Автор Тема: Переїзд  (Прочитано 1655 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ксения Фирсова

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 163
Переїзд
« : Липня 01, 2020, 10:52:03 22:52 »
Шукаю допомоги в переїзді. Можу найняти студентів, щоб допомогли перевезти речі, меблі, техніку з одного району Одеси в інший. Якщо комусь потрібна підробіток, пишіть в лс. якщо у вас ще і машина буде, то взагалі відмінно.

Offline Орхидейка

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 123
Re: Переїзд
« Reply #1 : Липня 01, 2020, 10:56:41 22:56 »
Ви вважаєте, що студенти вам допоможуть? Вони звикли сидіти на шиї у мами з татом. Їм не потрібен підробіток. І я б не довірила свої особисті речі незнайомим людям. І, до речі, звідки у студентів машина?

Offline Liudmila

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 153
Re: Переїзд
« Reply #2 : Липня 01, 2020, 11:00:28 23:00 »
Попросіть друзів або знайомих. Або ж сусідів, наприклад. Або ви просто шукаєте студентів, щоб дати їм можливість підробити? Якщо так, то ваше бажання дуже похвально. Можу вам тоді побажати удачі в пошуках. Киньте оголошення в соціальних мережах. Швидше знайдуться бажаючі вам допомогти.

Offline Светлана Шматко

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 149
Re: Переїзд
« Reply #3 : Липня 01, 2020, 11:29:33 23:29 »
Квартирний переїзд і студенти - поняття не дуже сумісні! Пам'ятаю я свій переїзд з общаги в квартиру. Більше зламали, ніж довезли. Я б не радила вам зв'язуватися з молоддю :) Краще не економити, а звернутися в одну з таких  компаній https://nosha.ua/odessa , які надають допомогу в переїздах, як квартирних, так і офісних. Це буде більш надійно, я впевнена. І за вартістю не надто дорого. Зате акуратно і сумлінно.