Автор Тема: Вобщем так, ребята и девчата.  (Прочитано 4280 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #90 : Квітня 03, 2020, 03:15:45 03:15 »
В пизду Брамса!  :vinsent:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #91 : Квітня 03, 2020, 04:07:20 04:07 »
Жоржович ніч не спав, аби тільки з ходки вискочити  :smilie5: Ні свєт, ні заря в 3 ранку запостив  :weep: :weep: :weep:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #92 : Квітня 03, 2020, 04:13:31 04:13 »
Згоден.

Досить дрочити на цю тему. Демонстративні уходи з форумів вже всіх дістали. Я не знаю що там трапилось у Злати з Жоржовичем, але Злата, такі демарші виглядають глупо. Тобі дав пораду RG - послали тебе накуй - зроби теж саме. Ми без тебе якось обійдемося. Тема закрита. Йди на свій фбук. Не треба підвищувати своє ЧСВ за наш рахунок.

Асталавіста.

Таке враження, що дехто бачив жінок лише на картинках і не знає, як вони працюють.

Порадити жінці когось обматюкати - це як чоловіку запропонувати, замість того, щоб зняти штани і зробити це настоячи, сісти акуратно на унітазик і попісяти так. Це суперечить самій природі жінки в цілому.

Ви всі старі холостяки тут чи що?  :smilie10:

До речі, а я йду з фейсбуку. Нещодавно запостила відповідь кацапським тролям щодо фейкової рашодопомоги Італії. І раз! фейсбук мене заблокував і попросив, щоб я подала свої документи для верифікації, що це я. Ню-ню. Так я їм все і подала. Звичайно ж, я там писала не під своїм справжнім іменем, бо ціную прайвасі, але якась с№;ка стуканула  :smilie9:

Я вже давно збиралася звалити, але якось руки не доходили. Тепер шукаю альтернативну соціальну мережу.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #93 : Квітня 03, 2020, 08:05:28 08:05 »
Та дивись щоб він твоєю огранкою не займався.
Так хай заходе, почнем з незнИщених.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Вобщем так, ребята и девчата.
« Reply #94 : Квітня 03, 2020, 08:26:59 08:26 »
Таке враження, що дехто бачив жінок лише на картинках і не знає, як вони працюють.

Порадити жінці когось обматюкати - це як чоловіку запропонувати, замість того, щоб зняти штани і зробити це настоячи, сісти акуратно на унітазик і попісяти так. Це суперечить самій природі жінки в цілому.

Ви всі старі холостяки тут чи що?  :smilie10:

До речі, а я йду з фейсбуку. Нещодавно запостила відповідь кацапським тролям щодо фейкової рашодопомоги Італії. І раз! фейсбук мене заблокував і попросив, щоб я подала свої документи для верифікації, що це я. Ню-ню. Так я їм все і подала. Звичайно ж, я там писала не під своїм справжнім іменем, бо ціную прайвасі, але якась с№;ка стуканула  :smilie9:

Я вже давно збиралася звалити, але якось руки не доходили. Тепер шукаю альтернативну соціальну мережу.
Звьоздочка, тут же загалом чоловічий колектив, отже, звикли, більш-менш прямо говорити і діяти. Ви праві щодо жінок але в чоловічому колективі жіночі витребеньки сприймаються негативно, бо заплутують просту як двері ситуацію або  абсолютно зрозумілу  ситуацію перетворюють на  суперпроблему. Це бісить, бо якого куя?