Автор Тема: Вобщем так, ребята и девчата.  (Прочитано 4257 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #60 : Квітня 01, 2020, 10:50:08 22:50 »
Бачу треба декому освіжити пам'ять.
Отже, це вже не перше зникнення дописувача  "Злата" з форуму.
Якби в 2014 році і в наступні роки модерував хтось типу Geo, то Златічки ще б тоді і духу тут не було б, як кажуть її соплємєннікі - слєд би простил.
Більш калірованої вати в ті часи я на форумі не пам'ятаю. Ну залітали в основном макаківці по типу людасів та ішакових з бздарями. От, до речі, Бздарь -  так , ватніщий.
ХйЗ для чого Чупєр її тримав, якщо для разнообразія і плюралізьму то ну його нах такий плюралізьм.
Декілька років тому сталося диво - Златуля тихесенько зачаїлася та не відсвічувала. Чи то якесь перепрофілювання проходила, чи підвищення кваліфікації, хз.
Ну а потім одного разу сталося антидиво і Златічка как ні в чом нє бивало виринула знову  та продовжила тягти лямку.  Але, висловлювання її щодо України, її історії, війни з Мордором стали набагато обережніші, ну, майже, нейтральні.
Як надовго цього разу "Злата" зникне і коли вирине знову - час покаже.

П.С. ледве не забув. Шановне модераторство, зверніть увагу будь-ласка на діяльність мадам Оутсідоровой.   Вона майже з портків вицибує, так пнеться заслужіть ще одну звьоздачку, мільпардон за каламбур ггг,  на корму.
Мені обережність, можна сказати, аполітичність Злати на політичному форумі муляла, щось тут було не так, а от все й з'ясувалося.

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #61 : Квітня 01, 2020, 10:51:50 22:51 »
Не читал, но осуждаю. Ви сьогодні, як той брыльянт, виблискуєте все новими гранями своїх талантів. У принципі, одного таланту але то таке.
Ви, пане, й такі ж як Ви, не зважаючи на людей, змагаючись в чомусь, льєте сюди всякий непотріб. Будьте більш зваженими.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #62 : Квітня 01, 2020, 11:11:40 23:11 »
Ви, пане, й такі ж як Ви
А які це ми?

, не зважаючи на людей, 
Чого ж не зважаю? Зважаю і навіть реагую на вас. Чи ви не людина?
змагаючись в чомусь
То в чому я змагаюся?
льєте сюди всякий непотріб.
Увік.., увікн.., увімкнути
 Вікторе Федоровичу, ЛЛЄТЕ https://goroh.pp.ua/%D0%A1%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B7%D0%BC%D1%96%D0%BD%D0%B0/%D0%BB%D0%BB%D1%94%D1%82%D0%B5
Будьте більш зваженими.
Ну, як бути більше чи менше зваженим не знаю, а от просто зваженим знаю: стаєте на ваги і зважуєтесь  :laugh: Чи що ви мали на увазі? )))

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #63 : Квітня 02, 2020, 02:07:37 02:07 »
Сонечко, логіка - це послідовність, а ви в двох реченнях заплуталися: то реальність через призму; то призма, а потім реальність. Марксистська діалектика? Таку в Канаді вивчають?

Я якраз не заплуталася, а дуже чітко сказала. То у Вас проблеми із інтерпретацією друкованого тексту  :smilie5:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #64 : Квітня 02, 2020, 02:09:03 02:09 »
Ви чогось не помітили , що Жоржович образив не за перепост неточної інфи, а за тупу впертість Злати в ігноруванні, запереченні зауважень інших дописувачів про сумнівність і неточність її джерела
 І ще: мова була не про вівцю, хоча обмовка красномовна

Навіть якщо це і так, грубі матюки неприпустимі. Повторяю ще раз: давайте не скочуватися до кацапського стилю спілкування та ведення дискусії.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #65 : Квітня 02, 2020, 02:11:01 02:11 »
Бачу треба декому освіжити пам'ять.
Отже, це вже не перше зникнення дописувача  "Злата" з форуму.
Якби в 2014 році і в наступні роки модерував хтось типу Geo, то Златічки ще б тоді і духу тут не було б, як кажуть її соплємєннікі - слєд би простил.
Більш калірованої вати в ті часи я на форумі не пам'ятаю. Ну залітали в основном макаківці по типу людасів та ішакових з бздарями. От, до речі, Бздарь -  так , ватніщий.
ХйЗ для чого Чупєр її тримав, якщо для разнообразія і плюралізьму то ну його нах такий плюралізьм.
Декілька років тому сталося диво - Златуля тихесенько зачаїлася та не відсвічувала. Чи то якесь перепрофілювання проходила, чи підвищення кваліфікації, хз.
Ну а потім одного разу сталося антидиво і Златічка как ні в чом нє бивало виринула знову  та продовжила тягти лямку.  Але, висловлювання її щодо України, її історії, війни з Мордором стали набагато обережніші, ну, майже, нейтральні.
Як надовго цього разу "Злата" зникне і коли вирине знову - час покаже.

П.С. ледве не забув. Шановне модераторство, зверніть увагу будь-ласка на діяльність мадам Оутсідоровой.   Вона майже з портків вицибує, так пнеться заслужіть ще одну звьоздачку, мільпардон за каламбур ггг,  на корму.

Упоротому все нейметься. Ти просто інтелектуально обмежений інцел. Давай приклад та цитати, що злата ватниця. І заодно що я Ольга Тейлор. От жеж брехлива істота.
« Останнє редагування: Квітня 02, 2020, 06:13:29 06:13 від Ad Astra »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #66 : Квітня 02, 2020, 06:51:13 06:51 »
Я якраз не заплуталася, а дуже чітко сказала. То у Вас проблеми із інтерпретацією друкованого тексту  :smilie5:
То інтерпретуйте мені нерозумному оцей "чітко артикульований" випадковий набір друкованого тексту
 :gigi:

З логікою проблеми? реальності, що пройшла через призму Вашого збоченого розуміння. Спочатку призма, потім спотворена реальність.

Що ще незрозуміло??
:weep:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #67 : Квітня 02, 2020, 06:55:39 06:55 »
Навіть якщо це і так, грубі матюки неприпустимі. Повторяю ще раз: давайте не скочуватися до кацапського стилю спілкування та ведення дискусії.
Отже привід у Жоржовича був.
 А як ви вважаєте, чи не є вперте заперечення Златою очевидного, на що їй вказали аж три юзери, кацапським стилем спілкування та ведення дискусії?

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #68 : Квітня 02, 2020, 08:28:51 08:28 »
Отже привід у Жоржовича був.
 А як ви вважаєте, чи не є вперте заперечення Златою очевидного, на що їй вказали аж три юзери, кацапським стилем спілкування та ведення дискусії?
парашинський стиль спілкування
Не було у Жоржовича приводу так ганебно висловлюватися! Ті слова - чиста зла параша.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #69 : Квітня 02, 2020, 08:46:32 08:46 »
парашинський стиль спілкування
Не було у Жоржовича приводу так ганебно висловлюватися! Ті слова - чиста зла параша.
Я цілком вас підтримую, що матіркування є кацапізмом чистої води, мені й самому не подобається. Але разом з тим з власного досвіду, з досвіду інших знаю, що у певних ситуаціях без матюків ніяк не обійтися. В даному випадку Жоржович почав лаятися, коли Злата почала заперечувати очевидне, на що їй коректно вказали декілька юзерів, тобто, маємо такий ланцюжок подій: Злата постить неправдиву інфу, їй вказують на це декілька юзерів, Злата вперто тримається свого, тоді Жоржович висловлює свою думку про її розумові здібності матом. Я правильно виклав хронологію подій?

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #70 : Квітня 02, 2020, 08:53:08 08:53 »
Я цілком вас підтримую, що матіркування є кацапізмом чистої води, мені й самому не подобається. Але разом з тим з власного досвіду, з досвіду інших знаю, що у певних ситуаціях без матюків ніяк не обійтися. В даному випадку Жоржович почав лаятися, коли Злата почала заперечувати очевидне, на що їй коректно вказали декілька юзерів, тобто, маємо такий ланцюжок подій: Злата постить неправдиву інфу, їй вказують на це декілька юзерів, Злата вперто тримається свого, тоді Жоржович висловлює свою думку про її розумові здібності матом. Я правильно виклав хронологію подій?
парашинський стиль спілкування
Не було у Жоржовича приводу так ганебно висловлюватися! Ті слова - чиста зла параша. Без поваги до опонента. З метою знищити.
Українці б просто пореготали б з дотепними кепкуваннями, але без  зла. А тут було парашинське зло і знищення.
« Останнє редагування: Квітня 02, 2020, 08:58:13 08:58 від leonpod »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #71 : Квітня 02, 2020, 09:14:36 09:14 »
парашинський стиль спілкування
Не було у Жоржовича приводу так ганебно висловлюватися! Ті слова - чиста зла параша. Без поваги до опонента. З метою знищити.
Українці б просто пореготали б з дотепними кепкуваннями, але без  зла. А тут було парашинське зло і знищення.
Зрозуміло, що мат - це параша, і абсолютно зрозуміло, що Жоржович матом хотів вразити самоповагу Злати. А от щодо того, що українці б просто пореготали, коли їм нахабно сцють у вічі, тобто, заперечують очевидне, у мене чогось сумніви. Для демонстрації своєї думки, я вам наведу простий приклад з життя: от ви одружений, дружина йде до подруг, відключає телефон, приходе зранку п'янюча і без  трусів; на питання де була, каже що у подруг , пила тархун, а труси... Приблизна цитата:"Та хто ти такий?" Ну, і чоловік підсвітив їй обличчя, декілька днів жила у рідні. Увага, питання: дії чоловіка чиста параша чи як українець він повинен допомогти їй підмитися, покласти у подружнє ліжко, а зранку вибачатися, що подумав щось не теє?

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #72 : Квітня 02, 2020, 09:25:26 09:25 »
Зрозуміло, що мат - це параша, і абсолютно зрозуміло, що Жоржович матом хотів вразити самоповагу Злати. А от щодо того, що українці б просто пореготали, коли їм нахабно сцють у вічі, тобто, заперечують очевидне, у мене чогось сумніви. Для демонстрації своєї думки, я вам наведу простий приклад з життя: от ви одружений, дружина йде до подруг, відключає телефон, приходе зранку п'янюча і без  трусів; на питання де була, каже що у подруг , пила тархун, а труси... Приблизна цитата:"Та хто ти такий?" Ну, і чоловік підсвітив їй обличчя, декілька днів жила у рідні. Увага, питання: дії чоловіка чиста параша чи як українець він повинен допомогти їй підмитися, покласти у подружнє ліжко, а зранку вибачатися, що подумав щось не теє?
підміна понятть заради власного виправдання. Там не було категоричних речей. Було спілкування може дещо легковажне. А у відповідь - знищення.
Вам приклад у відповідь: це як ви постукали у двері і запитали "можна зайти?" а звідти вибігли троє і почали вас забивати молотками з криками "хто так заходить". (Пробачте, що приклад "без підмивання")

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #73 : Квітня 02, 2020, 09:46:55 09:46 »
підміна понятть заради власного виправдання. Там не було категоричних речей. Було спілкування може дещо легковажне. А у відповідь - знищення.
Вам приклад у відповідь: це як ви постукали у двері і запитали "можна зайти?" а звідти вибігли троє і почали вас забивати молотками з криками "хто так заходить". (Пробачте, що приклад "без підмивання")
Так давайте розберемося які саме поняття були підмінені.
 А де я сам себе виправдовував? І в чому?
 Категорична чи не категорична річ, питання оціночне і суб'єктивне. Наприклад, для мене категорична річ, коли з мене відверто намагаються зробити дурня. Я так розумію, що і для Жоржовича також. А для вас?
 А як же Златочку знищили? Що назвали ТП чи як там? Так це зазвичай оцінюється як образа. В чому саме ви вбачаєте знищення?
 Так дивлячись в чиї двері, за яких обставин. От я знаю випадок з життя, коли людина навіть не встигла промовити :"Можна зайти?",- як у відповідь громихнув постріл дуплетом.
 Не пробачаю,  контекст з підтекстом є суть мистецтво.

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 347
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #74 : Квітня 02, 2020, 09:49:35 09:49 »
Скочується СУП на пси...

Пане leonpod,  судячи з кількості ваших дописів, ви давно вже тут? Тобто мали скласти власне уявлення про більшість - особливо активних, передусім - дописувачів.

Наприклад, для пана Yuras Yuras, головне - аби останнє слово, лишилося за ним (неважливо, хибне воно, а чи ні ). Ну, - така риса характеру в чоловіка (хоча, особисто я, завжди вважав, що це притаманно, скоріше, жінкам ).

Всі ми маємо, - ті чи інші - недоліки...

p.s. матюччя - тим паче на адресу жінки,  принижує чоловіка

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32852
  • Стать: Чоловіча
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #75 : Квітня 02, 2020, 09:49:38 09:49 »
Тю, знайшли проблему. Нехай злата обматюкає Жоржовіча і заспокоїться   :smilie5:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #76 : Квітня 02, 2020, 09:54:48 09:54 »
Скочується СУП на пси...

Пане leonpod,  судячи з кількості ваших дописів, ви давно вже тут? Тобто мали скласти власне уявлення про більшість - особливо активних, передусім - дописувачів.

Наприклад, для пана Yuras Yuras, головне - аби останнє слово, лишилося за ним (неважливо, хибне воно, а чи ні ). Ну, - така риса характеру в чоловіка (хоча, особисто я, завжди вважав, що це притаманно, скоріше, жінкам ).

Всі ми маємо, - ті чи інші - недоліки...

p.s. матюччя - тим паче на адресу жінки,  принижує чоловіка
Головне - це мотив і мета, а  ви  запримітили тільки певні особливості тактики.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #77 : Квітня 02, 2020, 09:55:27 09:55 »
Тю, знайшли проблему. Нехай злата обматюкає Жоржовіча і заспокоїться   :smilie5:
Отож

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #78 : Квітня 02, 2020, 10:02:52 10:02 »
Тю, знайшли проблему.
Нехай злата обматюкає Жоржовіча і заспокоїться   :smilie5:
:smiley24:
Вона ж у нас... культурна, iнтелiгента людина - довго буде доводити, що так робити не можна, що в кожному з нас... своя культура, а матюки - ознака психiчноi проблеми тощо...
Три стор.  спаму - в Смiтник - годi копирсатися в лайнi...

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #79 : Квітня 02, 2020, 11:09:16 11:09 »
:smiley24:
Вона ж у нас... культурна, iнтелiгента людина - довго буде доводити, що так робити не можна, що в кожному з нас... своя культура, а матюки - ознака психiчноi проблеми тощо...
Три стор.  спаму - в Смiтник - годi копирсатися в лайнi...
Про "мудаків" пані Супрун ну дуже слушно написала! Вони майже нарівні з коронавірусом. Не лікуються нічим.  :Hochu_pyva: :smiley15: :smiley14: :super: :rotate: :lol: :gigi: :hot: :smiley25: :smiley16:

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #80 : Квітня 02, 2020, 11:49:17 11:49 »
Скочується СУП на пси...

Пане leonpod,  судячи з кількості ваших дописів, ви давно вже тут? Тобто мали скласти власне уявлення про більшість - особливо активних, передусім - дописувачів.

Наприклад, для пана Yuras Yuras, головне - аби останнє слово, лишилося за ним (неважливо, хибне воно, а чи ні ). Ну, - така риса характеру в чоловіка (хоча, особисто я, завжди вважав, що це притаманно, скоріше, жінкам ).

Всі ми маємо, - ті чи інші - недоліки...

p.s. матюччя - тим паче на адресу жінки,  принижує чоловіка
Дякую, lutuli, що "помітили" мене!
Я тут з весни 2014, коли ФУП став чужим (а з нього мене викреслили 2-3 роки тому, коли я запитав, чому дітям пана Георгія Гонгадзе цей ФУП не допомагає, а лещенку дає афігенні кредити на квартиру).
Щодо дописувачів. Люблю і поважаю всіх! Адже, завдяки пану ГЕО та пані Дрейк, тут мало  ворогів.
Але зневажливе ставлення  своїх до своїх викликає у мене супротив. Ми повинні, повинні!!! любити один одного. Плекати  самобутність кожного. Триматися України і українськості! І знищувати в собі і в оточуючих парашинсьтво і парашу.
Моя бабуня ніколи не розмовляла по-парашинські. За сотні літ наше село не перейшло на чужу мову. Незважаючи на вбивства та голодомори, що принесли нам парашинці.
Наприкінці життя я хочу, щоб те українське щастя, що подарувала мені бабуня (а дідів повбивали в 1937 - дали справку про смерть від "катару желудка"), квітло, розцвітало і відходило геть від параші. Тому кожне парашинське віяння навіть тут викликає у мене відразу.
Ми - інші!!!!!!!
Ми - Українці!!!!

Смерть  ворогам!

Слава Україні!!!!

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #81 : Квітня 02, 2020, 12:35:38 12:35 »
Дякую, lutuli, що "помітили" мене!
Я тут з весни 2014, коли ФУП став чужим (а з нього мене викреслили 2-3 роки тому, коли я запитав, чому дітям пана Георгія Гонгадзе цей ФУП не допомагає, а лещенку дає афігенні кредити на квартиру).
Щодо дописувачів. Люблю і поважаю всіх! Адже, завдяки пану ГЕО та пані Дрейк, тут мало  ворогів.
Але зневажливе ставлення  своїх до своїх викликає у мене супротив. Ми повинні, повинні!!! любити один одного. Плекати  самобутність кожного. Триматися України і українськості! І знищувати в собі і в оточуючих парашинсьтво і парашу.
Моя бабуня ніколи не розмовляла по-парашинські. За сотні літ наше село не перейшло на чужу мову. Незважаючи на вбивства та голодомори, що принесли нам парашинці.
Наприкінці життя я хочу, щоб те українське щастя, що подарувала мені бабуня (а дідів повбивали в 1937 - дали справку про смерть від "катару желудка"), квітло, розцвітало і відходило геть від параші. Тому кожне парашинське віяння навіть тут викликає у мене відразу.
Ми - інші!!!!!!!
Ми - Українці!!!!

Смерть  ворогам!

Слава Україні!!!!
:laugh:
 Вам треба орден дати як потомствєнному патріоту. Який чомусь слабкий на українську мову і аж занадто сильний у пафосі.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #82 : Квітня 02, 2020, 04:55:04 16:55 »
одне для мене поза сумнівами- краще в пристойному товаристві бути посланим на хуй

ніж цілуватися з підарасами і шльондрами

Offline admin

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2552
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #83 : Квітня 02, 2020, 09:41:21 21:41 »
одне для мене поза сумнівами- краще в пристойному товаристві бути посланим на хуй

ніж цілуватися з підарасами і шльондрами

Згоден.

Досить дрочити на цю тему. Демонстративні уходи з форумів вже всіх дістали. Я не знаю що там трапилось у Злати з Жоржовичем, але Злата, такі демарші виглядають глупо. Тобі дав пораду RG - послали тебе накуй - зроби теж саме. Ми без тебе якось обійдемося. Тема закрита. Йди на свій фбук. Не треба підвищувати своє ЧСВ за наш рахунок.

Асталавіста.


Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #84 : Квітня 02, 2020, 09:50:32 21:50 »
Згоден.

Досить дрочити на цю тему. Демонстративні уходи з форумів вже всіх дістали. Я не знаю що там трапилось у Злати з Жоржовичем, але Злата, такі демарші виглядають глупо. Тобі дав пораду RG - послали тебе накуй - зроби теж саме. Ми без тебе якось обійдемося. Тема закрита. Йди на свій фбук. Не треба підвищувати своє ЧСВ за наш рахунок.

Асталавіста.
А порозважатись, патичком потицяти? Хай поворушаться )))

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #85 : Квітня 02, 2020, 10:15:48 22:15 »
Згоден.
Досить дрочити на цю тему. Демонстративні уходи з форумів вже всіх дістали. Я не знаю що там трапилось у Злати з Жоржовичем, але Злата, такі демарші виглядають глупо. Тобі дав пораду RG - послали тебе накуй - зроби теж саме. Ми без тебе якось обійдемося. Тема закрита. Йди на свій фбук. Не треба підвищувати своє ЧСВ за наш рахунок.
Асталавіста.
Ставимо крапку та скидаемо тему в Смiтник - три сторiни нi про що - пiшла та пiшла - невелика втрата для Полiтичного Форума.
Нехай в ФБ потсить бородатi еврейскiе анедкоти - на бiльше... часу не висточае...
 :gb:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #86 : Квітня 02, 2020, 10:19:25 22:19 »
Ставимо крапку та скидаемо тему в Смiтник - три сторiни нi про що - пiшла та пiшла - невелика втрата для Полiтичного Форума.
Нехай в ФБ потсить бородатi еврейскiе анедкоти - на бiльше... часу не висточае...
 :gb:
З якого це дива в смітник? Гарна тема, хай юзери висловлюються )))

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8612
  • Стать: Чоловіча
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #87 : Квітня 02, 2020, 10:43:58 22:43 »
З якого це дива в смітник? Гарна тема, хай юзери висловлюються )))
:smiley24:

ПС тему треба б перейменувати в "как нєправільно уходіть с форума" та пришпілити зверху в назіданіє,  так сказать
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15760
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #88 : Квітня 02, 2020, 10:50:08 22:50 »
:smiley24:

ПС тему треба б перейменувати в "как нєправільно уходіть с форума" та пришпілити зверху в назіданіє,  так сказать
Так не тільки ж у цьому питання. От подивіться якого я тут брильянта надибав - leonpold зовуть. Почав уже його огранкою займатися, так він утік.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18387
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #89 : Квітня 03, 2020, 12:05:07 00:05 »
Так не тільки ж у цьому питання. От подивіться якого я тут брильянта надибав - leonpold зовуть. Почав уже його огранкою займатися, так він утік.

Та дивись щоб він твоєю огранкою не займався.