Автор Тема: У Давосі...  (Прочитано 3667 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Re: У Давосі...
« Reply #30 : Січня 22, 2020, 09:18:16 21:18 »
Тим часом у Давосі...
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Re: У Давосі...
« Reply #31 : Січня 22, 2020, 09:55:41 21:55 »
Kostiantyn Yelisieiev
@k_yelisieiev
·
16m
Поради спічрайтерам Давоського виступу: в Україні не війна, а російська агресія; треба називати речі своїми іменами. Вживаючи термін війна, лише відлякуєте інвесторів. Мають бути рівні умови для всіх інвесторів в Україні - і укр, і іноземних.Нарешті припиніть жалітися у виступах!

Когда слышал "конфликт на востоке Украины" меня аж типало

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Re: У Давосі...
« Reply #32 : Січня 22, 2020, 10:21:29 22:21 »
Інвестори їдуть....  :gigi:

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Re: У Давосі...
« Reply #33 : Січня 22, 2020, 10:53:26 22:53 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Re: У Давосі...
« Reply #34 : Січня 22, 2020, 11:58:17 23:58 »
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: У Давосі...
« Reply #35 : Січня 23, 2020, 07:52:06 07:52 »

 :ap

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: У Давосі...
« Reply #36 : Січня 23, 2020, 11:05:28 11:05 »
Але там є і серйозні речи.

УЗ віддадуть в управління німецькому Deutsche Bahn на 10 років — Гончарук

Уряд хоче віддати національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років АТ "Укрзалізниця",

Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук на "Українському сніданку" в Давосі  у четвер вранці.

"Так, ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю", - сказав Гончарук .

Він додав, що влада України пов'язують з цим рішенням не тільки очікування про розвиток "Укрзалізниці".

"Це екосистемному рішення, яке повинно показати, що Україна безпрецедентно відкрита для інвестицій, для світу, для нових стандартів", - сказав прем'єр.

Гончарук додав, що, незважаючи на те, що ще потрібно домовлятися і погоджувати деталі рішення і документи, "політичне рішення щодо цього вже прийнято і це вже величезний крок".

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: У Давосі...
« Reply #37 : Січня 23, 2020, 12:09:54 12:09 »
Але там є і серйозні речи.

УЗ віддадуть в управління німецькому Deutsche Bahn на 10 років — Гончарук

Уряд хоче віддати національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років АТ "Укрзалізниця",

Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук на "Українському сніданку" в Давосі  у четвер вранці.

"Так, ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю", - сказав Гончарук .

Він додав, що влада України пов'язують з цим рішенням не тільки очікування про розвиток "Укрзалізниці".

"Це екосистемному рішення, яке повинно показати, що Україна безпрецедентно відкрита для інвестицій, для світу, для нових стандартів", - сказав прем'єр.

Гончарук додав, що, незважаючи на те, що ще потрібно домовлятися і погоджувати деталі рішення і документи, "політичне рішення щодо цього вже прийнято і це вже величезний крок".

Хочуть і віддадуть - різні речі. Немає їм довіри.
Russia delenda est.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: У Давосі...
« Reply #38 : Січня 23, 2020, 12:10:26 12:10 »
Але там є і серйозні речи.

УЗ віддадуть в управління німецькому Deutsche Bahn на 10 років — Гончарук
Уряд хоче віддати національному оператору залізниць Німеччини Deutsche Bahn AG в управління на 10 років АТ "Укрзалізниця",
Про це заявив прем'єр-міністр Олексій Гончарук на "Українському сніданку" в Давосі  у четвер вранці.
"Так, ми хочемо віддати німцям на 10 років в управління залізницю", - сказав Гончарук .
Він додав, що влада України пов'язують з цим рішенням не тільки очікування про розвиток "Укрзалізниці".
"Це екосистемному рішення, яке повинно показати, що Україна безпрецедентно відкрита для інвестицій, для світу, для нових стандартів", - сказав прем'єр.
Гончарук додав, що, незважаючи на те, що ще потрібно домовлятися і погоджувати деталі рішення і документи, "політичне рішення щодо цього вже прийнято і це вже величезний крок".
Разом з Кончiтою - в Германii на повiй крим. справ не заводять, а Кончiта там буде, наче своя серед своiх...

Погана новина...

Так до мишей дiйдемо - все, що зайве - на продаж...
Пробний камiнчiк - наступний крок - продаж землi...
Ось вам Давос...
https://www.epravda.com.ua/news/2020/01/23/656154/
 :ap
« Останнє редагування: Січня 23, 2020, 12:19:45 12:19 від Бувалий »

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15762
Re: У Давосі...
« Reply #39 : Січня 23, 2020, 01:46:51 13:46 »
Разом з Кончiтою - в Германii на повiй крим. справ не заводять, а Кончiта там буде, наче своя серед своiх...

Погана новина...

Так до мишей дiйдемо - все, що зайве - на продаж...
Пробний камiнчiк - наступний крок - продаж землi...
Ось вам Давос...
https://www.epravda.com.ua/news/2020/01/23/656154/
 :ap
Державні підприємства - зазвичай це чорна дірка, може хоч так якийсь лад наведуть

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: У Давосі...
« Reply #40 : Січня 23, 2020, 03:07:47 15:07 »
Фсе, панове, нiмцi розкрили хитрий задум Гончара - нi хто нiчого не купуе та не збираеться...
https://censor.net.ua/news/3171495/deutsche_bahn_ne_planiruet_prinimat_v_upravlenie_ukrzaliznytsyu_budem_konsultirovat_i_podderjivat
Цей Прем'ер - чи то наркоман, чи алкаш - ну як можно ляпнути - передаемо в управлiння, коли насправдi - лише нагляд...
Йоханий бабай,  звiдки це падло влiзло на Премера - чи не пора третю частину плiвок вiдкрити?..
Як можно бути таким тупим?..
Таке враження, що Гончар все робить для того, аби його не те що вiдправили у вiдставку а перед ногами винесли...
 >:(

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4749
  • Стать: Чоловіча
Re: У Давосі...
« Reply #41 : Січня 23, 2020, 03:17:26 15:17 »
тобто, прем'єр видав бажане за дійсне.
ввів в оману. ця зелень звідти, схоже не вилазить. чи як?
#зуммарозумузійти.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: У Давосі...
« Reply #42 : Січня 23, 2020, 03:20:04 15:20 »
тобто, прем'єр видав бажане за дійсне.
ввів в оману. ця зелень звідти, схоже не вилазить. чи як?
#зуммарозумузійти.
Треба лiкарiв питати...
Пiсля шоу iз "звiльненням" та "поверненням"... я вже нi чому не дивуюсь...
 :an

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4749
  • Стать: Чоловіча
Re: У Давосі...
« Reply #43 : Січня 23, 2020, 03:31:47 15:31 »
валеріанові краплі є? бо на тверезу голову я цього збагнути не можу.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: У Давосі...
« Reply #44 : Січня 23, 2020, 03:33:31 15:33 »
валеріанові краплі є?
бо на тверезу голову я цього збагнути не можу.
- Не чiтайте за обедом советских газет...
 :read:

Offline esk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 832
  • Стать: Чоловіча
Re: У Давосі...
« Reply #45 : Січня 23, 2020, 04:10:17 16:10 »
Фсе, панове, нiмцi розкрили хитрий задум Гончара - нi хто нiчого не купуе та не збираеться...
https://censor.net.ua/news/3171495/deutsche_bahn_ne_planiruet_prinimat_v_upravlenie_ukrzaliznytsyu_budem_konsultirovat_i_podderjivat
Цей Прем'ер - чи то наркоман, чи алкаш - ну як можно ляпнути - передаемо в управлiння, коли насправдi - лише нагляд...
Йоханий бабай,  звiдки це падло влiзло на Премера - чи не пора третю частину плiвок вiдкрити?..
Як можно бути таким тупим?..
Таке враження, що Гончар все робить для того, аби його не те що вiдправили у вiдставку а перед ногами винесли...
 >:(

Deutsche Bahn консультуватиме "Укрзалізницю", а не керуватиме нею. Так німецька компанія прокоментувала слова українського прем’єра Гончарука про бажання віддати УЗ в управління німцям на 10 років.

Deutsche Welle
Russia delenda est.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: У Давосі...
« Reply #46 : Січня 23, 2020, 04:33:32 16:33 »
 :fp3 :fp3 :fp3 :fp3



Victoria Maximenko
8 ч.
🔴 Единолох гаражный в Давосе.
Один вопрос и один ответ. Для того, чтобы расплавить мозги этого достаточно. Сочувствую Швабу.
Текст - слово в слово. Мала час та натхнення.
Итак, поехали!

— Моє питання - які додаткові реформи важливі для вас у ближчому майбутньому?
— А... дякую за запитання. А... чесно кажучі, ви знаєте, я, а... працюю на посаді президента України, а... двісті сорок вісім днів. Ви розумієте яка це складна професія, тому що я точно знаю скільки днів я працюю. І десь біля ста п'ядитесяти днів працює наш новий парламент, починаючи з вересня. А... і ви знаєте, в середньому за цей час за чотири місяці, п'ять місяців десь так, а... ми прийняли новим нашим парламентом, Верховною Радою України, ми прийняли а... таку кількість а... законів важливих, дуже важливих, яких не можна було прийняти по різним причинам, справа не в президенстві, по різним причинам за багато років, які поліпшують а... дійсно бізнес клімат для України. Ми реформували, незважаючи не на́що, а... незва... ми реформували а... все, ми почали с... ви знаєте у нас дуже складна ситуація земельної реформи, але ми вже проголосували цю реформу мараторія землі, з продажу землі у першому читанні, це одна з найскладніших реформ для сучасної України. Ми а... проголосували концесії проголосували у нас зараз дійсно знаєте я можу дуже довго говорити про закони, які ми проголосували і попереду їх дійсно дуже бага-багато, дерегуляція, а... і... все це дуже важливі закони для кожного українця і ви знаєте я вам сказав про кількість днів скільки ми працюємо в середньому десь щодня, щодня наш працюючий новий парламент прийняв приймав один закон. А... це не про кількість законів, це про кількість викликів. І коли я вам сказав наприклад, що ми прийма... а... прийняли закон а... проголосували закон про концесію, це не проте щоби сказати - ми приймали, ми працювали і ось вам будь ласка, ні, у нас вже проходять конкурси, буде концесія, концесія портів, ми за ти, не через роки, а найближчі тижні ми будем знати хто переміг конкурси і до нас будуть заходити західні інвестори. Ми робимо а... великі зміни в правоохороній системі, ви знаєте а... що у нас була велика теж складна реформа перезапуск генеральної прокуратури ми теж проголосували і вже перезапустили. Готуємось до перезапуску служби безпеки України, ми запустити антікорупційний суд, починаючи з вересня він працює, наближаємось до а... запуску бюро фінансових розслідувань, тобто амбітні плани а... ми ставимо для себе задачі щоб щодня ти повертався додому і знав що ти не просто так працював президентом тому що, ще раз хочу сказати - я президент двісті сорок вісім днів і всі ці дні я працюю на державу Україну, і всі ці дні я дуже мало часу витратив на свою сім'ю тому щодня на посту президента я маю давати якихось важливий результат для країни, щоби хоча б це пояснити своїм дітям чому я не вдома... 🐸


Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: У Давосі...
« Reply #47 : Січня 23, 2020, 05:17:24 17:17 »

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: У Давосі...
« Reply #48 : Січня 23, 2020, 05:40:21 17:40 »
 :fp3


Украина 24/7, [23.01.20 08:36]
[ Photo ]
Герой парковки из Украины отличился в Давосе.

Один из прибывших туда украинских делегатов умудрился припарковать свою Тойоту прямо у входа в "Украинский дом". Пешеходам осталась меньшая часть тротуара.

Швейцарская полиция оценила парковку "по-украински", выписав штраф в 111 евро.

Украина 24/7 (https://t.me/joinchat/AAAAAEoOOrQ%5C_ZG7lXDqmzw)

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: У Давосі...
« Reply #49 : Січня 23, 2020, 05:44:40 17:44 »
Катимся!, [23.01.20 09:15]
#ХроникаДавоса

Вопрос задает харьковский олигарх Ярославский. И вспоминает предложение Зеленского давать инвесторам за $100 млн+ инаестиций помощника и содействовать ведению бизнеса в стране. «А к местному бизнесу власть будет так же трепетно относиться?» - спросил Ярославский. Зал апплодирует.

«Конечно, к местным бизнесменам мы должны относиться так же, как и к внешним», - подтвердил Гончарук. Зал, кажется, доволен - тут много украинских бизнесменов, которым требовалась расшифровка вчерашнего месседжа президента.

Катимся!, [23.01.20 09:24]
#ХроникаДавоса

Олег Сенцов очень коротко выступил. Главная мысль: «Мы выбрали европейское будущее. Этого никто не сможет больше изменить. Мы шесть лет противостоим нашим врагам Путину и России. И они так и не смогли нас победить. Если мы смогли это, то сможем и все остальное».

Offline укроп

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 14
Re: У Давосі...
« Reply #50 : Січня 23, 2020, 05:46:50 17:46 »
я за вову голосовал,так шо хорош пиз-еть на вову ))

"не стреляйте в пианиста,он играет как может"

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15762
Re: У Давосі...
« Reply #51 : Січня 23, 2020, 06:11:33 18:11 »
я за вову голосовал,так шо хорош пиз-еть на вову ))

"не стреляйте в пианиста,он играет как может"
Голосував чи галасував?

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4749
  • Стать: Чоловіча
Re: У Давосі...
« Reply #52 : Січня 23, 2020, 06:28:50 18:28 »
Голосував чи галасував?
ти примушуєш хлопця хапати словника, щоби зрозуміти в чому гумор.  :lol:  він так і мову вивчить!
звірюга, ти юрасе.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: У Давосі...
« Reply #53 : Січня 23, 2020, 06:31:04 18:31 »
я за вову голосовал,так шо хорош пиз-еть на вову ))

"не стреляйте в пианиста,он играет как может"

І нахєр ти це зробив?  :smilie2:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: У Давосі...
« Reply #54 : Січня 23, 2020, 06:33:51 18:33 »
я за вову голосовал,так шо хорош пиз-еть на вову ))


Та ми вже зрозуміли з твоїх наївно-тупеньких висерів.  :gigi:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46279
  • Never give in!
Re: У Давосі...
« Reply #55 : Січня 23, 2020, 06:40:05 18:40 »
я за вову голосовал,так шо хорош пиз-еть на вову ))

"не стреляйте в пианиста,он играет как может"

А чому цей одноклітинний організм іще тут?  :Sho_za: :Sho_za: :Sho_za:
If you are going through hell, keep going.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: У Давосі...
« Reply #56 : Січня 23, 2020, 06:42:55 18:42 »
я за вову голосовал,так шо хорош пиз-еть на вову ))

"не стреляйте в пианиста,он играет как может"
Це ще що за хуйло тут завелось.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1741
Re: У Давосі...
« Reply #57 : Січня 23, 2020, 06:45:57 18:45 »
я за вову голосовал,так шо хорош пиз-еть на вову ))

"не стреляйте в пианиста,он играет как чем может"
І не  "в піаніста", а "в пісюніста".

Offline укроп

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 14
Re: У Давосі...
« Reply #58 : Січня 23, 2020, 06:47:59 18:47 »
мову я и так знаю и могу продемонструвать,если кому-то очень нада
тока у нас тут форум а не телевидение и не верховна зрада )) и мне похрен,главное шо понимают

кстати по язу - КОРОБИТ перевод на мову 95 квартал - гораздо европеизднее субтитры на мове  - в том же Израиле идут по телеку америкосовские фильмы с субтитрами на иврите - и нормалёк

титры в телеке - это лучше чем дублирование
на пример в 90-х Югославию и в 2004 Украину сюжеты CNN переводили россияне - и смысл перевода отличался от оригинала диаметрально в пользу кремля.

так шо я за титры

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4749
  • Стать: Чоловіча
Re: У Давосі...
« Reply #59 : Січня 23, 2020, 06:51:27 18:51 »
мову я и так знаю и могу продемонструвать,если кому-то очень нада
тока у нас тут форум а не телевидение и не верховна зрада )) и мне похрен,главное шо понимают..
а мені - ні.
іди нахєр.