Автор Тема: Рябошапка хоче перевірити справу Садового, щоб "зробити свої висновки"  (Прочитано 254 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Кримінальне провадження, у якому фігурує міський голова Львова Андрій Садовий, хоче переглянути Генеральна прокуратура. Руслан Рябошапка 27 листопада заявив, що перевірить матеріали САП.

"Зараз, наскільки я розумію, суд розглядає питання про обрання запобіжного заходу", – прокоментував генпрокурор Рябошапка журналістам у Києві ситуацію зі справою проти Садового. Про це повідомив Інтерфакс-Україна.

Важливо! Суд обирає запобіжний захід Садовому: онлайн-трансляція

Ми звернулися в САП. Я теж хочу перевірити матеріали цього провадження, потім ми зробимо свої висновки,
– заявив Рябошапка.

САП 21 листопада вручили Садовому повідомлення про підозру у зловживанні службовим становищем у справі продажу ділянки землі під індустріальний парк у 2015 році.

Чи є у ГПУ інші провадження щодо Садового

Рябошапка розповів, що про іншу справу щодо Садового дізнався зі ЗМІ. На його думку, та справа "швидше, політизована" і не є у сфері кримінальної юстиції.

Є ще й інша справа, я вчора дізнався про неї з медіа: про те, що нібито суд зобов'язав Генпрокуратуру розпочати кримінальне провадження за фактом однієї із заяв Садового. Поки ми ще не отримували цього рішення,
– пояснив генпрокурор.

Мовиться про інформацію від пресслужби партії "Опозиційна платформа – За життя" щодо судового рішення: мовляв, за позовом кума Путіна Віктора Медведчука ГПУ тепер має відкрити справу щодо Андрія Садового, який у 2018 році пропонував обміняти Медведчука на полонених Кремлем українських моряків.

https://24tv.ua
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
"Садового за грати": У Києві проходить пікет проти мера Львова   :smilie7:

Декілька десятків молодиків зібралися біля Вищого антикорупційного суду України де сьогодні обирають запобіжний захід меру Львова Андрію Садовому.

Як повідомляє Цензор, учасники акції тримають плакати «Садовий = корупція», «Містеру долі» не місце на волі», «Не мер, а «доля», «Афера століття», «Корупціонер на смітті» тощо.

Ймовірно, на пікет вийшли представники Всеукраїнського Об'єднання Добровольців, які анонсували подію на своїй сторінці у соцмержі Фейсбук.



"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32992
  • Стать: Чоловіча
Херня, подоять 'йуристи' Садіка і всі діла  :smilie7: