Автор Тема: Союз Сатани й Антихриста (хто породив Закон про землю і наслідки для України)  (Прочитано 2276 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
УКРАЇНА  ВСЬО

Щойно прийнятий Закон про Землю, (т.з. земельна реформа взагалі), стане тим останнім  цвяхом в український суверенітет.

Тепер пояснюю все по порядку.

В 1991 році, Україна внаслідок ліквідації СРСР, отримала непогані стартові умови (промисловість, інфраструктура, сількогосподарський потенціал і людський потенціал).І зовнішніх боргів - 0,00 доларів США !
Сьогодні, в 2020-му році, Україна має Президентом російськомовного єврея, якому Україна абсолютно чужа, має маріонеток світового єврейства і Кремля(більшість) в Верховній Раді, має мільярдні борги закордонним кредиторам ( образно кажучи, - євреям всього світу), має колосально-зменшене народонаселення, має окуповані території близько 10%, має розкурочену промисловість і ліквідовану велику кількість промислових підприємств.
............................
З чого все починалось? Починалось все з ваучерної прихватизації. Починалось ще зі зміни керівництва Міністерства економіки.(бувшого Держплану УРСР, який в будь-якому Кабміні був найголовнішим відомством).
Ця зміна відбулася в жовтні 1992 року, з приходом до Прем"єрського крісла жиди-кацапського ставленика КУЧМО і з посадокою в крісло Мін.економіки жидомасонського ставленика Віктора Пинзеника (етнічного єврея, який, однак, ніколи це сам не визнавав).
Кучмо було прем"єром менше ніж рік, але інляція була така( купонів надрукували), що Україна мало не дійшла до до дефолту і втрати суверенітету.

Тоді - почали потроху роздерибанювати, роздержавлювати багато різних промислових підприємств, що стало можливим. І так ні шатко - ні валко, однак поступально і безперервно  цей процес тривав до 2000 р. Запустив цей процес безпосередньо саме Пинзеник з подачі КУЧМО, під впливом "радників" з ДержДепу США (да-да, вже тоді).
В 2000 році в Прем"єрське крісло був посаджений ще один жидо-масонський ставленик сумновідомий Віктор Ющенко ( він же "Пасічник", він же "Паскуда" і т.п.) І тоді почався процес ліквідації колгоспів і радгоспів, які, однак, вже були комерційними підприємствами і називались КСП. Я їх не ідеалізую, але вони були важливим інфраструктурним елементом в житті українських сіл.
Віктор Ющенко не був етнічним євреєм, але шкоди Україні й українцям він завдав більше, ніж сотня жидів і кацапів, разом взятих.

Я добре пам"ятаю 2000 рік, коли  Ющенко об"явив з пафосом: "Через місяць я вам покажу останній колгосп!"
На райдаржадміністрації була дана команда з Кабміну розпустити ті колгоспи якнайшвидше, в будь-який спосіб.
А як? А отак! Не було ніяких бухгалтерсько-економічних ліквідаційних проваджень, а просто потім записали все "по факту". Найбідніші селяни просто почали йти до тваринницьких ферм і стягувати з них шифер, а потім і розбирати по цеглині. Мужики більш розторопниші просто  захоплювали трактори й сільгосптехніку, а потім, чисто "по факту" попереоформляли все на себе. Були такі групки селян, пов"язані з бувшими головами колгоспів, які поприхватизовували будівлі колгоспних комор )).

Ну й отак от зародилось українське фермерство.


Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Але життя продовжувалось і тоді ж  почали розпайовувати землі щойно ліквідованих колгоспів між бувшими колгоспниками.
В різних регіонах, кому скільки дісталось ( від 1-2 га на Заході і до 7-8 га на Півдні).
Радянська соціально-економічна політика була така, що призводила до відтоку українського населення з сіл в міста і в далекі регіони (Донбас, Нечорнозем"я, Сибір і т.д.). І коли настав час розпуску колгоспів, то там залишились переважно старики, всілякі маргінали, які свої колгоспні паї почали здавати в оренду нововиниклим фермерам ( і з тих же селян, молодших і метикованіших), далеко не завжди за адекватну орендну оплату.

За ці майже 20 років в селах поступово призвичаїлись і до такого життя, - до виживання. Ще були і зараз ще є пасовища, ще в селах господарі тримали й тримають корів, свиней, ще обробляють городи, возять ще потроху нормальні продукти в місто і ще й заробляють на себе. Переважна більшість українських селян підтримали в 2004 році Ющенка й Помаренчеву революцію, в 2013-2014 р.р.- Євромайдан і вигнання з України янучарської донбасоти.
-------------------------
І от настав 2019 рік. Тупоголові українці ( і селяни в т.ч), обрали собі нове ярмо на шию під назвою "Зелена Влада".
Ця зелена влада владою навіть і не є. Це є держдепіські маріонетки ( тобто, маріонетки тих, хто розглядає Україну як сільгосп.плантацію при мінімумі мешканців, і ще й не українців, а бажано інорасових, африканців і азіатів, чужих, з чужим менталітетом і з чужою історією й культурою)
Тоді - Україна стане лояльною і слухняною і не буде "багатосотлітнім гемороем" для світового єврейства.
Земельна реформа - найголовніший для цього чинник впливу. ( після пенсійної і медичної).

Після повного здійснення Земельної Реформи, України як такої, вважайте, вже не буде.
Іноземний капітал швидко викупить хороші орні землі, які завжди були джерелом життя й існування українців.
Поступово не стане тих українських сіл, відомих ще й сьогодні всім нам.
Старики повимирають, а молодші - просто роз"їдуться в інші країни біоматеріалом для чужої асиміляції.
Життя буде змінюватись і наявні населені пункти поступово заселятимуться чужинцями.

Далі - я вже не можу та ймне хочу прогнозувати, якою буде Україна через 30-40 років, як виглядатиме її населення , яку матиме назву, які матиме кордони, які ще території відколяться, скільки інших культур і країн утвориться на території сучасної, ще існуючої України.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Але ще дещо скажу.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Вчора вночі я був трохи вражений тим парнокопитним голосуванням.

До Зебілів в мене немає жодних претензій. На те вони й були всі посаджені до ВР, щоб прголосувати за земельну реформу.
Жидівство за це боролося бігато років ( десятків років).
До партії Голос - я теж не маю жодних претензій. " Голос" - це такі само жидо-Держ.Депівські підараси, як і  ЗЕбіли.
Голос відрізняються від Зебілів тим, що вони не руськомірні ( як більшість Зебілів). Да,  це факт, Але вони й не українські теж.
Зараз це вже ніякого значення не має.

Був я неприємно здивований, що Порошенківська Солідарність віддали 23 з 27 з голосів за ту жидо-реформу.
Я не був і не є прихильником Порошенка і його партії. Хоча в  2-му турі я навіть голосував за нього. Про це я не шкодую. Бо хотів дати шанс, щоб була якась можливість хоча б підняти якусь "бучу", щоб повоювати з зеленню, що може якісь "перевибори", чи що завгодно.

Бо мати президентом російськомовного україноненавидящого єврея я вважаю для себе особистим приниженням.
Я не знаю навіщо Порошенко сам особисто голосував за те зелене гівно. Що йому в житті не вистачало? Хто його і його фракцію  на аркані тягнув ???
..............................
Всі оті жидо-сатанинські сили, прямо серед ночі, зібравшись докупи, зібравшись саме в час, коли панує нечиста сила, в будівлі Верховної Ради, ), 0 годин 41 хвилина, 259-ма голосами, винесли вирок українській цивілізації.
 Це й відбувся справжній шабаш Сатани й Антихриста. Шабаш-259, 31.03.2020.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Я сам є давній прихильник партії Батьківщина( з 2002 року і беззмінно), хоч я є  й безпартійний, але я гордий з того, що "Батьківщина" не дала жодного голоса в той Сатанинський Шабаш-259.




Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Землю - колгоспам, фабрики - державі

Макака (с)

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Землю - колгоспам, фабрики - державі

Макака (с)

Про макаку не згадуй, вона давно вже повернулась додому, до рідного Чикаго.
Хоча в ФБ вона ще є, час від часу повчає нас як жити, як чистити зуби й мити руки, тощо.

В неділю вони зустрічаються з Яресько, одягнувши вишиті сорочки йдуть до церкви, а потім смакують біг-маками.
« Останнє редагування: Квітня 01, 2020, 01:37:44 13:37 від Бумеранг »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
Щось ти довго роздуплявся, 'колхознік'  :weep:

Всю цю пургу можеш собі в дупу запхати.

Розкажи нам краще, чому убютки за Коломойшу (щирого українця  :weep:) рвали сраки, аж дим йшов ?  :smilie7:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Вводниє с Туравскай зайшли  :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Щось ти довго роздуплявся, 'колхознік'  :weep:

Всю цю пургу можеш собі в дупу запхати.

Розкажи нам краще, чому убютки за Коломойшу (щирого українця  :weep:) рвали сраки, аж дим йшов ?  :smilie7:

Вводниє с Туравскай зайшли  :smilie7:
:smiley24:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33071
  • Стать: Чоловіча
То що по закону про банки на Турівській народили ?  :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Про макаку не згадуй, вона давно вже повернулась додому, до рідного Чикаго.
Хоча в ФБ вона ще є, час від часу повчає нас як жити, як чистити зуби й мити руки, тощо.

В неділю вони зустрічаються з Яресько, одягнувши вишиті сорочки йдуть до церкви, а потів смакують біг-маками.

не переживай так, макака- це достатньо лагідно про тимокаку

а що там з колгоспами ?

коли вступати ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
почали вже агітацію мокаки. вибори чують сракою

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
не переживай так, макака- це достатньо лагідно про тимокаку

а що там з колгоспами ?

коли вступати ?
Не буде вже колгоспів.
Далі вже нічого не буде.

На одній частині України толеруватимуться негри й азіати, а на іншій буде рукий мір.
Де пройде кордон - не уявляю.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8643
  • Стать: Чоловіча
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline BEDUIN

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 248
Юльок, це брехлива, цинічна, підступна, тупа, продажна істота. Щоразу переконуюсь. (За подібний вислів мене на притулятнику перший раз забанили)))

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Не буде вже колгоспів.
Далі вже нічого не буде.

На одній частині України толеруватимуться негри й азіати, а на іншій буде рукий мір.
Де пройде кордон - не уявляю.

Ти маєш на увазі, що тупі юльки продадуть за безцінь свої паї ?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Краще б ти в 2010-му році, в 2-му турі Президентських виборів, був би переконаний, що тільки ворог України порівнює Ю. Тимошенко і В. Януковича і ще й ставить між ними знак рівності.

То може б тоді і історія України пішла б інакше.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20310
бумеранг не истери

100 га до 2024 года и без иностранцев
до 24 года еще дожить надо в нынешних реалиях

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Ти маєш на увазі, що тупі юльки продадуть за безцінь свої паї ?

Я маю на увазі, що на частині території бувшої( в недалекому майбутньому) України, більшість землевласників позбавляться своїх паїв через те, що податки, які на них скоро встановлюватимуться, стануть непідйомними для тих же землевласників.
Ці паї або продадуть за безцінь, або будуть відчужені рішенням судів на користь іноземців, або на підставних осіб, які підконтрольні іноземцям.

А на іншій частині бувшої  (в недалекому майбутньому) України, всі питання земельної власності і використання її, вирішуватимуть офіцери ФСБ РФ, що формально вважатимуться чиновниками земельних відділів відповідних райдержадміністрацій.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
бумеранг не истери

100 га до 2024 года и без иностранцев
до 24 года еще дожить надо в нынешних реалиях

Єдине, що ти правильно сказав - "еще дожить надо".
Але сьогодні загрози розпуску ВР нема.
Тому - ще побачиш, які будуть вноситися зміни в той закон.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Краще б ти в 2010-му році, в 2-му турі Президентських виборів, був би переконаний, що тільки ворог України порівнює Ю. Тимошенко і В. Януковича і ще й ставить між ними знак рівності.

То може б тоді і історія України пішла б інакше.
Юлька гірша: під патріотичними гаслами б здала б нас Хуйлу.

Offline BEDUIN

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 248
Ринок землі(цивілізований) повинен бути крапка. Крадій каломойша повинен сидіти в буцегарні, або бути прикопаний крапка. Але юлькашня проти цього.юлькашня за дефолт і власну з каломойшею кишеню. Все інше - словоблуддя

Offline BEDUIN

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 248
Юлька гірша: під патріотичними гаслами б здала б нас Хуйлу.
юлька- злобна фурія, це гірше "тупого предмета"

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Юлька гірша: під патріотичними гаслами б здала б нас Хуйлу.

Не здала б, як не зміг того зробити зебіл. Здати Україну хуйлу ніхто вже не зможе, попри намагання.

Мадурівна так би само спровокувала управлінський та економічний колапс через повну відсутність кадрів, власну профнепридатність та відверту тупість.

Ми це вже бачили під час її прем'єркування.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Юлька гірша: під патріотичними гаслами б здала б нас Хуйлу.

 Я впевнений, що не здала б. Юлька не побоялась 2 з половиною роки відсидіти в тюрмі. Вийти живим з тюрми не всім вдається.
Якби  вона тихо мовчала б, як Ющ чи Порох чи багато хто інших - то Янук її б і пальцем би не тронув.

Якби вона тоді стала  б Президентом - то навіть і таких питань не могло б виникнути. Хоча б тому, що вона свою особисту владу цінує і ніколи владою не ділиться.

Offline BEDUIN

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 248
Таких "впевнених", собі на умі, зараз багато в політиці. Справи говорять про протилежне

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Ринок землі(цивілізований) повинен бути крапка. Крадій каломойша повинен сидіти в буцегарні, або бути прикопаний крапка. Але юлькашня проти цього.юлькашня за дефолт і власну з каломойшею кишеню. Все інше - словоблуддя

Я вважаю - що ринку землі не повинно бути жодного. Моя особиста думка - тільки така. (вище я про це детально роз"яснив).Крапка.

Якби не крадій Коломойша в 2014 році, якби не дніпропетровціц, - то України, як цілісної країни вже б не існувало б. Бо без південно-східних регіонів Україна нежиттєздатна і існувати не зможе.
Все інше - словблуддя.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Не здала б, як не зміг того зробити зебіл. Здати Україну хуйлу ніхто вже не зможе, попри намагання.

Мадурівна так би само спровокувала управлінський та економічний колапс через повну відсутність кадрів, власну профнепридатність та відверту тупість.

Ми це вже бачили під час її прем'єркування.
При Юлі ніколи не було управлінських криз.  А як і були - то сворювалмсь вони Порошенком з подачі Ющенка (бензинова, цукрова в 2005 році).
Юля була найкращим Прем"єром за всю історію України.
Хто був профнепридатний - це Ющенко. І як прем"єр, і як президент.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
юлька- злобна фурія, це гірше "тупого предмета"
Да ?  :smilie5: Значить ти маєш бути щасливий, що президентом став таки тупий предмет. І особливо будь щасливий наслідками його правління . Всьо путьом!  :gigi:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
мокаки на бєню працюють як на рідного

гарний транш залетів  :gigi:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
а взагалі мокаки могли б і скупити землю, щоб не дісталася "на користь іноземців, або на підставних осіб, які підконтрольні іноземцям."

Десять років тому за домовленістю прем’єр-міністрів Юлії Тимошенко та Володимира Путіна "Нафтогаз" і "Газпром" підписали контракти на постачання і транзит газу, завдяки яким Україна безповоротно втратила 32 мільярди доларів.



я так порахував, що мокака могла б врятувати від "підконтрольних іноземців" до 30 000 000 га- це площа половини України