Автор Тема: З 1 травня вступають нові правила для українських водіїв: подробиці  (Прочитано 9165 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Основная проблема с этими видео-штрафами - манюпас продавал свое авто без оплаты каких-либо налогов по доверенности, а позже и вовсе "отдал техпаспорт и все", другой манюпас покупал так авто без оплаты всяких налогов и без регистрации и, соответственно, без принятия на себя ответственности, т.е. хитросделанно на##пывали государство и были весьма умными, а тут вдруг государство решило какой-то порядок навести и напомнить об ответственности, то ор стоит выше гор. Вменяемый юзер свою автивку отдаст куму доя поехать к теще (ну или свою пьяную тушку отвезти в люлю), т.е. известно кому и чего передано право управления, соответственно все риски принимаются и осознаются. Если это была замаскированная продажа, то пришло воемя платить по счетам. Такие покупки "отдал техпаспорт" всегда несли риски, например, если хозяин "по техпаспорту" который умер, то наследники спокойно забирают своё майно, равно как и в уголовном деле если водитель автивки виновен, то собственник несет материальную ответственность как владелец объекта повышенной опасности. Теперь это переносят и в админку.
Из практики страховщика: платим по "автогражданке" за нашего клиента, пострадавший купил автивку "по техпаспорту" у чувака, который купил ее по ген.доверенности. Объясняю, что получить возмещение может або власник, або чувак по ген.доверенности, потому чеши, дорогой друг, ищи кого найдешь, пусть дает реквизиты, мы денег дадим, а отдаст ли он тебе, то уже ваше дело, бо ты, дорогой друг, канеш, хитросделан, но прав у тебя только включить зажигание и выжать сцепление, всьо. Выслушиваю какие все страховщики суки, истерика с постоянным качанием прав две недели, потом таки чешет страдалец, выуживает того кто в ген.доверенности, оформляются, мы оплачиваем, как дальше они поделились то мне параллельно, потом, насколько знаю, страдалец чешет в МРЭО и таки оформляется. Но так да, в моменте был мегаумный и мегахитрый, надурил государство.

Ви перевели тему в русло гендоручень - а тема не про це

тема про ЗАКОННУ передачу транспортного засобу сторонній особі

з точки зору стандартного правосуддя- я маю нести відповідальність за дії особи, яка перебуває за кермом ТЗ, переданого мною на законних підставах ?

і , щоб не ходити два рази- якщо я ОСОБІ 2 на законних підставах передам бензопилу, якою ОСОБА 2 зріже останню в світі секвою - я маю за це відповідати ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Вообще то я придумал как наконец из нашего "малого герба" сделать "большой"
Надо просто пустить вокруг тризуба ленточку с фразой - наебать и пропетлять.
Наш национальный девиз цуко  :smilie2:

найобує тут поки що держава

вона свої правоохоронні функції передає неуповноваженим особам

змоделюю для вас ситуацію- мажор похуїстично літає на машині по місті і перекидає штрафи (бали) на лівого васю

це якось відповідає вашому розумінню справедливості ?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
найобує тут поки що держава

вона свої правоохоронні функції передає неуповноваженим особам

змоделюю для вас ситуацію- мажор похуїстично літає на машині по місті і перекидає штрафи (бали) на лівого васю

це якось відповідає вашому розумінню справедливості ?

это что еще за фантастическая ситуация, шо за Вася?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
это что еще за фантастическая ситуация, шо за Вася?

вася- це особа, яку мажор впливом, або підкупом змусить визнати перебування за кермом в момент здійснення правопорушення

здається, це було очевидно

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
вася- це особа, яку мажор впливом, або підкупом змусить визнати перебування за кермом в момент здійснення правопорушення

здається, це було очевидно

Во первых это происходит и сейчас сплошь и рядом
Во вторых, применительно к фотофиксации, теперь заплатит как раз владелец машины - мажор, безотносительно всяких "вась за рулем"

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Во первых это происходит и сейчас сплошь и рядом
Во вторых, применительно к фотофиксации, теперь заплатит как раз владелец машины - мажор, безотносительно всяких "вась за рулем"

мажор тому і мажор, що грошей овердохріна

йому головне, щоб права не забрали

і ще уточню- оце сплошьирядом- це і є та справедливість, яку ви мені пропонуєте ?

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
правоохоронні функції
Адміністративні функції перекладає на власника автомобіля. Ми говоримо зараз про адміністративні порушення, коли автомобіль ніхто навіть не зупиняє.

Я не можу собі уявити ситуацію, коли при такій схемі законослухняний громадянин, що дає свій автомобіль іншому законослухняному громадянину, може мати незручності. Для держави операція штрафування порушників теж дуже спрощується (а значить, здешевлюється ).

Можна найняти армію детективів, що вестимуть слідство і вираховуватимуть, хто саме сидів за кермом в момент порушення, але їхню зарплатню доведеться включити в штраф.  Я проти.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
 Ми ця "дискусія" нагадує розмову глухого з німим.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Основная проблема с этими видео-штрафами - манюпас продавал свое авто без оплаты каких-либо налогов по доверенности, а позже и вовсе "отдал техпаспорт и все", другой манюпас покупал так авто без оплаты всяких налогов и без регистрации и, соответственно, без принятия на себя ответственности, т.е. хитросделанно на##пывали государство и были весьма умными, а тут вдруг государство решило какой-то порядок навести и напомнить об ответственности, то ор стоит выше гор. Вменяемый юзер свою автивку отдаст куму доя поехать к теще (ну или свою пьяную тушку отвезти в люлю), т.е. известно кому и чего передано право управления, соответственно все риски принимаются и осознаются. Если это была замаскированная продажа, то пришло воемя платить по счетам. Такие покупки "отдал техпаспорт" всегда несли риски, например, если хозяин "по техпаспорту" который умер, то наследники спокойно забирают своё майно, равно как и в уголовном деле если водитель автивки виновен, то собственник несет материальную ответственность как владелец объекта повышенной опасности. Теперь это переносят и в админку.
Из практики страховщика: платим по "автогражданке" за нашего клиента, пострадавший купил автивку "по техпаспорту" у чувака, который купил ее по ген.доверенности. Объясняю, что получить возмещение может або власник, або чувак по ген.доверенности, потому чеши, дорогой друг, ищи кого найдешь, пусть дает реквизиты, мы денег дадим, а отдаст ли он тебе, то уже ваше дело, бо ты, дорогой друг, канеш, хитросделан, но прав у тебя только включить зажигание и выжать сцепление, всьо. Выслушиваю какие все страховщики суки, истерика с постоянным качанием прав две недели, потом таки чешет страдалец, выуживает того кто в ген.доверенности, оформляются, мы оплачиваем, как дальше они поделились то мне параллельно, потом, насколько знаю, страдалец чешет в МРЭО и таки оформляется. Но так да, в моменте был мегаумный и мегахитрый, надурил государство.
Во во все от хитрожопости и желания наебать всех вокруг. А потом плачут.

В штатах быстро сдуваются и становятся законопослушными обпекшись пару раз.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
мажор тому і мажор, що грошей овердохріна

йому головне, щоб права не забрали

і ще уточню- оце сплошьирядом- це і є та справедливість, яку ви мені пропонуєте ?

Еще раз, ты шо уже сонный? Ответственность несет СОБСТВЕННИК авто, тот самый мажор. Шо за рулем был Вася никого не ипет

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
А что мешает чуваку который нарушил отдать штраф хозяину авто?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Еще раз, ты шо уже сонный? Ответственность несет СОБСТВЕННИК авто, тот самый мажор. Шо за рулем был Вася никого не ипет

Сонний тут ти

Мажор буде платити, для нього це не проблема

Проблема для мажора- втратити права або набрати балів

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Адміністративні функції перекладає на власника автомобіля. Ми говоримо зараз про адміністративні порушення, коли автомобіль ніхто навіть не зупиняє.

Я не можу собі уявити ситуацію, коли при такій схемі законослухняний громадянин, що дає свій автомобіль іншому законослухняному громадянину, може мати незручності. Для держави операція штрафування порушників теж дуже спрощується (а значить, здешевлюється ).

Можна найняти армію детективів, що вестимуть слідство і вираховуватимуть, хто саме сидів за кермом в момент порушення, але їхню зарплатню доведеться включити в штраф.  Я проти.

Ви будете заперечувати, що є швидкості, коли забирають права?

І що фотофіксація- це не тільки швидкість ?

І що переносити на невинну людину вину, і змушувати її займатись роботою правоохоронних органів- це явний треш

Якщо це вам подобається- без проблем. Я висловлюю свою , як на мене, обґрунтовану , думку

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
А что мешает чуваку который нарушил отдать штраф хозяину авто?

Нічого не мішає. І нічого не спонукає

Йому похуй.

І я про це говорю останні дві години



Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
А что мешает чуваку который нарушил отдать штраф хозяину авто?

Не задавай наивные вопросы. Чувак что за рулем в 99,9% случаев это и есть собственник, юридический или фактический (доверка). Описанные выше приколы с неоформленными авто это проблемы "копеечных экономистов".
А весь этот вой всего лишь тоска хитровыебаных которых таки взяли за сраку. Раньше они орали что "неизвестно кто был за рулем" и благополучно линяли от наказания. Халява кончилась

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Нічого не мішає. І нічого не спонукає

Йому похуй.

І я про це говорю останні дві години
Ну как это похуй. Ему же ДОВЕРИЛИ авто?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Сонний тут ти

Мажор буде платити, для нього це не проблема

Проблема для мажора- втратити права або набрати балів

А кто сказал что он не наберет баллы?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Я кстати свое первое авто тоже по ген доверие продал. Только снимал с регистрации сразу. Покупатель регал на себя

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Ну как это похуй. Ему же ДОВЕРИЛИ авто?

Йому довірили авто в законний спосіб

Але це АБСОЛЮТНО не корелюється з порядністю чи ще з якимись рисами характеру- ці фактори не мають нічого спільного з законністю

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
А кто сказал что он не наберет баллы?

То власник ще і бали має набирати за особу, якій він законно передав право водіння ?

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Не задавай наивные вопросы. Чувак что за рулем в 99,9% случаев это и есть собственник, юридический или фактический (доверка). Описанные выше приколы с неоформленными авто это проблемы "копеечных экономистов".
А весь этот вой всего лишь тоска хитровыебаных которых таки взяли за сраку. Раньше они орали что "неизвестно кто был за рулем" и благополучно линяли от наказания. Халява кончилась

Нічого подібного

Є маса автомобілів на юрособах

Їх просто овердохріна

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Йому довірили авто в законний спосіб

Але це АБСОЛЮТНО не корелюється з порядністю чи ще з якимись рисами характеру- ці фактори не мають нічого спільного з законністю
А если ты доверил авто человеку и тот его авто разебал об столб?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26910
Нічого подібного

Є маса автомобілів на юрособах

Їх просто овердохріна

И что?
Это вообще отдельная проблема - предприятие и его водители

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Ви будете заперечувати, що є швидкості, коли забирають права?

Не буду.

Цитувати

І що фотофіксація- це не тільки швидкість ?

Не тільки.
Цитувати

І що переносити на невинну людину вину

На невинну людину ніхто вину не переносить.

Цитувати

, і змушувати її займатись роботою правоохоронних органів- це явний треш

Займатись роботою правоохоронних органів сторонню людину, справді, не можна. Тільки при цій схемі, що ми обговорюємо, ніхто невинну людину до цього не примушує.

Цитувати

Якщо це вам подобається- без проблем. Я висловлюю свою , як на мене, обґрунтовану , думку

Так, мені це подобається. Вище я пояснив, чому. Переконувати вас в обгрунтованості ваших думок в мене немає намірів. Схема прекрасно працює і в нормальних суспільствах не викликає нарікань. Тим, хто хоче в різний спосіб обдурити державу, вона хвіст притискає. Що є, то є. На мою думку, це додатковий плюс.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33059
  • Стать: Чоловіча
Чесно, такого смішного формулювання закону я навіть уявити собі не можу

Я законно передав авто, в чому далі може бути моя вина ?

Та вина тут якби похер. Оплати штраф і спи спокійно   :smilie5:

Таке враження, що в нас авто, яке стоїть біля якогось багатоквартирного будинку, може використовувати кожен житель цього будинку ( або ще й сусідніх на додачу)  :smilie7: 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33059
  • Стать: Чоловіча
За що платити ?

Що я порушив ?

Я незаконно передав її комусь ?

Чи за що ?

Платити штраф за те, що на твоєму авто порушили ПДР.

Можеш сказати заплатити його тому, хто це зробив ( якщо це був не ти), ніхто цього робити не забороняє   :smilie7:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
До речі, це 100% калька з кацапстану.  :moskali:

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
До речі, це 100% калька з кацапстану.  :moskali:

как и мед страхование!  :Ganba:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33059
  • Стать: Чоловіча
До речі, це 100% калька з кацапстану.  :moskali:

Ще й правосторонній рух в нас, теж як в кацапів.

Доколє ?  :Ganba:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
И что?
Это вообще отдельная проблема - предприятие и его водители

це була відповідь на вашу репліку:

Чувак что за рулем в 99,9% случаев это и есть собственник

і це абсолютно та сама тема- відповідальність за вчинення правопорушення, яка переноситься з правопорушника
« Останнє редагування: Травня 03, 2020, 10:23:34 10:23 від WestNik »