Автор Тема: Потрібно зробити переклад.  (Прочитано 1938 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ботан

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 70
  • Стать: Чоловіча
Потрібно зробити переклад.
« : Січня 14, 2020, 09:37:58 21:37 »
Доброго всім дня. Є необхідність здійснити переклад тексту договору з англійської мови на українську, підкажіть будь-ласка куди в Києві можна звернутись з цього приводу? Був би дуже вдячний.

Offline Лейтенант

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 79
  • Стать: Чоловіча
Re: Потрібно зробити переклад.
« Reply #1 : Січня 14, 2020, 10:02:11 22:02 »
Ботан, доброго Вам часу доби. Ви можете скористатись послугами перекладача, щоб він зробив Вам письмовий переклад https://ecg.ua/ru/services/interpretation-services/translation/. Вартість такої послуги не така вже й значна, від 10 доларів США. І зроблять все за один день. Якщо потрібно терміново, то думаю це можна оговорити.

Offline Слайд

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 74
  • Стать: Чоловіча
Re: Потрібно зробити переклад.
« Reply #2 : Січня 14, 2020, 10:07:42 22:07 »
Рекомендую скористатись перекладачем Гугл. Досить швидко можна зробити переклад на будь-яку мову, і причому зовсім безкоштовно. Я завжди так і роблю.

Offline Говорун

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 75
  • Стать: Чоловіча
Re: Потрібно зробити переклад.
« Reply #3 : Січня 14, 2020, 10:13:25 22:13 »
Рекомендую скористатись перекладачем Гугл. Досить швидко можна зробити переклад на будь-яку мову, і причому зовсім безкоштовно. Я завжди так і роблю.
Гугл перекладач дасть лише технічний переклад, і зміст може дуже сильно відрізнятись, запевняю Вас. Якщо діти є, то краще у школі звернутись до вчителя англійської мови попросити перекласти.