Автор Тема: Не можу мовчати  (Прочитано 3632 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Не можу мовчати
« Reply #30 : Лютого 16, 2020, 06:41:13 06:41 »
хотелось бы услышать от любителей считать украинцев божественными ариями :rotate:
А факти історії від того зміняться?

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: Не можу мовчати
« Reply #31 : Лютого 16, 2020, 07:35:19 07:35 »
У Пороха була купа недоліків і помилок, але справа не у тому.

Справа у цінностях осіб, які сукупно називаються українським народом.

Якби перед ними стояв сам Ісус Христос і казав про такі фундаментальні цінності, як армія, мова та віра (і не обов"язково в релігійному плані), то вони б все одно проголосували за "посадки", "прєкратіть стрєлять", "сайдьомся пасєрєдінє" і ковбасу за 2.20.

Я на фупі дупу рвала на канадський прапор декілька місяців, намагаючись донести, що державність та незалежність спочатку, а потім вже дешева ковбаса, бо у рабів її у принципі бути не може. Що не можна "побороти корупцію", якщо немає власної держави. Що за 300 років української історії, залитої кров"ю мільйонів, пора уже і зрозуміти такі речі.

Але ні, не дійшло. Тепер Україну може врятувати лише якесь чудо ...
Може просто не повірили у щирість тих хто казав про такі цінності?
Чому не повірили?
Тверезий, неупереджений аналіз, окрім завивань про "недонацію", "хохлобидло", політ"еліта" спромоглася зробити?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Не можу мовчати
« Reply #32 : Лютого 16, 2020, 09:48:16 09:48 »
Може просто не повірили у щирість тих хто казав про такі цінності?
Чому не повірили?
Тверезий, неупереджений аналіз, окрім завивань про "недонацію", "хохлобидло", політ"еліта" спромоглася зробити?

А Вас часом не Спартак звати?  :laugh: Так Ви форумом помилились. На цьому форумі Порошенко вважається найкращим президентом і патріотом.

Пороху, який все ЗРОБИВ і неймовірними силами не лише втримав країну, а і відкрив кордони під час війни і забезпечив більшості мирне життя, не повірили, а зеленому чмошному блабла повірили??

Довірливі які!

Тверезий неупереджений аналіз у професіонала Портникова. Його діагноз - це не народ, а охлос. А зебіл - осел президент охлосу.

І я з ним повністю згідна.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Не можу мовчати
« Reply #33 : Лютого 16, 2020, 09:58:48 09:58 »
Може просто не повірили у щирість тих хто казав про такі цінності?
Чому не повірили?
Тверезий, неупереджений аналіз, окрім завивань про "недонацію", "хохлобидло", політ"еліта" спромоглася зробити?

А оце доречі типовий хахлізм. Сидіти у кутку, нічому не вірити та багатіти думкою.
А потім піти та проголосуваи за якогось зайду-корчмаря, що пообіцяв халявну стопку горілки у неділю.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Не можу мовчати
« Reply #34 : Лютого 16, 2020, 10:07:53 10:07 »
А Київська Русь хіба не держава?

Євреї теж не мали своєї держави до 20 століття, а зараз це одна із найпотужніших та найзубастіших націй.

Не бачу логіки.

Київська Русь своїй державності завдячує виключно варягам-скандинавам.

Щойно вони асимілюватися серед місцевого населення, почалися процеси занепаду держави.

А за справжнім "державним будівництвом" від 100% українців можна було спостерігати на прикладі з Руїною Гетьманщини.

Тому я тут мушу погодитися з маджесті, що тутешній соціум має дуже виразну анти-державну композицію, яка є стійкою вже тисячу років як мінімум. І голосування за зебіла як раз лягає в цю канву на 100%.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Не можу мовчати
« Reply #35 : Лютого 16, 2020, 10:13:16 10:13 »
Досить впарювати маячню про 73%.


Сильно :smiley24:

І про 73 відсотки також, але я спеціально після виборів зеленого гандона зайшов на сайт ЦВК та поцікавився, яка була явка на попередніх виборах. Точно така ж сама. Тобто, якщо Порошенко набрав 54 відсотки в першому турі, а зелене чмо 73 у другому, це означає що зелена уйобина набрали таки більше. І це сумно.
« Останнє редагування: Лютого 16, 2020, 10:17:01 10:17 від svit »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Не можу мовчати
« Reply #36 : Лютого 16, 2020, 10:39:30 10:39 »
2019
Зеленський Володимир   73.22   13 541 528
Порошенко Петро           24.45    4 522 450

2014
Порошенко П. О.      54.70   9 857 308
Тимошенко Ю. В.      12.81   2 310 050

2010
Янукович В. Ф.      48.95   12 481 266
Тимошенко Ю. В.      45.47   11 593 357

2004
Ющенко В. А.      51.99   15 115 712
Янукович В. Ф.      44.20   12 848 528
-------------------------------

За зеленойго їбаната проголосувало 13 мільйоні їбанатів, за Порошенко - 9 мільйонів людей, за Януковича 12 мільйонів козлів коториє мешают нам жить, за Ющенко - 15 мільйонів.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Не можу мовчати
« Reply #37 : Лютого 16, 2020, 10:40:51 10:40 »
Київська Русь своїй державності завдячує виключно варягам-скандинавам.

Щойно вони асимілюватися серед місцевого населення, почалися процеси занепаду держави.

А за справжнім "державним будівництвом" від 100% українців можна було спостерігати на прикладі з Руїною Гетьманщини.

Тому я тут мушу погодитися з маджесті, що тутешній соціум має дуже виразну анти-державну композицію, яка є стійкою вже тисячу років як мінімум. І голосування за зебіла як раз лягає в цю канву на 100%.
Кий, Дир, Аскольд.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Не можу мовчати
« Reply #38 : Лютого 16, 2020, 10:47:19 10:47 »
Кий, Дир, Аскольд.

І? Я навіть не буду писати, що це напівміфічні персонажі, які мали лише локальну племенну владу в Києві.
Справа в тім, що вони не залишили історичного спадку, а саме це є принциповим в розбудові держави.

П.С. Аскольд з Диром, до речі, самі є варягами.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Не можу мовчати
« Reply #39 : Лютого 16, 2020, 11:03:32 11:03 »
І? Я навіть не буду писати, що це напівміфічні персонажі, які мали лише локальну племенну владу в Києві.
Справа в тім, що вони не залишили історичного спадку, а саме це є принциповим в розбудові держави.

П.С. Аскольд з Диром, до речі, самі є варягами.
Останні напівміфічні персонажі навіть скоїли напівміфічний напад на Константинополь.
 Що значить локальна племенна влада?
 Одне з визначень спадщини:
Спадщина (культурна) — явища культури, науки, побуту, що залишилися від попередніх часів, від попередніх діячів, поколінь.
 Виділене - безмістовний набір слів, нагадує дискусію про першість курки чи яйця.
 Поцікавтеся, чому відбуваються асиміляції в таких випадках. Наскільки пам'ятаю і до варягів існували племені об'єднання слов'ян. Хто їх очолював і в яких випадках знаєте?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Не можу мовчати
« Reply #40 : Лютого 16, 2020, 11:33:32 11:33 »
Останні напівміфічні персонажі навіть скоїли напівміфічний напад на Константинополь.
 Що значить локальна племенна влада?
 Одне з визначень спадщини:
Спадщина (культурна) — явища культури, науки, побуту, що залишилися від попередніх часів, від попередніх діячів, поколінь.
 Виділене - безмістовний набір слів, нагадує дискусію про першість курки чи яйця.
 Поцікавтеся, чому відбуваються асиміляції в таких випадках. Наскільки пам'ятаю і до варягів існували племені об'єднання слов'ян. Хто їх очолював і в яких випадках знаєте?

Я помилився, відреагувавши на твій допис.
Бо у тебе врешті все зводиться до одного: у мене немає думок і я пишу маячню.

Бай-бай.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: Не можу мовчати
« Reply #41 : Лютого 16, 2020, 11:34:55 11:34 »
А Вас часом не Спартак звати?  :laugh: Так Ви форумом помилились. На цьому форумі Порошенко вважається найкращим президентом і патріотом.

Пороху, який все ЗРОБИВ і неймовірними силами не лише втримав країну, а і відкрив кордони під час війни і забезпечив більшості мирне життя, не повірили, а зеленому чмошному блабла повірили??

Довірливі які!

Тверезий неупереджений аналіз у професіонала Портникова. Його діагноз - це не народ, а охлос. А зебіл - осел президент охлосу.

І я з ним повністю згідна.
Дежавю. "Вона це Україна!"
У наведеному відео мова йшла про тих 50%, які не повірили нікому.
Ану навчить, які аргументи мені слід було навести, щоб перебити факти:
Велика компані у якій я працюю у Дніпрі належить Ахмєтову. Псіідслухана розмова керівника донецької контори по телефону - "Я с ребятамі договорілся, тєпєрь осталось с ВСУ", переклад  на російську документації, що була до того переведена на українську, "оптимізація" коли скоротили толкового інженера, котрий за першої хвилі мобілізації пройшов Іловайськ, Дебальцево, зате залишили "біженців". Коли він питав у них - Чому ти тут, на моєму робочому місці, за моїм компом сидів у той час коли я там на танчику катався?. Відповідали - Ну нада же кому-то економіку паднімать. Коли мобілізованим на броніки ми скидалися, а "економічний націоналіст" казав - я налогі плачу. Коли цьому гудку небувалі преференції у бізнесі надавалися. Коли всі закупівлі проводилися у донецьких компаній, навіть "посипочний матєріал", пісок по простому у донецької фірми по 4000 грн за тону, хоча у Дніпрі можливо було купити по 1000 грн за камаз, коли охоронна фірма була зареєстрована у донецьку, коли було заборонено у офіційній переписці називати сепаратистів-терористів, і керівництво власноруч викреслювало ці терміни з моїх листів. А розквіт нелегальних гральних клубів і ломбардів поруч з ними. А подивіться кадрову політику - українофоб аваков, райнін, ложкін, аброськін, голубан... Пройобів було достатньо, але нездатність визнати їх, а тим паче виправити говорить про те, що ніхто висновків не зробив. Та навіть кинути кістку манюпасу у вигляді розтаможки блях і то жаба задавила. А так сидячі в Канаді у ситості легко звинувачувати дурних хахлів. І це не Фаріон називала зебіла талановитим актором і в друзях у нього не була і на концертах 95 кварталу її не помічали на відміну від...
ПиСи Я особисто і моя дружина (кляті пенси), мої діти у другому турі голосували за Порошенка, а просунуті ITішники з моєї контори за заленського або за бойкорабіновіча. :gigi:
« Останнє редагування: Лютого 16, 2020, 11:42:32 11:42 від Старий »

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Re: Не можу мовчати
« Reply #42 : Лютого 16, 2020, 11:50:38 11:50 »
ПиСи Я особисто і моя дружина (кляті пенси), мої діти у другому турі голосували за Порошенка, а просунуті ITішники з моєї контори за заленського або за бойкорабіновіча. :gigi:
Старий, а в першому турі Ви за кого голосували?  :smilie7:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: Не можу мовчати
« Reply #43 : Лютого 16, 2020, 12:11:54 12:11 »
Старий, а в першому турі Ви за кого голосували?  :smilie7:
За Кошулинського.

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Re: Не можу мовчати
« Reply #44 : Лютого 16, 2020, 02:15:16 14:15 »
За Кошулинського.
А якби можна було "павтаріть", то за кого б проголосували?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Не можу мовчати
« Reply #45 : Лютого 16, 2020, 02:17:49 14:17 »

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20262
Re: Не можу мовчати
« Reply #46 : Лютого 16, 2020, 02:24:07 14:24 »
За Кошулинського.
   

Чем вы отличаетесь от зебилов?

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: Не можу мовчати
« Reply #47 : Лютого 16, 2020, 02:25:58 14:25 »
:weep:
Згоден, це ж так смішно - проголосувати за якогось сержанта ВСУ.

Юрий Луценко и Владимир Зеленский, еще когда первый не был генпрокурором, а второй – президентом Украины, дружили. Луценко посещал концерты "Квартала 95", те же о нем шутили со сцены, и даже когда он уже был в тюрьме.

"На концерты "Квартала" до своего ареста ходил. "95-й Квартал" шутил надо мной регулярно. Иногда метко, иногда нет. Я, конечно, улыбался. Когда я был в тюрьме, "Квартал" относительно меня как раз был очень комплиментарным. "Тут в зале должен быть Луценко...". Потом, я помню, была сценка, где Пшонка меня арестовывал, а я переодевался в его шинель и его арестовывал. Женя Кошевой демонстрировал в камеру часы, которые я ему подарил, чтобы я улыбнулся в своей камере. Это было приятно. Что-то такое приятное было. Если честно... ну, вы же знаете, что в "Лукьяне" 2 года никаких звонков или свиданий не давали. А в колонии у меня уже была возможность звонить в день до полчаса в сутки. Как-то позвонил Зеленскому. Он сначала не поверил, а потом говорит: "Юрий Витальевич, сколько лет, сколько зим, посидеть бы". Я говорю: "Я уже посидел, спасибо". Был такой разговор", - рассказал Луценко в интервью Больше читайте здесь: https://tsn.ua/ru/politika/lucenko-rasskazal-pochemu-perestal-hodit-na-koncerty-kvartala-i-pro-razgovory-s-zelenskim-prezidentom-1398600.html

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Не можу мовчати
« Reply #48 : Лютого 16, 2020, 02:32:01 14:32 »
Згоден, це ж так смішно - проголосувати за якогось сержанта ВСУ.

Юрий Луценко и Владимир Зеленский, еще когда первый не был генпрокурором, а второй – президентом Украины, дружили. Луценко посещал концерты "Квартала 95", те же о нем шутили со сцены, и даже когда он уже был в тюрьме.

"На концерты "Квартала" до своего ареста ходил. "95-й Квартал" шутил надо мной регулярно. Иногда метко, иногда нет. Я, конечно, улыбался. Когда я был в тюрьме, "Квартал" относительно меня как раз был очень комплиментарным. "Тут в зале должен быть Луценко...". Потом, я помню, была сценка, где Пшонка меня арестовывал, а я переодевался в его шинель и его арестовывал. Женя Кошевой демонстрировал в камеру часы, которые я ему подарил, чтобы я улыбнулся в своей камере. Это было приятно. Что-то такое приятное было. Если честно... ну, вы же знаете, что в "Лукьяне" 2 года никаких звонков или свиданий не давали. А в колонии у меня уже была возможность звонить в день до полчаса в сутки. Как-то позвонил Зеленскому. Он сначала не поверил, а потом говорит: "Юрий Витальевич, сколько лет, сколько зим, посидеть бы". Я говорю: "Я уже посидел, спасибо". Был такой разговор", - рассказал Луценко в интервью Больше читайте здесь: https://tsn.ua/ru/politika/lucenko-rasskazal-pochemu-perestal-hodit-na-koncerty-kvartala-i-pro-razgovory-s-zelenskim-prezidentom-1398600.html

Сержант ВСУ - це перепустка на посаду президента?
Коли ви вже навчитеся поважти професійність у політиці? Шо це пошесть - тягнути людей з вулиці у владу? Це, до речі, одна за причин, чому в Україні колосальні проблеми з державотворчістю, бо насєлєніє дуже полюбляє голосувати та "своїх хлопців", а не за конкретні досягнення та чітко окреслнені перспективи.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20262
Re: Не можу мовчати
« Reply #49 : Лютого 16, 2020, 02:32:32 14:32 »
А вообще куча так наз националистов голосовало за зебила.Тут часто упрекают что я типа ксенон ф об и антисемит.Но если бы выбор был например между евреем Березой и хохлобыдлом Кошевым проголосовал бы за Березу.Хоть Береза и с зашкваренного Н Ф


Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: Не можу мовчати
« Reply #50 : Лютого 16, 2020, 02:34:16 14:34 »
А вообще куча так наз националистов голосовало за зебила.Тут часто упрекают что я типа ксенон ф об и антисемит.Но если бы выбор был например между евреем Березой и хохлобыдлом Кошевым проголосовал бы за Березу.Хоть Береза и с зашкваренного Н Ф
Пиздиш як троцький зеленський.

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: Не можу мовчати
« Reply #51 : Лютого 16, 2020, 02:37:53 14:37 »
Сержант ВСУ - це перепустка на посаду президента?
Коли ви вже навчитеся поважти професійність у політиці? Шо це пошесть - тягнути людей з вулиці у владу? Це, до речі, одна за причин, чому в Україні колосальні проблеми з державотворчістю, бо насєлєніє дуже полюбляє голосувати та "своїх хлопців", а не за конкретні досягнення та чітко окреслнені перспективи.
Ну в сенсі професійності тут фаворити медведчук, тимошенко, рабіновіч, саакашвілі... :smilie3:

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Re: Не можу мовчати
« Reply #52 : Лютого 16, 2020, 02:41:44 14:41 »
А мені не відповів старий п...ун   :smilie7:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: Не можу мовчати
« Reply #53 : Лютого 16, 2020, 02:44:14 14:44 »
А мені не відповів старий п...ун   :smilie7:
А прокрутити сторінку угору на вісім постів кеби не вистачає? :Sho_za:
Чи аби брехнути, за інерцією?

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Re: Не можу мовчати
« Reply #54 : Лютого 16, 2020, 02:47:12 14:47 »
восемь туда, один сюда..  Надіть Вам ще раз  :smilie7:

А якби можна було "павтаріть", то за кого б проголосували?

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: Не можу мовчати
« Reply #55 : Лютого 16, 2020, 02:48:42 14:48 »
восемь туда, один сюда..  Надіть Вам ще раз  :smilie7:
Оголосіть весь список, будь ласка.
Тоді це буде предметна розмова.

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Re: Не можу мовчати
« Reply #56 : Лютого 16, 2020, 02:49:45 14:49 »
Оголосіть весь список, будь ласка.
Тоді це буде предметна розмова.
Той самий список
І Ви вже знаєте кінцевий результат
 :smilie7:

Offline Старий

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
Re: Не можу мовчати
« Reply #57 : Лютого 16, 2020, 02:53:56 14:53 »
Той самий список
І Ви вже знаєте кінцевий результат
 :smilie7:
Перший тур - Кошулинський.
Другий тур - Порошенко.
Порошенко у другому турі міг би виграти можливо у бойка.
Ви пропонуєте покаятися за те, що я не вивів у другий тур бойка?

ПиСи Чи Ви мали на увазі ЮВТ проти зеленського?
Вона також би програла бені.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20262
Re: Не можу мовчати
« Reply #58 : Лютого 16, 2020, 03:32:28 15:32 »
Пиздиш як троцький зеленський.


а скажи добрый человек  НК со Свобой на выборы шло? если да
советую язык в жопу засунуть

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20262
Re: Не можу мовчати
« Reply #59 : Лютого 16, 2020, 03:35:55 15:35 »
Сержант ВСУ - це перепустка на посаду президента?
Коли ви вже навчитеся поважти професійність у політиці? Шо це пошесть - тягнути людей з вулиці у владу? Це, до речі, одна за причин, чому в Україні колосальні проблеми з державотворчістю, бо насєлєніє дуже полюбляє голосувати та "своїх хлопців", а не за конкретні досягнення та чітко окреслнені перспективи.

конечно если бы был выбор между зебилом и сержантом - пришлось бы за сержанта

но это все тажа гегемония быдла