Автор Тема: Столкновение в США  (Прочитано 131813 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #30 : Червня 01, 2020, 07:11:14 19:11 »
Взагалі-то "в омєрікє нєгроф лінчуютъ"мпкг завжди було козирною темою кацапні.  :smilie8:
Ну дык... антифа я думаю на глубоком усском подсосе.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #31 : Червня 01, 2020, 07:12:53 19:12 »
Короткостроковим  наслвдком буде збільшення продаж зброї а довгостроковим ще більша сегрегація і white flight пришвидшення
Согласен

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17141
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Столкновение в США
« Reply #32 : Червня 01, 2020, 07:19:19 19:19 »
З чого починається роман Артура Хейлі "Колеса"?
Нагадаю, це ще 60-ті роки.

Так от, якийсь йолоп порушує правила, водій вискакує з машини, щоб натовкти пику порушнику, відчиняє двері авто порушника, а там негр!
Він задкує, каже сорі, сорі, я передумав, а негр і каже - Ти хотів мені натовкти пику, то давай, бо я подам на тебе в суд за дискримінацію. Не захотів, тому що я нігер!

Становище білого - не даси в пику підеш в суд, даси в пику, теж підеш до суду за побиття негра.

Отакоє!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Столкновение в США
« Reply #33 : Червня 01, 2020, 07:30:25 19:30 »
На тлі цього бардака всі тут сходяться на думці, що дебатів проти 2-ї Поправки не буде.

https://twitter.com/i/status/1267491460552720392
If you are going through hell, keep going.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #34 : Червня 01, 2020, 07:41:04 19:41 »
На тлі цього бардака всі тут сходяться на думці, що дебатів проти 2-ї Поправки не буде.

https://twitter.com/i/status/1267491460552720392
Та да. Дохерища видео про то что прячется за толерастией,будет исподьзовано на предстоящих выборах

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #35 : Червня 01, 2020, 08:10:04 20:10 »
З чого починається роман Артура Хейлі "Колеса"?
Нагадаю, це ще 60-ті роки.

Так от, якийсь йолоп порушує правила, водій вискакує з машини, щоб натовкти пику порушнику, відчиняє двері авто порушника, а там негр!
Він задкує, каже сорі, сорі, я передумав, а негр і каже - Ти хотів мені натовкти пику, то давай, бо я подам на тебе в суд за дискримінацію. Не захотів, тому що я нігер!

Становище білого - не даси в пику підеш в суд, даси в пику, теж підеш до суду за побиття негра.

Отакоє!

О, Хейлі теж до книжок, що варті уваги. Я ще 'Готель' читав старшокласником, пригадую, колись у Всесвіті надрукували.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #36 : Червня 01, 2020, 08:23:14 20:23 »
Та да. Дохерища видео про то что прячется за толерастией,будет исподьзовано на предстоящих выборах

А вы никогда не задумывались в долгосрочный перспективе , для чего кремль внедряет это понятие "русскоязычный" , что подхвачено нашими придурками? Я например понятия не имею , что обозначает это слово. Нет в Украине никаких "русскоязычных". У нас на 90% двуязычный народ и как показали выборы мова не играет ни какой роли в совковости персонажей , потому Львов находится в гордом одиночестве посреди зелёного совкового болота. Этот язычно/мовный маркер как раз и культивируется для дальнейшей спекуляции на подобии того внешне определяемого критерия.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Столкновение в США
« Reply #37 : Червня 01, 2020, 09:35:25 21:35 »
А вы никогда не задумывались в долгосрочный перспективе , для чего кремль внедряет это понятие "русскоязычный" , что подхвачено нашими придурками? Я например понятия не имею , что обозначает это слово. Нет в Украине никаких "русскоязычных". У нас на 90% двуязычный народ и как показали выборы мова не играет ни какой роли в совковости персонажей , потому Львов находится в гордом одиночестве посреди зелёного совкового болота. Этот язычно/мовный маркер как раз и культивируется для дальнейшей спекуляции на подобии того внешне определяемого критерия.
Відповідь надзвичайно проста: русскоязичность/ русскость не як належність до етносу, а як належність до імперії; у тих випадках, коли народ чинить спротив, русскоязичний слугує мостиком від іншого народу до імперського русского, прихована русифікація.
 Мова грає велетенську роль, бо окреслює культурний простір, територію розповсюдження етносу, сприяє транзиту культури між поколіннями, найпростіший маркер свій-чужий, охороняє етнос від асиміляції.
 Совковість не мовою визначається, а імперією походження.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #38 : Червня 01, 2020, 09:53:16 21:53 »

 Мова грає велетенську роль,

А ну на примере выборов совка-клоуна ну и на примерах Савченко и того же Коваленко истребованного у Украины  Путлером, обоснуй эту "велетенську роль".

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Столкновение в США
« Reply #39 : Червня 01, 2020, 10:10:20 22:10 »
А ну на примере выборов совка-клоуна ну и на примерах Савченко и того же Коваленко истребованного у Украины  Путлером, обоснуй эту "велетенську роль".
А як функції мови взагалі можуть стосуватися наведених вами прикладів?
 Отут тема мови і обгрунтування їх велетенської ролі  не зовсім достатньо розкривається але для загального розвитку можна почитати:
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D0%B2%D0%B0

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #40 : Червня 01, 2020, 10:21:34 22:21 »
А вы никогда не задумывались в долгосрочный перспективе , для чего кремль внедряет это понятие "русскоязычный" , что подхвачено нашими придурками? Я например понятия не имею , что обозначает это слово. Нет в Украине никаких "русскоязычных". У нас на 90% двуязычный народ и как показали выборы мова не играет ни какой роли в совковости персонажей , потому Львов находится в гордом одиночестве посреди зелёного совкового болота. Этот язычно/мовный маркер как раз и культивируется для дальнейшей спекуляции на подобии того внешне определяемого критерия.
Точно, уже формируется конфликт. Заранее...

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Столкновение в США
« Reply #41 : Червня 01, 2020, 10:21:46 22:21 »
Згадую Португалію.Величезна кількість негрів і мулатів -з десятка різних африканських країн.І ніколи ніяких заворушень на міжрасовій основі.Чому це так?Бо нема тупорилої наволочі трумпа з його ідіотським твіттером?Коли очільник країни клоун-жди біди.Коли рейтинги а не реальне добро для країни-буде біда.Ще раз упевнююсь-трумп похоронив сотню тисяч американців двохмісячним ігнором ковіду,розколов суспільство,знищив мораль і совість в США,ця наволоч-найгірше що трапилось з США.Болить серце...

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #42 : Червня 01, 2020, 10:25:36 22:25 »
А як функції мови взагалі можуть стосуватися наведених вами прикладів?


Втречный вопрос , а что Забродский меньший украинец чем названные мной персонажи? В чем же "велетенська роль"? И главное, кто выгодополучатель от этих пустых лозунгов?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Столкновение в США
« Reply #43 : Червня 01, 2020, 10:25:47 22:25 »
Згадую Португалію.Величезна кількість негрів і мулатів -з десятка різних африканських країн.І ніколи ніяких заворушень на міжрасовій основі.Чому це так?Бо нема тупорилої наволочі трумпа з його ідіотським твіттером?Коли очільник країни клоун-жди біди.Коли рейтинги а не реальне добро для країни-буде біда.Ще раз упевнююсь-трумп похоронив сотню тисяч американців двохмісячним ігнором ковіду,розколов суспільство,знищив мораль і совість в США,ця наволоч-найгірше що трапилось з США.Болить серце...
У США проблеми  на міжрасовому ґрунті існували задовго до Трампа.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Столкновение в США
« Reply #44 : Червня 01, 2020, 10:32:23 22:32 »
Втречный вопрос , а что Забродский меньший украинец чем названные мной персонажи? В чем же "велетенська роль"? И главное, кто выгодополучатель от этих пустых лозунгов?
А по яким критеріям ви визначаєте хто більший, а хто менший українець? Я чомусь думав, що з етнічного боку це питання крові, а з політичного - самовизначення.
 Я так зрозумів, що за посиланням ви не ходили, скопіюю частину, пошукаєте лозунги, як знайдете - напишите:
У визначенні функцій мови єдності немає. У працях з мовознавства спостерігаємо єдність у таких функціях: інформаційна, комунікативна, емотивна, когнітивна.

Інформаційна функція полягає в тому, що мова є засобом пізнання, збирання й оформлення всіх тих знань, які накопичені людьми в процесі їх свідомої діяльності. Різновидами цієї функції є функція збереження інформації, контактна функція, функція оформлення культурних цінностей.
Комунікативна функція реалізується у спілкуванні, розмовах, діалогах, полеміці. Вона створює суспільство як соціум. Комунікативна функція може виступати як самовираження особистості.
Виражальна (експресивна, емотивна, модальна) функція охоплює величезний діапазон у мовленнєвій поведінці людини. Ця функція мови реалізується в художній літературі, ораторському мистецтві, у дискусійному мовленні — суперечці, полеміці, пісні, опері тощо.
Когнітивна функція. Це і спогади, роздуми у хвилини відпочинку, підготовка до усних висловлювань і формування письмового тексту, творча діяльність та ін.
У працях окремих авторів виділяються також:

функція впливу на інших людей (прохання, спонукання, наказ, переконання) (В. В. Виноградов). Різновидом цієї функції є агітаційна.
Психологи виділяють регулятивну функцію мови й мовлення, що спостерігається у зовнішньому й внутрішньому мовленні. Ця функція виконує роль плану поведінки, вчинків суб'єкта: текстовий чи мисленнєвий проєкт майбутніх його дій; проєкт моральних стосунків тощо; технічні проєкти, будівельні проєкти і под.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #45 : Червня 01, 2020, 10:38:13 22:38 »
А по яким критеріям ви визначаєте хто більший, а хто менший українець?

Я про то и говорю . И не я поднимаю этот критерий . А поднимают его именно идиоты с подачи Москвы. А Москва закидывает вой крючок что-бы бесконечно дёргать за него , как с неграми. Через какое-то время  просто выделенные в какую-то особую категорию станут в позу и будет все тоже самое.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Столкновение в США
« Reply #46 : Червня 01, 2020, 10:43:34 22:43 »
Я про то и говорю . И не я поднимаю этот критерий . А поднимают его именно идиоты с подачи Москвы. А Москва закидывает вой крючок что-бы бесконечно дёргать за него , как с неграми. Через какое-то время  просто выделенные в какую-то особую категорию станут в позу и будет все тоже самое.
Хохол, малорос більший чи менший українець? Може краще визначитися з термінами і поняттями, а не маніпулювати їми?
 Хохли з малоросами і рускоязичними вже стоять в цій позі, зокрема народ Домбасу раком. Досвід Домбасу вас нічому не навчив?

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #47 : Червня 01, 2020, 10:55:40 22:55 »
Хохол, малорос більший чи менший українець? Може краще визначитися з термінами і поняттями, а не маніпулювати їми?
 Хохли з малоросами і рускоязичними вже стоять в цій позі, зокрема народ Домбасу раком. Досвід Домбасу вас нічому не навчив?

Вот я и говорю что вы мовострадальцы и есть главными проводниками линии кремля .  чего ты взял , что Саваченко не  хохлушка? От того она на мове изрыгает кремлёвский пропагандлон она  супер патриотка? Кремль искусственно навязывает ложный критерий , что вы с радостью обсасываете разбрасываясь совершенно пустыми, ни чего не обозначающими лозунгами.

Я продолжаю ждать внятного обоснования "велетенської ролі".

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #48 : Червня 01, 2020, 11:11:05 23:11 »
Згадую Португалію.Величезна кількість негрів і мулатів -з десятка різних африканських країн.І ніколи ніяких заворушень на міжрасовій основі.Чому це так?Бо нема тупорилої наволочі трумпа з його ідіотським твіттером?Коли очільник країни клоун-жди біди.Коли рейтинги а не реальне добро для країни-буде біда.Ще раз упевнююсь-трумп похоронив сотню тисяч американців двохмісячним ігнором ковіду,розколов суспільство,знищив мораль і совість в США,ця наволоч-найгірше що трапилось з США.Болить серце...
в Португалії 5 відсотків кольорових.В Штатах білих 60 залишилось.Всі міста де заворушення під контролем демів роками.І чорних в цих містах 40-60 відсотків.
Комуно здохни

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #49 : Червня 01, 2020, 11:13:14 23:13 »
Вот я и говорю что вы мовострадальцы и есть главными проводниками линии кремля .  чего ты взял , что Саваченко не  хохлушка? От того она на мове изрыгает кремлёвский пропагандлон она  супер патриотка? Кремль искусственно навязывает ложный критерий , что вы с радостью обсасываете разбрасываясь совершенно пустыми, ни чего не обозначающими лозунгами.

Я продолжаю ждать внятного обоснования "велетенської ролі".
Уккоязичіє головного мозку
Комуно здохни

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #50 : Червня 01, 2020, 11:27:26 23:27 »
Уккоязичіє головного мозку

Московобыдлячество у тебя возомнившего что замаскировавшись мовой ты стал похож на человека. Тот же самый быдлячий принцип проводят твои братаны по разуму из Московии. Вы одна и та же монета на аверсе которой "русскоязычные", на реверсе той же монеты вы. А монета кремлёвская.
« Останнє редагування: Червня 01, 2020, 11:33:09 23:33 від Южанин »

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #51 : Червня 01, 2020, 11:38:28 23:38 »
Якби не україномовність Галичини то Україна була би губернією в Рассєї.Причому галицька україномовність не є двомовністю.Тобі дівка відмовила колись за узкоязичіє чи що?
Комуно здохни

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19044
Re: Столкновение в США
« Reply #52 : Червня 02, 2020, 12:44:49 00:44 »
Згадую Португалію.Величезна кількість негрів і мулатів -з десятка різних африканських країн.І ніколи ніяких заворушень на міжрасовій основі.Чому це так?Бо нема тупорилої наволочі трумпа з його ідіотським твіттером?

В 92му (LA riots) був трумп з твітером? Чи може у 65му (Watts riots)? Чи може у 2014му (Ferguson riots)?  Чи у 77му (NY blackout riots)? :Sho_za:


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #53 : Червня 02, 2020, 03:04:45 03:04 »
В 92му (LA riots) був трумп з твітером? Чи може у 65му (Watts riots)? Чи може у 2014му (Ferguson riots)?  Чи у 77му (NY blackout riots)? :Sho_za:

Ну, Трампуша своїми ідіотськими пасквілями таки плеснув бензинчику, як не крути   :smilie7:   

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Re: Столкновение в США
« Reply #54 : Червня 02, 2020, 03:28:57 03:28 »
В 92му (LA riots) був трумп з твітером? Чи може у 65му (Watts riots)? Чи може у 2014му (Ferguson riots)?  Чи у 77му (NY blackout riots)? :Sho_za:
Тебе тут не зрозуміють.Ти краще зацитуй АНАЛітиків типу Панамарь.Це народ любить і цінує.Чи Айзенштей чи як там .Шірако ізвестний в узкіх кругах палітолух
Комуно здохни

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Столкновение в США
« Reply #55 : Червня 02, 2020, 03:54:00 03:54 »
Ну, Трампуша своїми ідіотськими пасквілями таки плеснув бензинчику, як не крути   :smilie7:
Я что то не помню чтобы интеллигентные люди на Майдане обносили магазины сжигали машиеы и убивали защитников мелких бизнесов.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Столкновение в США
« Reply #56 : Червня 02, 2020, 06:21:56 06:21 »
Вот я и говорю что вы мовострадальцы и есть главными проводниками линии кремля .  чего ты взял , что Саваченко не  хохлушка? От того она на мове изрыгает кремлёвский пропагандлон она  супер патриотка? Кремль искусственно навязывает ложный критерий , что вы с радостью обсасываете разбрасываясь совершенно пустыми, ни чего не обозначающими лозунгами.

Я продолжаю ждать внятного обоснования "велетенської ролі".
Я вже запостив і навіть посилання дав, професійно в термінах все пояснюється. Дивно, що людина фахом якої є віртуозне володіння словом знову чогось чекає замість прочитати і подумати.
 Головними проводниками лінії Кремля у нас є зденаціоналізований люмпен/хохли/малороси навіть з ксівами про вищу освіту, які захищають своє уявне право не тільки на особисте незнання української мови, а і у відмові на її знання українцями, відмові взагалі в існуванні України; їх влаштовують тільки лубочні хохли і Хохляндія, в склад яких узкоязичні мешканці України теж входять.
  Мова є ознакою належності до народу/нації, культурного простору (у той же час з кожного правила є виключення, що відомо кожному правнику ). Ви, наприклад, свій вибір зробили.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Столкновение в США
« Reply #57 : Червня 02, 2020, 06:46:37 06:46 »
 Ще можна додати, що слова як маркери, навіть висловлені, тим більш висловлені, іншою мовою, показують до якого культурного простору належить людина. Наприклад, вживання слів(навів у порядку еволюціонування люмпена): мовострадальци, моводрочери, йобаные хохли(привіт Маджесті),- свідчить, що людина інформаційно харчується з кацапських і медведчуківських медіасмітників і саме звідти походять як ці слова, так і їх сенси .
 Людина, що вживає "мовострадальци", виокремлює себе з української України, вона , у її збоченій уяві, стає ніби над битвою між кацапами і українцями: кацапам розповіда:"навіщо ви нас вбиваєте," а українцям:"не мовострадайте, ви так кацапів провокуєте нас вбивати ". Такі дії яскраво можна описати таким прикладом: коли дружину такого чоловіка у його присутності будуть намагатися зґвалтувати, то ґвалтівникові такий чоловік буде розповідати, що треба ніжніше, бо не дасть, а дружині, що не треба відбиватися, бо ґвалтівникові ж боляче.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Re: Столкновение в США
« Reply #58 : Червня 02, 2020, 07:23:42 07:23 »
If you are going through hell, keep going.

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
Re: Столкновение в США
« Reply #59 : Червня 02, 2020, 10:43:04 10:43 »
А де трумп?В бункері...Забився як щур в куток і розводить безпомічно передніми лапами.Згадую розмову з моїм родичем з США.Він міліонер.До вірусу був за трумпа обидвома руками-бо зменшив податки.А я йому доказував-це гнила нікчемна тупорила тварина.Він розколов народ США,два місяці нічого не зробив для зменшення небезпеки коронавірусу,а тепер довів США до коллапсу міжрасової війни.Байден не ідеал,але хоч має розум і совість.Про підігрування рашці я вже й не кажу.Хіба було не ясно коли 4 роки тому виберуть трумпа-чим все це кінчиться?Ото й докотились-до повної катастрофи США,гіршої ніж Велика Депресія.Трумп каже-Китай не повідомив про цю хворобу.А в тебе козел що немає розвідки?Немає медиків-нобелівських лауреатів,які здатні розробити комплекс мір?