Автор Тема: Бра  (Прочитано 1485 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ксения Фирсова

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 163
Бра
« : Липня 08, 2020, 06:36:06 18:36 »
Закінчуємо ремонт в кухні. Стеля вибрали натяжна. Зараз постало питання щодо висвітлення. мені здається звичайна люстра виглядає громіздко. Думаю про настінне освітлення.. Це хороший варіант? І де можна подивитися бра?

Offline Орхидейка

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 123
Re: Бра
« Reply #1 : Липня 08, 2020, 06:38:51 18:38 »
Розгляньте також варіант світильників Smart, дуже зручна штука, перемикання кольору світіння від м'якого до нейтрального і холодного, регулювання яскравості, таймер включення і виключення. Плюс управляється як з пульта, так і з вимикача настінного.

Offline Liudmila

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 153
Re: Бра
« Reply #2 : Липня 08, 2020, 06:40:53 18:40 »
Натяжні стелі вимагають особливої електричної розводки. Масивні люстри при натяжній стелі протипоказані. Він і так краде висоту кімнати. Мі теж думали за натяжні стелі, але потім передумала.

Offline Светлана Шматко

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 149
Re: Бра
« Reply #3 : Липня 08, 2020, 06:44:05 18:44 »
Мені подобаються прості бра, ми на кухню вибрали гнучкі бра, вибирали на сайті https://xn--4-ctbjvdtqk2j.com.ua/gibkie-bra/ якраз представлені модні бра і лампи для дому та офісу, які мені дуже подобаються . Є різні стилі, кольору, дизайни, в загальному вибір великий є, раджу подивитися.

Offline Симона

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 180
Re: Бра
« Reply #4 : Квітня 02, 2021, 09:14:33 09:14 »
Закінчуємо ремонт в кухні. Стеля вибрали натяжна. Зараз постало питання щодо висвітлення. мені здається звичайна люстра виглядає громіздко. Думаю про настінне освітлення.. Це хороший варіант? І де можна подивитися бра?

Коли ми закінчили ремонт в кухні, то люстру змінювати не хотіли. Аде повісивши її зрозуміли, що хочеться чогось іншого. Довго шукали необхідну модель в різних магазинах, знайшли люстру яку хотіли в магазині Brille https://www.brille.ua/ua/ . Великий асортимент моделей освітлення, ціни більш менш доступні, та відповідають якості товару. Замовили, розрахунок зробили миттєво через приват24, доставили люстру на наступний день. Сподобалась люстра стельова торт BKL-391C/3 E14