Автор Тема: Коронавірус розлетівся по планеті  (Прочитано 254003 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4110 : Квітня 08, 2021, 01:28:31 01:28 »
Це вже не 2014 рік, вже всі наїлися "європейських реформ" вже навіть багато мешканців Київщини можливий прихід Хуйла чекають без остраху ( не задумаючись, що буде далі, як колись в Донбасі, в 2014 р.).

А кацапів тіпа не наїлися......... Коротка пам'ять у п'ятої колони........

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8053
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4111 : Квітня 08, 2021, 09:21:24 09:21 »
А кацапів тіпа не наїлися......... Коротка пам'ять у п'ятої колони........

Не хотів би я цю дискусію продовжувати саме тут, бо тут, все ж таки, тема про ковід.

Скажу тільки тим, хто в Україні давно не живе і вже не відчуває на собі всіх українських життєвих реалій.
Ви приїжджаєте в гості до родичів і вони вам не будуть скаржитися й розповідати занадто багато. Коли ви приїжджаєте, то ви просто дивитесь на будинки, автомобілі, вітрини й тротуари. І вам здається, мовляв, нічого особливого.

...Але чому ж це після 2014 , 2015 р.р., і зараз такий відтік населення за кордонон, на заробітки й в еміграцію ?
З діаспорян про це ніхто не задумувався ?
Серед укр. громадян завжди був певний відсоток і реальної п"ятої колони і потенційної п"ятої колони. В різних регіонах різна кількість. Але зараз для дуже багатьох українців життя в Україні стало нестерпне. І тому тут мало думають про можливе вторгнення хуйла і його наслідки, а багато хто думають просто про елементарне фізичне виживання.

Через хрестоматійну хохляцьку тупість, через генетично-коротку пам"ять, 73 % ідіотів і просто відвертих ворогів України проголосувало за Зеленського, а потім влітку, майже кожен 2-й за Зелену Верховну Раду.

Короше кажучи, більше не буду продовжувати.
Приїдьте й поживіть тут. Тільки не з запасом грошей зароблених в США. А зі 100 долларами в кишені ( або з 1000) і спробуйте жити й заробляти тут. Айтішниками всі не зможуть бути.
Якщо основним зайняттям буде робота в айтітехнологіях,то в Україні не потрібно буде 52 мдн. населення, як це було після розпаду СРСР. Тоді тут вистачить 5-10 млн. Але Хуйлостан  спостерігати таку напівпусту територію довго не буде
Та врешті-решт він і давно вже не спосторігає "просто так" лише "зі спортивного інтересу".

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4112 : Квітня 08, 2021, 09:41:35 09:41 »

Ю. Тимошенко вже ні в якій Качанівці не опиниться. Все, досить.


Їбанувся бідолашний!
Забаньте нахуй к єбеням будь ласка!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4113 : Квітня 08, 2021, 09:43:30 09:43 »
через генетично-коротку пам"ять, 73 % ідіотів і просто відвертих ворогів України проголосувало за Зеленського,

А можна узнати, за кого голосував ти?
Невже за Порошенко?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8053
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4114 : Квітня 08, 2021, 09:53:15 09:53 »
А можна узнати, за кого голосував ти?
Невже за Порошенко?

http://ukrpravda.net/index.php?topic=51571.msg1286955#msg1286955

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4115 : Квітня 08, 2021, 01:51:56 13:51 »
Не хотів би я цю дискусію продовжувати саме тут, бо тут, все ж таки, тема про ковід.

Скажу тільки тим, хто в Україні давно не живе і вже не відчуває на собі всіх українських життєвих реалій.
Ви приїжджаєте в гості до родичів і вони вам не будуть скаржитися й розповідати занадто багато. Коли ви приїжджаєте, то ви просто дивитесь на будинки, автомобілі, вітрини й тротуари. І вам здається, мовляв, нічого особливого.

...Але чому ж це після 2014 , 2015 р.р., і зараз такий відтік населення за кордонон, на заробітки й в еміграцію ?
З діаспорян про це ніхто не задумувався ?
Серед укр. громадян завжди був певний відсоток і реальної п"ятої колони і потенційної п"ятої колони. В різних регіонах різна кількість. Але зараз для дуже багатьох українців життя в Україні стало нестерпне. І тому тут мало думають про можливе вторгнення хуйла і його наслідки, а багато хто думають просто про елементарне фізичне виживання.

Через хрестоматійну хохляцьку тупість, через генетично-коротку пам"ять, 73 % ідіотів і просто відвертих ворогів України проголосувало за Зеленського, а потім влітку, майже кожен 2-й за Зелену Верховну Раду.

Короше кажучи, більше не буду продовжувати.
Приїдьте й поживіть тут. Тільки не з запасом грошей зароблених в США. А зі 100 долларами в кишені ( або з 1000) і спробуйте жити й заробляти тут. Айтішниками всі не зможуть бути.
Якщо основним зайняттям буде робота в айтітехнологіях,то в Україні не потрібно буде 52 мдн. населення, як це було після розпаду СРСР. Тоді тут вистачить 5-10 млн. Але Хуйлостан  спостерігати таку напівпусту територію довго не буде
Та врешті-решт він і давно вже не спосторігає "просто так" лише "зі спортивного інтересу".

Так нікому і ніде легко не живеться......... Питання в іншому......

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4116 : Квітня 08, 2021, 11:20:23 23:20 »
Ліно, певно, забула ти Україну. Приїдь, поживи, трохи пригадаєш.

Уяви собі, я тут живу безвилазно. Останній рік точно. :smilie1:
І з людьми спілкуюсь. Запевняю тебе, що більше аніж владу, всі ненавидять каців.  :smilie9:
Але, якщо вони в тобі відчувають не свого, то ніхто тобі в очі це не скаже. Така звичка виживання серед ворогів.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4117 : Квітня 09, 2021, 12:28:08 00:28 »
Уяви собі, я тут живу безвилазно. Останній рік точно. :smilie1:
І з людьми спілкуюсь. Запевняю тебе, що більше аніж владу, всі ненавидять каців.  :smilie9:
Але, якщо вони в тобі відчувають не свого, то ніхто тобі в очі це не скаже. Така звичка виживання серед ворогів.

Ліна теж ковбаса? і звідки?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9227
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4118 : Квітня 09, 2021, 12:08:28 12:08 »
Ліна теж ковбаса? і звідки?

Ні, це ти ковбаса  :shuffle: А я собі поїду жити за кордон хіба що в глибокій старості. Мені й тут добре. :Prapor2:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline woman

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 142
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4120 : Квітня 09, 2021, 12:17:24 12:17 »
голосовали как обычно не "за", а "против" кого-то

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1432
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4121 : Квітня 09, 2021, 11:03:50 23:03 »
Чому влада дозволила ковіду вбивати українців?
https://zn.ua/ukr/internal/zhidno-iz-zakonom-prirodnoho-vidboru.html

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4122 : Квітня 09, 2021, 11:10:33 23:10 »
Ні, це ти ковбаса  :shuffle: А я собі поїду жити за кордон хіба що в глибокій старості. Мені й тут добре. :Prapor2:
значить тіки я ковбаса... :smilie5:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16948
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4123 : Квітня 10, 2021, 03:09:30 15:09 »
значить тіки я ковбаса... :smilie5:

Взагалі то так.
Раніше люди тікали від людожерської влади, переслідувань КДБ, можливої буцегарні, і навіть злиднів.

Зараз нема КДБ, в буцегарню можна потрапити лише за гроші, голоду нема, одяг є.

Я не маю претензій до мігрантів, але і целочку робити з себе не треба. Сучасні мігранти їдуть виключно за кращим життям, за ковбасою.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4124 : Квітня 10, 2021, 04:08:28 16:08 »
Взагалі то так.
Раніше люди тікали від людожерської влади, переслідувань КДБ, можливої буцегарні, і навіть злиднів.

Зараз нема КДБ, в буцегарню можна потрапити лише за гроші, голоду нема, одяг є.

Я не маю претензій до мігрантів, але і целочку робити з себе не треба. Сучасні мігранти їдуть виключно за кращим життям, за ковбасою.
не совсем понятно кто целочку делает. по моему все очевидно.

еще добавь к своим умозаключениям фактор будущего детей, фактор климата, экологии и таких вещей как амброзия и тимофеевка.

безопасность - когда ты бросаешь машину перед Ymca, не закрытую, с кошельком, идешь занимаешься, возвращаешься абсолютно спокойно с уверенностью что никто не залезет. ты забываешь закрывать дверь в слбственный дом, и ничего страшного. тут нет верещащих сигнализаций на машинах в принципе.

в частности я забыл что такое зимняя резина. мой ребенок купается в собственном бассейне и выезжает на море -20 мирут до пляжа... на выходных..

еще важный момент это жить в своем доме, в стране где есть нужная инфраструктура. все таки в Украине пока это большие проблемы.

ну и дороги. эта свобода перемещения. отсутвие проблем парковки.

короче можно продолжать до бесконечности.

вкусная сука колбаса!
« Останнє редагування: Квітня 10, 2021, 07:01:43 19:01 від Ali(UA) »

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4125 : Квітня 10, 2021, 08:18:52 20:18 »
Не хотів би я цю дискусію продовжувати саме тут, бо тут, все ж таки, тема про ковід.

Скажу тільки тим, хто в Україні давно не живе і вже не відчуває на собі всіх українських життєвих реалій.
Ви приїжджаєте в гості до родичів і вони вам не будуть скаржитися й розповідати занадто багато. Коли ви приїжджаєте, то ви просто дивитесь на будинки, автомобілі, вітрини й тротуари. І вам здається, мовляв, нічого особливого.

...Але чому ж це після 2014 , 2015 р.р., і зараз такий відтік населення за кордонон, на заробітки й в еміграцію ?
З діаспорян про це ніхто не задумувався ?
Серед укр. громадян завжди був певний відсоток і реальної п"ятої колони і потенційної п"ятої колони. В різних регіонах різна кількість. Але зараз для дуже багатьох українців життя в Україні стало нестерпне. І тому тут мало думають про можливе вторгнення хуйла і його наслідки, а багато хто думають просто про елементарне фізичне виживання.

Через хрестоматійну хохляцьку тупість, через генетично-коротку пам"ять, 73 % ідіотів і просто відвертих ворогів України проголос

увало за Зеленського, а потім влітку, майже кожен 2-й за Зелену Верховну Раду.

Короше кажучи, більше не буду продовжувати.
Приїдьте й поживіть тут. Тільки не з запасом грошей зароблених в США. А зі 100 долларами в кишені ( або з 1000) і спробуйте жити й заробляти тут. Айтішниками всі не зможуть бути.
Якщо основним зайняттям буде робота в айтітехнологіях,то в Україні не потрібно буде 52 мдн. населення, як це було після розпаду СРСР. Тоді тут вистачить 5-10 млн. Але Хуйлостан  спостерігати таку напівпусту територію довго не буде
Та врешті-решт він і давно вже не спосторігає "просто так" лише "зі спортивного інтересу".

ти ідіот на хер повний. Вийди на вулицю, якщо ти справді живеш в Україні й порахуй, скільки навколо мерсів, БМВ, Аудіо, Вольво  ... І спитай себе своїми останніми мізками, вже меншими за мізки карликового шимпанзе, скільки такі як ти істоти, разом з усім Радянським Союзом, виробили їх власноруч за все своє нікчемне життя? Звідки ж тоді вони беруться? Ви їх крадете в німців і шведів? Ви, нікчеми, зараз живете краще за всю історію України, хоч і не заслужили цього. Вам , дебілам, через 7 ( якби Порох залишився), максимум 8 років ( хоч і при нікчемі Зе) зроблять середню по Україні зарплату в 1 тис. доларів ( по Києву 1.5 тис), через 9-10 років візьмуть у НАТО, через 10-11 років до ЄС- а ви все одне будете бездіти, що в СРСР було краще... Бо ви гірше за мавп у зоопарку, яких люди годують бананами- живете за рахунок інших. А в СРСР ви жили бідно й вам ніхто нічого не давав... Крім імпортних шмоток у фарці та касет магнітофонних з-під поли куртки... А тепер ви жируєте з двома телевізорами, на які раніше горбатились усе життя- і вже не дивитись їх, бо є комп'ютери, планшети, смартфони та безлімітний інтернет... Ви просто ахуєлі від своєї нікчемності та розжирілого життя... Нелюдь жлобська

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4126 : Квітня 10, 2021, 08:24:16 20:24 »
нарешті бумер вскрився як кацап, а не юльок. Якщ і ще один підар на ФУПі- олд бой

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4127 : Квітня 11, 2021, 02:18:11 02:18 »
итак делюсь впечатлениями от прививки пфайзер. укололся в понедельник. дико болело плечо. заныли зубы с левой стороны. до сих пор состояние "простуды". второй укол в начале мая.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4128 : Квітня 11, 2021, 04:24:19 04:24 »
итак делюсь впечатлениями от прививки пфайзер. укололся в понедельник. дико болело плечо. заныли зубы с левой стороны. до сих пор состояние "простуды". второй укол в начале мая.

вколовся навіть раніше за мене :gigi:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4129 : Квітня 11, 2021, 04:31:09 04:31 »
вколовся навіть раніше за мене :gigi:
у меня жена с больными работает... попросили. ну и к тому же в украину лететь в мае. может будет полегче с админ вопросами.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4130 : Квітня 11, 2021, 04:35:48 04:35 »
уки сколько щас ковид тест времени занимает? от сдачи слюны до получения бумажки или он лайн результата? что там хызы.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4131 : Квітня 11, 2021, 05:19:21 05:19 »
уки сколько щас ковид тест времени занимает? от сдачи слюны до получения бумажки или он лайн результата? что там хызы.

По різному бува....Мені волгрінз запороли не зробили тест на гавайї за 72 год...... Довелось за готівку в аеропорту робити..... ті зробили за 3 год

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4132 : Квітня 11, 2021, 06:30:35 06:30 »
По різному бува....Мені волгрінз запороли не зробили тест на гавайї за 72 год...... Довелось за готівку в аеропорту робити..... ті зробили за 3 год

PCR за 3 часа?? и хау мач?

я смотрю у нас за сутки предлагают 300 грин

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4133 : Квітня 11, 2021, 07:19:10 07:19 »
PCR за 3 часа?? и хау мач?

я смотрю у нас за сутки предлагают 300 грин

125

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1432
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4135 : Квітня 11, 2021, 05:15:41 17:15 »
Південноафриканська мутація Covid може "обходити" щеплення Pfizer – дослідники
https://www.pravda.com.ua/news/2021/04/11/7289799/
Цитувати
За попередніми даними фахівців Тель-Авівського університету, південноафриканський штам коронавірусу B.1.351 може "обходити" вакцину від Pfizer/BioNTech.

Джерело: Reuters

Деталі: Наголошується, що через невелику кількість випадків, які вивчалися, результати наразі не можна назвати репрезентативними.

У дослідженні, що опублікували в суботу, порівнюються дані 400 людей (яким діагностували COVID-19 через два тижні або більше після того, як ті отримали одну або дві дози вакцини), проти такої ж кількості невакцинованих пацієнтів, хворих на коронавірус.

Дослідники Тель-Авівського університету та найбільшого постачальника медичних послуг Ізраїлю Clalit виявили, що серед вакцинованих двома дозами вакцини людей рівень поширеності штаму B.1.351 був у 8 разів вищий, ніж у невакцинованих – 5,4% проти 0,7%.

З огляду на такі дані фахівці допустили, що вакцина Pfizer може бути менш ефективною проти південноафриканського варіанту Covid.

Пряма мова дослідника Аді Штерна: "Ми виявили непропорційно вищий показник південноафриканського варіанту Covid серед людей, щеплених другою дозою вакцини, порівняно з невакцинованою групою. Це означає, що південноафриканський варіант здатний певною мірою прорвати захист від вакцини".

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4136 : Квітня 11, 2021, 05:29:21 17:29 »
125

Ага шара..... На сім'ю 500 виходить....... Але слава богу шо вони є, інакше довелось би їхати в клініку, яка робить результати за 40 хв. Та бере за це 200 дол.......

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10136
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4137 : Квітня 11, 2021, 05:31:05 17:31 »
Всі родичі в Україні захворіли  :smilie10:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4138 : Квітня 11, 2021, 05:37:45 17:37 »
http://ukrpravda.net/index.php?topic=51571.msg1286955#msg1286955

прочитав. Схоже, ти є печерним антисемітом, а не печерним кацапом. Тоді я помилився. Приношу свої вибачення, але лише за це

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #4139 : Квітня 11, 2021, 05:37:48 17:37 »
Ага шара..... На сім'ю 500 виходить....... Але слава богу шо вони є, інакше довелось би їхати в клініку, яка робить результати за 40 хв. Та бере за це 200 дол.......
ага, а тепер перемнож 4 на 300. я не думаю що в нас є такий сервіс в аеропорту тампи... хочу зробити тут справку щоб в україні на дію не посадили.