Автор Тема: З 1 травня вступають нові правила для українських водіїв: подробиці  (Прочитано 9161 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Невірно, тобі вже вище написали про засоби підвищеної небезпеки. Передача в користування не звільняє повністю власника від відповідальності.

ця тема про здійснення правопорушень під час керування транспортним засобом при фіксації засобами фотофіксації за умови керування транспортним засобом достовірно невстановленої особи, уповноваженої власником для цього у законний спосіб

давай спробуємо бути конкретними

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Я ж не питаю, як оформлені відносини, я питаю - 'до кого прийдуть першим'.

Правильно - до власника. І далі він вже доводить, на кому відповідальність за цей випадок згідно встановлених цивільно-правових відносин по договору оренди. І якщо не вдасться довести з тих чи інших причин, то вся відповідальність залишиться на ньому.

Ситуація з авто аналогічна на 110%. Те, що договір про передачу в користування може бути укладений в усній формі, нічого принципово не змінює.

і , якщо передача ТЗ відбулася ЗАКОННО, то що ?


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча
ця тема про здійснення правопорушень під час керування транспортним засобом при фіксації засобами фотофіксації за умови керування транспортним засобом особи, уповноваженої власником для цього у законний спосіб

давай спробуємо бути конкретними

Що ж тут неконкретного. Просто відповідальність адміністративна (якщо в результаті не було ДТП), тільки й всього.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
я не знаю, що має бути у будь-якій угоді для того, щоб універсально урегулювати відповідальність за здійснення правопорушень під час керування транспортним засобом при фіксації засобами фотофіксації за умови керування транспортним засобом достовірно невстановленої особи, уповноваженої власником для цього у законний спосіб
Саме тому ви і сперечаєтеся з тими, хто знає.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Саме тому ви і сперечаєтеся з тими, хто знає.

так скажіть- як, це ж не складно  :gigi:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча
і , якщо передача ТЗ відбулася ЗАКОННО, то що ?

Та нічого, просто ти законно прийняв на себе можливість відповідальності за вчинки третьої особи при використанні твого майна.

Маєш повне право  :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Що ж тут неконкретного. Просто відповідальність адміністративна (якщо в результаті не було ДТП), тільки й всього.

відповідальність власника за порушення, здійснене невстановленою особою ?


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Та нічого, просто ти законно прийняв на себе можливість відповідальності за вчинки третьої особи при використанні твого майна.

Маєш повне право  :smilie7:

ні, я і близько цього не планував

я законно передав майно у тимчасове користування- так, як ти ілюстрував у випадку із цеглиною

чи ти мав би відповідати за цю цеглину ?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча
ні, я і близько цього не планував

я законно передав майно у тимчасове користування- так, як ти ілюстрував у випадку із цеглиною

чи ти мав би відповідати за цю цеглину ?

Значить, лоханувся.

З цеглиною - якщо орендарю вдалось відмазатись, то прийдеться відповідати.



Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча
відповідальність власника за порушення, здійснене невстановленою особою ?

Ти передаєш ТЗ невстановленій особі ?   :smilie11:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Значить, лоханувся.

З цеглиною - якщо орендарю вдалось відмазатись, то прийдеться відповідати.

це ж мрія просто- за все відповідає власник

скотина остання, блять  :gigi:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Ти передаєш ТЗ невстановленій особі ?   :smilie11:

мене вже ця тема підза*бала

тому, звиняй, не хочу сратись
« Останнє редагування: Травня 03, 2020, 04:11:10 16:11 від WestNik »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча
це ж мрія просто- за все відповідає власник

скотина остання, блять  :gigi:

Чому остання ? Перша в черзі  :smilie5:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Чому остання ? Перша в черзі  :smilie5:

так, ПЕРША блять цей власник  :gigi:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча
уяви собі

авто на юрособі

застраховане на будь- якого водія

хто був за кермом колись там- справді іноді важко встановити

Якщо облік ведеться то в принципі не проблема.

Зрештою, встановлять, чи ні, все одно на затрати піде   :smilie7:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
якщо передача НЕЗАКОННА, як у наведеному вами прикладі із зброєю , то я не передаю. І ВСЕ

якщо передача ЗАКОННА, як у прикладі із транспортним засобом, то я передаю .  І ВСЕ

нічого складного. і я не зобов'язаний оцінювати ризики

якщо я - лізингова компанія із десятками тисяч транспортних засобів- як я ПРАКТИЧНО маю оцінювати ризики ?

Ну как горохо у стену
Ему говорят - "нэ всэ". а он в ответ опять "про Егора". Всэ и всэ!

Тебе уже двадцать человек сказало что про ВСЭ это твои фантазии и не более.
Цитаты приводили.

Еще раз, передавая в управление машину ты передаешь ее в управление, но не лишаешься полностью ответственности за ее управление. ОТВЕТСТВЕННОСТЬ за выбор человека для законной передачи авто в управление лежит на ТЕБЕ, на СОБСТВЕННИКЕ
Если ты хочешь что бы было иначе заключай договор в письменной форме (доверенность на управление) и регистрируй его в госорганах. Тогда когда к тебе прийдет штраф ты сможешь указать что не ты управлял машиной и снять деньги с водителя. Причем обязаность доказать что управлял в тот момент машиной именно он, а не ты тоже на тебе как позываче.
Не хочешь гемороя, не позволяй никому пользоваться твоим авто. Я например никогда не пущу за руль никого кроме себя, на крайняк я буду сидеть рядом

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
так скажіть- як, це ж не складно  :gigi:
Так вам тут усім СУПом вже декілька сторінок пояснюють.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
це питання конкретно до мене ?

відповідаю- мені це похріну, якщо говорити про залізо. Автомобілі застраховані на реальну вартість з правом передачі третім особам
Это геморрой для владельца. Равно как и царапины. И ДТП повреждения авто. КАСКО не всегда есть, есть франшиза. Мой поинт в том что вы РЕАЛЬНО доверяете авто и если у человека которому вы доверяете нет денег то вы очень рискуете. Почему бы тогда не приравнять ущерб от царапины к ущербу от штрафа?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Мне кажется тут аналогия с рентал кампани. Они же пересылают счета на реального водителя? То же самое и с физ лицами. Только у рентал кампани оформлено юридически а у физ лиц на доверии.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
И это только вопрос про вождение. А что с парковкой? Тут в штатах все штрафы идут на владельца где не установлен водитель. И это так просто сунул квитанцию под дворник и проблема у владельца!

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
И хитрожопый козаченько почухав потылыцю и иде платыты.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33047
  • Стать: Чоловіча
В мене, до речі, є 2 таких 'листи щастя', десь з 2005 чи 2006 року, коли Югік Луценко цю фігню впроваджував. Може, навіть ще десь лежать в паперах, якщо не викинув.

Їхав зі Львова на Київ, через пару днів 2 конвертики в скриньці - з Рівенської та Житомирської. Фотографії досить чіткі, навіть себе впізнав  :smilie5: 

Я, звичайно, взяв паузу з оплатою, ну й відмінили це діло скоро, так що не платив взагалі  :smilie7: 

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Штрафні бали офіційно відмінили. Тепер принцип простий: порушив -  плати.

Offline DA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 623
  • Стать: Чоловіча
Цікава перепалка  :gigi:
https://static.privatbank.ua/files/dogovor-fin-lizing.pdf
Це типовий договір фінансового лізингу. Там немає нічого про порушення ПДР. То ж згідно якого пункту цього договору лізингова компанія зможе оштрафувати порушника? От просто цікаво  :smiley16:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
призначаємо козла відпущення належного користувача для мажорів

https://hsc.gov.ua/2020/01/20/nalezhnogo-koristuvacha-avtotransportu-vidteper-mozhna-reyestruvati-onlajn/

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
То ж згідно якого пункту цього договору лізингова компанія зможе оштрафувати порушника?

Згідно пунктів 6.3.4 та 14.6.


Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Цитувати
Штрафи за перевищення швидкості
за перевищення більш ніж на 20 км / год становить 255 грн
за перевищення швидкості більш ніж на 50 км / год - 510 грн
Штраф зменшується на 50 відсотків, якщо його сплачено протягом 10 банківських днів з моменту отримання постанови.

За перевищення на 50 км/год треба відбирати права мінімум на рік, а не штрафувати на 9 євро.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
С телефона неудобно: есть возможность, реализовано в кабинете водителя, зарегистрировать онлайн водителя что управляет авто. Приложение не очень, но для нехитросделаных то очень ок.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850

Цитувати
За перші 17 годин роботи системи автофіксації порушень ПДР у Києві зафіксовано понад 35 тисяч подій. Джерело: глава МВС Арсен Аваков, якого цитує пресслужба відомства.

Пряма мова Авакова: "Підсумок перших 17 годин роботи системи автофіксації порушень ПДР у Києві: зафіксовано 35 тис. 762 події, відпрацьовано 5 тис. 620.

"Лідери перегонів": Mercedes рухався містом зі швидкістю 208 км/год та BMW проїхав три камери поспіль зі швидкістю 200 км/год, водій отримає 3 штрафи".

Типовий приклад, як гарну ідею можна повністю звести нанівець. За такі порушення необхідно відбирати Мерседес разом з правами і штрафувати на процет від минулорічних доходів, як у Фінляндії. В Україні водій Мерседесу буде платити по десять штрафів, і продовжуватиме створювати смертельну небезпеку для оточуючих, плюючи на такі закони.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Типовий приклад, як гарну ідею можна повністю звести нанівець. За такі порушення необхідно відбирати Мерседес разом з правами і штрафувати на процет від минулорічних доходів, як у Фінляндії. В Україні водій Мерседесу буде платити по десять штрафів, і продовжуватиме створювати смертельну небезпеку для оточуючих, плюючи на такі закони.

100%