Автор Тема: Дохуя масла(с) "Дуже багато газу": "Нафтогаз" заявив про готовність погодитися  (Прочитано 415 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
"Дуже багато газу": "Нафтогаз" заявив про готовність погодитися на ультиматум Росії

Україна обговорила з Росією варіант виплати "Газпромом" 3 млрд доларів за рішенням Стокгольмського арбітражу у вигляді поставок газу на цю суму.

"Міністр енергетики РФ Олександр Новак, який був на переговорах, визнав той факт, що вони обговорюють питання виконання рішення арбітражу через відповідні поставки газу", – повідомив виконавчий директор "Нафтогазу" Юрій Вітренко, передає "Інтерфакс-Україна".

За його словами, Україна з публічних заяв російської сторони бачить певний прогрес.

"Йдеться про газ на 3 млрд доларів. Це дуже багато газу. Це роки імпорту України", – резюмував Вітренко.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Я б не рассматривал данный возможный вариант как "зраду". Если РФ поставит нам этот газ в счет долга то это даст нам возможность не закупать эти объемы на рынке и всеравно иметь живые деньги в этом объеме. Если РФ начнет в своем репертуаре перекрывать вентили или еще что то просто долг на ней будет висеть, а мы как и планировали закупим объемы на западе.

Хотя в приближающейся перспективе, печальной, все это будет похуй  :smilie2:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Я б не рассматривал данный возможный вариант как "зраду". Если РФ поставит нам этот газ в счет долга ....

Яка свята простота. Все, чого цей крок досягне - переведе питання з "рашка не платить - єбіть її арештами активів за кордоном" в площину нудних і тягомотних перемовин на тему "па какой цєнє защітивать газ за долг". Тобто блядські зєлібоби знов дають кацапам вислизнути.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Яка свята простота. Все, чого цей крок досягне - переведе питання з "рашка не платить - єбіть її арештами активів за кордоном" в площину нудних і тягомотних перемовин на тему "па какой цєнє защітивать газ за долг". Тобто блядські зєлібоби знов дають кацапам вислизнути.
Враховуючи, що зебіли банально знищують Українську державу, не бачу великого сенсу сперечатись про спосіб, яким кацапи виводять себе з під удару. Та й взагалі, усі ці переговори про ті гроші є власне переговорами про спосіб, яким Раша заплатить Бєні та Бубочці за здачу України.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Яка свята простота. Все, чого цей крок досягне - переведе питання з "рашка не платить - єбіть її арештами активів за кордоном" в площину нудних і тягомотних перемовин на тему "па какой цєнє защітивать газ за долг". Тобто блядські зєлібоби знов дають кацапам вислизнути.

Та за нормальной власти переговоры по зачету никак не мешали бы арестам имущества за границей