Автор Тема: Китай  (Прочитано 4104 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Китай
« : Червня 03, 2020, 09:36:44 21:36 »
Думаю, ця країна повинна цікавити нас виключно з тієї перспективи,  коли вони нарешті почнуть херачитись з кацапами   :smilie7:

Всілякий пиздіж про підкидання вірусу та інша трампоїдна херня - 'до жопи'(с)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Китай
« Reply #1 : Червня 03, 2020, 10:23:17 22:23 »
Аналітики кажуть, що це може статись досить скоро  :smilie7:

BESA Center Perspectives Paper No. 1,230, July 18, 2019

EXECUTIVE SUMMARY: Notwithstanding the seeming friendship between Chinese president Xi Jinping and Russian president Vladimir Putin, and the growing congruence of both countries’ interests in undermining the US-led international order, relations between Russia and China remain at their core as brittle and prone to mutual suspicion and distrust as they have in the past. It is not unreasonable to expect that that underlying animosity will erupt into violence in the relatively near future.


Expect a War Between Russia and China in the 2020s

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: Китай
« Reply #2 : Червня 03, 2020, 10:45:12 22:45 »
Expect a War Between Russia and China in the 2020s - та вже ж чекаємо!!! Давай, Чайна, вперед!

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Китай
« Reply #3 : Червня 04, 2020, 06:01:23 06:01 »
Там вони без війни все відіжмуть
Mocsia delenda est

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Китай
« Reply #4 : Червня 06, 2020, 03:38:44 15:38 »
Там вони без війни все відіжмуть

В плані 'іх там нє будєт' ?

Та можна й так, головне результат  :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Re: Китай
« Reply #5 : Червня 06, 2020, 06:03:54 18:03 »
В плані 'іх там нє будєт' ?

Та можна й так, головне результат  :smilie7:
Вони вже там, переселяються.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Китай
« Reply #6 : Червня 06, 2020, 08:50:44 20:50 »
Думаю, ця країна повинна цікавити нас виключно з тієї перспективи,  коли вони нарешті почнуть херачитись з кацапами   :smilie7:

Всілякий пиздіж про підкидання вірусу та інша трампоїдна херня - 'до жопи'(с)

Думаєш, Китай не в темі ?

І не хоче опустити США ?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Китай
« Reply #7 : Червня 06, 2020, 10:57:03 22:57 »
Думаєш, Китай не в темі ?

І не хоче опустити США ?

Маючи на руках більше 1 трильйона американських боргових зобов'язань ? І торговий оборот десь 700 млрд на рік ?   :smilie11:

Та й термін опустили не зовсім зрозумілий в даному випадку. Звичайно, вони за те, щоб американці менше пистіли та більше купували  :smilie5:

Об'єктивно, думаю що Трампуша цілеспрямовано ліпить з Китаю образ ворога.

Тут цікавий матеріал ББС по темі "Нова холодна війна вже почалася". Чи змусять Китай заплатити за пандемію?


Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 988
Re: Китай
« Reply #8 : Червня 06, 2020, 11:29:18 23:29 »
 Дякую тобі Боже, що я не   

Offline Sturmer44

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 988
Re: Китай
« Reply #9 : Червня 07, 2020, 12:02:58 00:02 »
Ти просто долбойоб, це очевидно   :smilie5:

даремно ти це написав


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Китай
« Reply #10 : Червня 07, 2020, 12:05:27 00:05 »
даремно ти це написав

Тю, ти що, обідився  :smilie8:

Ну добре, приберу. 

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Китай
« Reply #11 : Червня 07, 2020, 09:55:28 09:55 »
Маючи на руках більше 1 трильйона американських боргових зобов'язань ? І торговий оборот десь 700 млрд на рік ?   :smilie11:

Та й термін опустили не зовсім зрозумілий в даному випадку. Звичайно, вони за те, щоб американці менше пистіли та більше купували  :smilie5:

Об'єктивно, думаю що Трампуша цілеспрямовано ліпить з Китаю образ ворога.

Тут цікавий матеріал ББС по темі "Нова холодна війна вже почалася". Чи змусять Китай заплатити за пандемію?

саме маючи на руках цей трільйон я б і приступав до опускання

зрозуміло, не в кримінальному сенсі, я цю тему ніколи не використовую

а в прямому значенні- опускання в рейтингу світових супердержав

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Китай
« Reply #12 : Червня 07, 2020, 06:48:33 18:48 »
саме маючи на руках цей трільйон я б і приступав до опускання

зрозуміло, не в кримінальному сенсі, я цю тему ніколи не використовую

а в прямому значенні- опускання в рейтингу світових супердержав

Цікаво, як ти собі це уявляєш на практиці ? Почнуть активно продавати боргові папери, щоб збити на них ціну - самі ж і влетять на бабло. Ще й експорт в Штати  накриється нафіг, тому що цей борг - якраз результат негативного сальдо в торгівлі Штатів з Китаєм. Там така хитра схема в цій торгівлі.

В даному випадку  якраз кредитор більше хвилюється, щоб боржник себе добре почував   :smilie5:

Якщо ж раптом китайці почнуть якусь зовсім агресивну херню проти Америки, то ті їм скажуть - ми вам нічого не винні, йдіть нафіг. І що  китайці зроблять ? Правильно, підуть у вказаному напрямку.   

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Китай
« Reply #13 : Червня 07, 2020, 07:31:59 19:31 »
Цікаво, як ти собі це уявляєш на практиці ? Почнуть активно продавати боргові папери, щоб збити на них ціну - самі ж і влетять на бабло. Ще й експорт в Штати  накриється нафіг, тому що цей борг - якраз результат негативного сальдо в торгівлі Штатів з Китаєм. Там така хитра схема в цій торгівлі.

В даному випадку  якраз кредитор більше хвилюється, щоб боржник себе добре почував   :smilie5:

Якщо ж раптом китайці почнуть якусь зовсім агресивну херню проти Америки, то ті їм скажуть - ми вам нічого не винні, йдіть нафіг. І що  китайці зроблять ? Правильно, підуть у вказаному напрямку.   

я не уявляю, а бачу на свої очі, як США залізають в кількатрільйонну яму, до якої можна додати боргові зобов'язання, про які ти написав

і я бачу, як на наших очах трамп ВЖЕ позбавляє США важелів на міжнародній арені

і я бачу , як на наших очах трамп ВЖЕ руйнує США зсередини, поляризуючи країну на ворожі табори

я впевнений, що США подолають цю кризу, щиро радію вмінню американського політикуму протистояти фатальним загрозам і сподіваюся, що втрати США від цієї кризи не будуть надто великими

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Китай
« Reply #14 : Червня 07, 2020, 08:37:55 20:37 »
я не уявляю, а бачу на свої очі, як США залізають в кількатрільйонну яму, до якої можна додати боргові зобов'язання, про які ти написав

і я бачу, як на наших очах трамп ВЖЕ позбавляє США важелів на міжнародній арені

і я бачу , як на наших очах трамп ВЖЕ руйнує США зсередини, поляризуючи країну на ворожі табори

я впевнений, що США подолають цю кризу, щиро радію вмінню американського політикуму протистояти фатальним загрозам і сподіваюся, що втрати США від цієї кризи не будуть надто великими

Я з вищесказаним не сперечаюсь, але це все не китайці ж роблять.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Китай
« Reply #15 : Червня 07, 2020, 09:09:21 21:09 »
Я з вищесказаним не сперечаюсь, але це все не китайці ж роблять.

Роблять через агентуру хуйла і самі також


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Китай
« Reply #16 : Червня 07, 2020, 09:14:34 21:14 »
Роблять через агентуру хуйла і самі також

То Трамп - ще й китаєць ?

Те - що він агентура хуйла, не сперечаюсь  :smilie7:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Китай
« Reply #17 : Червня 07, 2020, 11:00:46 23:00 »
То Трамп - ще й китаєць ?

Те - що він агентура хуйла, не сперечаюсь  :smilie7:

я дивлюся, що відбувається в США, кому це вигідно, і хто в стані такі події, як в США, інспірувати

китай швидко відновився, він готовий захоплювати і переймати ініціативу

і , якщо сша почнуть справжню економічну війну з китаєм, то це їх ще глибше зажене в яму.

просто уяви, як приклад, що еппл раптом залишиться без виробничих потужностей в китаї



Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Китай
« Reply #18 : Червня 07, 2020, 11:15:57 23:15 »
я дивлюся, що відбувається в США, кому це вигідно, і хто в стані такі події, як в США, інспірувати

китай швидко відновився, він готовий захоплювати і переймати ініціативу

і , якщо сша почнуть справжню економічну війну з китаєм, то це їх ще глибше зажене в яму.

просто уяви, як приклад, що еппл раптом залишиться без виробничих потужностей в китаї

Якось односторонньо в тебе виходить. Типу Китай самі дивіденди від такого отримає, а Штатам гаплик прийде.

Насправді буде всім фігово. І Китаю, і навіть третім країнам. 

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Китай
« Reply #19 : Червня 08, 2020, 12:14:56 00:14 »
Якось односторонньо в тебе виходить. Типу Китай самі дивіденди від такого отримає, а Штатам гаплик прийде.

Насправді буде всім фігово. І Китаю, і навіть третім країнам.

Зрозуміло, що Китай виграє не всуху, але рахунок, безумовно , на користь Китаю

Просто подивись на кількість жертв вірусу або на кошти, які витрачають на подолання кризи Китай і США

Зараз відбувається цивілізаційний конфлікт демократія-авторитаризм. І втрати , зрозуміло, будуть у кожної зі сторін

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Китай
« Reply #20 : Червня 08, 2020, 12:25:48 00:25 »
Зрозуміло, що Китай виграє не всуху, але рахунок, безумовно , на користь Китаю

Просто подивись на кількість жертв вірусу або на кошти, які витрачають на подолання кризи Китай і США

Зараз відбувається цивілізаційний конфлікт демократія-авторитаризм. І втрати , зрозуміло, будуть у кожної зі сторін

Даних про  витрати Китаю ми просто не знаємо, але думаю, що вони теж нехилі. Та й по жертвах, підозрюю, цифри добре відредаговані. 

Про штатівські справи просто шуму багато (демократія, все таки, свобода слова). Тому й здається, що вони значно більші.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19069
Re: Китай
« Reply #21 : Червня 08, 2020, 01:51:20 01:51 »
я дивлюся, що відбувається в США, кому це вигідно, і хто в стані такі події, як в США, інспірувати

китай швидко відновився, він готовий захоплювати і переймати ініціативу

і , якщо сша почнуть справжню економічну війну з китаєм, то це їх ще глибше зажене в яму.

просто уяви, як приклад, що еппл раптом залишиться без виробничих потужностей в китаї

О, почалися китайські казочки.  :hot:

Не так давно заборона вести бізнес американським постачальниками елементної бази вести бізнес із ZTE майже загнала останню в могилу за лічені дні, поки удавку на шиї не відпустили.  :smilie8:

У Фокскона, котрий збирає залізячки для Епла, окрім Китая є виробничі потужності у Бразиліі, Мексиці, Індії, Малайзії, Японії, П. Кореї, Угорщині, Словакії, Турції, Чехїї і навіть робив якісь звуки про відкриття виробництва у Штатах.

Крім збирання для Епла Фокскон збирає і для купи китайских виробників, включая Хіаомі. Так що якщо Китай надто круто забикує Фокскон просто перенесе збиральні операції в інші країни, причому у нього для цього звільняться потужності, бо хаомям наступить пизда після відрізання їх від елементної бази, як минулого року майже настала пизда ЖТЕ.

На перенесення операцій із збирання айфонів з Китаю в інші країни Фокскону навряд чи знадобиться більше часу, ніж той період, коли виробництво не працювало з-за вірусу. Як ми всі знаємо, ніхуя за той час з Еплом не сталося.  :weep:



Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Китай
« Reply #22 : Червня 08, 2020, 02:13:26 02:13 »
Так отож. Для Китаю Штати - ринок, тому вони за нього триматимуться, бо іншого на заміну не знайдуть. А Штатам в принципі некритично, всю ту фігню вони без проблем куплять (чи вироблять) деінде.   

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Китай
« Reply #23 : Червня 08, 2020, 04:15:39 04:15 »
Так отож. Для Китаю Штати - ринок, тому вони за нього триматимуться, бо іншого на заміну не знайдуть. А Штатам в принципі некритично, всю ту фігню вони без проблем куплять (чи вироблять) деінде.   
без проблем це міф і шапкозакидання.на все треба час.А час сьогодні .коли економіка впала,валюта дуже дефіцитна. Тому сварка уде,але така сама як і в кінці 19початку 20 року. З компромісом,хоч крові попсують собі знатно. і це якщо економіка таки вийде на рівні (мова не про біржу де все залито дармовими грошима і спекуляція на надіях) в реальному виробництві при стабільному попиті.а якщо таки все гшепнеться в рецесію по серйозному? Бо фед крім гашення того ще більшими вільними сумами і зростом довгу ,не має нічого за душею. А в реальну економіку гроші покищо не ідуть. На спекуляції -так.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Китай
« Reply #24 : Червня 08, 2020, 11:29:41 11:29 »
без проблем це міф і шапкозакидання.на все треба час.А час сьогодні .коли економіка впала,валюта дуже дефіцитна. Тому сварка уде,але така сама як і в кінці 19початку 20 року. З компромісом,хоч крові попсують собі знатно. і це якщо економіка таки вийде на рівні (мова не про біржу де все залито дармовими грошима і спекуляція на надіях) в реальному виробництві при стабільному попиті.а якщо таки все гшепнеться в рецесію по серйозному? Бо фед крім гашення того ще більшими вільними сумами і зростом довгу ,не має нічого за душею. А в реальну економіку гроші покищо не ідуть. На спекуляції -так.

Ну, не зовсім без проблем, але якихось надзвичайних зусиль там не буде потрібно. Ну і часу трохи це займе.

А от ринок новий китайці точно не знайдуть.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Китай
« Reply #25 : Червня 08, 2020, 01:49:44 13:49 »
Ну, не зовсім без проблем, але якихось надзвичайних зусиль там не буде потрібно. Ну і часу трохи це займе.

А от ринок новий китайці точно не знайдуть.

тут боротьба не за ринок, а за лідерство

за можливість скинути США з вершини

це значно дорожче, ніж ринок в 300 млн

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Китай
« Reply #26 : Червня 08, 2020, 04:52:10 16:52 »
тут боротьба не за ринок, а за лідерство

за можливість скинути США з вершини

це значно дорожче, ніж ринок в 300 млн

Вони можуть зробити це тільки економічно. В найближчих років 10-20 про це взагалі не йдеться.


Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Китай
« Reply #27 : Червня 08, 2020, 05:27:26 17:27 »
Вони можуть зробити це тільки економічно. В найближчих років 10-20 про це взагалі не йдеться.

Чому тільки економічно

От зараз епідемічно і політично

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Re: Китай
« Reply #28 : Червня 08, 2020, 05:58:56 17:58 »
Чому тільки економічно

От зараз епідемічно і політично

Політично - це Трампон. Китайці там при ділах мінімально.

Епідемічно - в принципі теж Трампон. Китайці підсобили  :smilie1:

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Китай
« Reply #29 : Червня 08, 2020, 06:13:01 18:13 »
Політично - це Трампон. Китайці там при ділах мінімально.

Епідемічно - в принципі теж Трампон. Китайці підсобили  :smilie1:

так, без трампа ситуація , як на мене, була б інакшою

і в плані поширення ковіду в США, і в плані невміння чи небажання шукати громадянський діалог