Автор Тема: ВЬІлЬІсЬІпЬІдЬІстЬІкЬІ, ходь сюди, цацу покажу!  (Прочитано 1813 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
А це - професійний спорт.

Тур де Франс. Звичайні ноги вИлИсИпИдИста.


Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Це теж - професіонал. Тур де Франс. Так отримуються перемоги.


Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16959
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Жесть! :smilie2:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16959
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Немає там ще 70. В мене суттєво більше, хоча є під 10 років фори  :smilie2:

То 2015 рік.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26865
Це теж - професіонал. Тур де Франс. Так отримуються перемоги.



А что за повреждения такие? Отчего?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
А что за повреждения такие? Отчего?

Десь впав явно...Може в "колючку" влетів в полі, де випасають худобу...Може бульдозер його переїхав. Або танк. Але його зашили, помазали йодом, і він попер далі. Бо  - перемога, спонсори команди і все таке інше. Професійний велоспорт - це не футбол. Там від "касанія" по полю не покачаєшся....В велоспорті - всім похєр. Тільки перше місце.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15763
Десь впав явно...Може в "колючку" влетів в полі, де випасають худобу...Може бульдозер його переїхав. Або танк. Але його зашили, помазали йодом, і він попер далі. Бо  - перемога, спонсори команди і все таке інше. Професійний велоспорт - це не футбол. Там від "касанія" по полю не покачаєшся....В велоспорті - всім похєр. Тільки перше місце.
А хіба шви не розійдуться?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
А хіба шви не розійдуться?

Не знаю...У мене в АТО був шов під бронніком. Не такий великий, але і не маленький. Не розійшовся. 2 місяці я з ним бігав і скакав.  :laugh: Я думав, що там нитка сама розсосеться. Коли Віктор - наш доктор, який сшивав побачив, він офигів.  :lol: Виявилося для мене, що треба було знімати цей шов за тиждень. Він мені його зняв прямо в полі. Розрізав нитки і повисмикував.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15763
Не знаю...У мене в АТО був шов під бронніком. Не такий великий, але і не маленький. Не розійшовся. 2 місяці я з ним бігав і скакав.  :laugh: Я думав, що там нитка сама розсосеться. Коли Віктор - наш доктор, який сшивав побачив, він офигів.  :lol: Виявилося для мене, що треба було знімати цей шов за тиждень. Він мені його зняв прямо в полі. Розрізав нитки і повисмикував.
Такі нитки самим купляти треба, наврядчи їх армія закупляти буде. Коли останній раз такі бачив, продавалися в скляних ампулах але це дуже давно було.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15763
 Питання ЮАРу і Гео, може знаєте: поставили новий картрідж - скрипить , при сильних навантаженнях і швидкості просто писець, чим бісить. Вел старий - народився чи 85 чи 89, "бельгієць", майстер ледве його туди запхнув. Може знаєте з-за чого і чи можна якось виправити?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Питання ЮАРу і Гео, може знаєте: поставили новий картрідж - скрипить , при сильних навантаженнях і швидкості просто писець, чим бісить. Вел старий - народився чи 85 чи 89, "бельгієць", майстер ледве його туди запхнув. Може знаєте з-за чого і чи можна якось виправити?

Не знаю..

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16959
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Так, запитання важке. Треба щоб дивився майстер.
Або самому, але там потрібен спец-ключ. Трубний не підійде.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15763
Так, запитання важке. Треба щоб дивився майстер.
Або самому, але там потрібен спец-ключ. Трубний не підійде.
Там внутрішній ключ потрібен, зовні тільки різьба. Сам не розберусь. Обід тре рівняти, то й тоді спитаю майстра, що за хня.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16959
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Про трубний я пошуткував. :smiley16:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 16959
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Гео, а ти колишній велогон?
Просто цікаво.
В дитинстві недалеко від нашого дому була велосекція.
Багато наших хлопців пішло туди, але мій батько був плавець, і звісно і мене віддав до басейну.
Отже не вийшло ні плавця, ні велогона. :smilie9:
Став туристом-гірником, бо там можна ... ну всі знають.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Гео, а ти колишній велогон?
Просто цікаво.
В дитинстві недалеко від нашого дому була велосекція.
Багато наших хлопців пішло туди, але мій батько був плавець, і звісно і мене віддав до басейну.
Отже не вийшло ні плавця, ні велогона. :smilie9:
Став туристом-гірником, бо там можна ... ну всі знають.

Ні. Я вилисипидист-любитель. Десь років з 5 з дитинства і до....десь 47-48 років...ганяв на вєліках багато часу....Коротше...БУВ.  :smilie7: