Автор Тема: Медицинские VIP- палаты.  (Прочитано 2113 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Медицинские VIP- палаты.
« : Березня 26, 2020, 12:01:58 12:01 »
Віталій Кличко
15 год ·
Друзі! Що стосується VIP-палат, нібито, для депутатів та інших чиновників, у випадку їх захворювання на коронавірус - такого немає! Я підняв інформацію щодо розпорядження, яке поширюють сьогодні ЗМІ. Зараз з’ясовуємо всі деталі.

Поки скажу одне: справді, завжди так було, що перші особи держави - Президент, Прем'єр-міністр, Голова Верховної Ради - на випадок захворювання повинні мати певні умови. Окремі палати і щоб поряд знаходилася державна охорона. Така практика завжди була. І, до речі, не тільки в Україні. Але такі умови можуть стосуватися виключно керівництва держави.

Сьогодні є багато чуток. Кажуть, що Олександрівська - це, нібито, VIP-лікарня. Олександрівська лікарня є базовою. І, переважно, всіх хворих чи з підозрою на короновірус сьогодні відправляють туди. Якщо збільшуватиметься кількість хворих, ми будемо лікувати їх і в інших визначених і підготовлених для цього лікарнях. Таких сьогодні в столиці 7, включно з Олександрівською. І їх список опублікований.
« Останнє редагування: Березня 26, 2020, 12:13:54 12:13 від злата »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А все стали кудахтать : для ув'язнених.
Так разгоняется очередная зрада против Кличко.
Заходит паталогоанатом в VIP палату, садится на кровать больного, меряет ему пульс, смотрит горло...
- Доктор, что скажете?..
- Я не доктор...
- А кто?..
- Паталогоанатом. Доктора на карантине.
« Останнє редагування: Березня 26, 2020, 06:33:43 18:33 від Бувалий »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Заходит паталогоанатом в VIP палату, садится на кровать больного, меряет ему пуль, смотрит горло...
- Доктор, что скажете?..
- Я не доктор...
- А кто?..
- Паталогоанатом. Доктора на карантине.

Слышала по радио.
Не нашла подтверждения в Интернете, поэтому новость сняла.
 :smilie1:

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #3 : Березня 26, 2020, 12:33:04 12:33 »
По " Киеву" показывают видео.
Виталик инспектирует Александровскую больницу :
Оделся в скафандр, ходит по палатам, зашел к Шахову, в реанимацию зашел, ничего не боится.
« Останнє редагування: Березня 26, 2020, 12:38:13 12:38 від злата »

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #4 : Березня 26, 2020, 12:37:44 12:37 »
Виталик говорит, что зашел в Александровскую больницу сегодня утром,  не предупреждая руководство больницы, пообщался с пациентами, проверил условия лечения.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #5 : Березня 26, 2020, 12:50:34 12:50 »
 ВІП-палати є в кожній лікарні

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #6 : Березня 26, 2020, 12:58:32 12:58 »
Кличко попросив Зеленського скасувати накази про палати для VIP-клієнтів
Сьогодні, 12:48
Медзакладам наказали готувати окремі палати для чиновників
Медзакладам наказали готувати окремі палати для чиновників
Кличко прокоментував чутки стосовно Олександрівської лікарні, яка, нібито, обслуговує тільки VIP-клієнтів


 
Мер Києва Віталій Кличко прокоментував інформацію, поширену в ЗМІ, щодо розпорядження готувати палати для окремих осіб у випадку їх захворювання на коронавірус.

«Скажу одне: воно було зроблене на виконання наказів Державної служби охорони, МОЗ і зверненні на їх підставі Державного управління справами при президенті. Документи з грифом «для службового користування». В них ідеться про підготовленість закладів охорони здоров’я до медико-санітарного забезпечення осіб, щодо яких здійснюється державна охорона. Ці документи з грифом «для службового користування», - сказав Кличко під час онлайн-пресконференції.

Він зазначив, мова йде про те, що на випадок захворювання перші особи держави повинні мати певні умови - окремі палати і щоб поряд знаходилася державна охорона.

«Така практика завжди була. І не тільки в Україні. Але... Я розмовляв вчора з президентом Володимиром Зеленським. І він готовий, і налаштований скасувати накази, про які йдеться і які ми зобов’язані виконувати. Сподіваюся, це відбудеться. І ми будемо за це вдячні!» - наголосив мер столиці.

Він також прокоментував чутки стосовно Олександрівської лікарні, яка, нібито, обслуговує тільки VIP-клієнтів.  За його словами, ця лікарня є базовою. І сьогодні, переважно всіх хворих чи з підозрою на корона вірус відправляють саме до неї. Якщо кількість хворих збільшуватиметься, їх лікуватимуть також в інших визначених і підготовлених для цього лікарнях. Таких сьогодні в столиці 7, включно з Олександрівською. І їх список опублікований.

«Я сьогодні вранці був в Олександрівській лікарні. Перевірив особисто і відзняв на телефон невеликий репортаж звідти, покажу вам його сьогодні», - зазначив мер столиці.

Нагадаємо, журналісти повідомили, що Департамент охорони здоров’я Київської міської держадміністрації розіслав медичним закладам міста наказ про особливі умови лікування «особливих пацієнтів».

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #7 : Березня 26, 2020, 01:16:06 13:16 »
Ukrinform
@UKRINFORM

Кличко попросив Зеленського скасувати накази про окремі палати для держслужбовців

https://ukrinform.ua/rubric-kyiv/2905344-klicko-poprosiv-zelenskogo-skasuvati-nakazi-pro-okremi-palati-dla-derzsluzbovciv.html

 :smilie5:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #8 : Березня 26, 2020, 01:28:40 13:28 »
Ukrinform
@UKRINFORM

Кличко попросив Зеленського скасувати накази про окремі палати для держслужбовців

https://ukrinform.ua/rubric-kyiv/2905344-klicko-poprosiv-zelenskogo-skasuvati-nakazi-pro-okremi-palati-dla-derzsluzbovciv.html

 :smilie5:

Кличко  :smiley24: :upa :gigi:
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #9 : Березня 26, 2020, 01:46:36 13:46 »
не понимаю возмущений -вообще то это нормально а куда вы предлагаете ложить лиц с доступом к гостайне и прочее??

отдельные палаты с охраной для высших должностных лиц это нормально .. для любого нормального государства а не бантустана.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #10 : Березня 26, 2020, 01:58:46 13:58 »
не понимаю возмущений -вообще то это нормально а куда вы предлагаете ложить лиц с доступом к гостайне и прочее??

отдельные палаты с охраной для высших должностных лиц это нормально .. для любого нормального государства а не бантустана.
:smilie11: а при чем тут доступ к гостайне? эти лица спокойно ходят в спортзалы, летают в куршавели и жрут в ресторанах, я молчу уже за ночные клубы и стриптизерш, ишо? ладно палата для трех первых лиц - Президент, Премьер, Глава ВР. Но у них и резиденций достабиса, и там 100% есть комнаты для врачебных манипуляций - вот пусть изолируют и т.д., а разные депы и прочие рюкзакяны - вэл ком ту больничка. с какого перепугу им спецврачей, что опяять за 9ки, 7ки и прочие закрытые обкомовские распределители?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #11 : Березня 26, 2020, 02:03:23 14:03 »
:smilie11: а при чем тут доступ к гостайне? эти лица спокойно ходят в спортзалы, летают в куршавели и жрут в ресторанах, я молчу уже за ночные клубы и стриптизерш, ишо? ладно палата для трех первых лиц - Президент, Премьер, Глава ВР. Но у них и резиденций достабиса, и там 100% есть комнаты для врачебных манипуляций - вот пусть изолируют и т.д., а разные депы и прочие рюкзакяны - вэл ком ту больничка. с какого перепугу им спецврачей, что опяять за 9ки, 7ки и прочие закрытые обкомовские распределители?

притом тут гостайна что палаты готовили не для крушевельцев а для списка лиц находящихся под госохраной и там список не большой.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20253
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #12 : Березня 26, 2020, 02:08:33 14:08 »
не понимаю возмущений -вообще то это нормально а куда вы предлагаете ложить лиц с доступом к гостайне и прочее??

отдельные палаты с охраной для высших должностных лиц это нормально .. для любого нормального государства а не бантустана.

у Сивохи госохрана

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20253
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #13 : Березня 26, 2020, 02:10:12 14:10 »
военные будут в госпиталях
сбуушники в больницах сбу

какие у нас еще носители нахрен гостайн? бубочка?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #14 : Березня 26, 2020, 02:10:53 14:10 »
военные будут в госпиталях
сбуушники в больницах сбу

какие у нас еще носители нахрен гостайн? бубочка?

да - и бубочка тоже.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20253
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #15 : Березня 26, 2020, 02:14:37 14:14 »
да - и бубочка тоже.


кто еще? пиадарс  емец?

я тебе скажу что для бубочки есть целая больница

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #16 : Березня 26, 2020, 02:17:08 14:17 »
притом тут гостайна что палаты готовили не для крушевельцев а для списка лиц находящихся под госохраной и там список не большой.
этот список на раздватри расширяют:

Цитувати
Державна охорона забезпечується щодо Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, Голови Конституційного Суду України, Голови Верховного Суду України, Першого заступника Голови Верховної Ради України, Першого віце-прем'єр-міністра України, Міністра закордонних справ України, Генерального прокурора України.

Забезпечення безпеки інших осіб визначаються Законом України та рішеннями Президента України.
т.е. условный шефир с домочадцами лёхко переходит в палаты вип

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #17 : Березня 26, 2020, 02:18:16 14:18 »
Назар Приходько
· 1 год ·
 
Це - Зборомирська Галина Анатоліївна - заступник Департаменту охорони здоров' я Київської Міської Державної Адміністрації.

Саме вона підписала ганебний Наказ, за яким "віпам", НАВІТЬ у період СВІТОВОЇ пандемії, передбачені люксові палати не менше 13.кв.м із затемненими вікнами, безперешкодним доступом до операційного блоку та окремим сестринським постом в самій палаті...

Країна має знати своїх "героїв".

Детальніше Наказ ви можете почитати тут: (
otif_id=1585156811254791&notif_t=feedback_reaction_generic)

Апдейт: Друзі! Завдяки нашому розголосу, Кличко поговорив із Зеленським: "Розмовляв вчора з Президентом. І він готовий, і налаштований скасувати Накази, про які йдеться і які ми зобов’язані виконувати", - заявив він.

Та того, що Зеленський "налаштований" - замало. Хай вийде СЬОГОДНІ зі зверненням і скаже "я скасував". От тоді повіримо.

Назар Приходько


Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #18 : Березня 26, 2020, 02:18:41 14:18 »
этот список на раздватри расширяют:
т.е. условный шефир с домочадцами лёхко переходит в палаты вип

прекрасно - но это ответсвенность президента .. а лишать государство возможностей защищать себя это идиотизм украинского народа .. который он демонстрирует с завидным упорством.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20253
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #19 : Березня 26, 2020, 02:19:21 14:19 »
вот цельный канцлер ведущей страны мира
а не маланский выводок в ОП



и ох и ах она была на каратнине ДОМА

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #20 : Березня 26, 2020, 02:20:25 14:20 »
это ответсвенность президента
:weep: :weep: да, его это сильно остановит от подписания вип-пропусков своим корешам. кстати, тот же лысый с квартала вполне себе сможет в вип-палате загорять, при наличии решения бубочЬки. и бубочЬка клал на все законы в т.ч. моральные

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20253
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #21 : Березня 26, 2020, 02:20:43 14:20 »
прекрасно - но это ответсвенность президента .. а лишать государство возможностей защищать себя это идиотизм украинского народа .. который он демонстрирует с завидным упорством.

идиотизм в том что не будет отдеьных аппратаментов для кучки маланцев которые лечились всегда за рубежом?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #22 : Березня 26, 2020, 02:20:50 14:20 »
вы бы лучше так возмущались на реальное сужение гражданских прав - на всякие государства в смарфоне которые дают госчиновнику контроль над вами о котором оруел даже не подозревал что такое может быть ..

но нетй!! там где реально государство порет хрень вы киваете и одобряете

а там где оно поступает логично и правильно - возмущаетесь ..

это какая то массовая шизофрения
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20253
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #23 : Березня 26, 2020, 02:22:18 14:22 »
вы бы лучше так возмущались на реальное сужение гражданских прав - на всякие государства в смарфоне которые дают госчиновнику контроль над вами о котором оруел даже не подозревал что такое может быть ..

но нетй!! там где реально государство порет хрень вы киваете и одобряете

а там где оно поступает логично и правильно - возмущаетесь ..

это какая то массовая шизофрения

так отдельные палаты для сивох в условиях ЧП  это и есть сужение прав

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #24 : Березня 26, 2020, 02:22:50 14:22 »
вот цельный канцлер ведущей страны мира
а не маланский выводок в ОП



и ох и ах она была на каратнине ДОМА

для этого канцлера в германии подготовлена палата соответвующего уровня или медперсонал который позаботится о ней пока ее не положат в клинику за госсчет. .. да клиника может будет и общая.. но доставят ее туда военным вертолетом ели надо будет
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20253
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #25 : Березня 26, 2020, 02:26:08 14:26 »
для этого канцлера в германии подготовлена палата соответвующего уровня или медперсонал который позаботится о ней пока ее не положат в клинику за госсчет. .. да клиника может будет и общая.. но доставят ее туда военным вертолетом ели надо будет
:weep:

ничего для нее не подготовлено 
и живет он в обычной хате

ты бля забываешь что немцы такую хуйню не простят как отдельная медицина для чиновников


Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4018
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #26 : Березня 26, 2020, 02:29:48 14:29 »
:weep:

ничего для нее не подготовлено 
и живет он в обычной хате

ты бля забываешь что немцы такую хуйню не простят как отдельная медицина для чиновников

ну да - немцы такие идиоты что позволят в условиях угрозы скопытится глвыному должностному лицу в стране чем взывать политический кризис а значит и кризис управления ... офигенный план!! ..

это еще лучше чем голосовать за зеленского! ..
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #27 : Березня 26, 2020, 02:31:40 14:31 »
вы бы лучше так возмущались на реальное сужение гражданских прав - на всякие государства в смарфоне которые дают госчиновнику контроль над вами о котором оруел даже не подозревал что такое может быть ..

но нетй!! там где реально государство порет хрень вы киваете и одобряете

а там где оно поступает логично и правильно - возмущаетесь ..

это какая то массовая шизофрения
шизофрения??

это фото от 23.03 - это горожане моего города в ФБ, вайбере, инстаграмме скидывались на инфекционку, которая опорная. на микроволновки для персонала и больных, чтоб домашнюю еду разогреть, на электрочайники, чтоб персонал чая мог попить, но не в этом главное - скидывались на банальное моющее для посуды, на стиральный порошок, на мыло для рук, на пакеты для мусора, И!!! - на оцинкованные ведра! на долбанные, сука, оцинкованные ведра, которые для помывки пола должны быть в больничке, нужно было срочно более сотни штук. Сука, у нас евросоюз через речку, а в больничке в 21 веке нет оцинкованных ведер!!!
Сейчас люди везде и всюду тянут, напоминает 2014 год, "тогда каски, теперь маски"(с), а тут ВИПпалаты...



https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=3171489936410495&id=100006485585694

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #28 : Березня 26, 2020, 02:33:45 14:33 »
это инфекционка в городе Хуст на Закарпатье. Здесь, вот в этих условиях, должны будут бороться с короновирусом





больше фото  по ссылке   https://korrespondent.net/ukraine/4209489-na-foto-pokazaly-sostoianye-bolnytsy-khusta

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20253
Re: Медицинские VIP- палаты.
« Reply #29 : Березня 26, 2020, 02:34:06 14:34 »
ну да - немцы такие идиоты что позволят в условиях угрозы скопытится глвыному должностному лицу в стране чем взывать политический кризис а значит и кризис управления ... офигенный план!! ..

это еще лучше чем голосовать за зеленского! ..

да дружок
вирус уровнял всех
бомж может выжить
а зеленский подохнуть