Автор Тема: Як Болтон підісрав Україні і Порошенкові особисто  (Прочитано 498 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46282
  • Never give in!
Ось тут він це робить.
На СУП довбойоби раділи, що Трампові не вдалося закрити йому писок.

https://www.unian.ua/politics/bolton-rozpoviv-yak-poroshenko-vitorgovuvav-sankciji-ssha-proti-kolomoyskogo-na-im-ya-venediktovoji-podano-zayavu-dokument-novini-ukrajina-amp-11053691.html?__twitter_impression=true
« Останнє редагування: Червня 27, 2020, 08:40:46 20:40 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Іудушка, што случілось ?  :smilie5:

Каломойша і вся решту пиздоти таких заяв вже десятки нахерачили.

Будуть по книжці Петра судити  :weep:

Болтон просто пошле Каломойшу і всі ДБРи накуй з наданням свідчень і всього-то дєлов  :smilie7:   

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Каломойша  пистить про якісь санкції проти нього, приплітаючи до цього купівлю американської зброї.

Хуйня, коротше, і висмоктування чогось з залупи  :smilie7: 

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46282
  • Never give in!
Як йдеться у книзі Болтона, далі була зустріч в Марійському палаці в присутності глави МЗС Клімкіна, де Порошенко, зокрема, заявив про бажання купити більше американської зброї. Потім тодішній президент відвів Болтона в іншу кімнату для зустрічі віч-на-віч, де попросив США підтримати його передвиборну кампанію.

«Після зустрічі (двох делегацій), Порошенко забрав мене до іншої кімнати на тет-а-тет, де попросив, щоби США підтримали його переобрання. Він також висунув низку інших прохань, на які я відреагував - і це дозволило мені бути не надто грубим, коли я відповів "ні" на прохання про підтримку. Але чого Порошенко насправді хотів, так це санкцій проти Ігоря Коломойського, українського олігарха, який підтримував Юлію Тимошенко, яка була, в усякому разі, на той момент, головним суперником Порошенко на виборах 2019 року», - цитується в заяві уривок книги Болтона.

- Якщо у вас там Вікіпедія в судах цитується..  :lol:
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26866
Як йдеться у книзі Болтона, далі була зустріч в Марійському палаці в присутності глави МЗС Клімкіна, де Порошенко, зокрема, заявив про бажання купити більше американської зброї. Потім тодішній президент відвів Болтона в іншу кімнату для зустрічі віч-на-віч, де попросив США підтримати його передвиборну кампанію.

«Після зустрічі (двох делегацій), Порошенко забрав мене до іншої кімнати на тет-а-тет, де попросив, щоби США підтримали його переобрання. Він також висунув низку інших прохань, на які я відреагував - і це дозволило мені бути не надто грубим, коли я відповів "ні" на прохання про підтримку. Але чого Порошенко насправді хотів, так це санкцій проти Ігоря Коломойського, українського олігарха, який підтримував Юлію Тимошенко, яка була, в усякому разі, на той момент, головним суперником Порошенко на виборах 2019 року», - цитується в заяві уривок книги Болтона.

- Якщо у вас там Вікіпедія в судах цитується..  :lol:

Ну и придурки. Хотя выделенное не новость конечно теперь

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Болтон по факту сам і признається, що херню вони спороли.

Але при підкацапному Трампуші варіантів в нього особливо й не було, що б він там не відповів   :smilie2:

Offline likemovie

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1039
А що,Бєня зараз не головна загроза нацбезпеці разом з путлєром?В чому проблема ?В тому що трумп напряму хотів будь якого проросійського президента в Україні і він цього добився?Топити за трумпа після викриття мовчання трумпа після доповіді британців про плату кацапами вбивств солдат НАТО-це ви патріоти США?Алло!кацапи платили за кожного вбитого солдата США талібам!Британці в січні надали розвіддані трумпу!Реакції нуль головнокомандуючого армії США трумпа!Хоча ні,реакція була-запрошення путлєра в Ж7

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46282
  • Never give in!
Трамп у Україна до дупи. Він нею не переймається. Так само як і більшість українців.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 32855
  • Стать: Чоловіча
Та ми в курсі, що Трампуша переймається виключно вилизуванням хуйловської залупи  :moskali:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46282
  • Never give in!
Та ми в курсі, що Трампуша переймається виключно вилизуванням хуйловської залупи  :moskali:
.Як і ваш президент Зєлєнскій...
If you are going through hell, keep going.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5897
Ну и придурки. Хотя выделенное не новость конечно теперь
Так воно й тоді новиною не було, мадам Кольчуга-Йобановіч системно годувала всіх наших антокорупціонерів (тм). Й не думаю що з власної, особистої ініціативи.
Звичайна чемберленівшина.