Автор Тема: СУП знає все: Хто мав до діла з Avast?  (Прочитано 1293 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: СУП знає все: Хто мав до діла з Avast?
« Reply #30 : Січня 16, 2020, 03:25:58 15:25 »
з.и. просто до слова.
з подивом взнав, що у десятки, сбірка лтсб має проблеми з доступом до мережевих ресурсів і треба робити додаткові костилі.
промучився пів дня, поки не вичитав у чому проблема. х.з. матюкався так, шо аж перед сусідами зранку було соромно.
Бачте - не збрехав - "волога" прога... працювати не буде, хоча... смiливцi таки ставлять...
Щодо Avast - жодноi гривнi не дам - вони менi казали, що... БЕЗКОШТОВНИЙ,  то нехай ловить лайно...
Щодо припинення завантаження технiчного спаму вiд MS - мабуть це лайно - завантаження Update - входило в пакет Windows 7, тому вони зробили собi зайвий гемор - не повiрите - комп не мiг вимкнутися - три години вантажилися додатки - заплатки в систему безпеки... - а потiм... не одна прога не могла працювати - аж поки в Googli дiзнався - почалися внутр. конфлiкти систем безпеки.
Щодо заяви Geo, що у нього Avast - лайно та все гальмував, аж поки не зняв.
Тут не Avast винен, а купа лайна на CDD, де Avast намагався перевiрити, що то за багнюка, а може... просто стара прога, чи щось таке вантажило для своiх папок...
Я Avast ставив лише пiсля того, як встановив на чистий CDD Windows 7 pro, браузер Сhrome з налаштуванням сервiсiв та пошти.
Ось тодi Avast буде правильно та швидко працювати, бо ставити Avast або iншiй антивiрус та забруднений CDD... нi в якому разi не можна...

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4749
  • Стать: Чоловіча
Re: СУП знає все: Хто мав до діла з Avast?
« Reply #31 : Січня 16, 2020, 04:00:18 16:00 »
полеміку про хорошу-пагану вінду педалювати не хочеться.
якщо ви не звернули увагу, то акцентую, шо ставив я збірку лтсб. це офіційна версія майкрософта, з якої випиляна купа непотрібного багатьом софта, типу кортани, екплореру, тощо. це лонг тайм сервіс, де онавлення автоматом закрите на довготривалий період. добра стабільна система для мене.  :smilie5:

я б не рипався на десятку і сидів би на сімці й далі, але тут підкотили  нового ноута з пс-матрицею. і на нього під сімку тупо немає драйверів. ще й дискретка на радеоні, а там пз тупіше за улюблену нвідію (сьом-сьом-сьом).
тому варіант з лтс був невипадковим,. та ж зловився на баг, про який я не мав уяви, бо не спец.  :gigi:
варіанти рішення є і відкрито обговорюються, тре знати де шукати, але то таке. не у всіх є домашня сітка з потребою загального принтера і файлопомийки в терабайт на роутері.

на старому ноуті сімка без перестанвки крутилася п'ть років, та й досі там. оновлення завжди ставив окремо раз на рік. пакетами, що збирають добрі люди, викинувши звідтам всякі kb12344567, які займаються телеметрією і т.д. це бистро і корисно. а автоматичний режим вимкнуто.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: СУП знає все: Хто мав до діла з Avast?
« Reply #32 : Січня 16, 2020, 04:02:45 16:02 »
на старому ноуті сімка без перестанвки крутилася п'ть років, та й досі там.
оновлення завжди ставив окремо раз на рік. пакетами, що збирають добрі люди, викинувши звідтам всякі kb12344567, які займаються телеметрією і т.д. це бистро і корисно. а автоматичний режим вимкнуто.
:smiley24: