Автор Тема: Видалення профілів користувачів  (Прочитано 3642 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #30 : Листопада 29, 2019, 08:14:28 08:14 »
Дякую за вашу думку.

Хотілося б також почути думку Дрейк та Гео.


Я  вже усе сказала. Видаляти тільки за 100 баксів по курсу на день видалення. Бо чому адмін повинен робити зайву роботу задарма?  :smilie3:
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #31 : Листопада 29, 2019, 08:48:43 08:48 »

Я  вже усе сказала. Видаляти тільки за 100 баксів по курсу на день видалення. Бо чому адмін повинен робити зайву роботу задарма?  :smilie3:
Ну й ніфіга собі аргументація  :weep:
Знаєте, раз пішла аж така розмова, то щоб 2 рази не вставати, прошу і мій аккаунт видалити з СУПу.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #32 : Листопада 29, 2019, 09:21:08 09:21 »
Ну й ніфіга собі аргументація  :weep:
Знаєте, раз пішла аж така розмова, то щоб 2 рази не вставати, прошу і мій аккаунт видалити з СУПу.

$100 :bch:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #33 : Листопада 29, 2019, 09:25:25 09:25 »
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #34 : Листопада 29, 2019, 09:28:29 09:28 »
Ну й ніфіга собі аргументація  :weep:
Знаєте, раз пішла аж така розмова, то щоб 2 рази не вставати, прошу і мій аккаунт видалити з СУПу.

Ну ще чого. А хто нас з Котом буде від всіляких аутлендерів захищати?  :Razom:

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #35 : Листопада 29, 2019, 12:03:36 12:03 »
Його право. Просить видалити- треба видалити дані.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #36 : Листопада 29, 2019, 03:23:16 15:23 »
якась хуйня. Як потім форум читати?  -  Гість посилає когось вхуй, і невідомо що то за гість.
Чи його акаунт стає вільним для реєстрації і якийсь ватнік зареєструється під ним.
Нехай смокчуть бібу з своїми забаганками.
В правила форуму внести дісклеймер: - після реєстрації акаунт не видаляється.  Все написане є надбанням загалу.  Тому нехай думають наперед - реєструватись чи ні.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #37 : Листопада 29, 2019, 06:48:45 18:48 »
Видаляти тільки за 100 баксів по курсу на день видалення.

Досі - читаючи дописи пана Бумеранга - я, мимовільно, згадував Дідуся...
Невже тепер - читаючи дописи пані Дрейк- в уяві з'являтиметься Бикова ?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #38 : Листопада 29, 2019, 06:52:25 18:52 »
Досі - читаючи дописи пана Бумеранга - я, мимовільно, згадував Дідуся...
Невже тепер - читаючи дописи пані Дрейк- в уяві з'являтиметься Бикова ?
Та ну, вони непорівнювані. Одні тільки хамство і тупий разводняк Світлани чого варті.

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #39 : Листопада 29, 2019, 07:03:36 19:03 »
Та ну, вони непорівнювані. Одні тільки хамство і тупий разводняк Світлани чого варті.
Та я - жартома...
Заходжу на СУП не за тим, аби довідатися про останні новини, а - скоріше - аби відчути своїх...
Проте, -- в подібних питаннях -- вважаю, слід іти на зустріч, а не ставати в позу...

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #40 : Листопада 29, 2019, 07:16:31 19:16 »
Та я - жартома...
Заходжу на СУП не за тим, аби довідатися про останні новини, а - скоріше - аби відчути своїх...
Проте, -- в подібних питаннях -- вважаю, слід іти на зустріч, а не ставати в позу...

тут якось не до кінця зрозуміло- що хоче користувач ?

чи шашечкивиєбнутись, чи Їхатианігілюватись

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #41 : Листопада 29, 2019, 07:20:02 19:20 »
в кінцевому результаті ми тут в гостях, і коли мені , наприклад, перестає подобатись ходити до когось в гості, я не вимагаю витерти себе з камер спостереження чи поклястись не згадувати про що я говорив в цьому домі

самозабанився- і вуаля. До чого ці сцени- хз

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #42 : Листопада 29, 2019, 08:03:27 20:03 »
не видаляти
це історія
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17193
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #43 : Листопада 29, 2019, 08:05:53 20:05 »
Та я - жартома...
Заходжу на СУП не за тим, аби довідатися про останні новини, а - скоріше - аби відчути своїх...
Проте, -- в подібних питаннях -- вважаю, слід іти на зустріч, а не ставати в позу...

Та ніхто не пропанує ставити в позу.
Нік деактивувати, особисту інформацію видалити, а все що писав нехай буде.
Рукописи не горять.
« Останнє редагування: Листопада 29, 2019, 08:36:18 20:36 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #44 : Листопада 29, 2019, 09:20:25 21:20 »
Ну то й можете мене видалити заодно. Не хочу своєю присутністю дратувати люмінаріїв Вранішню Палку та РГ.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #45 : Листопада 29, 2019, 10:29:41 22:29 »
Тєрєшкова, астанавісь (с)  :weep:

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #46 : Листопада 30, 2019, 04:59:50 04:59 »
якщо є особиста просьба-треба виконувати.заблокувати профіль і пароль і повідомити форумчанинам,щоб у випадку нового подібного ніку всі знали ,що це "їхтамнєт"))))))).а не старий дописувач. Самі дописи не нищити-це вже власність форуму...та і рукописи не горять.ІМНО
 От випадок-не читав все а тут ЮАР тими самими словами закінчив.Значить думаємо однаково. :smiley15:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #47 : Листопада 30, 2019, 01:17:21 13:17 »
якщо є особиста просьба-треба виконувати.заблокувати профіль і пароль і повідомити форумчанинам,щоб у випадку нового подібного ніку всі знали ,що це "їхтамнєт"))))))).а не старий дописувач. Самі дописи не нищити-це вже власність форуму...та і рукописи не горять.
Власне кажучи, це найпростіший та найрозумніший вихід. Бо якщо форум піде на принцип, то й бажаючі на вихід можуть відповісти тим самим, видаливши нафіг усі свої повідомлення вручну. А в цій ситуації програють усі. І колишні супчики, котрі дарма витрачатимуть свій час, і сам СУП, який втратить свої надбання.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #48 : Листопада 30, 2019, 09:22:30 21:22 »
Власне кажучи, це найпростіший та найрозумніший вихід. Бо якщо форум піде на принцип, то й бажаючі на вихід можуть відповісти тим самим, видаливши нафіг усі свої повідомлення вручну. А в цій ситуації програють усі. І колишні супчики, котрі дарма витрачатимуть свій час, і сам СУП, який втратить свої надбання.

тут є нюанси

по-перше , мабуть, видаляти свої пости-  це довго і нудно

по-друге, при спілкуванні зазвичай цитують репліки опонента, і цього видалити, як на мене, неможливо

по-третє, видалення власних постів , як на мене, не є позицією серйозною- це рівень дитини

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #49 : Листопада 30, 2019, 09:33:32 21:33 »
тут є нюанси

по-перше , мабуть, видаляти свої пости-  це довго і нудно

по-друге, при спілкуванні зазвичай цитують репліки опонента, і цього видалити, як на мене, неможливо

по-третє, видалення власних постів , як на мене, не є позицією серйозною- це рівень дитини

А назойливое требование удаления своего ника это какой уровень?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #50 : Листопада 30, 2019, 09:34:01 21:34 »
А назойливое требование удаления своего ника это какой уровень?

дитячий

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #51 : Листопада 30, 2019, 09:42:13 21:42 »
А назойливое требование удаления своего ника это какой уровень?
+

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #52 : Листопада 30, 2019, 09:50:52 21:50 »
в кінцевому результаті ми тут в гостях, і коли мені , наприклад, перестає подобатись ходити до когось в гості, я не вимагаю витерти себе з камер спостереження чи поклястись не згадувати про що я говорив в цьому домі

самозабанився- і вуаля. До чого ці сцени- хз
++++++++

Все здесь взрослые люди, что такое вирт все прекрасно знают, если что вещал - отвечай за слова, это уже ушло в эфир и чужими руками нечего из себя ангела лепить. Никто не заставляет заходить на форум где не хочешь быть. Просто не ходи по ссылке, удали у себя ее, не ищи ее поисковиком, забудь название и все. К чему эти детские вопли "дайте шо хачу, удалите бо не могу". Действительно детский сад штаны на лямках, а не взрослый мужчина вещает.

И да, админы и модеры на таких форумах как СУП - это волонтеры, они никому ничего не обязаны, они помочь согласились, если дверь не открывается, а нос вытирать каждому нежному не обязаны от слова совсем, потому все страждущие должны свои хотелки реализовывать наедине с собой в ванной комнате

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #53 : Листопада 30, 2019, 10:10:07 22:10 »
++++++++

Все здесь взрослые люди, что такое вирт все прекрасно знают, если что вещал - отвечай за слова, это уже ушло в эфир и чужими руками нечего из себя ангела лепить. Никто не заставляет заходить на форум где не хочешь быть. Просто не ходи по ссылке, удали у себя ее, не ищи ее поисковиком, забудь название и все. К чему эти детские вопли "дайте шо хачу, удалите бо не могу". Действительно детский сад штаны на лямках, а не взрослый мужчина вещает.

И да, админы и модеры на таких форумах как СУП - это волонтеры, они никому ничего не обязаны, они помочь согласились, если дверь не открывается, а нос вытирать каждому нежному не обязаны от слова совсем, потому все страждущие должны свои хотелки реализовывать наедине с собой в ванной комнате
Надін краща

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #54 : Грудня 01, 2019, 09:19:56 09:19 »

И да, админы и модеры на таких форумах как СУП - это волонтеры, они никому ничего не обязаны, они помочь согласились, если дверь не открывается, а нос вытирать каждому нежному не обязаны от слова совсем, потому все страждущие должны свои хотелки реализовывать наедине с собой в ванной комнате
Ну ніфіга ж собі заявочки  :weep:! Це все одно що заявити, що судді нікому нічого не зобов'язані, в тому числі захищати закон. І насрати на усі клятви.

Модери як мінімум зобов'язані присікати на форумі хамство, грошові афери та антидержавну діяльність. Дивно, що ти, Надін, досі цього не зрозуміла, незважаючи на увесь свій досвід модерування.

Вибач, але схоже ти була надзвичайно паршивим модером  :smilie9:

З.І. Ще раз переконуюсь, що СУП став форумом відморозків. Видаліть мій профіль.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #55 : Грудня 01, 2019, 09:20:07 09:20 »
++++++++

Все здесь взрослые люди, что такое вирт все прекрасно знают, если что вещал - отвечай за слова, это уже ушло в эфир и чужими руками нечего из себя ангела лепить. Никто не заставляет заходить на форум где не хочешь быть. Просто не ходи по ссылке, удали у себя ее, не ищи ее поисковиком, забудь название и все. К чему эти детские вопли "дайте шо хачу, удалите бо не могу". Действительно детский сад штаны на лямках, а не взрослый мужчина вещает.

И да, админы и модеры на таких форумах как СУП - это волонтеры, они никому ничего не обязаны, они помочь согласились, если дверь не открывается, а нос вытирать каждому нежному не обязаны от слова совсем, потому все страждущие должны свои хотелки реализовывать наедине с собой в ванной комнате

100%

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #56 : Грудня 01, 2019, 09:22:52 09:22 »
++++++++
Все здесь взрослые люди, что такое вирт все прекрасно знают, если что вещал - отвечай за слова, это уже ушло в эфир и чужими руками нечего из себя ангела лепить. Никто не заставляет заходить на форум где не хочешь быть. Просто не ходи по ссылке, удали у себя ее, не ищи ее поисковиком, забудь название и все. К чему эти детские вопли "дайте шо хачу, удалите бо не могу". Действительно детский сад штаны на лямках, а не взрослый мужчина вещает.
И да, админы и модеры на таких форумах как СУП - это волонтеры, они никому ничего не обязаны, они помочь согласились, если дверь не открывается, а нос вытирать каждому нежному не обязаны от слова совсем, потому все страждущие должны свои хотелки реализовывать наедине с собой в ванной комнате
:smiley24:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #57 : Грудня 01, 2019, 09:25:43 09:25 »
Ну ніфіга ж собі заявочки  :weep:! Це все одно що заявити, що судді нікому нічого не зобов'язані, в тому числі захищати закон. І насрати на усі клятви.

Модери як мінімум зобов'язані присікати на форумі хамство, грошові афери та антидержавну діяльність. Дивно, що ти, Надін, досі цього не зрозуміла, незважаючи на увесь свій досвід модерування.

Вибач, але схоже ти була надзвичайно паршивим модером  :smilie9:

З.І. Ще раз переконуюсь, що СУП став форумом відморозків. Видаліть мій профіль.

Форум відморозків? Є інші прекрасні форуми. Жодних відморозків нема. Упячка, Цугундєр, Сєвасінфо, ФорУа...зараз планують відродити форум "Дурдома". Вибір є. Жодних відморозків.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #58 : Грудня 01, 2019, 09:30:43 09:30 »
З.І. Ще раз переконуюсь, що СУП став форумом відморозків.
Видаліть мій профіль.
:Sho_za:
Епiдемiя якась...

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Видалення профілів користувачів
« Reply #59 : Грудня 01, 2019, 09:56:07 09:56 »
Ну ніфіга ж собі заявочки  :weep:! Це все одно що заявити, що судді нікому нічого не зобов'язані, в тому числі захищати закон. І насрати на усі клятви.

Модери як мінімум зобов'язані присікати на форумі хамство, грошові афери та антидержавну діяльність. Дивно, що ти, Надін, досі цього не зрозуміла, незважаючи на увесь свій досвід модерування.

Вибач, але схоже ти була надзвичайно паршивим модером  :smilie9:

З.І. Ще раз переконуюсь, що СУП став форумом відморозків. Видаліть мій профіль.

Бордер, як на мене, модери тут чи не на єдиному українському політичному форумі і присікають «антидержавну діяльність».

Звинувачувати їх в протилежному- це , як на мене - дитячий садок

І хотів би вас запитати- що все-таки не так у ставленні до користувача саабер ?

В чому проблема і що змушує тут робити багатьох такі гучні заяви ?