Автор Тема: Бубачка говорить  (Прочитано 1088 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Бубачка говорить
« : Січня 23, 2020, 01:23:22 13:23 »
Шостий президент у Давосі. Відповідь на запитання. Victoria Maximenko не полінувалася і записала дослівно. Не полінуйтеся й Ви, прочитайте. Саме в цій відповіді і про 248 днів, і про дітей, які ростуть без батька.

— Моє питання - які додаткові реформи важливі для вас у ближчому майбутньому?
— А... дякую за запитання. А... чесно кажучі, ви знаєте, я, а... працюю на посаді президента України, а... двісті сорок вісім днів. Ви розумієте яка це складна професія, тому що я точно знаю скільки днів я працюю. І десь біля ста п'ядитесяти днів працює наш новий парламент, починаючи з вересня. А... і ви знаєте, в середньому за цей час за чотири місяці, п'ять місяців десь так, а... ми прийняли новим нашим парламентом, Верховною Радою України, ми прийняли а... таку кількість а... законів важливих, дуже важливих, яких не можна було прийняти по різним причинам, справа не в президенстві, по різним причинам за багато років, які поліпшують а... дійсно бізнес клімат для України. Ми реформували, незважаючи не на́що, а... незва... ми реформували а... все, ми почали с... ви знаєте у нас дуже складна ситуація земельної реформи, але ми вже проголосували цю реформу мараторія землі, з продажу землі у першому читанні, це одна з найскладніших реформ для сучасної України. Ми а... проголосували концесії проголосували у нас зараз дійсно знаєте я можу дуже довго говорити про закони, які ми проголосували і попереду їх дійсно дуже бага-багато, дерегуляція, а... і... все це дуже важливі закони для кожного українця і ви знаєте я вам сказав про кількість днів скільки ми працюємо в середньому десь щодня, щодня наш працюючий новий парламент прийняв приймав один закон. А... це не про кількість законів, це про кількість викликів. І коли я вам сказав наприклад, що ми прийма... а... прийняли закон а... проголосували закон про концесію, це не проте щоби сказати - ми приймали, ми працювали і ось вам будь ласка, ні, у нас вже проходять конкурси, буде концесія, концесія портів, ми за ти, не через роки, а найближчі тижні ми будем знати хто переміг конкурси і до нас будуть заходити західні інвестори. Ми робимо а... великі зміни в правоохороній системі, ви знаєте а... що у нас була велика теж складна реформа перезапуск генеральної прокуратури ми теж проголосували і вже перезапустили. Готуємось до перезапуску служби безпеки України, ми запустити антікорупційний суд, починаючи з вересня він працює, наближаємось до а... запуску бюро фінансових розслідувань, тобто амбітні плани а... ми ставимо для себе задачі щоб щодня ти повертався додому і знав що ти не просто так працював президентом тому що, ще раз хочу сказати - я президент двісті сорок вісім днів і всі ці дні я працюю на державу Україну, і всі ці дні я дуже мало часу витратив на свою сім'ю тому щодня на посту президента я маю давати якихось важливий результат для країни, щоби хоча б це пояснити своїм дітям чому я не вдома...

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Бубачка говорить
« Reply #1 : Січня 23, 2020, 01:23:50 13:23 »
 :smilie5:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4748
  • Стать: Чоловіча
Re: Бубачка говорить
« Reply #2 : Січня 23, 2020, 03:29:01 15:29 »
аз єсмь презідент. це така професія. я поясню.. ее.. це важко!.
аа.. сім'я ще.. гбр..ее.. і парламент! реформи. от.. і.. дякую. дуже! двісті сорок вісім раз.

велич! інтелект!! всесвіт!!!
всі слухають роззявивши рота. трамп заздрить і записує у нотатки.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Бубачка говорить
« Reply #3 : Січня 23, 2020, 03:35:42 15:35 »
аз єсмь презідент. це така професія. я поясню.. ее.. це важко!.
аа.. сім'я ще.. гбр..ее.. і парламент! реформи. от.. і.. дякую. дуже! двісті сорок вісім раз.
велич! інтелект!! всесвіт!!!
всі слухають роззявивши рота. трамп заздрить і записує у нотатки.

 :an

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Re: Бубачка говорить
« Reply #4 : Січня 24, 2020, 01:32:40 01:32 »
Шизофазія.  :idea:

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Бубачка говорить
« Reply #5 : Січня 24, 2020, 07:44:45 07:44 »
В тому, що Віслюк Зе не володіє навіть на розмовному рівні англійською - багато плюсів.
Головний, це те, що кожен українець має змогу без перекладу послухати зеВіслюка в Давосі.
«Ето всьо неправільний пєрєвод...» вже не може бути оправданням безмежної тупості Віслюка.

Віслюк мегазашкварився  :hot:
Засмерділо паленими кізяками!

« Останнє редагування: Січня 24, 2020, 07:54:45 07:54 від polelis »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Бубачка говорить
« Reply #6 : Січня 24, 2020, 07:55:28 07:55 »
В тому, що Віслюк Зе не володіє навіть на розмовному рівні англійською - багато плюсів.
Головний, це те, що кожен українець має змогу без перекладу послухати зеВіслюка в Давосі.
«Ето всьо неправільний пєрєвод...» вже не може бути оправданням безмежної тупості Віслюка.
Віслюк мегазашкварився
Засмерділо паленими кізяками!
Розмовляти з порожнiм залом... все одно, що сидiти бiля люстерка та скаржитися на життя.
Нехай далi шокуе публiку - що там на черзi - нова подорож в США?..
 :gb:

Offline polelis

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2944
Re: Бубачка говорить
« Reply #7 : Січня 24, 2020, 08:17:54 08:17 »
Розмовляти з порожнiм залом... все одно, що сидiти бiля люстерка та скаржитися на життя.
Нехай далi шокуе публiку - що там на черзi - нова подорож в США?..
 :gb:

Ну чому порожнім,
там Мєндєль знімала Віслюка на свій айфон, ну і з десяток рускіх сантехніків з дипломатичними паспортами були помічені.
Але головне, що мислі віслюка почули українці.

Offline Vogel

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 346
  • Стать: Чоловіча
Re: Бубачка говорить
« Reply #8 : Січня 24, 2020, 12:49:20 12:49 »
Уявляю, як перекладачі мучаються з цими потоками свідомості.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Бубачка говорить
« Reply #9 : Січня 24, 2020, 02:07:31 14:07 »
Уявляю, як перекладачі мучаються з цими потоками свідомості.
переводчики из ЗеОПы такие же как и Бубочька, они не мучаются, они лепят шопопало




BEREZOVIEW (Taras Berezovets official), [24.01.20 10:51]
🇷🇴 Румыния потребовала объяснений из-за неправильного перевода об "оккупации" Северной Буковины

Украина оказалась втянута ещё в один громкий дипломатический скандал. Об этом сообщает РБК Украина.

Сообщается, что в Румынии потребовали объяснений в связи упоминанием "оккупации" Северной Буковины в речи Зеленского.

"Румынская сторона требует разъяснений относительно упоминаний о Румынии, которые появились в недавней публичной речи президента Украины, и выражает удивление этим и подчеркивает необходимость правильного понимания истории", - говорится в заявлении МИД.
По словам посла Украины в Бухаресте Александра Банькова, речь идет о неточном переводе на англоязычной странице сайта Офиса президента слова "заняли", которое было переведено как "occupied" и воспринята румынской стороной как "оккупация".
"Конечно, это официальный перевод, но остается только переводом и не изменяет оригинальный текст. Те, кто хотят, легко могут проверить оригинальное видео. Кстати, перевод уже исправлен (на слово "taken" - ред.), - написал Баньков на своей странице в Facebook (
c_location=ufi).

Ни дня без скандала. Когда же закончится этот позор?

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Бубачка говорить
« Reply #10 : Січня 31, 2020, 03:34:18 15:34 »
Сьогодні, на зустрічі з Помпео.

"«Я не впевнений, що це якось на ці теплі і важливі відносини якось вплинув… вплинуло питання з цією… з імпічментом пану президенту Сполучених Штатів. Але я, чесно кажучи, неодноразово казав: це наш стратегічний партнер, ми робимо все, щоб поліпшити наші відносини, ми робимо все, щоб збільшилось інвестування, вигідні інвестиції двом країнам(???) в Україну, тому що ви знаєте, що це збільшення для нас - це найважливо. Для нас це така ж трагедія… (???) це така ж стратегія, як на Донбасі (???), така ж стратегія і в нашій країні. Для нас важливі робочі місця, заробітні плати і збільшення соціальної підтримки нашого населення. Дякую» ( Павло Нусс).


Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Бубачка говорить
« Reply #11 : Січня 31, 2020, 03:35:28 15:35 »
Я слухала наживо, все так і промовив , Бубачка.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Бубачка говорить
« Reply #12 : Січня 31, 2020, 03:38:18 15:38 »
Верховний вождь довбойобів.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Бубачка говорить
« Reply #13 : Січня 31, 2020, 03:39:04 15:39 »



 :smilie5:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Бубачка говорить
« Reply #14 : Січня 31, 2020, 04:06:36 16:06 »
“З приводу того, чи готовий я відвідати з офіційним візитом Білий дім у Вашингтоні… Це для мене нова професія – бути президентом України. І дійсно я отримую дуже багато закликів і пропозицій відвідати ту чи іншу країну. Ви знаєте, спочатку я розумів, я про це багато разів спілкувався із людиною, у якої більше політичного і дипломатичного досвіду, це наш глава МЗС. Я йому говорив: “А що ми будемо там робити, навіщо ми їдемо в ту чи іншу країну? А що ми там можемо узгодити? А що ми можемо привезти для нашої країни? Про що ми будемо говорити,щоб кожне слово було не просто словом політичного мандрівника, як це було дуже багато років у нашій країні і як це відбувається в багатьох країнах?” – наголосив Зеленський.

--------
Його  всюди запрошують....він сам не хоче їхати....бо ті, хто їздять - " політичні мандрівники...і Помпео - політичний мандрівник....і всі інші, крім нього...найвеличнішого лідера сучасності....з 95 Кварталу
 :smilie5:
« Останнє редагування: Січня 31, 2020, 04:34:40 16:34 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Бубачка говорить
« Reply #15 : Січня 31, 2020, 04:15:10 16:15 »
“Якщо ми можемо про щось важливе домовитися, що вигідно обом країнам… Перш за все я думаю про Україну – при всій повазі до США. Якщо у нас є важливий предмет цієї розмови, крім стратегії і тактики, дуже важливі речі, про що ми можемо домовитися, підписати і взяти, то я готовий їхати завтра”, – зазначив Зеленський.

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Бубачка говорить
« Reply #16 : Січня 31, 2020, 04:21:30 16:21 »
“А що ми будемо там робити, навіщо ми їдемо в ту чи іншу країну? А що ми там можемо узгодити? А що ми можемо привезти для нашої країни? Про що ми будемо говорити,щоб кожне слово було не просто словом політичного мандрівника...

Це каже діяч, що їде у  відпустку  раз на один-два місяці, та інколи несподівано прокидається у Омані  :gigi:
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Бубачка говорить
« Reply #17 : Січня 31, 2020, 10:45:12 22:45 »
Які ізбіратєлі, такий і преЗедент  :smiley14:
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)