Автор Тема: Історична перспектива на події в Україні, і не тільки.  (Прочитано 606 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline LaNuitEtaitBleue

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Жіноча
Шановні друзі, цей допис я написала 25-го березня, але постити його тоді не стала. Мене охопила така апатія, ніхто ж все-рівно не слухатиме, тільки ображатимуть, то навіщо дарма сили та час втрачати... Але пройшов деякий час, і шалені подї в світі мабуть змінили відношення багатьох з вас до політичних, суспільних і т.п. реалій Заходу та Америки. 'Всьопропальскiє росказні' і 'ольгино на СУПі’- нісенітниці тепер мають виглядати жалюгідними.

Тому я вирішила всеж-таки поділитися з вами знаням тих минулих подій, які були вражаюче точно зпрогнозовані системою Socrates, а також її прогнозами на майбутнє. До речі, ці жахи, що зараз відбуваються на Заході, Martin Armstrong передбачив в 2014 році. А повний розвал світової економіки, який цей диктаторський 'карантин' зробив вже абсолютно безповоротним - ще в 1998-му. В тому році система багато про що попередила, але про це я розповім трішки пізніше. 

Свій березневий допис я публікую нижче, без змін. Кому цікаво - читайте на здоров'я. Я його поділю на декілька частин для зручності.
Night is the time when I feel most awake... for no discernible reason...

Offline LaNuitEtaitBleue

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Жіноча
Шановні дописувачі та читачі, декілька слів про цей допис. Перше. Мова буде йти про прогнози системи Socrates, і ті які вже збулися, і ті, що чекають нас усіх у майбутні 2-20 років. Вони надто невтішні, тому частину про майбутнє можете не читати.
Друге. Я живу на Заході 44 роки, тому нажаль іншими мовами володію краще, ніж українською. Певну термінологію я зовсім не знаю, тому буду давати в дужках англійські терміни,  щоб запобігти непорозуміню.

Третє. Вірите ви цім даним чи ні - а все це є у відкритому доступу - мені абсолютно все-рівно. Від слова абсолютно. Але я впевнена, що комусь із читачів все це буде як цікаво, так і корисно знати.
Night is the time when I feel most awake... for no discernible reason...

Offline LaNuitEtaitBleue

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Жіноча
Розпочнемо з трагедії України та ії історичного пояснення. 1998 рік. 98-й Карл! Дослідник Martin Armstrong готує матеріяли до своєї щорічної конференції по світовій економіці в широкому сенсі цього терміну, (World Economic Conference = WEC). Він проганяє свої моделі (runs models) по циклу війн. Система показує, що черговий виток війн почнеться (the war cycle will pick up) в 2014 році і засвічує (the system flashes) Україну, зокрема Крим.  Все це підшивається в папочки і роздається учасникам WEC-98.

(Так що все це давно задокументовано і спокійно лежить в архівах історії як фактичний доказ.) Потім все це буде нагадано дослідником ще раз на WEC 2011 року. До речі, є свідчення про це враженого точністю прогнозу учасника обох WEC. Ну там звичайно, запитали, а чому Україна? Тому що з циклічної перспективи історичного розвитку людства це було на часі…

А потім на арену великої (= цинічної) політики виповзло хуйло. А воно і не могло не виповзти. Добре відомо, що цьому огидному хижаку надто кортіло загарбати Крим вже в 2004-му, але це ще було не на часі. А в 14-му - так. Звичайно, це не значить, що Крим і не треба було боронити. Це тільки означає, що хуйло піде його відбирати точно по графіку (right on schedule) - в 2014.
Night is the time when I feel most awake... for no discernible reason...

Offline LaNuitEtaitBleue

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Жіноча
Я в розпачі 2014-го запитала Mr Armstrong що буде з Україною. Він відповів коротко - країна як політична одиниця (as a political entity) має вистояти. Тому в цей критичний момент з'явився пан Порошенко. Далі, наступна криза та зміна політичного курсу в Україні передбачається by Socrates в 2022-му; хуйлостану не стане десь після 2038-го. Тому на Банкову - чи де там шарашкина кантора цього тузика, а то я не знаю - масове божевілля занесло зелену падаль. Я не можу вам сказати куди країну поверне 22-й рік. Це залежить від вас.

Але чергова глобальна криза небачених раніше маштабів прогнозується на 2031-32 роки. Вона охвате майже 100%-но всі країни світу, тобто і Україну. Певний сусвітній розвиток досягне тоді свого дна (our civilisation as we know it will bottom sometime around 31-32) але це не значить, що автоматично почнеться краще життя. Особисто я дивлюсь на наше майбутнє дуже скептично... Цей виток війн (він триватиме близько 30-ти років, десь до 2044-го) буде жахливим для людсва ще й тим, що цього разу він співпадає з циклом глибоких внутрішніх конфліктів і сутичок (the civil/social unrest cycle).
Night is the time when I feel most awake... for no discernible reason...

Offline LaNuitEtaitBleue

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Жіноча
Знаючи все це, неможливо запобігти розпачу. Серце болить як за Україну, так і за Європу, тому що це мій дім. З жахом думаю про зруйноване майбутнє наших дітей і онуків. Але знання реалій приносить розуміння і мужність жити і далі. Я не маю сумніву, що хуйла, тузика, Трампа, Меркельшу, Мікрончика та інших катів Європи посадили на табуретки історичні процеси. І сидітимуть вони на них рівно стільки, скільки треба буде історії. Не менше і не більше.

Це знову ж таки не значить, що ці зрадники не мають нести відповідальності за свої злочини. Ще як мають, інакше людство так і буде вічно котитися по замкнутому колу.
Night is the time when I feel most awake... for no discernible reason...

Offline LaNuitEtaitBleue

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Жіноча
Що ще передбачив Socrates у минулому. Розпад серисери задовго до події. Кацапсьий обвал 1998-го задовго до самої події. В 1985-му показав вірогідність перемоги позасистемного кандидата на президентських виборах США 2016-го. В 1992-му на запитання чи буде Великобританія тікати з ЄС, відповів, що не раніше 2016-го.

По циклу побачив заздалегідь окупацію Європи муслімами в 2015-му. Цьогорічний березневий обвал ринків та фактичний крах центральних банків прогнозував з точністю до дня ще в 2017-му. Ну і всі крупні фінансові здвиги прогнозує рутинно i безпомилково.
Night is the time when I feel most awake... for no discernible reason...

Offline LaNuitEtaitBleue

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Жіноча
Деякі важливі прогнози на майбутнє. 2022-й принесе чергові кризи не тільки в Україну. Пам'ятаючи 13-річний цикл вірусних тяжких епідемій і SARS 2009-го, потрібно готовитися до наступного "кінця світу". Система також попереджає, що в США можлива зміна політичного курсу, а це, як правило, означає зміну лідера. Того року значно посилиться загальна криза всіх існуючих систем Заходу, особливо єкономічної. Вона вже й зараз дише на ладан. Паніка з короною ії тільки доб'є.

Поглибляться громадянські і релігійні конфлікти та поляризація суспільсва. Планета вступає в період Solar Minimum, а це принесе похолодання, стрибок цін і нестачу продуктів. С/г Заходу уже de facto підірване партією зеленої сволоти (Сувпадєнійо?..) По світу посиляться сепаратичні рухи. В США десь з 2024-го, штат Каліфорнія. Після 32-33-го країна розпадеться скоріше всього на 4 самостійних регіона. Відділиться Каталоія - 2025-2028. Баварія - 2028-29. Великобританія - ближче до 2040-го, а потім і крихітна Англія - до 2044.

У Турції рішаючий бій між ісламом і його противниками станеться десь в 2027-28-му. Наступна Іранська революція - приблизно в цей же час. Індія і Пакистан розпочнуть повномаштавну війну, за Близький Схід тут і балакать нічого. Політичний, фінансовий та силовий центр світу перейде в Азію, перш за все в Китай, але тільки після 2032-го. Ну і т.д. і т.п.

Якщо коротко то 2020 - 2032 роки для білої раси/Європи/Заходу/країн 1-го і 2-го ряду - називайте їх як вам бажається - будуть тим, чим 1932-45 були для Німеччини/Європи.
Night is the time when I feel most awake... for no discernible reason...

Offline LaNuitEtaitBleue

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Жіноча
Життя не зупиниться і людсво нікуди не зникне. У кого зараз маленькі дітки або онучки, то заохочуйте їх до вивчення мов та культури Азії. Торгівля та ділові стосунки теж ніде не дінуться. Треба тільки бути підготовленими до кардинальних, небачених раніше змін. (The total shutdown of the world economy is absolutely unprecedented in recorded history of mankind.) Бо вони вже йдуть на шаленій швидкісті, тут хоч на дупу сідай…

Десь у серпні-вересні має вийти нова відредагована книга by Martin Armstrong по циклу війн. Там є і Україна, і кацапія. Я збираюсь її купити, якщо зможу - запит на його друковані видання колосальні. Прочитаю прогнози і вам відзвітую, як живі будемо.

Ну все, бувайте. Всім миру та злагоди, як би там не було.  :Prapor2:
Night is the time when I feel most awake... for no discernible reason...

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
залякуєте..


"Повергнуть врага без сражения — вот вершина военного искусства" Сунь-цзы (Выдающийся стратег древности)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Здається мені, що це з тих 'передбачень', що даються постфактум   :smilie5:

Де хоча б якісь посилання  ? Чи то все лежить в суперсекретних сейфах жидомасонів/соросів/рептилоїдів ?  :weep:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6159
Де хоча б якісь посилання  ?
На систему, що ніколи не помиляється та все передбачає на 20 років уперед?  :gigi: Це на третій сезон westworld посилання.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46464
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Осьдечки:

https://www.armstrongeconomics.com/blog/

Заглянув на сторінку. Клоун серйозно тулить про чіпування Гейтсом через вакцинацію і радіє, що Хуйло 'дайот отпор'  :weep:

Ну й інша конспірологічна хуйня + рвання сраки за рудого  :smilie7: 

Про якихось Сократесів не бачу. Мабуть, кацапська гебня ще дописує результати передбачень   :moskali:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
А я дякую. Цікавий матеріал. На жаль, до розпаду Рашки не доживу (2038).

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33066
  • Стать: Чоловіча
Це не матеріал. Це пропаганда, причому досить дубова. 

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Це не матеріал. Це пропаганда, причому досить дубова.
Из рашки, " с любовью".
 :smilie5:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9287
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Из рашки, " с любовью".
 :smilie5:

Тада. Вони полюбляють всілякі прогонози від екстрасенсів та інших вчоних, де Україні пророкують всілякі негаразди. Залякують як завжди.
Подібний прогноз можу і я зробити, спираючись на відоме біблійне послання - Одкровення від Іоанна Богослова. Але при цьому не буду видавати себе за велику вчону. :smilie3:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19074
Хай спрогнозує де буде Доу-Джонс через тиждень, то ми і перевіримо, чи та хуйня працює. :bg

А про 2038 хто завгодно може що завгодно напиздіти.  :smilie8:

Offline g_smit

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 340
Це не матеріал. Це пропаганда, причому досить дубова.

 :smiley24:

Краще б вони раісушку все ж таки абустроілі, так ні - хєрньою страждати привичнєє  :weep: