Автор Тема: Трамп не кацапский агент  (Прочитано 7959 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #30 : Листопада 28, 2019, 08:34:38 08:34 »
Знаєш, для мене теж стало шоком, що ти повністю підтримуєш хамство РіГа.
Можна приклади на пітдтвердження цього твердження?

Якби на ФУПі пам'ятав зовсім іншого Аутлендера, який навіть з відвертими кацапотролями умудрявся дискутувати на рівні аргументів та фактів.
Можна підтвердження того що зараз я дискутую не на рівні аргументів та фактів?

Зараз я не бачу вагомих підстав для тебе називати їх ольгінцями.
Я не стверджую що вони прямо вже сидять в Лахті і строчать на замовлення ГРУ (хоча щодо Астри я і такого не виключаю, було у неї пару неоднозначних проколів). Я навіть довгий час захищав їх в міру сил від нападок. Але коли вони почали форсити тут конспіративну теорію про провину України у втручанні в вибори в США, для мене стало очевидно одне - ольгінці вони, чи просто корисні ідіоти, але вони - відверті вороги.

Позиція їх по українських питаннях виглядає абсолютно патріотичною.
Ну ти точно в Сірка очі позичив. Зараз накидаю цитат, і спробуй мені після цього сказати щось про їхню проукраїнську позицію.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #31 : Листопада 28, 2019, 08:58:30 08:58 »
Шалупа - агент втручання держави Україна в американські вибори. Тусувалася з Чалим в посольстві, і до цього часу, навіть не соромлячись, кривляється у фейсбуці своїми "подвигами".

В результаті постраждають прості українці-патріоти, яким і найбільше потрібна американська допомога. Зебілам вона до одного місця і вони її якраз не бажають.

Оці шалупи дефакто переклали наратив із російського втручання на українське і це дуже погано закінчиться для України  :smilie9:

Поки ви "копаєте" під Трумпа, тут вже давно розкопали імена так званих фейкових свистунів. ЛОЛ! Карткова хатка демів посипалася за 5 секунд.

У цьому твітері багато солоденьких деталей, включаючи про зв"язки топ-равина України з Парнасом та Фруманом. А також участь Ситника та Холодницького у заколоті проти Трампа. І тут  ще патякали, що типу Україна не причому. Звичайні українці не при чому, а от відповідні українські можновладці, що представляли державу Україна, вляпалися по самі вуха  :smilie9:

Ще пишуть, що Ерік з Шалупою дружив. ЛОЛ!

https://twitter.com/FOOL_NELSON/status/1182443711353049089

Матеріалів ну просто купа в інеті. Про карамеллу оч хоча б тут:

https://www.thegatewaypundit.com/2019/10/exclusive-internet-abuzz-schiffs-ukrainian-hoax-linked-to-members-of-obamas-nsc-including-eric-ciaramella-and-charles-kupchan/

https://www.theblaze.com/glenn-radio/dnc-ukraine-collusion-sytnyk

Якщо джерело  не підходить, зробіть самі пошук у гуглі, начитаєтесь досхочу. Заколотники задрипані  :weep:

І ще одна тітка там теж:


https://twitter.com/dbongino/status/1182436135219453952

https://edition.cnn.com/2019/02/07/politics/adam-schiff-trump-white-house-staffers/index.html

Ну што ш. Пазлик продовжує складатися.

Ось тут для особливо тупих розжовано по літерах, як "Україна" втручалася в американські вибори. Виявляється, Трамп через Авакова Україну не полюбив :smilie5:.




А у вас лише Трамп кацапський агент. На кого ви працюєте чи просто тупі?

І так далі. Ліньки шукати. Форсінг втручання України в американські вибори від Астри через повідомлення. Останнє відео вона втулила взагалі ледь не у кожну гілку. Ні разу не поведінка бота.
« Останнє редагування: Листопада 28, 2019, 10:31:26 10:31 від Outlander »
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #32 : Листопада 28, 2019, 09:09:28 09:09 »
Ну а по поводу Украинцев - извините, но Украина это не Американский штат.
Дик Хуйло також Мордор з колін підняло. І Україна також ніби не федеральний округ. Але ти зараз на українському форумі. І я навіть не буду зупинятись на тому що описані тобою "покращення" стали можливі лише тому що "папірєднікі" залишили економіку в чудовому стані, і зараз ви проїдаєте їхній заділ. Я зупинюсь лише на тому що Трамп повністю в зовнішній політиці діє в фарватері Хуйла. І нам на українському форумі абсолютно похрін, що ти став платити менше податків. Нас хвилює що він злив нас Мордору. І тих кого це не хвилює, мабуть нема що тут робити. Їм місце на американських форумах, кричати один-одному "перемога".
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #33 : Листопада 28, 2019, 09:17:53 09:17 »
Дик Хуйло також Мордор з колін підняло. І Україна також ніби не федеральний округ. Але ти зараз на українському форумі. І я навіть не буду зупинятись на тому що описані тобою "покращення" стали можливі лише тому що "папірєднікі" залишили економіку в чудовому стані, і зараз ви проїдаєте їхній заділ. Я зупинюсь лише на тому що Трамп повністю в зовнішній політиці діє в фарватері Хуйла. І нам на українському форумі абсолютно похрін, що ти став платити менше податків. Нас хвилює що він злив нас Мордору. І тих кого це не хвилює, мабуть нема що тут робити. Їм місце на американських форумах, кричати один-одному "перемога".

 :smiley24:

Тебе не почують. Цей контингент новодєльних американчів тусується тут аби потішити власне его через асоціацію з "великим світовим лідєром". Дуже нагадує кацапів на хвупі до війни. Угу, хахли повинні пронікнуцца, забивши на власні інтереси, бо Трумп їм податки знизив, бля. :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #34 : Листопада 28, 2019, 09:20:58 09:20 »
Дик Хуйло також Мордор з колін підняло.
І Україна також ніби не федеральний округ.
Але ти зараз на українському форумі.
І я навіть не буду зупинятись на тому що описані тобою "покращення" стали можливі лише тому що "папірєднікі" залишили економіку в чудовому стані, і зараз ви проїдаєте їхній заділ.
Я зупинюсь лише на тому що Трамп повністю в зовнішній політиці діє в фарватері Хуйла.
І нам на українському форумі абсолютно похрін, що ти став платити менше податків.
Нас хвилює що він злив нас Мордору. !!!
І тих кого це не хвилює, мабуть нема що тут робити.
 Їм місце на американських форумах, кричати один-одному "перемога".
Це головне - вони не бачать перспективи Трампа - а це не просто дорога в прiрву, хай навiть поганi деми з хунарями вночi будуть стояти - Трамп йде в контри з Европою - хоче заручитися дружбою з нашим Ворогом №1 - Хуйлом, а це вже змiнюе вiдношення не стiльки для Трампа, як до США, як нашого союзника по коалiцii в боротьбi з Хуйлом.
Трамп не те що слабий, вiн взагалi НIЯКИЙ перемовник - а це для полiтика Свiтового рiвня - дуже погано - вiн не зниженням податкiв та стiною з Мексикою повинен бути добрим Сантою, а тим, що вмiе наводити мости мiж краiнами та режимами...
Але Сирiя та курди... поставили Трампу два бали - бачте, як швидко вiн заспокоiвся, коли три роки гонявся та зловив одного бороданя, на змiну якому прийдуть сотнi таких самих... - оце i е беззаперечна перемога Трампа - мiротворця?..
То чого ви всi вiд нас вимагаете - аби ми зробили з Трампа iкону - не буде цього, бо в Украiнi добре розумiють, де у нас вороги а де справжнi друзi...
 >:(

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #35 : Листопада 28, 2019, 09:28:33 09:28 »
Ну Аутлендера і ковбасить, мама рідна!

Дядя, ну звернися до модераторів - нехай вони тобі підтвердять, з Ольгіно я пишу чи не з Ольгіно. Тут вже це тисячу раз обсмоктувалося, але до декого ще не дійшло. Лікуватися треба!

А щодо цитат з моїми постами, то є таке поняття, як inconvenient truth. Можете сховати голову у пісок і бубоніти "ми не вс%?*лися", а можете подивитися правді у вічі, зробити роботу над помилками та рухатися вперед.

А ця правда вилазить назовні кожного дня, і для декого когнітивний дисонанс настільки великий, що уже навіть не стримуються і істерять на повну котушку :smilie10: Дитсадок.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #36 : Листопада 28, 2019, 09:34:00 09:34 »
inconvenient truth

О,так.
Сектанти дуже полюбляють цю апеляцію до truth.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20285
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #37 : Листопада 28, 2019, 11:11:24 11:11 »
но очень любит рускага патриота Володю

вот из этого мы и исходим

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #38 : Листопада 28, 2019, 11:22:45 11:22 »
Дик Хуйло також Мордор з колін підняло. І Україна також ніби не федеральний округ. Але ти зараз на українському форумі. І я навіть не буду зупинятись на тому що описані тобою "покращення" стали можливі лише тому що "папірєднікі" залишили економіку в чудовому стані, і зараз ви проїдаєте їхній заділ. Я зупинюсь лише на тому що Трамп повністю в зовнішній політиці діє в фарватері Хуйла. І нам на українському форумі абсолютно похрін, що ти став платити менше податків. Нас хвилює що він злив нас Мордору. І тих кого це не хвилює, мабуть нема що тут робити. Їм місце на американських форумах, кричати один-одному "перемога".
  :smiley24:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #39 : Листопада 28, 2019, 11:29:09 11:29 »
Коллеги, зачем ломать копья. Враг, не враг.

Есть один неоспоримый факт - кацапы подобрали к Штатам ключик и потому сейчас США больше напоминают не супер державу, а великана Фуарара после того как его укусила оса, подосланная Клоанцей.

Да, очень неприятно слышать например вот такое:

https://twitter.com/NikkiMcR/status/1199135926955466753

или читать такое:

Вступ України до НАТО не стоїть на порядку денному через війну з Росією - помічник Трампа.
...............
"Що стосується України і НАТО, то не думаю, що це (вступ до Альянсу - ред.) зараз на порядку денному. Не думаю, що це привабливо привести Україну прямо зараз ..., яка перебуває в конфлікті з Росією. Ми не хочемо конфлікту, війни з Росією", - заявив О'Брайен.
................

https://prm.ua/vstup-ukrayini-do-nato-ne-stoyit-na-poryadku-dennomu-cherez-viynu-z-rosiyeyu-pomichnik-trampa/

Или читать , что тот же Apple уже обозначает Крым как Россию.

Ну, а что делать? Ключик пока в руках у России.
No money No honey

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #40 : Листопада 28, 2019, 05:10:45 17:10 »
Коллеги, зачем ломать копья. Враг, не враг.

Есть один неоспоримый факт - кацапы подобрали к Штатам ключик и потому сейчас США больше напоминают не супер державу, а великана Фуарара после того как его укусила оса, подосланная Клоанцей.

Или читать , что тот же Apple уже обозначает Крым как Россию.

Ну, а что делать? Ключик пока в руках у России.

Про ключик детальніше, будь ласка. Хотілось би почути конкретні факти, а не метафори.

А всі ці компанії Епл, Гугл, Фейсбук, Твітер  ненавидять Трампа і чудово співпрацюють із диктаторськими режимами типу Китаю.

Але завжди та у всьому винен Трамп  :smilie9:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #41 : Листопада 28, 2019, 05:11:53 17:11 »
Аутлендер мені нагадує Трубу. Такий же мальчік із гарящімі глазамі, готовий знищити вся і все, якщо це не збігається із його світопарадигмою та наказами куратора  :smilie10:

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #42 : Листопада 28, 2019, 05:26:55 17:26 »
Про ключик детальніше, будь ласка. Хотілось би почути конкретні факти, а не метафори.

А всі ці компанії Епл, Гугл, Фейсбук, Твітер  ненавидять Трампа і чудово співпрацюють із диктаторськими режимами типу Китаю.

Але завжди та у всьому винен Трамп  :smilie9:

Конкретный факт - это улыбающийся Пончик и продолжающаяся ядерная программа КНДР. Это кацапский триколор над американской базой в Сирии. Это достраивающийся СП-2. Это Мадуро под боком. Это улыбающийся Путин и охуевшие от удивления "партнёры" по всему миру. И прочее и прочее.

Я не обвиняю конкретно Трампа, я говорю, что нашли некий ключик поворотом которого из суперстраны сделали импотента. Да, сколько угодно можно говорить, что внешняя политика это херня, а давайте сосредоточимся на внутренней. Ну, Ок, ребята. Но вы же знаете, если ты не интересуешься политикой, то политика обязательно заинтересуется тобой.

А ставить на одну чашу весов стенку от мексиканцев и положение и влияние в Европе...ну, кто ж запрещает.

Будет интересно посмотреть.
No money No honey

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #43 : Листопада 28, 2019, 05:32:11 17:32 »
Конкретный факт - это улыбающийся Пончик и продолжающаяся ядерная программа КНДР. Это кацапский триколор над американской базой в Сирии. Это достраивающийся СП-2. Это Мадуро под боком. Это улыбающийся Путин и охуевшие от удивления "партнёры" по всему миру. И прочее и прочее.

Я не обвиняю конкретно Трампа, я говорю, что нашли некий ключик поворотом которого из суперстраны сделали импотента. Да, сколько угодно можно говорить, что внешняя политика это херня, а давайте сосредоточимся на внутренней. Ну, Ок, ребята. Но вы же знаете, если ты не интересуешься политикой, то политика обязательно заинтересуется тобой.

А ставить на одну чашу весов стенку от мексиканцев и положение и влияние в Европе...ну, кто ж запрещает.

Будет интересно посмотреть.

Тобто Ви хочете, щоб Трамп та платники податків США фінансували одночасно декілька воєн і клали свої життя невідомо за що? чи як? у той час як ви (не Ви конкретно, а українці в цілому) займаються тупими, безвідповідальними і шкідливими еспериментами? як написав Миклован на фупі, "а так хотілося чуда"   :smiley14:. І за це теж повинні платити Трамп та американські платники податків??

А те, що відбувалося при Обамі (ріки крові у Сирії, анексія Криму та війна на Донбасі) - це набагато "краще", ніж Трамп?

Так, Трамп врятував США від перетворення у другий Радянський Союз, тільки де дегеративні комуняки-демократи будували б справжній, а не фейковий, комунізм. Ви думаєте, що тоді Україні щось перепаде?  :laugh: :laugh: :laugh:

Трамп веде ПРАГМАТИЧНУ політику, яка влаштовує американців. Це його безпосередня відповідальність, а не як задовольнити те, що хоче Україна чи будь-яка інша країна світу. Так робить будь-який інший президент. Крім українського, звичайно, який не спить і не їсть, думаючи, як задовільнити Путіна. Але це не проблема Трампа. Це проблема українського народу, який повинен вирішувати, що робити далі, і як виправляти свою чергову велетенську помилку.

ПС. Чекаю фактів, що Трамп працює на пуйла. Доведених у суді.
« Останнє редагування: Листопада 28, 2019, 05:35:46 17:35 від Ad Astra »

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #44 : Листопада 28, 2019, 06:36:41 18:36 »
Знаєш, для мене теж стало шоком, що ти повністю підтримуєш хамство РіГа. Якби на ФУПі пам'ятав зовсім іншого Аутлендера, який навіть з відвертими кацапотролями умудрявся дискутувати на рівні аргументів та фактів.
Стосовно Астри і Кота. Зараз я не бачу вагомих підстав для тебе називати їх ольгінцями. Підтримка ними Трампа якби зовсім не аргумент, бо більша частина української діаспори с США підтримують саме республіканців та Трампа. Позиція їх по українських питаннях виглядає абсолютно патріотичною. Все звичайно може бути, я колись навіть РіГа вважав українцем, проте виявилось, що помилявся.
Це яка величезна частина? Хохлів останнього приїзду?
  І щоб так коньтрольним-ти опиткування проводив про більшу частину? де були анкетки? :smilie5:-ось такі ГОЛОСЛІВНІ речі і показують хто такі трампони по суті. :smilie7:

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #45 : Листопада 28, 2019, 06:41:57 18:41 »
Тобто Ви хочете, щоб Трамп та платники податків США фінансували одночасно декілька воєн і клали свої життя невідомо за що? чи як? у той час як ви (не Ви конкретно, а українці в цілому) займаються тупими, безвідповідальними і шкідливими еспериментами? як написав Миклован на фупі, "а так хотілося чуда"   :smiley14:. І за це теж повинні платити Трамп та американські платники податків??

А те, що відбувалося при Обамі (ріки крові у Сирії, анексія Криму та війна на Донбасі) - це набагато "краще", ніж Трамп?

Так, Трамп врятував США від перетворення у другий Радянський Союз, тільки де дегеративні комуняки-демократи будували б справжній, а не фейковий, комунізм. Ви думаєте, що тоді Україні щось перепаде?  :laugh: :laugh: :laugh:

Трамп веде ПРАГМАТИЧНУ політику, яка влаштовує американців. Це його безпосередня відповідальність, а не як задовольнити те, що хоче Україна чи будь-яка інша країна світу. Так робить будь-який інший президент. Крім українського, звичайно, який не спить і не їсть, думаючи, як задовільнити Путіна. Але це не проблема Трампа. Це проблема українського народу, який повинен вирішувати, що робити далі, і як виправляти свою чергову велетенську помилку.

ПС. Чекаю фактів, що Трамп працює на пуйла. Доведених у суді.
це яких американцівв влаштовує? З за канадського кордону :smilie5: :smilie5: чи може тих,хто бачить скільки наламано дров не тільки в міжнародних справах клоуном в БД але і у престижі америки (одні постійні брехливі твіти недоумка з овального офісу чого коштують).  Хто реально задоволений-то ті 1% найбагатших,правда вони при ЛЮБІЙ владі погано не почуваються. :smilie7: ну і додікова сімейка,що гребе як хуйлівська камарилья поки є час.різниця-у сімейки час строго обмежений.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #46 : Листопада 28, 2019, 07:56:10 19:56 »
Конкретный факт - это улыбающийся Пончик и продолжающаяся ядерная программа КНДР. Это кацапский триколор над американской базой в Сирии. Это достраивающийся СП-2. Это Мадуро под боком. Это улыбающийся Путин и охуевшие от удивления "партнёры" по всему миру. И прочее и прочее.

Я не обвиняю конкретно Трампа, я говорю, что нашли некий ключик поворотом которого из суперстраны сделали импотента. Да, сколько угодно можно говорить, что внешняя политика это херня, а давайте сосредоточимся на внутренней. Ну, Ок, ребята. Но вы же знаете, если ты не интересуешься политикой, то политика обязательно заинтересуется тобой.

А ставить на одну чашу весов стенку от мексиканцев и положение и влияние в Европе...ну, кто ж запрещает.

Будет интересно посмотреть.
Импотентом страну делает не трамп а социалисты с которыми он постоянно вынужден бороться. Социализм вообще счас по всему миру как раковая опухоль уничтожает демократии. Тоталитарные страны более эффективны при этом.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #47 : Листопада 28, 2019, 08:11:29 20:11 »
це яких американцівв влаштовує? З за канадського кордону :smilie5: :smilie5: чи може тих,хто бачить скільки наламано дров не тільки в міжнародних справах клоуном в БД але і у престижі америки (одні постійні брехливі твіти недоумка з овального офісу чого коштують).  Хто реально задоволений-то ті 1% найбагатших,правда вони при ЛЮБІЙ владі погано не почуваються. :smilie7: ну і додікова сімейка,що гребе як хуйлівська камарилья поки є час.різниця-у сімейки час строго обмежений.

Тих, хто вибрали і виберуть Трампа президентом. Цілуйте далі обамбівську дупу. І туди ж "престиж" прикладіть. Бо цей престиж був спущений в унітаз якраз обамбами із їх червоними лініями та діпконсернами.

Престиж - це коли країна наводить порядок у першу чергу у себе вдома. Тому і хочуть жити в країнах типу США чи Канади (поки що), бо є здоровий фрі маркет і вільна конкуренція.

А новітній комунізм, який нав"язують демократи в США та ліберали в Канаді, нікому не цікавий. І нас, нормальних людей, влаштує будь-який варіант, який забезпечить недопущення цього.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #48 : Листопада 28, 2019, 08:55:35 20:55 »
Импотентом страну делает не трамп а социалисты с которыми он постоянно вынужден бороться. Социализм вообще счас по всему миру как раковая опухоль уничтожает демократии. Тоталитарные страны более эффективны при этом.
Ви плутаєте зовнішню і внутрішню політики

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #49 : Листопада 28, 2019, 09:07:52 21:07 »
Тих, хто вибрали і виберуть Трампа президентом. Цілуйте далі обамбівську дупу. І туди ж "престиж" прикладіть. Бо цей престиж був спущений в унітаз якраз обамбами із їх червоними лініями та діпконсернами.

Престиж - це коли країна наводить порядок у першу чергу у себе вдома. Тому і хочуть жити в країнах типу США чи Канади (поки що), бо є здоровий фрі маркет і вільна конкуренція.

А новітній комунізм, який нав"язують демократи в США та ліберали в Канаді, нікому не цікавий. І нас, нормальних людей, влаштує будь-який варіант, який забезпечить недопущення цього.

Тебе, кацапко, Хуйло ваше влаштовує  :moskali:

І не ліпи тут якоїсь херні про фрі маркети, якщо не розумієш значення цих термінів   :smilie5:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #50 : Листопада 28, 2019, 09:18:23 21:18 »
Коротше, про 'непідкацапність' Трампона тільки я один аргумент навів, ну і автор теми дав абзац про податки і якихось індусів, що до відношення рудого до кацапів якби нічого не каже.

Іудушки з терешковими всохли  :weep:


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20285
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #51 : Листопада 28, 2019, 09:26:58 21:26 »
Импотентом страну делает не трамп а социалисты с которыми он постоянно вынужден бороться. Социализм вообще счас по всему миру как раковая опухоль уничтожает демократии. Тоталитарные страны более эффективны при этом.

значит америке жопа
без гегемонии на мировой арене штаты превратятся в в дерьмо в опполонци

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46444
  • Never give in!
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #52 : Листопада 28, 2019, 09:33:23 21:33 »
Я не бачу предмету для дискусії.
Кілька провінційних клованів із країни, яка на повних парах біжить цілувати в сраку Хуйла, намагаються переконати кількох людей, які живуть в США та Каналі,що Трамп кацапський агент. При цьому вони вважають себе поінформованими українськими патріотами і не хочуть визнати очевидне - Трамп допоміг Україні більше за всіх попередників.
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20285
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #53 : Листопада 28, 2019, 09:41:53 21:41 »
Я не бачу предмету для дискусії.
Кілька провінційних клованів із країни, яка на повних парах біжить цілувати в сраку Хуйла, намагаються переконати кількох людей, які живуть в США та Каналі,що Трамп кацапський агент. При цьому вони вважають себе поінформованими українськими патріотами і не хочуть визнати очевидне - Трамп допоміг Україні більше за всіх попередників.

а можно узнать чем помог?  конкретно какие позициии Украина вернула при Трампе?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20285
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #54 : Листопада 28, 2019, 09:43:57 21:43 »
вопрос абсолютно корректен
при трампе штаты скужились и даже в венесуэли их кацапы на кую вертели

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #55 : Листопада 28, 2019, 09:48:05 21:48 »
а можно узнать чем помог?  конкретно какие позициии Украина вернула при Трампе?

Так я ж і завдав це питання тут раніше  :smilie7:

Почали битись головами в стіну, пускати піну ротом. Коротше 'ушлі от прямого отвєта'   :weep:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #56 : Листопада 28, 2019, 09:50:44 21:50 »
Це яка величезна частина? Хохлів останнього приїзду?
  І щоб так коньтрольним-ти опиткування проводив про більшу частину? де були анкетки? :smilie5:-ось такі ГОЛОСЛІВНІ речі і показують хто такі трампони по суті. :smilie7:
Тут ти певно мене підловив. Я справді не можу довести, наскільки велика частина американо-українців голосувала за республіканців та Трампа. Власне писав по пам'яті з дискусій, які велись під час американських виборів. Тоді деякі еміги (можливо й трампісти) розказували, що українці в Америці в своїй масі голосують за республіканців. Враховуючи, що з подібними твердженнями я часто стикався й раніше, якось прийняв це на віру.

Проте як би там не було, але нема сумнівів в тому, що значна частка наших емігрантів справді голосувала за Трампа. З цим твердженням ти не будеш сперечатись?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #57 : Листопада 28, 2019, 09:53:42 21:53 »
а можно узнать чем помог?  конкретно какие позициии Украина вернула при Трампе?
:weep:
Пля, а це нічого, що в нас серед насєлєнія - 92 відсотки зєбілів? Та навіть якби президентом США був не Трамп, а Ісус Христос, не факт, що це насєлєніє змогло би повернути якісь позиції.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #58 : Листопада 28, 2019, 09:56:00 21:56 »
О, знову піну ротом пускають   :laugh:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Трамп не кацапский агент
« Reply #59 : Листопада 28, 2019, 10:00:55 22:00 »
Трамп є хуйлівською шісткою, нашою проблемою і нашим ворогом. Жоден Обама, жоден Макрон, Байден, Меркель чи Клінтониха не принесли і сотої частини тієї шкоди що приніс Трамп. Жоден з них не керується з Кремля. Вони можуть бути тупими, чи гнидотними по життю. Але лише Додік цілком керується з Кремля. Я не знаю куди треба подіти очі щоб цього не бачити і стверджувати протилежне.
Фантастично категоричні і як на мене цілком хибні твердження. Як на мене, два останні канцлери Німеччини безумовно більш схожі на агентів Кремля, ніж Трамп.

І навзаєм, просто не розумію, що в тебе з очима, якщо ти відмовляєшся бачити вже доконаний факт: саме обамчині кадри зі всіх сил валили режим Порошенка, не трампові.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?