Автор Тема: “Баба рабочая, как корабєльная сосна“... (Зєбілу бабу підшукали)  (Прочитано 1733 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46469
  • Never give in!
« Останнє редагування: Червня 23, 2020, 09:57:10 21:57 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Ну вот, а тут некоторые доказывали что у Зебила только на Мендельшу рояль включается))))

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
так на чем зебил сидит
он же не курит айкосы?

тупо на конопле?

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
 :weep: у них опять контекст порвался



Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
 :lol:Сука, це вони про товаришів і соратників казали, що як корабельна сосна,бо вони трохи близькі)))))  :lol:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
 На сторінці йому пихають за обидві щоки, жодного зелебобіка.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
нормальный сленг для животных

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
я так понял арахамия поставляет блядей опарышу

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
я так понял арахамия поставляет блядей опарышу
Мендельша - мамка...
Ленка - в короне по подвалам прячется...
Хреновы дела - чую, мы на пороге грандиозного шухера...
 :ap

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17195
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Це та сама що в ошийнику в парламент приходила?



Сосенка 100%, я би навіть сказав Сосулька!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
 Комент "Корабельної сосни":

Деякі ЗМІ сьогодні розповсюдили фейк, де згадується моє ім’я. Не хочу коментувати цей низькопробний бруд, але мушу розставити всі крапки над «і». Опубліковане «сенсаційне відео» - монтаж. Мені вже подзвонили Давід Арахамія і Саша Корнієнко і присягнулися, що не говорили нічого з опублікованого. Очевидно, мова йшла про потенційних кандидатів в мери та до списків партії на місцевих виборах. Але в передвиборній боротьбі дехто не гребує навіть такими ницими прийомами для зведення політичних рахунків. Втім, такими штучними «скандалами» нас не вдасться роз’єднати. І що б не креативили опоненти — залишиться на їхній совісті. А ми разом зробимо «триста зустрічей за чотири місяці і виграємо вибори»!

І один з коментів:
Це теж фейк?👇
Після закінчення прес-конференції голови партії «Слуга Народа» Олександра Корнієнка та голови фракції Давида Арахамії до них підійшла їхня колєжанка народний депутат Ірина Аллахвердієва яку перед цим заходом вони обговорювали як «робочу бабу» і в очі Корнієнку дослівно заявила:  «ти кончений пі#арас!»
Це чули всі присутні в тому числі журналісти.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26911
Комент "Корабельної сосни":

Деякі ЗМІ сьогодні розповсюдили фейк, де згадується моє ім’я. Не хочу коментувати цей низькопробний бруд, але мушу розставити всі крапки над «і». Опубліковане «сенсаційне відео» - монтаж. Мені вже подзвонили Давід Арахамія і Саша Корнієнко і присягнулися, що не говорили нічого з опублікованого. Очевидно, мова йшла про потенційних кандидатів в мери та до списків партії на місцевих виборах. Але в передвиборній боротьбі дехто не гребує навіть такими ницими прийомами для зведення політичних рахунків. Втім, такими штучними «скандалами» нас не вдасться роз’єднати. І що б не креативили опоненти — залишиться на їхній совісті. А ми разом зробимо «триста зустрічей за чотири місяці і виграємо вибори»!

І один з коментів:
Це теж фейк?👇
Після закінчення прес-конференції голови партії «Слуга Народа» Олександра Корнієнка та голови фракції Давида Арахамії до них підійшла їхня колєжанка народний депутат Ірина Аллахвердієва яку перед цим заходом вони обговорювали як «робочу бабу» і в очі Корнієнку дослівно заявила:  «ти кончений пі#арас!»
Це чули всі присутні в тому числі журналісти.

"Высокие, высокие отношения!"

Выбрали блядь,  :fp

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
 депутат  СН

https://www.facebook.com/FediiencoAlexandr

добавил коммент  :weep:

Олександр Федієнко Пишаюсь!:) тільки вперед!


Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
...народний депутат Ірина Аллахвердієва яку перед цим заходом вони обговорювали як «робочу бабу» і в очі Корнієнку дослівно заявила:  «ти кончений пі#арас!»

Та прилюдно вирвала йому контекст...  :gigi:
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
Партія "Сосну - народу".

ПС: сосна - вічноЗЕлене дерево, до речі. :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Партія "Сосну - народу".
ПС: сосна - вічноЗЕлене дерево, до речі. :smilie5:
:smiley24:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
 У неї ще й прізвище азербайджанське, нібито, оце батьку весело з його менталітетом.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
У неї ще й прізвище азербайджанське, нібито, оце батьку весело з його менталітетом.

партия маоанцев

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
 Пишуть, що корабельної сосною називають повій на лайнерах.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20313
Пишуть, що корабельної сосною називають повій на лайнерах.

да то и так было ясно

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33072
  • Стать: Чоловіча
Це та сама що в ошийнику в парламент приходила?



Сосенка 100%, я би навіть сказав Сосулька!

Ну чо, уполнє рабочая   :smilie7:

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1607
В принципі похуй, як там вони називають один одного в зекаМандє, який у них сленг.

Головне - ЗЕлупі однопортєйці поставляють блядєй прям в його охвіс. Для українського, досить патріархального чи навіть патріархального, консервативного суспільства, це за гранню.
Тому бити потрібно саме в цю точку, це може стати його Ахіллесовою п'ятою.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Не смішіть мої капці. Вата буде в захваті від простих хлопців, що вміють жити. Це ж не якісь аристократи, а свої, зрозумілі пацани. Приклад для наслідування. -  Будеш із зеленими, водитимешся із потрібними людьми, тобі теж поставлятимуть хвойд на шару. 

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6173
В принципі похуй, як там вони називають один одного в зекаМандє, який у них сленг.
Відразу пригадується, як Порошенко принизив всіх жінок всесвіту висловом "дорогенька".  :gigi:

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Не смішіть мої капці. Вата буде в захваті від простих хлопців, що вміють жити. Це ж не якісь аристократи, а свої, зрозумілі пацани. Приклад для наслідування. -  Будеш із зеленими, водитимешся із потрібними людьми, тобі теж поставлятимуть хвойд на шару.


Не все так однозначно....
На тлі спорожніння холодильників, такі перформанси сприймаються загалом негативно, бо вмикається заздрість та ментальність "а што мнє с етава?". Саме ось такі шлунково-побутові зашквари битимуть по ядру зебільного електората, бо більш серйозні матерії їм пох.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15809
Не смішіть мої капці. Вата буде в захваті від простих хлопців, що вміють жити. Це ж не якісь аристократи, а свої, зрозумілі пацани. Приклад для наслідування. -  Будеш із зеленими, водитимешся із потрібними людьми, тобі теж поставлятимуть хвойд на шару.
Особливо в захваті будуть ті, в кого дорослі доньки. А жінкам як сподобається.

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Та хіба ж справжній пацан слухає, що там жінка каже? Не думаю, що цей інцидент буде для зебілів негативом. От холодильник - то так, спрацює.