Автор Тема: Трамп не кацапский агент  (Прочитано 7966 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #151 : Грудня 13, 2019, 03:34:05 15:34 »
С каких это пор, ольгинские блядищи вдруг стали  американцами-эмигами? Для рыжего писько хватателя? Ну ладно был один упырь фердушка... Часть не замечали, да прощали, когда эта мразь напивалась и палилась на мелочах, но теперь? Это перебор ребята. С валькой стакан-диван мы знакомы. На куя тут еще терешкова? Geo, вот поясни...Почему эта мразь, так активна на твоем форуме? Тебе безразлично, что здесь происходит? Жду ответ, если устраивает остальных эта мерзость, удалюсь отсюда и не пожалею.

Не надо со мной в таком тоне разговаривать. Я тут никому ничего не должен. И вообще в мире никто никому ничего не должен. Не нравятся СУПовские американцы, выбравшие Трампа: есть кнопка "игнор". Можно с окна выброситься еще...Меня, как модератора, интересуют здесь антиукраинские ватники, совки, коммуняки и пр. кто несет зло Украине. А также маты, хамтсво, мурлизм. А ваши трамповские разборки в песочнице "детским ведерком по голове" мне глубоко до сраки. Жмите "игнор" и да пребудет с вами сила.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #152 : Грудня 13, 2019, 06:36:49 18:36 »



The email shows that John Podesta, Hillary Clinton’s Campaign Chairman, was hacked by someone in the Ukraine — according to the location stamp.

Interesting that this is the case with the Ukraine now so much in the news. This effort to obtain Podesta’s emails by someone in the Ukraine may be because the creepy Podesta brothers were representing and lobbying for Russia’s largest bank, Sberbank.

https://www.thegatewaypundit.com/2019/12/wikileaks-document-shows-john-podestas-emails-were-hacked-in-2016-by-the-ukraine-not-russia-creepy-podesta-brothers-and-hillary-connected-to-largest-russian-bank/

Hillary was closely tied to the Russians through this bank:

https://observer.com/2016/04/panama-papers-reveal-clintons-kremlin-connection/
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #153 : Грудня 13, 2019, 07:15:27 19:15 »


The email shows that John Podesta, Hillary Clinton’s Campaign Chairman, was hacked by someone in the Ukraine — according to the location stamp.

Interesting that this is the case with the Ukraine now so much in the news. This effort to obtain Podesta’s emails by someone in the Ukraine may be because the creepy Podesta brothers were representing and lobbying for Russia’s largest bank, Sberbank.

https://www.thegatewaypundit.com/2019/12/wikileaks-document-shows-john-podestas-emails-were-hacked-in-2016-by-the-ukraine-not-russia-creepy-podesta-brothers-and-hillary-connected-to-largest-russian-bank/

Hillary was closely tied to the Russians through this bank:

https://observer.com/2016/04/panama-papers-reveal-clintons-kremlin-connection/

Перейди на українську...Бо знову починається.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #154 : Грудня 13, 2019, 07:59:58 19:59 »
Українські (умовно) хакери ломанули переписку Подести (він керував виборчою компанією Клінтонші), бо він і вона були пов'язані із Сбєрбанком Рассіі.
Потім те ж саме трапилося із сервером Нац Комітету Демпартії, але вже хто сервер ламав - нартазі точно невідомо.
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #155 : Грудня 13, 2019, 08:52:47 20:52 »
Українські (умовно) хакери ломанули переписку Подести (він керував виборчою компанією Клінтонші), бо він і вона були пов'язані із Сбєрбанком Рассіі.
Потім те ж саме трапилося із сервером Нац Комітету Демпартії, але вже хто сервер ламав - нартазі точно невідомо.

Та українські хакери взагалі "все хакнули" в Штатах. А русскіє? Іхтамнєт.

Давай. Валяй...Ти не на "євроінтеграторів" григоришинських працюєш, котяра? Ой...дурний ти...Знаєш чому? Бо ти - ЖИРНИЙ, СИТИЙ, ТУПИЙ КОТЯРА американець. Жив би тут...був би "худая, умная гончая".

Бєз обід. Пистець, ви наївні...пожиратєлі макдональдсов...

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #156 : Грудня 13, 2019, 08:56:25 20:56 »
ШТАТИ думають ПРО СЕБЕ. Хоч з Клінтоншою, хоч з Трампом...Штати - американоцентричні! І це - абсолютно ПРАВИЛЬНО!

У України (ХОХЛІВ, що вічно чекають, що за них хтось дупу на пательню покладе) одне завдання...ДОМОВЛЯТИСЬ з Урядом Штатів. Бо Штати з любого розкладу нам допоможуть. Не тому, що нас люблять....А тому, що ЩЕ ПОКИ розуміють, поки не вмер останній МакКейн, що таке СССР!

Котяра...ти дивись ширшЕЄ.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #157 : Грудня 13, 2019, 09:16:29 21:16 »
Та який Іудушка американець ? :weep:

Совок, який за кацапські срібняки штовхає гебешні вкиди, маскуючись під щирого патріота.

Якщо попередній його бздіж можна було ще пробувати пояснити якимось долбойобізмом, то ця куйня з 'втручанням' України в штатівські вибори (причому абсолютно синхронно з аналогічним кацапським вкидом в Штатах) спалила його чітко   :moskali: 

Он напарницю його взагалі відкликали, вона зовсім тупою виявилась  :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #158 : Грудня 13, 2019, 09:24:19 21:24 »
Та українські хакери взагалі "все хакнули" в Штатах. А русскіє? Іхтамнєт.

Давай. Валяй...Ти не на "євроінтеграторів" григоришинських працюєш, котяра? Ой...дурний ти...Знаєш чому? Бо ти - ЖИРНИЙ, СИТИЙ, ТУПИЙ КОТЯРА американець. Жив би тут...був би "худая, умная гончая".

Бєз обід. Пистець, ви наївні...пожиратєлі макдональдсов...

Ти не зрозумів.

Просто якісь хакери із України (дуже можливо) влізли в це гівно, що дало підстави пізніше кацапам ширити дурку про те, що вони, кацапи, ваащє ніпрічьом.
Пізніше кілька мудаків namely - Лєщєнка, Чалий, Аваков поlізли із пред“явами на Трампа, що загалом зрозуміло. Але їм не вистачило (?) мізків задати собі питання - А що буде, якщо Трамп стате президентом?

От тому ця вся херня і розкрутилиася при допомозі кацапів.

А між іншим, саме імейли Подести і стали початком кінця його кар“єри і кар“єри Гілларі.  :smilie1:
« Останнє редагування: Грудня 13, 2019, 09:27:49 21:27 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #159 : Грудня 13, 2019, 09:25:12 21:25 »
Та який Іудушка американець ? :weep:

Совок, який за кацапські срібняки штовхає гебешні вкиди, маскуючись під щирого патріота.

Якщо попередній його бздіж можна було ще пробувати пояснити якимось долбойобізмом, то ця куйня з 'втручанням' України в штатівські вибори (причому абсолютно синхронно з аналогічним кацапським вкидом в Штатах) спалила його чітко   :moskali: 

Он напарницю його взагалі відкликали, вона зовсім тупою виявилась  :smilie5:

Щирий патріот тут один - ти.
Тому - йди в ігнор.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #160 : Грудня 13, 2019, 09:34:51 21:34 »
Та який Іудушка американець ? :weep:

Совок, який за кацапські срібняки штовхає гебешні вкиди, маскуючись під щирого патріота.

Якщо попередній його бздіж можна було ще пробувати пояснити якимось долбойобізмом, то ця куйня з 'втручанням' України в штатівські вибори (причому абсолютно синхронно з аналогічним кацапським вкидом в Штатах) спалила його чітко   :moskali: 

Он напарницю його взагалі відкликали, вона зовсім тупою виявилась  :smilie5:

Ріг...Чесно....Ти вже давно перегнув палку. Зав'язуй. Бо ти зараз - злобна, цинічна, жорстока тролляка. Не можна так свинячити на форумі.  :smiley23:

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #161 : Грудня 13, 2019, 09:58:56 21:58 »
ШТАТИ думають ПРО СЕБЕ. Хоч з Клінтоншою, хоч з Трампом...Штати - американоцентричні! І це - абсолютно ПРАВИЛЬНО!

У України (ХОХЛІВ, що вічно чекають, що за них хтось дупу на пательню покладе) одне завдання...ДОМОВЛЯТИСЬ з Урядом Штатів. Бо Штати з любого розкладу нам допоможуть. Не тому, що нас люблять....А тому, що ЩЕ ПОКИ розуміють, поки не вмер останній МакКейн, що таке СССР!


Якщо так, то чому б тобі ГЕО як модеру, не знести  в смітник цю абсолютно непродуктивну гілку.
Для чого цей срач тут в ту хвилину, коли країна стоїть на межі?
Події в Україні розвиваються надзвичайно швидко і не в найкращому для нас всіх напрямку.

Ну і не по темі:
Щойно подивився відео ЮТ канал Дроздова (знаю, що його тут мало хто поважає, але...) він говорить що нульовий (кращий за інші варіанти) результат Нормандської зустріч був забезпечений Нічною Вартою біля АП. Чув, що ти там також був.  :upa

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #162 : Грудня 13, 2019, 10:01:29 22:01 »


The email shows that John Podesta, Hillary Clinton’s Campaign Chairman, was hacked by someone in the Ukraine — according to the location stamp.

Interesting that this is the case with the Ukraine now so much in the news. This effort to obtain Podesta’s emails by someone in the Ukraine may be because the creepy Podesta brothers were representing and lobbying for Russia’s largest bank, Sberbank.

https://www.thegatewaypundit.com/2019/12/wikileaks-document-shows-john-podestas-emails-were-hacked-in-2016-by-the-ukraine-not-russia-creepy-podesta-brothers-and-hillary-connected-to-largest-russian-bank/

Hillary was closely tied to the Russians through this bank:

https://observer.com/2016/04/panama-papers-reveal-clintons-kremlin-connection/
Оце так докази.  :lol:  :weep:  :lol:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #163 : Грудня 13, 2019, 10:02:24 22:02 »
Якщо так, то чому б тобі ГЕО як модеру, не знести  в смітник цю абсолютно непродуктивну гілку.
Для чого цей срач тут в ту хвилину, коли країна стоїть на межі?
Події в Україні розвиваються надзвичайно швидко і не в найкращому для нас всіх напрямку.

Ну і не по темі:
Щойно подивився відео ЮТ канал Дроздова (знаю, що його тут мало хто поважає, але...) він говорить що нульовий (кращий за інші варіанти) результат Нормандської зустріч був забезпечений Нічною Вартою біля АП. Чув, що ти там також був.  :upa

Був 16 годин поспіль з 13-00 до ранку 6-40 + весь наступний вечір з 19-00 до 23-00.

Був. Але тут не Гестапо. Хочуть діти почубитись за Трампа...нехай чубляться. Бо СТЕРИЛЬНИМ форум не може бути. Я і так тут всіх порозганяв, за що мене клянуть :)

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #164 : Грудня 13, 2019, 10:04:26 22:04 »
Я  ЖОДНОГО "Майданчику" не пропустив зараз при зеленій владі. На всі ходив. І мене це за*бало.  :upa

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #165 : Грудня 13, 2019, 10:25:15 22:25 »
Ріг...Чесно....Ти вже давно перегнув палку. Зав'язуй. Бо ти зараз - злобна, цинічна, жорстока тролляка. Не можна так свинячити на форумі.  :smiley23:

Розумієш, мабуть я таки дійсно ніфіга не делікатна персона  :smilie5:

Тільки от коли мені ці наші трампоїди в певний момент почали вказувати, що я маю писати і чому не смію занадто рухати американського презєдєнта, то мене це реально вкурвило. Адже те, що робить (чи не робить) цей чмир, має далеко не останнє значення, в т.ч. і для України.

А щодо Трампона, то я пишу те, в чому твердо переконаний і як бачу справи після прочитання преси, в основному американської та британської. Посилання в основному теж звідтіля.  Грубувато коментую - ну так ми ж тут не якийсь гурток естетичного виховання   :smilie7:

Зрештою, як ти сам кажеш, є чарівна кнопка ігнор, так що всі бажаючі завжди мають можливість мене обнулити на своїх моніторах.         

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #166 : Грудня 13, 2019, 10:42:38 22:42 »
Розумієш, мабуть я таки дійсно ніфіга не делікатна персона  :smilie5:

Тільки от коли мені ці наші трампоїди в певний момент почали вказувати, що я маю писати і чому не смію занадто рухати американського презєдєнта, то мене це реально вкурвило. Адже те, що робить (чи не робить) цей чмир, має далеко не останнє значення, в т.ч. і для України.

А щодо Трампона, то я пишу те, в чому твердо переконаний і як бачу справи після прочитання преси, в основному американської та британської. Посилання в основному теж звідтіля.  Грубувато коментую - ну так ми ж тут не якийсь гурток естетичного виховання   :smilie7:

Зрештою, як ти сам кажеш, є чарівна кнопка ігнор, так що всі бажаючі завжди мають можливість мене обнулити на своїх моніторах.       

ПИСАТИ можна різними методами. Можна писати, не переходячи на особисті матюки до ОСОБИСТОСТІ.

Розумієш...різницю між (напиклад з голови)...."трампоїдка" або "клінтоман" нещасний...вали свої аргументи, я тобі зараз теж пошукаю відповідь, шмарклі утреш / і / "неда*панная развєдьонка" - аноргазмічка, купи вібратор", або "чувирло, сядь дупою на пляшку, так тобі звично, пєдріла".

НІ?

Не бачиш різниці? Коли можна сратись, що аж гай шумить, але не влазити сраним бульдозером в персональну душу людини? Не бачиш?

Ти мене це хочеш впарити, що я повірю, що не бачиш? Бачиш. Так нафіга ти людей до білого каління доводиш? Комплекси?

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20305
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #167 : Грудня 13, 2019, 10:47:08 22:47 »
давайти таки оставим за собой быть элитным клубом

единственное оставим право матюкать  власть зебила и его поклонников
я просто физически не могу этих двухногих считать людьми

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #168 : Грудня 13, 2019, 10:49:54 22:49 »
давайти таки оставим за собой быть элитным клубом

единственное оставим право матюкать  власть зебила и его поклонников
я просто физически не могу этих двухногих считать людьми

 :smilie5:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #169 : Грудня 13, 2019, 10:57:37 22:57 »
ПИСАТИ можна різними методами. Можна писати, не переходячи на особисті матюки до ОСОБИСТОСТІ.

Розумієш...різницю між (напиклад з голови)...."трампоїдка" або "клінтоман" нещасний...вали свої аргументи, я тобі зараз теж пошукаю відповідь, шмарклі утреш / і / "неда*панная развєдьонка" - аноргазмічка, купи вібратор", або "чувирло, сядь дупою на пляшку, так тобі звично, пєдріла".

НІ?

Не бачиш різниці? Коли можна сратись, що аж гай шумить, але не влазити сраним бульдозером в персональну душу людини? Не бачиш?

Ти мене це хочеш впарити, що я повірю, що не бачиш? Бачиш. Так нафіга ти людей до білого каління доводиш? Комплекси?

Дію проти опонентів трампівськими методами - персональний підхід :smilie5:

Якщо серйозно, то за бісовою роботою немає коли занадто концептуально розвертатись. Особливо на писанину, коли явну заказуху женуть  :smilie7:

Добре, буду старатись уникати особистих оцінок.

P.S/ Політиків це ж не стосується, чи не так ? А то Іудушка, пардон Кіт на мене чомусь наїхав, що я Трампа ображаю. І навіть Америку ! ( хоч на Америку ніколи й слова кривого не казав  :smilie11:)   

 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #170 : Грудня 13, 2019, 10:58:31 22:58 »
давайти таки оставим за собой быть элитным клубом

единственное оставим право матюкать  власть зебила и его поклонников
я просто физически не могу этих двухногих считать людьми

І Трампона ще   :gigi:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #171 : Грудня 13, 2019, 11:03:18 23:03 »
Дію проти опонентів трампівськими методами - персональний підхід :smilie5:

Якщо серйозно, то за бісовою роботою немає коли занадто концептуально розвертатись. Особливо на писанину, коли явну заказуху женуть  :smilie7:

Добре, буду старатись уникати особистих оцінок.

P.S/ Політиків це ж не стосується, чи не так ? А то Іудушка, пардон Кіт на мене чомусь наїхав, що я Трампа ображаю. І навіть Америку ! ( хоч на Америку ніколи й слова кривого не казав  :smilie11:)   



 

ок.

Online majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20305
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #172 : Грудня 13, 2019, 11:05:43 23:05 »
І Трампона ще   :gigi:
я про то что тут можно прочитать нормально текст - интернет и так кишит всякой куетой, которая и воспитала эти самые 73% дебилов
мы на американцев никак не повлияем
он даже Али считает Трампа светочью и спасителем Америки




Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #173 : Грудня 13, 2019, 11:12:56 23:12 »
я про то что тут можно прочитать нормально текст - интернет и так кишит всякой куетой, которая и воспитала эти самые 73% дебилов
мы на американцев никак не повлияем
он даже Али считает Трампа светочью и спасителем Америки

Не факт.

Американці якраз досить чутливо до таких речей ставляться. Якщо, звичайно, медіа про це не мовчать.

А про Україну якраз зараз зовсім не мовчать  :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #174 : Грудня 14, 2019, 12:29:19 00:29 »
Julian Röpcke
@JulianRoepcke
 · 42m
Vladimir Putin
steals Crimea
Gets away with it.
leads a 5-year war against Ukraine
Gets away w/it.
bombs schools & hospitals in Syria since 2015
Gets away w/it.
kills a guy in Berlin & defends it in Paris
Gets away w/it.


@DerSPIEGEL: “Why Donald Trump gets away with everything”

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46457
  • Never give in!
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #175 : Грудня 14, 2019, 12:31:58 00:31 »
Отже вся ця анти-трампівська істерія на Заході як і імпічмент шоу грають на руку лише Хуйлу.
Я це кажу всі останні два з половиною роки.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #176 : Грудня 14, 2019, 10:20:33 10:20 »
На руку Хуйлу грає сам Трампуша  :smilie7:

Там останньо пишуть, що й респи поділились, багатьох рудий заіпав   

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33063
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #177 : Грудня 14, 2019, 03:07:51 15:07 »
Оце так докази.  :lol:  :weep:  :lol:

Майже як в Авакова   :smilie5:

Offline Утренняя палка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • poisoned dwarf must be burned!
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #178 : Грудня 14, 2019, 03:29:54 15:29 »
Майже як в Авакова   :smilie5:

Тссс... Он же только на работу вернулся, а вы так сразу! :lol:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #179 : Лютого 23, 2020, 09:18:35 09:18 »
.