Автор Тема: Зеркаль написала заявление об отставке  (Прочитано 1887 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Зеркаль написала заявление об отставке
« : Листопада 28, 2019, 03:48:13 15:48 »
 :smilie9:

Заместитель министра иностранных дел Елена Зеркаль написала заявление об отставке. Об этом она сообщила на своей странице в Facebook.

Эту должность Зеркаль занимала с августа 2014 года.

"Каждый из нас пишет "книгу своей жизни". Эти книги состоят из глав, разделов и подразделов. Сегодня в моей книге я ставлю многоточие в завершении главы, которую я писала последние пять с половиной лет", - написала госпожа Зеркаль.

"Мне повезло писать эту главу вместе с людьми, которые были рядом в борьбе за Достоинство и Свободу. Для нас это не просто слова, это принципы нашей жизни. Никто не давал нам поручение и не заставлял работать, мы просто делали то, что считали необходимо, нам было небезразлично и мы достигали результата", - написала она.

Впервые Зеркаль заявила о возможности своей отставки в августе 2019 года.

Тогда она объяснила, что отработала "все свои задачи" и планирует уйти с должности после того, как только завершит работу над важными для Украины процессами в международных судах против России.

Зеркаль представляла позицию Киева, в частности, по делам "Украины против России" в Международном суде ООН и в Арбитражном трибунале по морскому праву.

На прошлой неделе госпожа Зеркаль также дала резонансное интервью программе "Вот оно как", в котором заявила: "На этой неделе я выполню свое последнее задание - проведу процессуальное слушание в Гааге по новому арбитражу, который касается наших военных кораблей, которые были задержаны год поэтому и содержались Россией, и наших моряков. и все, как я и обещала. Мне нужно сделать перерыв".

Она добавила, что пока не хочет оставаться в МИД, поскольку "не может оказывать сопротивление, будучи дипломатом внутри Министерства иностранных дел, которое выполняет решения президента".

Зеркаль, среди прочего, негативно высказалась об отдельных аспектах деятельности действующей украинской власти - в частности, отсутствие реакции Владимира Зеленского на противоречивые заявления Владимира Путина.

"Я бы пошла в атаку и сразу подняла на несколько градусов дискуссию вверх [...] Но я не думаю, что сейчас это не будет сделано, поскольку впереди Нормандия, а там надо разговаривать и все должны быть "френдли".

"С точки зрения, что мы будем дружить с Россией, то я не тот персонаж, который о дружбе, я все же файтер. Я тот, кто ведет переговоры и всегда представляет позицию, которая отличается от видения россиян. Потому что я с ними была в трехсторонних переговорах по газу, торговли и других", - сказала Зеркаль.
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #1 : Листопада 28, 2019, 03:49:38 15:49 »
 Вона все правильно робить, доля Клітіної дуже символічна.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #2 : Листопада 28, 2019, 05:08:23 17:08 »
Вона все правильно робить, доля Клітіної дуже символічна.

Що Ви хотіли цим сказати? чому прирівнюєте професіонала високого рівня Зеркаль до хвойди Клітіної?  :smilie9:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #3 : Листопада 28, 2019, 05:10:51 17:10 »
Що Ви хотіли цим сказати? чому прирівнюєте професіонала високого рівня Зеркаль до хвойди Клітіної?  :smilie9:
От саме тому, що ви бездоказово  хвойдою обізвали

Online Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14477
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #4 : Листопада 28, 2019, 05:15:02 17:15 »
Залізний принцип : краще з розумним втратити, ніж з дурнем знайти
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #5 : Листопада 28, 2019, 05:15:43 17:15 »
От саме тому, що ви бездоказово  хвойдою обізвали

Юрас Юрас як завжди - відкладе какашку, а потім починає крутити дупою.

Що, не видно, що Клітіна абсолютно тупа курка?

Поставити Клітіну та Зеркаль в одному реченні може тільки або повний ідіот, або місогініст, який ненавидить всіх жінок і вважає, що вони в принципі не здатні досягти успіху без ліжка.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #6 : Листопада 28, 2019, 05:33:52 17:33 »
Те,що виграла в судах-доказ,що досить розумна.Організувати роботу,почати процес-треба знати як,а ще й перемогти величезну машину рашки-це взагалі супер.Жінці 46 років,ще все попереду.Досить таки елегантна і приємна

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #7 : Листопада 28, 2019, 05:41:36 17:41 »
Коли я слухала останній виступ Зеркаль, то отримала інтелектуальний оргазм.

З концентрацією і холодком чорної мамби, із відстороненою елегантністю англійської королеви, із хірургічним препаруванням аргументів та посилів вона була ідеальна. Про те, що дає результати, я вже мовчу.

У нас є юристка Марі Хенайн. У мене вона викликає подібну реакцію. Ну дуже суперкрута і до того ж дуже красива жінка (ще і в тривалому шлюбі та з дітьми).

От люблю розумних і професійних жінок і таких людей взагалі  :smiley24: :smiley24:


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #8 : Листопада 28, 2019, 05:41:43 17:41 »
Юрас Юрас як завжди - відкладе какашку, а потім починає крутити дупою.

Що, не видно, що Клітіна абсолютно тупа курка?

Поставити Клітіну та Зеркаль в одному реченні може тільки або повний ідіот, або місогініст, який ненавидить всіх жінок і вважає, що вони в принципі не здатні досягти успіху без ліжка.
Ви визначтеся між хвойдою і тупою куркою. І є докази, що вона хвойда?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #9 : Листопада 28, 2019, 05:42:52 17:42 »
Коли я слухала останній виступ Зеркаль, то отримала інтелектуальний оргазм.

З концентрацією і холодком чорної мамби, із відстороненою елегантністю англійської королеви, із хірургічним препаруванням аргументів та посилів вона була ідеальна. Про те, що дає результати, я вже мовчу.

У нас є юристка Марі Хенайн. У мене вона викликає подібну реакцію. Ну дуже суперкрута і до того ж дуже красива жінка (ще і в тривалому шлюбі та з дітьми).

От люблю розумних і професійних жінок і таких людей взагалі  :smiley24: :smiley24:
Краще чоловіка заведіть, може тоді на СУП менше часу витрачатимете

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #10 : Листопада 28, 2019, 05:43:04 17:43 »
Ви визначтеся між хвойдою і тупою куркою. І є докази, що вона хвойда?

Її начальство так сказало :) плюс тупі в принципі не можуть отримати посаду на основі того, що тупі.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #11 : Листопада 28, 2019, 05:43:48 17:43 »
Її начальство так сказало :) плюс тупі в принципі не можуть отримати посаду на основі того, що тупі.
Що сказало і хто саме?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #12 : Листопада 28, 2019, 05:44:06 17:44 »
Краще чоловіка заведіть, може тоді на СУП менше часу витрачатимете

Місогініст задрипаний. У мене є чоловік і родина. А якби навіть не було, то це не робить мене чи когось іншого меншою жінкою чи гіршою людиною.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #13 : Листопада 28, 2019, 05:44:52 17:44 »
Місогініст задрипаний. У мене є чоловік і родина. А якби навіть не було, то це не робить мене чи когось іншого меншою жінкою чи гіршою людиною.
Я про оргазм

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #14 : Листопада 28, 2019, 05:45:20 17:45 »
Що сказало і хто саме?

Читайте про плівки. А самою куркою можна насолодитися у окремій темі на цьому форумі. Невже не читали? Ви, напевно, її не тільки великою розумницею, але і великою красунею вважаєте, ЛОЛ!

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #15 : Листопада 28, 2019, 05:46:24 17:46 »
Читайте про плівки. А самою куркою можна насолодитися у окремій темі на цьому форумі. Невже не читали? Ви, напевно, її не тільки великою розумницею, але і великою красунею вважаєте, ЛОЛ!
Читав, то де там , що Клітіна хвойда?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #16 : Листопада 28, 2019, 05:48:34 17:48 »
Я про оргазм

Думаю, якраз цього нема у Вашому житті, бо це ж ВИ прирівняли фразу про інтелектуальний оргазм до оргазму фізичного  :smilie10: :smilie10: :smilie10:.

Не тільки інтелектуальний імпотент, а ще і ...?  :laugh: :laugh: :laugh:

Дядя, у оргазмі будь-якого виду чи підвиду нічого поганого нема. Знайдіть собі штучну чи живу жінку чи хлопця (не знаю, якої Ви орієнтації) - думаю, Вам сподобається  :smilie5:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #17 : Листопада 28, 2019, 05:50:37 17:50 »
Читав, то де там , що Клітіна хвойда?

Вони сказали, що вона отримала посаду через ліжко.



https://thebabel.com.ua/news/38798-kabmin-zvilniv-zastupnicyu-ministra-infrastrukturi-klitinu

Вже звільнили. Вона нібито подала в суд. Ось скоро і дізнаємось всю правду.


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #18 : Листопада 28, 2019, 05:59:40 17:59 »
Вони сказали, що вона отримала посаду через ліжко.



https://thebabel.com.ua/news/38798-kabmin-zvilniv-zastupnicyu-ministra-infrastrukturi-klitinu

Вже звільнили. Вона нібито подала в суд. Ось скоро і дізнаємось всю правду.
Ще раз: де прямою мовою сказано, що отримала посаду через ліжко?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #19 : Листопада 28, 2019, 06:01:01 18:01 »
Ще раз: де прямою мовою сказано, що отримала посаду через ліжко?

А що, треба прямою?  :weep:

Це типу Трамп агент Путіна. Для декого це питання віри  :smilie5:

А якби це було неправдою, то чому її звільнили?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #20 : Листопада 28, 2019, 06:02:26 18:02 »
Думаю, якраз цього нема у Вашому житті, бо це ж ВИ прирівняли фразу про інтелектуальний оргазм до оргазму фізичного  :smilie10: :smilie10: :smilie10:.

Не тільки інтелектуальний імпотент, а ще і ...?  :laugh: :laugh: :laugh:

Дядя, у оргазмі будь-якого виду чи підвиду нічого поганого нема. Знайдіть собі штучну чи живу жінку чи хлопця (не знаю, якої Ви орієнтації) - думаю, Вам сподобається  :smilie5:
Так не я ж перший вжив слово оргазм, а ви, а як відомо, людина може висловлювати бажане але недосяжне в темах ,напряму не пов'язаним з об'єктом недосяжності )))

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #21 : Листопада 28, 2019, 06:04:10 18:04 »
А що, треба прямою?  :weep:

Це типу Трамп агент Путіна. Для декого це питання віри  :smilie5:

А якби це було неправдою, то чому її звільнили?
Так, для таких безапеляційних тверджень треба прямі докази, а не домисли. Почитайте її переписку , її керівника і дізнаєтесь чого звільнили

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #22 : Листопада 28, 2019, 06:13:28 18:13 »
Так не я ж перший вжив слово оргазм, а ви, а як відомо, людина може висловлювати бажане але недосяжне в темах ,напряму не пов'язаним з об'єктом недосяжності )))

Тобто людина, яка регулярно оргазмує, не може взагалі вживати це слово, бо подумають навпаки?

Ооо, глибини інтелекту пана Юраса вражають  :laugh: :laugh: :laugh:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #23 : Листопада 28, 2019, 06:15:33 18:15 »
Так, для таких безапеляційних тверджень треба прямі докази, а не домисли. Почитайте її переписку , її керівника і дізнаєтесь чого звільнили

Звільнили за непрофесіоналізм, а не за як вона потрапила на посаду.

Але оскільки вона непрофесіонал, то я вірю, що посаду отримала через ліжко.

А що вона використовує своє тіло під час виконання обов"язків на посаді, вона розповіла власним ротом і губами  :smilie5:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #24 : Листопада 28, 2019, 06:26:44 18:26 »
Тобто людина, яка регулярно оргазмує, не може взагалі вживати це слово, бо подумають навпаки?

Ооо, глибини інтелекту пана Юраса вражають  :laugh: :laugh: :laugh:
Людина, яка регулярно трахається, а не оргазмує( ви мастурбуєте, що регулярно оргазмуєте?) слово вживати може але важливий контекст і навколишні

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #25 : Листопада 28, 2019, 06:30:20 18:30 »
Звільнили за непрофесіоналізм, а не за як вона потрапила на посаду.

Але оскільки вона непрофесіонал, то я вірю, що посаду отримала через ліжко.

А що вона використовує своє тіло під час виконання обов"язків на посаді, вона розповіла власним ротом і губами  :smilie5:
Так у Зелених всі непрофесіонали, а звільнили тільки її. Чому?  За вашою логікою Зеленський,майже весь уряд і всі Зедепутати теж через ліжко отримали свої посади? І хто ж цей секс-гігант?
 Все ж таки у вас проблеми в особистому житті

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #26 : Листопада 28, 2019, 08:15:47 20:15 »
Людина, яка регулярно трахається, а не оргазмує( ви мастурбуєте, що регулярно оргазмуєте?) слово вживати може але важливий контекст і навколишні


ШТА? Ви всі бачили??  :smilie10: :smilie10: :smilie10:

Ця особа асоціює досягнення оргазму виключно з мастурбацією  :smilie10: :smilie10: :smilie10:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #27 : Листопада 28, 2019, 08:17:47 20:17 »
Так у Зелених всі непрофесіонали, а звільнили тільки її. Чому?  За вашою логікою Зеленський,майже весь уряд і всі Зедепутати теж через ліжко отримали свої посади? І хто ж цей секс-гігант?
 Все ж таки у вас проблеми в особистому житті

Тому що вони хоч і непрофесіонали, але необов"язково отримали ці посади через ліжко і ніхто з них не похвалявся на камеру, що використовує свою зовнішність для впливу на чоловіків під час ділових зустрічей для переговорів.

Красива професіоналка-спеціалістка може впливати так само, але при цьому ніколи не вербалізує такі речі - це просто повний зашквар та ідіотизм.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8053
  • Стать: Чоловіча
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #28 : Листопада 28, 2019, 08:18:37 20:18 »
Клітіна - не хвойда.
Клітіна - це потужний єврореформатор.
Її посада так і називалась - заступник міністра інфраструктури з євроінтеграції ( :laugh:)

Тільки такі як Клітина і здатні повести Україну до Європи.
Якщо ви іншої думки про Клітіну - то ви або сексисти, або просто не толерантні  :smilie5:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Зеркаль написала заявление об отставке
« Reply #29 : Листопада 28, 2019, 08:20:07 20:20 »
Зняли, бо інтегрувалася, але не в Європушку  :smilie5: