мене теж стало шоком, що ти повністю підтримуєш хамство РіГа. Якби на ФУПі пам'ятав зовсім іншого Аутлендера, який навіть з відвертими кацапотролями умудрявся дискутувати на рівні аргументів та фактів.
Стосовно Астри і Кота. Зараз я не бачу вагомих підстав для тебе називати їх ольгінцями. Підтримка ними Трампа якби зовсім не аргумент, бо більша частина української діаспори с США підтримують саме республіканців та Трампа. Позиція їх по українських питаннях виглядає абсолютно патріотичною. Все звичайно може бути, я колись навіть РіГа вважав українцем, проте виявилось, що помилявся.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #20 : Листопада 27, 2019, 10:33:48 22:33 »
Мгм а не муляло як ферал тут роками як на роботу ходить. І абсолютно синхронно з російськими ботами форсив теми.

Чого варта істеріка про згвалтовану німкеню арабами.
Раніше не так обережно. Зараз обережніше.
Тоді муляло і я тоді з Котом сильно сварився. Власне кажучи, він тоді й зрадойопив по чорному.
Проте якщо банити за колишнє зрадойопство, то чи не більша половина СУПу в бані опиниться.

Зрештою, це напевно не моя справа. Я вже для себе майже вирішив йти нафіг з СУПу. Дещо напрягає не мати жодного однодумця на форумі та розчаровуватись в людях, якими колись захоплювався. Може й справді справа в мені, може дарма я кругом пісєц бачу, а супівські оптимісти найближчими днями одною лівою скинуть Бубочку та поведуть Україну в світле майбутнє.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #21 : Листопада 27, 2019, 10:51:55 22:51 »
Тоді муляло і я тоді з Котом сильно сварився. Власне кажучи, він тоді й зрадойопив по чорному.
Проте якщо банити за колишнє зрадойопство, то чи не більша половина СУПу в бані опиниться.

Зрештою, це напевно не моя справа. Я вже для себе майже вирішив йти нафіг з СУПу. Дещо напрягає не мати жодного однодумця на форумі та розчаровуватись в людях, якими колись захоплювався. Може й справді справа в мені, може дарма я кругом пісєц бачу, а супівські оптимісти найближчими днями одною лівою скинуть Бубочку та поведуть Україну в світле майбутнє.
Всі бачать песець але чомусь не панікують і не зривають зло на іншому юзері

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #22 : Листопада 27, 2019, 10:58:49 22:58 »
Всі бачать песець але чомусь не панікують і не зривають зло на іншому юзері

+1

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #23 : Листопада 27, 2019, 11:38:27 23:38 »
Щодо трампа то може він і не агентура але безпринципний і продасть якщо матиме потребу як інтереси Штатів так і союзників США.
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #24 : Листопада 28, 2019, 03:26:48 03:26 »
Трамп є хуйлівською шісткою, нашою проблемою і нашим ворогом. Жоден Обама, жоден Макрон, Байден, Меркель чи Клінтониха не принесли і сотої частини тієї шкоди що приніс Трамп. Жоден з них не керується з Кремля. Вони можуть бути тупими, чи гнидотними по життю. Але лише Додік цілком керується з Кремля. Я не знаю куди треба подіти очі щоб цього не бачити і стверджувати протилежне.

Хто відібрав в України ядерну зброю? хто віддав кацапам Крим і допустив вторгнення в Донбас? Хто зброї не давав від слова взагалі, але мутив корупційні оборудки, які тільки зараз почали вилазити Україні боком?

Трамп? чи може, ваш кумир обамбочка?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #25 : Листопада 28, 2019, 03:28:39 03:28 »
Ну і до речі, bоrderlander, тобі реально не муляє перебувати в компанії людей які тут активно форсять ольгінську позицію про втручання України (а не Росії) у вибори в США? Я терпів тут Астру і Кота рівно до цього часу. Поки вони не показали своє справжнє обличчя і не почали тут в кожну гілку просувати цю хуйлівську пропаганду.

Правда очі коле? мразота демівська пропихала свою корупцію, щоб Трампа зачморити  :smilie9:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #26 : Листопада 28, 2019, 03:30:39 03:30 »
Он американский патриот. Пожалуйста выходите из российского информационного пространства

Хаха, нашої когорти прибуло  :smiley24: Он як бомбануло у РГ та Аутлендера  :hot:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #27 : Листопада 28, 2019, 06:52:04 06:52 »
Позитив от Трампа - уменьшил налоги - в прошлом году ощутили - я малый бизнес - радости много было.

Убрал епаную обама кере. Я в прошлом году за это непотребство штрафа заплатил 4К, заплатил штраф за то что не было страховки медицинской. епаное дно устроил этот обамыч.

Дальше смотреть на морды этих АОС и прочей шелупони типа Байдена и Сандерса с их популистскими а-ля Тимошенко/Зеленский программами просто сил нет. Так напоминает Украину - капец. Популисты чертовы. Медицина для всех, образование для всех - вот откуда кацапами штыняет за версту.

Что еще? чувак реально стену строит. Епанных индусов прижал. Теперь спауза H1B лишены права работать, поднял нижний лимит по зарплате для H1B чтобы пачками индусов не перевозили. Пытается боротся с мексами стеной но его пидоры затравили... Почти как Порошенко... гребанные демократические СМИ. Ничего не напоминает??

Короче чувак респ - это его. Это не социк - популист, он реально за страну, за американцев. Ну а по поводу Украинцев - извините, но Украина это не Американский штат.


Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #28 : Листопада 28, 2019, 06:56:22 06:56 »
Political Polls @Politics_Polls


2020 National GE:
Biden 52% (+13)
Trump 39%
.
Sanders 52% (+12)
Trump 40%
.
Warren 49% (+7)
Trump 42%
.
Buttigieg 48% (+7)
Trump 41%
.
Bloomberg 46% (+6)
Trump 40%
.
Harris 47% (+5)
Trump 42%

о - один в один. давай угадаю - ты за юлю? юльки тоже любят графики и рейтинги тулить к месту и ни к месту. типа как аргумент.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46468
  • Never give in!
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #29 : Листопада 28, 2019, 08:15:13 08:15 »
Іудушка тут постійний смотрящій від кацапні. Живе на форумі, можна сказати, бо постійна робота завжди в ціні  :smilie7:

Зараз в нього ще дєвушка Валюша є на побігеньках. Правда, вона тупа, як дерево, але й сам Іудушкя теж не Арістотель  :weep:

Шиза косить по-справжньому... :lol: :lol:
If you are going through hell, keep going.