Автор Тема: Абітурієнт епохи Зе...  (Прочитано 837 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46419
  • Never give in!
Абітурієнт епохи Зе...
« : Червня 23, 2020, 03:44:27 15:44 »
Контррозвідка затримала 20-річного контрактника "ДНР", який їхав вступати до українського вишу





« Останнє редагування: Червня 23, 2020, 04:05:39 16:05 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4777
  • Стать: Чоловіча
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #1 : Червня 23, 2020, 04:20:00 16:20 »
буя собі. це він з такими доками поїхав до вишу?
ідіот?
чи то з миротворцю відслідкували?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26899
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #2 : Червня 23, 2020, 07:00:18 19:00 »
буя собі. це він з такими доками поїхав до вишу?
ідіот?
чи то з миротворцю відслідкували?

Он просто знал что отслужившим льготы положены  :gigi:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #3 : Червня 23, 2020, 07:27:56 19:27 »
Он просто знал что отслужившим льготы положены  :gigi:
:smiley24:
  Може сбушники відпрацювали як і з кримськими зрадниками ще за Пороха.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #4 : Червня 23, 2020, 08:24:50 20:24 »
Он просто знал что отслужившим льготы положены  :gigi:
- Товарищи, а льготы мне будут?.
- А як же - рокiв 10 будеш вчитися в iншiй системi - з найкращими педагогами пенiтенцiарноi системи...
« Останнє редагування: Червня 23, 2020, 08:57:10 20:57 від Бувалий »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17141
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #5 : Червня 23, 2020, 08:30:04 20:30 »
В петушарню його!
Нехай полірують!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #6 : Червня 23, 2020, 08:38:35 20:38 »
Висловлю непопулярну думку. Поки в Україні залишатимуться "петушарні", і тим більше, поки існуватиме неформальна і альтернативна державній система покарань, доти Україна житиме із хворим суспільством. Як би мені не хотілося цього виродка бачити на каштані.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33006
  • Стать: Чоловіча
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #7 : Червня 23, 2020, 08:40:40 20:40 »
Висловлю непопулярну думку. Поки в Україні залишатимуться "петушарні", і тим більше, поки існуватиме неформальна і альтернативна державній система покарань, доти Україна житиме із хворим суспільством. Як би мені не хотілося цього виродка бачити на каштані.

Але поки ще є, то треба використовувати  :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17141
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #8 : Червня 23, 2020, 08:51:02 20:51 »
Але поки ще є, то треба використовувати  :smilie1:

Саме так. Я теж з огидою це сприймаю, але поки що так є.

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #9 : Червня 23, 2020, 08:56:32 20:56 »
Висловлю непопулярну думку. Поки в Україні залишатимуться "петушарні", і тим більше, поки існуватиме неформальна і альтернативна державній система покарань, доти Україна житиме із хворим суспільством. Як би мені не хотілося цього виродка бачити на каштані.
А є якась держава у світі , де неформальні чи альтернативні системи покарань не існують?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17141
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #10 : Червня 23, 2020, 09:10:23 21:10 »
Був такий собі письменник і журналіст Андрій Амальрік.
Найбільш відомий за книгою "Просуществует ли Советский Союз до 1984 года?"
За цю книгу і інші роботи його запроторили на три роки в Магадан, а потім додали ще три роки.
Після таборів, виїхав до Парижу і там влаштував виставку нижньої білизни яку носили мешканці СССР. Був фурор.

Але зараз не про це.
Після таборів він написав книгу "Записки диссидента", і там дуже мальовничо розписані ці процедури.
Ще у Губермана є книга "Прогулки вокруг барака", там теж з подробицями.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #11 : Червня 23, 2020, 09:23:16 21:23 »
Спочатку визначимося із термінологією. Якщо до таких систем відносити усталену практику, що майже в в незмінній формі поширена в усіх, або переважній більшості, пенітенціарних установ, і яка є незаконною, але сприйсається суспільством, як допустима і прийнятна, то думаю, що так, існують.

Можу помилятися, я з цієї сфери знаю мало. Але я маю можливість порівняти дві культури. Радянська в’язниця постачає набагато більше матеріалів для роздумів, є генератором потужного пласту субкультури. Кнжки, фільми, продовжуйте самі, все є. Це сталося завдяки природі Радянського Союзу, який був, по суті, величезною в’язницею. Так само мало я знаю про українсько-радянську систему покарань. Про життя на зоні, в таборах, є купа мейнстрімного матеріалу, що оминути його неможливо. Тому навіть у пересічної людини, що ніколи не була в тих місцях, все одно формується якесь уявлення про цю систему.

Аналогічно щось проскакує у свійт широкий про в’язниці  й тут. То бунт у в’язниці (дає інтерв’ю жіночка – охоронець, то на процесі проти відмого злочинця згадають про якісь відносини за гратами, то в’язниці влаштовують день відкритих дверей, і запрошують на екскурсію). Матеріалів значно менше, тут нічого й порівнювати, масштаби різняться на порядки. Тим не менше,  із доступної інформації формується образ. Він теж може бути хибним і неповним, але він є. Так от, спираючись на ту інформацію, яка є, я схильний думати, що системи із петушарнями, чи чогось подібного в НЛ немає.

Окремі і досить часті випадки, коли одні в’язні, чи адміністрація,  в неформальний спосіб ускладнюють життя інших в’язнів, думаю, є, куди ж без них, але це не система, як в радянських установах. В Україні менти можуть прямо погрожувати віддати в петушарню незговірливого клієнта. Тут я таку ситуацію уявляю погано. А з «недоліками» тут організовано борються, як піонери із шпаргалками.  З перемінним успіхом, звичайно.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17141
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #12 : Червня 23, 2020, 09:31:40 21:31 »
У Стівена Кінга є роман "Втеча з Шоушенка".
Кіно я не бачив, а книгу читав.
І як виявилося, там в цьому сенсі все теж працює, і не гірше ніж в СССР.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26899
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #13 : Червня 23, 2020, 09:51:44 21:51 »
У Стівена Кінга є роман "Втеча з Шоушенка".
Кіно я не бачив, а книгу читав.
І як виявилося, там в цьому сенсі все теж працює, і не гірше ніж в СССР.

Штатовская система сильно отличается от европейской. Я подозреваю что по еврозоне системы тоже отличаются. например Италия и Норвегия. Я уже молчу про такую экзотику как Албания

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #14 : Червня 23, 2020, 09:56:54 21:56 »
Соррі без перекладу. Один день із життя в'язниці в НЛ. Дуже короткий свіжий ролик:

https://youtu.be/MoU0QHePK5o

Трошки довший ролик, 7 хв.,  про в'язницю в Схевенінгені, де перебувають ті, кому потрібна постійна допомога, наприклад, люди із фізичними або психічними вадами, або із тими, і з тими. Там же утримуються підсудні, справи яких розглядає міжнародний трибунал. Зокрема, там сидів і помер Мілошевич. Ролик, переважно, про реабілітаційний центр у в'язниці:

https://youtu.be/pVmGR4iOg8Q


короткий ролик, 2 хв., про "в'язницю у в'язниці" для особливо небезпечних злочинців, що схильні до втечі. Ролик про те, що дорога в'язниця майже пуста, із 18 камер зайняті лише чотири. Журналіст цікавиться, чому це так і чи це не проблема для персоналу. Виявилося, що не проблема.  :)

https://youtu.be/ElHSHxaVU0Q

Можна ще багато знайти подібних матеріалів. Звичайно, не треба плутати туризм із еміграцією, але враження трохи інше, ніж від українського СІЗО.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #15 : Червня 23, 2020, 09:58:13 21:58 »
Спочатку визначимося із термінологією. Якщо до таких систем відносити усталену практику, що майже в в незмінній формі поширена в усіх, або переважній більшості, пенітенціарних установ, і яка є незаконною, але сприйсається суспільством, як допустима і прийнятна, то думаю, що так, існують.


Якщо визначитися з термінологією, то з'ясовується, що це не усталена практика таких систем (яких ,до речі?Що це за системи?), ну, і так далі за вашим текстом. Почнемо з того, що є кримінальна субкультура, яка допускає існування "пєтуха" і "опусканиє", це найнижча каста в їх світі. За необгрунтовану образу: підор, пєтух,- можна запросто отримати ножа у бік. Ця субкультура існує незалежно від думки адміністрація чи суспільства, ну, і не все в цій субкультурі незаконно, наприклад, пєтухом можна і добровольно стати. По друге, поліція, адміністрація може що завгодно казати але до петушарні пєтух іде добровільно або за вимогою зоновської спільноти. Якщо адміністрація в адміністративному порядку все ж таки зека помістить до пєтухів, то для зека ніяких наслідків не буде, а от в залежності від місця в злочинній ієрархії даного зека, бунт адміністрація отримати може. Ще є "прес- хата", от якраз туди і можуть погрожувати вкинути.
.

Можу помилятися, я з цієї сфери знаю мало. Але я маю можливість порівняти дві культури. Радянська в’язниця постачає набагато більше матеріалів для роздумів, є генератором потужного пласту субкультури. Кнжки, фільми, продовжуйте самі, все є. Це сталося завдяки природі Радянського Союзу, який був, по суті, величезною в’язницею. Так само мало я знаю про українсько-радянську систему покарань. Про життя на зоні, в таборах, є купа мейнстрімного матеріалу, що оминути його неможливо. Тому навіть у пересічної людини, що ніколи не була в тих місцях, все одно формується якесь уявлення про цю систему.

Аналогічно щось проскакує у свійт широкий про в’язниці  й тут. То бунт у в’язниці (дає інтерв’ю жіночка – охоронець, то на процесі проти відмого злочинця згадають про якісь відносини за гратами, то в’язниці влаштовують день відкритих дверей, і запрошують на екскурсію). Матеріалів значно менше, тут нічого й порівнювати, масштаби різняться на порядки. Тим не менше,  із доступної інформації формується образ. Він теж може бути хибним і неповним, але він є. Так от, спираючись на ту інформацію, яка є, я схильний думати, що системи із петушарнями, чи чогось подібного в НЛ немає.

Окремі і досить часті випадки, коли одні в’язні, чи адміністрація,  в неформальний спосіб ускладнюють життя інших в’язнів, думаю, є, куди ж без них, але це не система, як в радянських установах. В Україні менти можуть прямо погрожувати віддати в петушарню незговірливого клієнта. Тут я таку ситуацію уявляю погано. А з «недоліками» тут організовано борються, як піонери із шпаргалками.  З перемінним успіхом, звичайно.

В Італії про структуру мафії теж тривалий час нічого не знали, а вона була, квітла, і спокійнісінько вбивала кого хотіла.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #16 : Червня 23, 2020, 10:06:10 22:06 »
У Стівена Кінга є роман "Втеча з Шоушенка".
Кіно я не бачив, а книгу читав.
І як виявилося, там в цьому сенсі все теж працює, і не гірше ніж в СССР.
Всюди все однаково зі своїми нюансами. У нас викладач спілкувався з американцями; так там копи так само п@здять затриманих але не калічать , як бува у нас. У Німеччині викладач бачив, як підлітки не відреагували на зауваження поліцаїв, що треба поводитися тихше, були відпизжені, і за руки-ноги їх по підлозі потягли у дільницю(у нас такого я не уявляю). І принципи побудови та функціонування організованої злочинності теж всюди однакові.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #17 : Червня 23, 2020, 10:07:45 22:07 »
Соррі без перекладу. Один день із життя в'язниці в НЛ. Дуже короткий свіжий ролик:

https://youtu.be/MoU0QHePK5o

Трошки довший ролик, 7 хв.,  про в'язницю в Схевенінгені, де перебувають ті, кому потрібна постійна допомога, наприклад, люди із фізичними або психічними вадами, або із тими, і з тими. Там же утримуються підсудні, справи яких розглядає міжнародний трибунал. Зокрема, там сидів і помер Мілошевич. Ролик, переважно, про реабілітаційний центр у в'язниці:

https://youtu.be/pVmGR4iOg8Q


короткий ролик, 2 хв., про "в'язницю у в'язниці" для особливо небезпечних злочинців, що схильні до втечі. Ролик про те, що дорога в'язниця майже пуста, із 18 камер зайняті лише чотири. Журналіст цікавиться, чому це так і чи це не проблема для персоналу. Виявилося, що не проблема.  :)

https://youtu.be/ElHSHxaVU0Q

Можна ще багато знайти подібних матеріалів. Звичайно, не треба плутати туризм із еміграцією, але враження трохи інше, ніж від українського СІЗО.
В'язниця і СІЗО -речі різні.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #18 : Червня 23, 2020, 10:10:54 22:10 »
 СІЗО в Рурмонді:

https://youtu.be/C3nWYA6qRxI

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #19 : Червня 23, 2020, 10:12:37 22:12 »
СІЗО в Рурмонді:

https://youtu.be/C3nWYA6qRxI
Яку інфу можуть дати ці фільми про реальність?

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #20 : Червня 23, 2020, 10:19:47 22:19 »
Яку інфу можуть дати ці фільми про реальність?

Про умови утримування і можливості комунікації. Звичайно, і я вже про це писав, публічна інформація обмежена. Я не дослідник мікросоціуму у в'язницях. Підтведження моїх міркувань в мене немає. Я так думаю! (с).

Маєте іншу думку - чудово. Але я так для себе думаю, якби довелося опинитися у в'язниці, то краще в нідерландській. 

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #21 : Червня 23, 2020, 10:23:22 22:23 »
Про умови утримування і можливості комунікації. Звичайно, і я вже про це писав, публічна інформація обмежена. Я не дослідник мікросоціуму у в'язницях. Підтведження моїх міркувань в мене немає. Я так думаю! (с).

Маєте іншу думку - чудово. Але я так для себе думаю, якби довелося опинитися у в'язниці, то краще в нідерландській.
Тут цілком погоджусь

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26899
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #22 : Червня 23, 2020, 10:32:59 22:32 »
Тут правильно писали про криминальную субкультуру.
Все эти проявления (петушарни, воры в законе и пр) возможны только в рамках такой культуры которая для возникновения, в свою очередь, требует достаточно больших масс людей в заключении или в "антизаконном" секторе внетюремной жизни
В СССР криминальная субкультура настолько разрослась что фактически перестала быть суб-. Благодаря тому что через Зону прошли очень широкие массы населения и, что очень важно, масса культурной и технической интеллигенции криминальная культура на постсовке фактически превалирует. Поэтому даже люди призванные ее контролировать по факту являются ее представителями

Это я все к тому что криминальная субкультура в нынешних Нидерландах по факту скорее всего просто отсутствует

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #23 : Червня 23, 2020, 10:40:47 22:40 »
Тут правильно писали про криминальную субкультуру.
Все эти проявления (петушарни, воры в законе и пр) возможны только в рамках такой культуры которая для возникновения, в свою очередь, требует достаточно больших масс людей в заключении или в "антизаконном" секторе внетюремной жизни
В СССР криминальная субкультура настолько разрослась что фактически перестала быть суб-. Благодаря тому что через Зону прошли очень широкие массы населения и, что очень важно, масса культурной и технической интеллигенции криминальная культура на постсовке фактически превалирует. Поэтому даже люди призванные ее контролировать по факту являются ее представителями

Это я все к тому что криминальная субкультура в нынешних Нидерландах по факту скорее всего просто отсутствует
:smiley24:
 Швидше, кримінальна субкультура в Нідерландах  не відсутня, а не є розповсюдженою в суспільстві.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #24 : Червня 23, 2020, 10:49:22 22:49 »
Так кримінальну субкультуру винищити неможливо, як неможливо винищити субкультуру любителів нудизму. Таке діло є і буде, поки є людство. Я писав на початку трохи про інше. Згоден, що така субкультура справді маргінальна.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15807
Re: Абітурієнт епохи Зе...
« Reply #25 : Червня 23, 2020, 10:57:38 22:57 »
Так кримінальну субкультуру винищити неможливо, як неможливо винищити субкультуру любителів нудизму. Таке діло є і буде, поки є людство. Я писав на початку трохи про інше. Згоден, що така субкультура справді маргінальна.
Ви дещо неправильно слова підібрали, як на мене.