Автор Тема: Рожкова заявляє про тиск на керівництво Нацбанку  (Прочитано 390 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
У Національному банку заявляють про тиск на посадових осіб НБУ та особисте переслідування окремих посадовців регулятора.
Про це повідомила перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова у Facebook.

"Не знаю, як починався сьогодні ваш день, а мій почався з того, що я не змогла відправити доньку до школи. Причина – на світанку група невідомих людей біля мого дому з гучномовцем та плакатами розбудили та перелякали доньку та сусідів, поливаючи мене та колег із НБУ брудом. Після того, як я викликала поліцію, вони пішли, залишивши плакати з образами біля мого дому", - написала Рожкова.

Вона також зазначила, що вчора у селищі під Києвом, де живе голова НБУ Яків Смолій, розпочалась акція протесту тих самих людей, що стоять біля стін НБУ з гучномовцями, акустичною системою, плакатами та навіть військовим наметом. До того ж увечері в Києві до під’їзду будинку, де проживає донька Смолія з родиною, намагалася потрапити знімальна група телеканалу "1+1".

Читайте також: МВФ непокоять заклики популістів змінити керівництво Нацбанку – Рожкова

"Тиск на посадовців НБУ як головного подразника для деяких олігархів виходить за межі здорового глузду. Спочатку вони йшли в суди, щоб заборонити нам працювати. Не вийшло. Потім вони через підконтрольне медіа продовжували створювати нам образ "корупційного кубла", яке треба розігнати. Після цього почались замовні мітинги біля нашої роботи. Три тижні тримаємось і слухаємо образи на нашу адресу. А тепер вони прийшли до нас додому. Тобто терор продовжується", - наголосила Рожкова.

За її словами, до тиску на колектив НБУ додалось особисте переслідування окремих посадовців НБУ та їх родин.

"Мені прикро, що своїми сумнівними діями вони створюють дискомфорт нашим родинам та сусідам. Але спроби нас залякати рекетирськими методами 90-х років не пройдуть. Ми будемо звертатися до правоохоронних органів. Ми будемо закликати міжнародну, медійну та експертну спільноту підтримати НБУ у цей нелегкий час. Ми не будемо мовчати", - зауважила Рожкова.

Читайте також: У НБУ чекають на позитивне рішення щодо ПриватБанку в судах Лондона й Делавера

Як повідомляв Укрінформ, правління Національного банку України 27 листопада заявило, що атаку на НБУ, яка триває вже кілька тижнів, здійснює ексвласник ПриватБанку Ігор Коломойський, який заборгував державі 5,5 млрд дол. У зверненні правління НБУ, оприлюдненому у Facebook, йшлося про тиск у формі замовних спекуляцій та наклепу в медіа, проплачених мітингів під стінами НБУ і навіть спроби насильницького вторгнення в НБУ "тітушок".
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
У Коломойського зовсiм дах поiхав - таке враження, що йому просто адреналiна не висточае...

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
зебилы опять будут рассказывать, что это она сама ради страховки, а лысый-квартальный песенку запилит



Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
 Тільки стріляти, коли зайдуть на подвір'я

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Что будет дальше?
Первый заместитель главы Национального банка Украины Екатерина Рожкова пожаловалась на то, что митингующие снесли ей ворота, о чем стало известно в ее Facebook в среду, 4 декабря. "Вчера митингующие стояли возле моего дома целый день. Выкрикивали различные оскорбительные вещи. Кричали, чтобы я к ним вышла. Не одна. С дочерью. Интересно, что они хотели от восьмилетнего ребенка? Вечером ушли, оставив после себя кучу грязи...
Сегодня утром пришли снова. Некоторые на такси... Снесли ворота, которые закрывали улицу. Что будет дальше?", - написала Рожкова, передает korrespondent.net. По ее словам, действия митингующих это психологическое давление. "Уважая право на волеизъявление, хочется все-таки понять, есть ли в нашей правовой и демократической стране кто-то, кто будет защищать не словами, а действиями конституционные права граждан на неприкосновенность жилища, семьи, детей? Плакаты, громкоговорители, акустические системы - все идет в ход, чтобы произвести психологическое давление на наши семьи. Но, главное, - эти протесты имеют целью создать иллюзию народного волеизъявления. И это хуже, ведь заказчики протестов используют людей, которые иногда призывают к тому, что даже не в компетенции НБУ и искажают реальность, пытаясь противопоставлять украинский народ и Национальный банк", - подчеркнула Рожкова.

Источник: https://onpress.info/mitinguyushhie-snesli-vorota-pod-domom-zamglavy-nbu-185818
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
А Портнов спокойно живет шо характерно

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А Портнов спокойно живет шо характерно
Думаю, что неспокойно...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
А Портнов спокойно живет шо характерно

Просто йопані правосєки ніяк не визначаться, яким способом його треба покарати  :smilie7:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
и Медведчука нико не трогает.. :smiley16:
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Просто йопані правосєки ніяк не визначаться, яким способом його треба покарати  :smilie7:
На собі кари випробовують і випробовують, і далі випробовують, і їм так подобається, що відірватися не можуть.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
На собі кари випробовують і випробовують, і далі випробовують, і їм так подобається, що відірватися не можуть.

Холмс так и не бросил курить, а вот Ватсон без трубки уже не мог   :smilie5: