Автор Тема: Головою інституту національної пам’яті став таваріщь Дробовічь.  (Прочитано 369 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Роботу В’ятровича на посаді Голови УІНП він оцінює досить високо, але в той же час і критично

"Володимир В'ятрович і його команда зробили багато роботи і дуже голосно заявили про неї. Мені подобаються далеко не всі рішення та методи, якими вони діяли. Деякі речі хочеться переробити або завершити в інший спосіб. Але слід віддати належне цим людям – це чи не перший випадок в історії української незалежної держави, коли хтось так пристрасно і рішуче здійснював гуманітарну політику. Вони мали волю, силу і чин. Чи сподобалося це більшості громадян? Щодо цього є питання", - розповідав він. Новий голова УІНП вважає, що з декомунізацією в Україні ще не закінчено, "слід багато над чим попрацювати як в площині юридичній, так і в практичній, особливо, що стосується буденного мислення громадян".

_____
Не думаю, шо він "таваріщь", швидше за все, космополіт.
А далі подивимося.

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Роботу В’ятровича на посаді Голови УІНП він оцінює досить високо, але в той же час і критично

"Володимир В'ятрович і його команда зробили багато роботи і дуже голосно заявили про неї. Мені подобаються далеко не всі рішення та методи, якими вони діяли. Деякі речі хочеться переробити або завершити в інший спосіб. Але слід віддати належне цим людям – це чи не перший випадок в історії української незалежної держави, коли хтось так пристрасно і рішуче здійснював гуманітарну політику. Вони мали волю, силу і чин. Чи сподобалося це більшості громадян? Щодо цього є питання", - розповідав він. Новий голова УІНП вважає, що з декомунізацією в Україні ще не закінчено, "слід багато над чим попрацювати як в площині юридичній, так і в практичній, особливо, що стосується буденного мислення громадян".

_____
Не думаю, шо він "таваріщь", швидше за все, космополіт.
А далі подивимося.

...хоче зробити офіційну політику пам'яті в Україні більш виваженою та ліберальною...
...докладати більше зусиль із збереження пам'яті про спільну історію
   українців та українських поляків, євреїв, вірмен, татар, греків, болгар та інших...

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20255