Автор Тема: Добкін пригрозив повісити Порошенка та інших політиків  (Прочитано 711 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Скандальний проросійський політик Михайло Добкін у прямому ефірі телеканалу ZIK закликав повісити п’ятого президента, нардепа Петра Порошенка. На думку Добкіна, разом з ним "потрібно" повісити ексголову РНБО Олександра Турчинова та ексспікера парламенту Андрія Парубія.

Включившись в ефір телепрограми, яку до речі веде Надія Савченко, Добкін заявив про необхідність введення на кілька місяців в Україні воєнного стану.

"Необхідно на місяць-два, максимум – три ввести у країні воєнний стан. І за законами воєнного часу на центральній площі – там, де пролилася перша кров людей, повісити Петра Порошенка, Олександра Турчинова, це чудо з керівництва "Свободи" Олега Тягнибока. А Андрія Парубія повісити догори ногами на Будинку профспілок в Одесі", – заявив Добкін.


Зауважимо, що це вже не перша погроза Добкіна на адресу, зокрема, Порошенка. Так, у січні 2019 року політик опублікував допис у твіттері після того, як його внесли до списку санкцій Росії.

"Десяте січня. Я не рахував, скільки ще цьому упиреві (очевидно, Порошенкові) залишилося княжити, але впевнений, що точно недовго. Але ось в чому я точно впевнений, то це в тому, що відбувати йому за всі його "витівки" доведеться "довічно"! А за "Томос" – ще й через повішення", – мовилося у дописі Добкіна.

24tv.ua
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
 :Sho_za:
Брат коксом не поделился?...
Мишаня - тот еще ванька-дурак, но что бы до прямых угроз дошло...
Не иначе как дядя Миша полон решимости... идти до конца...
Вот только поможет ли ему его брат или дружбан Гепа?..

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Чекаємо Альфу та обшук з ДБР, як у Марусі?

А чому вони не йдуть до Портнова, який загрожує людям майже щоденно?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Чекаємо Альфу та обшук з ДБР, як у Марусі?
А чому вони не йдуть до Портнова, який загрожує людям майже щоденно?
У Партрова... зараз головна роль його життя - Павлiк Морозов.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Хай Добкін завжди пам"ятає про закон бумеранга.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
ось відео добкінських маразмів. (дивитися з 23:23)


ДБР вже стоїть під дверима квартири цього мудака ?  :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46465
  • Never give in!
Яке нахуй ДБР?
Вам повилазило, що вся сцуко "силова система" в Україні працює на Хуйла?
If you are going through hell, keep going.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Труба народилося і жило у Львові.Питання-як цей кусок фекалій виховувався,чого він вирішив стати на сторону зла?Чого це сталося?Чому ця мразь і далі керує чимось а не сидить в тюрмі?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Труба народилося і жило у Львові.Питання-як цей кусок фекалій виховувався,чого він вирішив стати на сторону зла?Чого це сталося?Чому ця мразь і далі керує чимось а не сидить в тюрмі?

Він класичний запроданець "сільський староста". Такі під час війни прислужували фашистам та НКВДистам до та після війни - зерно у селян відбирати, вишукувати бандерівців і т.п.

Також у нього обличчя психопата. Жахливий тип.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
а есть вообще сопротивление режиму в Украине? я помню в 2004 ПОРА была.. в 2013 уже не помню...

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
а есть вообще сопротивление режиму в Украине? я помню в 2004 ПОРА была.. в 2013 уже не помню...
Ще режиму ,як такого, нема і не проглядається, а опозиція є, як у вигляді політ.партій, так і численних громадських організацій, блогерів, місцевого політикуму. Незадоволених чимало, протест тільки формується.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Ще режиму ,як такого, нема і не проглядається, а опозиція є, як у вигляді політ.партій, так і численних громадських організацій, блогерів, місцевого політикуму. Незадоволених чимало, протест тільки формується.

да ладно - режим уже сформировался как я посмотрю - может я не прав со стороны..., демократии нет, полный советский союз. еще боятся народ давить но война с "врагами народа" уже начата. думаю через пол-года год будет уже поздно.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
да ладно - режим уже сформировался как я посмотрю - может я не прав со стороны..., демократии нет, полный советский союз. еще боятся народ давить но война с "врагами народа" уже начата. думаю через пол-года год будет уже поздно.
Цікаво, з яких джерел ви інфу про Україну отримуєте?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Цікаво, з яких джерел ви інфу про Україну отримуєте?
Из новостей и форумов.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Из новостей и форумов.
З яких джерел конкретно.