Автор Тема: З 1 травня вступають нові правила для українських водіїв: подробиці  (Прочитано 9097 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
 :fp2
Камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху (ПДР) запрацюють вже з 1 травня.

Карантин не стане перешкодою впровадження цієї системи.

У всякому разі, так вважає голова відділу комунікацій МВС України Артем Шевченко, пише  nikolaev24 .«МВС України нагадує, що карантин – карантином, вірус – вірусом, а автофотовідеофіксацію порушень ПДР та розсилку повідомлень про це поки ніхто не відміняв.

Вони запрацюють з 1 травня. Хоча, можлива і відстрочка в зв’язку з карантином », – заявив Шевченко.Поки що чиновник МВС рекомендує «скинути швидкість, а ще краще – залишатися вдома».

Зазначається, в столиці всього за кілька годин роботи камери автоматичної фото-та відеофіксації зафіксували понад 30 тисяч порушень ПДР.

"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
будуть розбиратись, хто за кермом ?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
будуть розбиратись, хто за кермом ?
Берiть iз собою... перуку + темнi окуляри...
 :ap

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
в Києві встановлені камери автофіксації: карта та адреси

Камери автофіксації порушень ПДР поки що є лише у Києві і працюють в тестовому режимі.

Зараз у місті Києві вже встановлено 20 приладів, обіцяють встановити ще 30 у області до 1 травня 2020 року. Саме з цієї дати “листи щастя” будуть виправляти власникам авто.



У місті Києві вже встановлено 20 приладів за такими адресами:

вул. Олени Теліги, 39
Набережне шосе, 4 (навпроти)
Дніпровська набережна, перехрестя з вулицею Причальна
вулиця Братиславська, 18
Чоколівський бульвар, 24
Північний міст (в напрямку лівого берегу)
Північний міст (в напрямку правого берегу)
Броварський проспект. (м. Лівобережна)
Броварський проспект/ вул. Будівельників
Південний міст (в напрямку лівого берегу)
Південний міст (в напрямку правого берегу)
проспект Героїв Сталінграда, 25
проспект Володимира Маяковського, 56
проспект Володимира Маяковського, 65
Дружби народів бульвар, 27
Дружби народів бульвар, 36
Столичне шосе, 58 в напрямку м. Київ
Столичне шосе 58, в напрямку м. Обухів
Харківська площа / проспект Миколи Бажана (у дві сторони)
До 1 травня буде встановлено ще 30 камер у Київській області.


https://auto.24tv.ua/tag/avtopodiia_tag71/
"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Берiть iз собою... перуку + темнi окуляри...
 :ap

Я завжди вуса приклеюю, коли виїжджаю  :gigi:

А по факту бляхарям знову заканало

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я завжди вуса приклеюю, коли виїжджаю  :gigi:
А по факту бляхарям знову заканало
Краще - бороду...
В перуцi - трохи спекотно...
Але... беспечно...
Разом з бородою...
 :ap

Offline woman

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 142
дякую за інфу, не знала

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4849
будуть розбиратись, хто за кермом ?

В нормальних країнах штраф приходить тому, на кого автомобіль зареєстрований. То вже справа власника, розбиратися з тим, кому він дав порулити. Якщо порушиш на орендованому автомобілі, то штраф прийде власнику компанії, а вона, накинувши єврів 500 "за адміністративні послуги", переправить штраф клієнту. В ЄС система діє і за кордоном. Швейцарія не член ЄС, але звідти теж акуратненько приходять штрафи. Для зручності клієнтів, навіть нідерландською виписують.  Їзда на бляхах не рятує. Не знаю, як буде в Україні.


Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
В нормальних країнах штраф приходить тому, на кого автомобіль зареєстрований. То вже справа власника, розбиратися з тим, кому він дав порулити.

Хулі у тому "нормального": порушив хтось один, штраф приходить комусь іншому, і він повинний тепер з порушником "розбиратися", не маючи для того важелів, котрі має поліція/суд.  :fp2

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15761
Хулі у тому "нормального": порушив хтось один, штраф приходить комусь іншому, і він повинний тепер з порушником "розбиратися", не маючи для того важелів, котрі має поліція/суд.  :fp2
Бо власність не тільки права дає але і обов'язки.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18960
Бо власність не тільки права дає але і обов'язки.

Які "обов'язки"? Платити за чуже порушення? А власник будинку на дворі котрого хтось когось зарізав повинний відсидіти за убивство, "бо нєхуй бути власником"? Якась рабсько-мазохистська психологія.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
В нормальних країнах штраф приходить тому, на кого автомобіль зареєстрований. То вже справа власника, розбиратися з тим, кому він дав порулити. Якщо порушиш на орендованому автомобілі, то штраф прийде власнику компанії, а вона, накинувши єврів 500 "за адміністративні послуги", переправить штраф клієнту. В ЄС система діє і за кордоном. Швейцарія не член ЄС, але звідти теж акуратненько приходять штрафи. Для зручності клієнтів, навіть нідерландською виписують.  Їзда на бляхах не рятує. Не знаю, як буде в Україні.

та я в курсі про європейську практику

потім деякі директори по фірмі свої штрафи розписують  :gigi:

не вважаю це за однозначно правильне рішення- тут порушуються, як на мене, базові права власника


Offline jia

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2731
не вважаю це за однозначно правильне рішення- тут порушуються, як на мене, базові права власника

Нічого не порушується
Ніхто не заважає володіти... став авто на виствку, в підвал в приватну колекцію... якщо хтось виїхав на дорогу - відповідай за тих, кому дав право керування

Інша аналогія
У вас є пістоль, офіційний, з балістийною міткою
Ви дали куму поносить... він завалив іншого кума. Теж будете казати, що порушуються ваші права, коли до вас прийдуть авакяни?
« Останнє редагування: Травня 02, 2020, 05:49:48 17:49 від jia »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15761
Які "обов'язки"? Платити за чуже порушення? А власник будинку на дворі котрого хтось когось зарізав повинний відсидіти за убивство, "бо нєхуй бути власником"? Якась рабсько-мазохистська психологія.
Взагалі-то подібний принцип раніше досить широко використовувався, зараз обмежено.
 Це з Цивільного кодексу:

4. Власність зобов'язує.

5. Власник не може використовувати право власності на шкоду правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію та природні якості землі.

 Це з Конституції:
Власність зобов'язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству.
 

 Тобто, власник, реалізуючи право власності, несе відповідальність за прийняте рішення з використання належного йому майна, а потім хай з безпосередньо винного у порядку регресу стягує шкоду. У описаному вами прикладі, власник ніяких рішень не приймав. Крім цього, треба мати на увазі, що довести, хто саме був за кермом, дещо складнувато, а принцип, що сам власник відповідальніий за належне використання свого майна, значно спрощує визначення і пошук винного.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4849
не вважаю це за однозначно правильне рішення- тут порушуються, як на мене, базові права власника

Не вважаю, що чиїсь права порушуються. Якщо я даю комусь свій автомобіль, то тільки тому, кому я довіряю і впевнений що він/вона відповідатимуть за порушення самостійно. Службі, що збирає штрафи по барабану, хто платитиме. Я в таких випадках просто прошу сплатити штраф того, хто порушив. Якщо я маю сумніви, я просто відмовлю в машині.

P.S.
Вище я помилково зайвий нолик втулив. Єврів 50 накинуть, не більше.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Не вважаю, що чиїсь права порушуються. Якщо я даю комусь свій автомобіль, то тільки тому, кому я довіряю і впевнений що він/вона відповідатимуть за порушення самостійно. Службі, що збирає штрафи по барабану, хто платитиме. Я в таких випадках просто прошу сплатити штраф того, хто порушив. Якщо я маю сумніви, я просто відмовлю в машині.

P.S.
Вище я помилково зайвий нолик втулив. Єврів 50 накинуть, не більше.

як на мене, держава просто перекладає на крайнього свої проблеми

більше того, держава тупо ПРОВОКУЄ на злочини

тобто винуватець ОБ'ЄКТИВНО може свою вину перекласти на когось іншого

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4849
як на мене, держава просто перекладає на крайнього свої проблеми

більше того, держава тупо ПРОВОКУЄ на злочини

тобто винуватець ОБ'ЄКТИВНО може свою вину перекласти на когось іншого

Держава нічого ні на кого не перекладає і, тим більше, ніяким чином, не провокує. Не хочеш мати проблем - не давай свій автомобіль не тим людям.
Винуватець не може перекласти вину. Якщо я знаю, що я йому довірив свій автомобіль, і за цей час прийшов штраф, то винуватець очевидний для мене і для нього.  Винуватцю доведеться розмовляти із тим, хто йому дав поїздити. Повертаємося до початку. Все дуже логічно.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15761
як на мене, держава просто перекладає на крайнього свої проблеми

більше того, держава тупо ПРОВОКУЄ на злочини

тобто винуватець ОБ'ЄКТИВНО може свою вину перекласти на когось іншого
Мова про адміністративне правопорушення, а не кримінальне, до того ж таким не хитрим способом швидко знаходиться винуватець, у т .ч і фактичний.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Які "обов'язки"? Платити за чуже порушення? А власник будинку на дворі котрого хтось когось зарізав повинний відсидіти за убивство, "бо нєхуй бути власником"? Якась рабсько-мазохистська психологія.
Это мне так напоминает козаченьок которые не хотят соблюдать закон и не нести никакой ответственности. Вся западная цивилизация стоит на выполнении закона...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Держава нічого ні на кого не перекладає і, тим більше, ніяким чином, не провокує. Не хочеш мати проблем - не давай свій автомобіль не тим людям.
Винуватець не може перекласти вину. Якщо я знаю, що я йому довірив свій автомобіль, і за цей час прийшов штраф, то винуватець очевидний для мене і для нього.  Винуватцю доведеться розмовляти із тим, хто йому дав поїздити. Повертаємося до початку. Все дуже логічно.
+100500. А заявить в угон можно всегда.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15761
+100500. А заявить в угон можно всегда.
Ню-ню.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Держава нічого ні на кого не перекладає і, тим більше, ніяким чином, не провокує. Не хочеш мати проблем - не давай свій автомобіль не тим людям.
Винуватець не може перекласти вину. Якщо я знаю, що я йому довірив свій автомобіль, і за цей час прийшов штраф, то винуватець очевидний для мене і для нього.  Винуватцю доведеться розмовляти із тим, хто йому дав поїздити. Повертаємося до початку. Все дуже логічно.

Що «логічно»- що ви замість держави визначаєте винного ?

Це ні хрена не логічно

А якщо ви позичите бензопилу, і хтось загубить її на місці злочину- це також ваша проблема ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Мова про адміністративне правопорушення, а не кримінальне, до того ж таким не хитрим способом швидко знаходиться винуватець, у т .ч і фактичний.

Важливий принцип

Держава має однозначно довести вину конкретної особи, а не віддавати ці функції будь-кому

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15761
Что нюню
+100500. А заявить в угон можно всегда.
Неправдиве повідомлення про злочин.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Що «логічно»- що ви замість держави визначаєте винного ?

Це ні хрена не логічно

А якщо ви позичите бензопилу, і хтось загубить її на місці злочину- це також ваша проблема ?

Ты не поверишь, но да.
Если твою бензопилу найдут на месте преступления то у тебя будут большие проблемы. минимум с тебя потребуют алиби

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15761
Важливий принцип

Держава має однозначно довести вину конкретної особи, а не віддавати ці функції будь-кому
Так держава вже довела, визначивши, що винний власник, а реалізують цю норму теж представники держави.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15761
Ты не поверишь, но да.
Если твою бензопилу найдут на месте преступления то у тебя будут большие проблемы. минимум с тебя потребуют алиби
:smiley24:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Неправдиве повідомлення про злочин.
Кто сказал неправдивое? Если без вашего ведома овладели вашим авто вы всегда можете заявить об угоне. Речь шла о возможности. После этого вы не несёте ответственность

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Ты не поверишь, но да.
Если твою бензопилу найдут на месте преступления то у тебя будут большие проблемы. минимум с тебя потребуют алиби

Ось це і ключове

Я маю алібі- а далі це проблема держави, а не моя

І навіть, якщо не маю алібі- це далеко не причина стати злочинцем

Це просто спростить моє життя