Автор Тема: Ющенко: “Ці люди готові принести мир через капітуляцію“  (Прочитано 911 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
На ФБ щодня бачу його сторiнку...

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Ющенкові найкраще було б взагалі мовчати.

За свою політичну кар"єру він зробив Україні шкоди, як ніхто. Ще навіть задовго до 2005-2010-го р.р.
Дерибан банку "Україна", за масштабами й за значимістю, навіть не порівняти  "з банкопадом" 2016-го року.
А інфляція 1993-го року ?

Якби я мав вільний час, то я міг би написати цілу дисертацію по діяннях по злодіяннях Віктора Ющенка.

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356

Якби я мав вільний час, то я міг би написати цілу дисертацію по діяннях по злодіяннях Віктора Ющенка.
Весь час йде на написання дисертації по здобуткам Юулі ?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Весь час йде на написання дисертації по здобуткам Юулі ?

Юля має реальні політичні здобутки.

1)в 2000 році, будучи віце-прем"єром з енергетики, добилася скасування взаємозаліків в енергетиці і в наслідок цього в бюджеті з"явились живі гроші, була погашена багаторічна заборгованість по зарплатах і пенсіях нещасним шахтарям і пенсіонерам і також припинились віялові відімкнення електроенергії по всій Україні ( яке було з кінця 1997-го по початок 2000-го року).
Це саме її заслуга,  а не Прем"єра Ющенка. Який навіть на роботу приїжджав десь о 10-й годині тільки.

2) в 2004 році Юля реально зробила все, щоб донецька банда не захопила всю владу в Києві і в Україніі, як це сталось в 2010 році.
Якби не Юля на Помаранчевому Майдані - то той Майдан потупцював би декілька місяців, а тоді все закінчилось би можлово так, як і після Євромайдану. Але "3-го туру" не було б точно. І був би або Янукович, або те, що було в лютому 2014 року.

3)в 2005 році завдяки Юлі було все підготовано, щоб провести відкритий аукціон по продажу Криворіжсталі, щоб вирвати Криворіжсталь з лап Пінчука й Ахметова, яку вони в часи Кучми прихватизували за копійки. В Держбюджет тоді надійшло близько 6 млрд долларів США. Аукціон проходив в жовтні 2005 року. Ю.Тимошенко була звільнена з посади Указом президента Ющенка 08.09.2005 року. Тим не менше, аукціон вже зірвати не могли.
Куди потім пішли ті 6 млрд. - то це запитання до Єханурова (тодішнього прем"єра) і до Ющенка.
.......................................................
Вважаю, навіть ці 3 пункти дуже не мало.
.
Яка найбільша політична помилка Ю.Тимошенко за її політичну кар"єру?
Я особисто вважаю, що це підтримка Ющенка на виборах в 2004 році. Не треба було підтримувати того балабола і  нікчему, та ще й дуже залежного від ДержДепу США.
Нехай би мудрий український народ почав ковтати ще раніше те, що він почав ковтати лише з лютого 2010-го року.
І вже в глобальних масштабах - з кінця лютого 2014.

І сьогодні нехай український народ їсть веселе, пахуче, зелене гівно на повний рот, бо народ-довбойоб такого давно заслуговує.

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Яка найбільша політична помилка Ю.Тимошенко за її політичну кар"єру?
Я особисто вважаю, що це підтримка Ющенка на виборах в 2004 році. Не треба було підтримувати того балабола і  нікчему, та ще й дуже залежного від ДержДепу США.
Нехай би мудрий український народ почав ковтати ще раніше те, що він почав ковтати лише з лютого 2010-го року.
І вже в глобальних масштабах - з кінця лютого 2014.
Найбільша помилка макаки - те, що пішла працювать  бандітом змолоду. А тепер все одразу - і старість, і тюрма, і репутація бариги як в дядька якогось, а не в жіночки.  :smilie7: 

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Ющенко  :smiley24:

Одну велику помилку зробив - не копнув вчасно під сраку косату макаку   :smilie2:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Ющенко в той час ще не був знайомий з косатою макакою.
Косата Макака тоді жила в рідному штаті Іллінойс, бігала рідними преріями і лазила по деревах, весело розмахуючи хвостом.



МАКАКА - ВОНА ТАКА МАКАКА

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Макакій, не переводь стрілки   :smilie5:

Тимошенко отомстила туристу за хамство: как четвероногие защищаются от людей

Необычный инцидент случился в провинции Фуцзянь во дворе местного храма. Коварный турист подкрался к обезьяне, которая сидела на перилах моста и столкнул животное в воду. Но Тимошенко не растерялась, мгновенно выскочила из пруда и погналась за обидчиком, на помощь хвостатой коллеге следом устремился еще один примат. Несмотря на то, что турист попытался укрыться в храме, обезьяны смогли настигнуть негодяя и в обители святого духа. Приматов удалось угомонить лишь после того, как они изрядно поцарапали туристу лицо и руки.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Тимошенко - звичайна жидівська злодійка. Її місце в тюрмі разом з її другом мертвечуком
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Тимошенко - злодійка? Не політик, а злодійка? ЇЇ місце в тюрмі?

А де місце Ющенка, за те що він спустив в унітаз здобутки мирного Помаранчевого Майдану?
Де його місце, за Меморандум-2005(жовтень), після якого Янук і Ахметов повернулись до України? Де його місце за Універсал з янучарами (4 серпня 2006 р.), після якого Янук став Прем"єром, а ПР осідлала Кабмін і чуть не організувала дурнуватому Ющенкові імпічмент?
А реально був би імпічмент, якби тоді (березень 2007) більшість депутутів БЮТ не склали б мандати і не виникло б право Президента (Ющенка) на розпуск ВР.
Ющенко такий недолугий і боягузливий ( і ще й підлий), що Указ про розпуск ВР обновлявся декілька разів. Указ був спочатку 2 квітня 2007 року, потім обновлявся і вибори відбулися аж 30 вересня 2007.
То хіба Ющенкові місце в тюрмі? А от я вважаю, що не в тюрмі, а на шибениці. Разом з майже усіма його тодішніми "любими друзями".
......................
Тимошено вже давно на переферії української політики
І Тимошенко не агітувала перед 2-м туром(2019) голосувати за Зебіла, і не агітувала перед 2-м туром "противсіх" бо вони обидва, мовляв, "однакові".
На відміну від Ющенка в 2010-му році.
..............................
Але скоро в Україні буде як в Штатах. Тільки Штатам ніяка сусідня країна не загрожує, на відміну від України.

https://ukrainian.voanews.com/a/Protesty-v-amerytsi/5442086.html
« Останнє редагування: Травня 30, 2020, 04:44:55 16:44 від Бумеранг »

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Юлька - злодійка. І нєхєр переводити стрілки на Юща. Ви, бляді, жидам країну віддали, бо все ще цицьки мамкіної хочете. То смокчіть цицьку Бєні і не скавчіть, принципові ви наші. Вам хуй вгодиш, зубажілим.
Підстилки вона хуйловська, ваша блядюга з Дніпропетровська. І ви з нею такі ж.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
То тоді спробуєте знайти когось кращого. Крим і ОРДЛО вже собі знайшли.
Скоро знайдуть ще й інші південно-східні регіони ( може й Дніпропетровськ в т.ч.).

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46467
  • Never give in!
Ти можеш мені пояснити як нормальна українська людина може голосувати за Тимошенко чи Зєлєнского з Медведчуком і Рабіновичем?

Юлька - мерзота. Брехлива і підступна мерзота і звичайна жидівська злодійка.  Поясни мотиви підтримки її.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
Ти можеш мені пояснити як нормальна українська людина може голосувати за Тимошенко чи Зєлєнского з Медведчуком і Рабіновичем?

Юлька - мерзота. Брехлива і підступна мерзота і звичайна жидівська злодійка.  Поясни мотиви підтримки її.

Трохи вище мій великий пост, де я все виклав коротко, в трьох пунктах.
Я не розумію, чому Юлька мерзота. Чому точно не мерзота - своє пояснення я виклав коротко в попередньому великому пості( в трьох пунктах).

Як хтось може голосувати за ЗЕ, чи за МЕД, чи чи за РАБ - я не знаю, я за них не голосував би ніколи, за жодних обставин.
Краще вже з"їсти бюлетень або не піти на вибори.
...............................
...Але як можна було в 2-му турі, в 2010 році голосувати "противсіх", або без поважної причини не прийти на голосування - я теж не знаю.
Чи хтось тоді не зрозумів ,яка біда насувається за ширмою "ПР-Янукович" ?
Чи могла це номальна українська людина не розуміти ???
.........
Небесна Сотня, анексований Крим і шматок Донбасу, безкінечна війна на Донбасі посьогодні - то це на совісті противсіхів-2010 в першу чергу.
А вже потім почало все накладуватись одне на одне.
..................................
Або далі піду.
Як нормальна українська людина могла голосувати за КУЧМО прямо в 1-му турі, на презид. виборах-1999? Як ?
Коли КУЧМО породило клас олігархів.(1994-1999). Коли в 1-му турі кандидатів було на будь-який смак ?
Чому 3 галицькі області 31.10.1999 років наче по команді дружно голосували за КУЧМО прямо в 1-му турі???
Повторюю: коли кандидатів було на будь-який смак. Що їх спонукало саме за КУЧМО?

Я їх раніше вважав еталоном українськості. Але зараз так не вважаю.


Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 988
  Суко .... :smilie9:

нема слів
скільки ще всяке йобнуте на голову бидло-ското-істото
буде гундосити про "здобутки тимошенко"...  і це блять в травні 2020 року

Та ця тварюка Тімашонка за 25 років підривної діяльності проти України нанесла шкоди як ніхто.
Янукович і той срав 10 років, а мразотна блядь 25 !


Offline BEDUIN

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 248
Трохи вище мій великий пост, де я все виклав коротко, в трьох пунктах.
Я не розумію, чому Юлька мерзота. Чому точно не мерзота - своє пояснення я виклав коротко в попередньому великому пості( в трьох пунктах).

Як хтось може голосувати за ЗЕ, чи за МЕД, чи чи за РАБ - я не знаю, я за них не голосував би ніколи, за жодних обставин.
Краще вже з"їсти бюлетень або не піти на вибори.
...............................
...Але як можна було в 2-му турі, в 2010 році голосувати "противсіх", або без поважної причини не прийти на голосування - я теж не знаю.
Чи хтось тоді не зрозумів ,яка біда насувається за ширмою "ПР-Янукович" ?
Чи могла це номальна українська людина не розуміти ???
.........
Небесна Сотня, анексований Крим і шматок Донбасу, безкінечна війна на Донбасі посьогодні - то це на совісті противсіхів-2010 в першу чергу.
А вже потім почало все накладуватись одне на одне.
..................................
Або далі піду.
Як нормальна українська людина могла голосувати за КУЧМО прямо в 1-му турі, на презид. виборах-1999? Як ?
Коли КУЧМО породило клас олігархів.(1994-1999). Коли в 1-му турі кандидатів було на будь-який смак ?
Чому 3 галицькі області 31.10.1999 років наче по команді дружно голосували за КУЧМО прямо в 1-му турі???
Повторюю: коли кандидатів було на будь-який смак. Що їх спонукало саме за КУЧМО?

Я їх раніше вважав еталоном українськості. Але зараз так не вважаю.
за кого потрiбно було голосувати в першому турi??  За гебистiв чи за ведверто непрхiдних котiв в мiшку?  Эталон українскостi,  це коли за макаку газпромiвну??

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 988
Туринов.
Ось ключова персона по інформації на Прошмандовку
Була б українська влада, його можна було примусити дати деталі діяльності тварюки
Пообіцявши йому персональну амністію

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
  Суко .... :smilie9:

нема слів
скільки ще всяке йобнуте на голову бидло-ското-істото
буде гундосити про "здобутки тимошенко"...  і це блять в травні 2020 року

Та ця тварюка Тімашонка за 25 років підривної діяльності проти України нанесла шкоди як ніхто.
Янукович і той срав 10 років, а мразотна блядь 25 !



Це ти все колись Хуйлові розкажеш, який колись заїде до тебе в подвір"я на своєму КАМАЗІ
Тоді й покажеш йому своє сердите обличчя ще й зуби вишкіриш, як на смайлику.
Він злякається й поїде назад додому. Ще й обстрілювати лінію розмежування припинить.
Головне, добре його налякай. Пошли його нахуй і скажи, що ми давно вже європейці.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
за кого потрiбно було голосувати в першому турi??  За гебистiв чи за ведверто непрхiдних котiв в мiшку?  Эталон українскостi,  це коли за макаку газпромiвну??
В 2004 році за Ющенка. у всіх трьох турах. ( я так робив).
На всіх наступних виборах тільки за ЮВТ.
Хоча в 2-му турі-2019 я голосував за Пороха навіть не роздумуючи, не дивлячись на те, що я до нього завжди ставився критично.

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8080
  • Стать: Чоловіча
за кого потрiбно було голосувати в першому турi??  За гебистiв чи за ведверто непрхiдних котiв в мiшку?  Эталон українскостi,  це коли за макаку газпромiвну??

В 1999-му я голосував за Марчука в 1-му турі.
Я думав, що він хоч олігархів не боїться, хоч трохи порядок на веде. А воно виявилось, що  він не генерал, а мішок з гівном в лампасах.
В 2-му турі я зняв з себе відповідальність - я голосував проти всіх. Хоча розумів, що оберуть КУЧМО.
Галичани й олігархи своє діло зроблять. А донбасоту Ахметов нагне.

В моїй біографії нема факту голосування за КУЧМО.

Offline BEDUIN

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 248
В 1999-му я голосував за Марчука в 1-му турі.
Я думав, що він хоч олігархів не боїться, хоч трохи порядок на веде. А воно виявилось, що  він не генерал, а мішок з гівном в лампасах.
В 2-му турі я зняв з себе відповідальність - я голосував проти всіх. Хоча розумів, що оберуть КУЧМО.
Галичани й олігархи своє діло зроблять. А донбасоту Ахметов нагне.

В моїй біографії нема факту голосування за КУЧМО.
каюсь, голосував за макаку в 2009, розумiючи що вона не виграэ в овоча. Якщо-б вона вигравала , був-би проти обох. Але зараз, нiза-що не вiддав-би їй голос. Зараз вже ЧiТКО видно, що вона ворог

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Тимошенко - злодійка? Не політик, а злодійка? ЇЇ місце в тюрмі?
Так, Тимошенко злодійка.

 А Ви - її адвокат-бумеранг, у якого підгорає від одного прізвища Ющенко.  :smilie7: