Автор Тема: Коронавірус розлетівся по планеті  (Прочитано 256576 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4560 : Серпня 22, 2021, 06:20:27 18:20 »
Пишуть. що дія пфайзера швидко згасає, тоді як у астра-зенеки дія довготривала
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4561 : Серпня 24, 2021, 08:13:36 20:13 »


Нідерландський державний інститут з охорони здоров'я і навколишнього середовища (Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu) щотижня обновляє графіки кількості позитивних тестів, госпіталізованих і померлих від ковіду пацієнтів. Якщо ці графіки синхронізувати і нанести дати початку суспільних обмежень, початку масової вакцинації і відміни більшості обмежень, то можна зробити кілька висновків. Зокрема вижно, що в минулому році кількість зареєстрованих хворих була низькою, можливо, через малу кількість тестів, але, водночас, кількість важких хворих, що потребували госпіталізіції і померлих була великою. Співвідношення померлі/захворілі було величезним: на початок квітня 2020 року 170/1100, приблизно 15%. Загальна відносно невелика кількість хворих навесні 2020 року дозволила придушити поширення хвороби влітку обмежувальними заходами.

Друга хвиля з осені була набагато потужнішою. Кількість зареєстрованих хворих швидко зросла, знов таки, можливо, за рахунок масштабнішого тестування. Але кількість померлих від кількості тих, хто захворів, склала на середину грудня 80/12000 =~ 0.67%.

З 6 січня почалася масова вакцинація. В НЛ, в першу чергу, вакцинували людей старших вікових груп і персонал будинків по догляду за старими і медиків. Почали із віку 90+, потім 85+ і так далі.  Цікаво, що графік кількості померли з 6 січня неухильно рухається донизу, в той час, як кількість хворих і госпіталізованих ще йшла хвилями.  Можна зробити припущення, що вакцинація в купі із карантинними обмеженнями знижує ризик смерті.

Цікавим також видаються графіки за літо цього року. На 26 червня кількість хворих сильно впала і уряд прийняв рішення про послаблення карантинних обмежень. Скасували вимоги носити маски в магазинах, дозволили працювати ресторанам і дискотекам, відкрили театри, дозволили концерти. Більшість людей похилого віку вже була вакцинована. Молодь ще практино була не вакциована. В результаті відвідувачі умовних дискотек за два тижні підняли кількість хворих мало не в деять разів. Але кількість госпіталізованих і померлих зросла незначно.

Скоріше за все, вакциновані люди не хворіли, а ті, хто все ж захворів, не потребували госпіталізації, і майже ніхто не вмирав. Невакцинована молодь хоч і хворіла, проте, швидко видужувала без госпіталізації.

Одразу скажу, що, як будь-які статистичні дані, оці графіки допускають купу різних тлумачень і завжди дають привід закинути авторам якусь упередженість, чи нехтування якимись третіми факторами, що впливають на результат. Я із цим згідний, і не вважаю що із цих графіків можна робити залізобетонні висновки про взаємозв'язок різних факторів. Але я впевнений, що ці дані не підтасовані, що вже само по собі є плюсом. Для мене особисто, вони підтверджують давно відомий факт, що вакцинація запобігає захворюванності і полегшує перебіг хвороби.


Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1452
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4562 : Вересня 04, 2021, 08:49:29 20:49 »
дуже прикольна стаття

Ізраїль: лідер з вакцинації та… захворюваності. Що відбувається?
Фактично, ізраїльський уряд – через форсмажор пандемії – поставив експеримент над населенням. Результатами скористається все людство
https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3309657-izrail-lider-z-vakcinacii-ta-zahvoruvanosti-so-vidbuvaetsa.html

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4563 : Вересня 04, 2021, 09:08:45 21:08 »
Наблюдая за ситуацией в Израиле , где почти 100% вакцинация населения и в июне выявляли не больше десятка  случаев заражения ковидом в сутки, а сегодня фиксируют по 3 тыс. заражений в сутки и три десятка смертей в сутки, мой оптимизм дрогнул.  :smilie2:

Та що ж відбувається? Я зробив щеплення, та зараз ходжу без маски (хоча й кажуть що маска не захищає того хто в масці, а оточуючих). А тут таке.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4564 : Вересня 04, 2021, 09:17:46 21:17 »
Та що ж відбувається? Я зробив щеплення, та зараз ходжу без маски (хоча й кажуть що маска не захищає того хто в масці, а оточуючих). А тут таке.

Відбувається те, про що я вам казав, посилаючись на цього чоловіка. Але ви мене баните і цензуруєте.
Ось наостанок все пояснення вам.
На все добре.
Не хворійте на голову.

https://m.theepochtimes.com/dr-robert-malone-mrna-vaccine-inventor-on-latest-covid-19-data-booster-shots-and-the-shattered-scientific-consensus_3979206.html?&utm_medium=AmericanThoughtLeaders&utm_source=Others&utm_campaign=ATL-RobertMalone&utm_content=9-2-2021

https://rumble.com/vm2zi1-natural-immunity-is-20x-more-effective-than-the-vaccine.html
« Останнє редагування: Вересня 04, 2021, 09:38:09 21:38 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4565 : Вересня 04, 2021, 09:24:48 21:24 »
Відбувається те, про що я вам казав, посилаючись на цього чоловіка. Але ви мене баните і цензуруєте.
Ось наостанок все пояснення вам.
На все добре.
Не хворійте на голову.

Кіт, я тебе не баню, я, як казали римляни, умив руки. Ти просто реально нічого такого цікавого останнім часом не кажеш, ти закодувався як анти-вакцінатор, у пласку Землю ти також увіруваві?

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1452
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4566 : Вересня 04, 2021, 09:43:28 21:43 »
Відбувається те, про що я вам казав, посилаючись на цього чоловіка. Але ви мене баните і цензуруєте.
Ось наостанок все пояснення вам.
На все добре.
Не хворійте на голову.

https://m.theepochtimes.com/dr-robert-malone-mrna-vaccine-inventor-on-latest-covid-19-data-booster-shots-and-the-shattered-scientific-consensus_3979206.html?&utm_medium=AmericanThoughtLeaders&utm_source=Others&utm_campaign=ATL-RobertMalone&utm_content=9-2-2021

Thanks, Cat, for the link and your presence here. They ban you due to your superiority. Here it is a manifestation of recognition. So, your contribution is very valuable. I hope it will be more from you.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4567 : Вересня 04, 2021, 10:22:18 22:22 »
Thanks, Cat, for the link and your presence here. They ban you due to your superiority. Here it is a manifestation of recognition. So, your contribution is very valuable. I hope it will be more from you.

пиздець яке бла-бла-бла.

емігрантішки єбанулися розумом.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4568 : Вересня 04, 2021, 11:07:00 23:07 »
Астапчік теж з віруючих в Спутнік-5  :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4569 : Вересня 05, 2021, 12:40:38 00:40 »
Thanks, Cat, for the link and your presence here. They ban you due to your superiority. Here it is a manifestation of recognition. So, your contribution is very valuable. I hope it will be more from you.

https://twitter.com/i/status/1433857153433944069
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4570 : Вересня 05, 2021, 03:54:46 03:54 »
стареньким треба вакцінуватись по любому. але це не значить що вони захищені, ще можуть захворіти і можливо це на краще. бо тоді імунітет остаточно навчиться розпізнавати хворобу.

а молодим я вважаю непотрібно. швидше переколошматиться тай по тому

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4571 : Вересня 05, 2021, 04:45:58 04:45 »
А що сталось?

Той факт що багато не вакцінувалось створив полігон для мутації вірусу........ В результаті виліз в світ штам, якому вакцина похуй..........
Я не проти обговорення цих всих проблем, але антиваксерської пропаганди тут не буде..........

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10152
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4572 : Вересня 05, 2021, 04:49:22 04:49 »
https://twitter.com/i/status/1433857153433944069

100відсоткової гарантії ніхто ніколи і не давав.......
Але завдяки вакцині МОРЕ людей уникнули цієї участі.......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4573 : Вересня 05, 2021, 06:22:32 06:22 »
А що сталось?

Той факт що багато не вакцінувалось створив полігон для мутації вірусу........ В результаті виліз в світ штам, якому вакцина похуй..........
Я не проти обговорення цих всих проблем, але антиваксерської пропаганди тут не буде..........

уникнення обговорення гострих проблем шляхом цензури це  і є пропаганда. саме тому мені стало некомфортно тут спілкуватися свого часу. саме тому я з великою насторогою тут дописую розуміючи що цензура та придушення свободи слова в ліваків у ДНК.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4574 : Вересня 05, 2021, 04:27:16 16:27 »
У МОЗ назвали області, де хворих на штам «Дельта» найбільше:

Чернівецька – 68,
Одеська – 61,
Рівненська – 60,
Івано-Франківська – 58,
Тернопільська – 52.
Далі йдуть: Волинська, Київська та Донецька – по 47 випадків, Харківська – 45, Вінницька та Луганська – по 43, Житомирська та Хмельницька – по 39, Закарпатська – 37, Полтавська – 31, Чернігівська – 25, Львівська – 24, Черкаська – 20, Кіровоградська – 18 Києві – 20, Запорізька – 11, Сумська – 10, Миколаївська – 4, Дніпропетровська – 3, Херсонська – 2.
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4575 : Вересня 05, 2021, 06:37:34 18:37 »
А що сталось?

Той факт що багато не вакцінувалось створив полігон для мутації вірусу........ В результаті виліз в світ штам, якому вакцина похуй..........
Я не проти обговорення цих всих проблем, але антиваксерської пропаганди тут не буде..........

Твоя тупісць, як каже Жоржович,у всій красі
Так от Роберт Малоун якраз чітко доводить,що саме тотальна вакцинація вакциною з ефективністю на рівні 40-60 процентів і може стати причиною появи супервірусу.
Ти ще і його в антивкасери запиши . :weep:
Цензор, блд.... :fp2

 
If you are going through hell, keep going.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1452
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4576 : Вересня 05, 2021, 08:23:39 20:23 »
вже є друга частина яка навіть цікавіша за першу. Виявляється є дешеві ліки проти ковіду які забороняють використовувати, ну і мутації йдуть у напрямку резистентного штаму...

PART 2: Dr. Robert Malone on Ivermectin, Escape Mutants, and the Faulty Logic of Vaccine Mandates
https://www.theepochtimes.com/part-2-dr-robert-malone-on-ivermectin-escape-mutants-and-the-faulty-logic-of-vaccine-mandates_3981859.html

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1452
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4577 : Вересня 05, 2021, 08:30:47 20:30 »
Твоя тупісць, як каже Жоржович,у всій красі
Так от Роберт Малоун якраз чітко доводить,що саме тотальна вакцинація вакциною з ефективністю на рівні 40-60 процентів і може стати причиною появи супервірусу.
Ти ще і його в антивкасери запиши . :weep:
Цензор, блд.... :fp2

це не тільки він доводить, про це говорять всі чесні мікробіологі. Ще на початку пандемії я викладав на цю гілку інтерв"ю з науковцем де пояснювалось що мутуючий коронавірус обійде захист любої вакцини. Тільки заради чого було перевіряти цей фундаментальний закон Природи?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4578 : Вересня 05, 2021, 09:11:34 21:11 »
Я не проти обговорення цих всих проблем, але антиваксерської пропаганди тут не буде..........
Я звісно не спеціаліст, але як на мене в цій гілці останнім часом кожні три повідомлення з чотирьох це антиваксерська пропаганда.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4579 : Вересня 05, 2021, 09:21:29 21:21 »

Ну що ж. Схоже, що отримали новий ендемік, в кілька разів летальніший за грип. З часом (роки, десятки років) летальність може знитись і навіть значно.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1452
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4580 : Вересня 05, 2021, 09:31:22 21:31 »
я відкрив цю гілку бо ще тоді зрозумів що це не жарти і це надовго.
Згадайте як все починалось:
корони не існує
вірус не передається від людини до людини
корона це як грип
пандемії бути не може
летальність як у грипу
перехворіємо і забудемо
вірус має природнє походження - все інше конспірологія
вакцинація покінчить з пандемією, зачекаймо на вакцини
двох доз замало, потрібен бустер
ЩО ДАЛІ?!!!

ця гілка містить бугато науково-обгрунтованої інформації яка може допомогти вижити.
« Останнє редагування: Вересня 05, 2021, 09:36:02 21:36 від Ostap.L »

Offline vs

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 533
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4581 : Вересня 05, 2021, 09:48:20 21:48 »
на додаток до непрофесійних антіваксерів приперся професійний, давно не було

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4582 : Вересня 05, 2021, 09:59:58 21:59 »
я відкрив цю гілку бо ще тоді зрозумів що це не жарти і це надовго.
Згадайте як все починалось:
корони не існує
вірус не передається від людини до людини
корона це як грип
пандемії бути не може
летальність як у грипу
перехворіємо і забудемо
вірус має природнє походження - все інше конспірологія
вакцинація покінчить з пандемією, зачекаймо на вакцини
двох доз замало, потрібен бустер
ЩО ДАЛІ?!!!

ця гілка містить бугато науково-обгрунтованої інформації яка може допомогти вижити.
І на першій же сторінці (коли реально ще ніхто нічого не знав, і одні постили фейкові відеострашилки як китайці падають на вулицях, а інші казали що нічого страшного бути не може) я дав абсолютно правильний прогноз, який збувся в кожному пункті.  :gigi:

Боюсь що саме цей вірус може стати реальною проблемою для людства.
1) Довгий інкубаційний період - заражені люди, як годинникові бомби можуть роз'їхатись по всьому світові, і "вибухнути" через тижні.
2) Дивлячись на кількість і географію хворих схоже що у віруса досить висока вірулентність.
3) Можливість легкого або взагалі безсимптомного перебігу - носії можуть недооцінювати загрозу і заражати інших.
4) Достатньо низька летальність - завдяки цьому спалахи хвороби не зможуть бути просто локалізованими та "схлопнутись", як у випадку наприклад з Еболою, де в місцях її спалахів люди просто вимирали і розповсюдження на цьому припинялось.
5) Місце первинної локалізації вірусу - міста мільйонники Китаю, які мають авіаційне сполучення з усім світом також сприяє швидкому поширенню вірусу.
6) Після САРС та різноманітних "пташиних" та "свинячих" грипів, де була активна інформаційна кампанія (абсолютно правильна враховуючи можливі сценарії), яка реально спричиняла зацікавленість проблемою, страх, а інколи навіть і паніку, і при цьому самі спалахи хвороб не торкнулись абсолютної більшості населення, тепер може виникнути ефект коли люди вирішать що це "нова спроба фармкомпаній залякати їх щоб вони купляли більше таблеток" і поставитись до загрози зневажливо.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4583 : Вересня 05, 2021, 10:22:21 22:22 »
Тому дам ще один прогноз. Він буде короткий.  :gigi:

1) Людство отримало ще один ендемічний вірус. Він з нами тепер назавжди (або дуже надовго).
2) Скоріше за все з часом його летальність опуститься до рівня грипу і нижче. Можливо для наших дітей, коли вони стануть дорослими, він буде не більшою проблемою ніж кілька коронавірусів, якими людство хворіє уже давно. Можливо для онуків.
3) Вакцинація уже не для міфічного колективного імунітету. Він недосяжний. Вона для вас. Якщо вам за 40, ваші шанси рано чи пізно померти від Ковід-19 близько 1%, і з кожним роком зростають. Не має навіть значення, чи хворіли ви вже, і наскільки легко чи важко ви перенесли попередню хворобу. Хочете жити - вакцинуйтесь. Скажуть бустер - робіть бустер. Скажуть кожен рік - значить кожен рік. Лікарі, епідеміологи, вірусологи набагато краще за вас розуміють що треба робити. Завжди знайдеться хтось, навіть зі спеціалістів, який матиме протилежну думку. Сумнів це і є той базис, на якому засновано науковий підхід. Але тут працює проста логіка, яку повинні прийняти навіть конспірологи, якщо у них все ж таки є хоч залишки мозку. Оскільки існує консенсус більшості спеціалістів та більшості урядів, то вакцинація більшості населення світу відбудеться з вами, або без вас. І якщо якісь страшилки (наприклад ADE) навіть виявляться реальними, то ви на це ніяк не вплинете. А от якщо ви невакцинований хапанете вірус, і потрапите до 1% "щасливчиків", то помрете однозначно.
4) Ймовірність апокаліптичних сценаріїв (ADE, штами зі значно вищою летальністю) я особисто оцінюю як незначні. 1 до 20 заклався б, що нічого такого не буде.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4584 : Вересня 06, 2021, 12:28:31 00:28 »
я відкрив цю гілку бо ще тоді зрозумів що це не жарти і це надовго.
Згадайте як все починалось:
корони не існує
вірус не передається від людини до людини
корона це як грип
пандемії бути не може
летальність як у грипу
перехворіємо і забудемо
вірус має природнє походження - все інше конспірологія
вакцинація покінчить з пандемією, зачекаймо на вакцини
двох доз замало, потрібен бустер
ЩО ДАЛІ?!!!

ця гілка містить бугато науково-обгрунтованої інформації яка може допомогти вижити.

Давай вже про чудо вакцину Спутнік, Скліфосовскій   :smilie7:

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1452
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4585 : Вересня 06, 2021, 01:22:02 13:22 »
Please take time to listen to this podcast with Dr. Malone, Dr. Brett Weinstein, and Steve Kirsh as they discuss the real and unknown consequences of covid vaccines (It’s 3 hours and 16 minutes)
https://podcasts.apple.com/us/podcast/how-to-save-the-world-in-three-easy-steps/id1471581521?i=1000525032595

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4586 : Вересня 06, 2021, 08:31:40 20:31 »
Please take time to listen to this podcast with Dr. Malone, Dr. Brett Weinstein, and Steve Kirsh as they discuss the real and unknown consequences of covid vaccines (It’s 3 hours and 16 minutes)
https://podcasts.apple.com/us/podcast/how-to-save-the-world-in-three-easy-steps/id1471581521?i=1000525032595

Про недосконалі вакцини, які не запобігають передачі вірусу

https://journals.plos.org/plosbiology/article?id=10.1371/journal.pbio.1002198

https://www.washingtonpost.com/news/speaking-of-science/wp/2015/07/27/leaky-vaccines-could-make-viruses-more-deadly-new-study-suggests/#click=https://t.co/rSjzGLf1q1
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4587 : Вересня 07, 2021, 01:46:22 01:46 »
А що сталось?

Той факт що багато не вакцінувалось створив полігон для мутації вірусу........ В результаті виліз в світ штам, якому вакцина похуй..........
Я не проти обговорення цих всих проблем, але антиваксерської пропаганди тут не буде..........

Полігон створюється не так. Ось, читай "антиваксерну" статтю з 2015 року (тобто ще до ковіду і навіть до ненависного трампа) на PBS - цей феномен не новий і викликаний тим, що вакцина "протікає": https://www.pbs.org/newshour/science/tthis-chicken-vaccine-makes-virus-dangerous


Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4588 : Вересня 07, 2021, 08:54:01 20:54 »
таки коронковирус из лабы... ещё и бабла штаты давали на разработку... шкандаль

https://twitter.com/R_H_Ebright/status/1435053505169944579

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4589 : Вересня 07, 2021, 09:37:32 21:37 »


Поставив один під одним графіки тих, хто захворів і процент вакцинованих по вікових групах. Старші за 80 і молодші за 90 років вакциновані мінімум на 91%. Серед них склад нових хворих приблизно 50% вакцинованих і 50% невакцинованих плюс невідомо, чи вакциованих. Найімовірніше останні теж не вакциновані, бо вони нікуди не їздять, щоб вакцинватися невідомо де, а вдома їх би порахували.

Якщо взяти групу із 100 людей, і зробити припущення, що усі невакциновані захворівають, то це буде 9 людей. Із цієї групи захворівають приблизно порівну вакцинованих, і невакцинованих. Тобто, в найгіршому випадку це буде 9 +9 = 18. Тобто, на кожного 91 вакцинованого захворіває 9 і на кожні 9 невакцинованих захворіває 9, тобто усі. Оскільки такий крайній випадок дуже малаймовірний, можна припустити, що, наприклад, із невакцинованих захворіло 5 із нашої дев'ятки. Тоді і з 91 вакцинованих захворіло теж 5. В першому випадку виходить, що з вакцинованих захворіває 10%, а з не вакцинованих - 100%. В другому, більш реалістичному випадку, з вакцинованих хворіє 5%, а з невакцинованих - 50%.


Для групи 36 - 40 років серед хворих буде 75% не вакцинованих і 25% повністю  або частково вакцинованих. В цій віковій групі не вакцинованих 27% і (частково) вакцинованих 73%. Для умовного випадку, коли 50% невакцинованих захворіло, із нашої сотні це буде 13-14 людей.  Тоді захворілих вакцинованих буде 1/3 від 13, тобто ~4-5 із 67 людей. В процентах 6 - 7 %.